Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3151) gyuribácsi88 válasza gbela (#3150) üzenetére

Azért az a 2-3 ember aki nem bír magával, az nem mindenki.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#3152) Gebriel válasza Synthwave (#3149) üzenetére


Gebriel
veterán

Igen leírtad, és kb annyit ér mint az, ami miatt a PH! előnevet kiveszik a rangoktól.

(#3153) Synthwave válasza gbela (#3150) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Attól függ, hogy a "sok" mennyit jelent a te olvasatodban. Mert jelen esetben elég kihalt ez az autópálya és első blikkre nekem úgy tűnik, hogy uszkve ugyannyian mennek mindkét irányba.

------------------------------------

(#3152) Gebriel: Hát ezt most nem sikerült értelmeznem.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3154) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Várható konzolokon Apex legends bajnokság?

Synthwave: Fogalmam sincs, nem követem az ilyen eseményeket. :(

[ Szerkesztve ]

(#3155) Synthwave válasza Maxxy10 (#3154) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Eddig csak PC tournamentek voltak?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3156) vicces


vicces
addikt

ma újraraktam a steamet. megakadt a szemem a cs:source-on.......

rápróbáltam ..és rá kellett jönnöm, hogy évek óta találn nem is játszottam ilyen jót mint ma végre.. :Y :C

:)

(#3157) zsoika válasza KaitouP (#3143) üzenetére


zsoika
addikt

+1

3146) Gebriel: +1

[ Szerkesztve ]

(#3158) Rage47


Rage47
veterán

ez az Apex Elite nagy ötlet volt, tényleg normálisabb emberekkel kerültem össze :) harmadjára meg is nyertük a játékot :)
sztem stabilabb lett a játék, az új zenék is bejönnek (PS4)

(#3159) zsoika válasza Rage47 (#3158) üzenetére


zsoika
addikt

A zenék ratyik ,de a többi ok.

(#3160) gyuribácsi88 válasza Rage47 (#3158) üzenetére

Nagyon jó lett igen :N

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#3161) L4mie válasza gyuribácsi88 (#3160) üzenetére


L4mie
veterán

na hát...nem lehet azt mondani, hogy nincs új-játékos bázis :D :DDD

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#3162) Maxxy10


Maxxy10
addikt

-L-star package fegyver lesz (szal limitált ammo van hozzá).
- Ha jól értettem -Júliusban jön a S2.. :(
- Jön a ranked mód
- Watson úgy nézki egy def legend lesz.

[ Szerkesztve ]

(#3163) oriic válasza Maxxy10 (#3162) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Arról persze semmi hír, hogy ranked mód mikor indul. Mert én nem hallottam hogy mondták volna, hogy S2-vel együtt jön azonnal.

Live-Die-Respawn

(#3164) gyuribácsi88 válasza oriic (#3163) üzenetére

Nem baj, a lényeg hogy jön :C

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#3165) Maxxy10 válasza oriic (#3163) üzenetére


Maxxy10
addikt

Ez egy semmi volt. Egyedül ami újdonság volt az a Ranked de semmi más. Az S2 meg azt hittem rögtön a S1 vége után indul nem az,hogy kövi hónap...

[ Szerkesztve ]

(#3166) oriic válasza gyuribácsi88 (#3164) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk ezzel a "bejelentünk egy új játékmódot" szöveg után belökni a rankeded azért elégg tré megoldás volt szerintem. :D Reméljünk ranked mód helyre rakja kicsit a közösséget.

Live-Die-Respawn

(#3167) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Igazándiból nem estem hanyatt az újdonságoktól. Az új hős jónak néz ki is lehet vele vicces dolgokat is csinálni de semmi extra, az új fegyó mint szarnak egy pofon mert alig lesz esélye használni azt bárkinek is, a rankedért nem vagyok oda meg vissza hogy az érdekeljen (egy duo módnak jobban örültem volna), de továbbra is az aggaszt, hogy nagyon skin based a sellingpontja a játéknak, ami nem baj, mert tényleg egyik másik brutál igényes (az új Spitfire legendarytól én a hajam letettem), de nem tudom. Kezdem én is elveszteni az érdeklődésem a játék iránt, sokszor inkább kapcsolom be a BF5-öt mint ezt. Egy új map sokat javítana.

All→M8

(#3168) Komplikato


Komplikato
veterán

Engem érdekelt volna mik ezek a mini sárkányok, erre ezt se mondták el. Ezt a két hetet a két season között se nagyon értem miért?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#3169) PAtr0n válasza Komplikato (#3168) üzenetére


PAtr0n
addikt

Én úgy gondolom, most az E3, és a Fallen Order körül forog minden. Akárhogy is azt kommunikálja az EA, hogy az APEX nem szenved csorbát miatta, de Respawn-ból csak 1 van. vagy 1 játékot fejleszt egyszerre, vagy 2-őt párhuzamosan, utóbbi esetben a "régebbi" (ráadásul ingyenes) eszi meg a levét.
Én azt remélem, hogy lecseng a Fallen order, és kb. S3-ra kapunk egy kiforrott APEX-et.
Optimista vagyok, pedig alapjába véve realista típus vagyok. Meglássuk.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3170) PeAdam válasza PAtr0n (#3169) üzenetére


PeAdam
tag

Én a Fallen Ordertől sajnos nem dobtam hanyatt magam. A grafika szerintem kifejezettem pocsék, a pályadesign is ötlettelen, egyáltalán nem volt meggyőző ez a trailer. Egy darálós csőjátéknak tűnik, talán a sztori megmentheti, hogy a közepesnél jobb legyen, de Pl egy Uncharted 4-hez, vagy Horizon Zero Dawn-hoz képest mintha 1 generációt visszaugrottunk volna, pedig azok már több éves címek :D

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#3171) PAtr0n válasza PeAdam (#3170) üzenetére


PAtr0n
addikt

Bizonyos pontokon egyetértek veled, de amit láttunk az állítólag Alpha gameplay.
Nekem is van hiányérzetem sok aspektusból nézve, de én nem temetném még.
De igazából itt most nem is a Fallen orderről van szó, hanem hogy az APEX mennyire van, avagy nincs hanyagolva miatta. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#3172) VágniValó


VágniValó
addikt

Mostanában megint sok a connection issue, RESPAWN PLEASE!!!!

Beültem már kicsit tegnap pár körre, meg ma is. Ma randomokkal játszottam. Srác nem szarral gurigázott:

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#3173) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Mai Patch Notes: [link]

(#3174) Szigii


Szigii
csendes tag

Akkor a season 2 es újítás az új hős, fegyver illetve a ranked rendszer?

(#3175) M^xx


M^xx
aktív tag

Tegnap játszottunk pár kör elitet, vicc ami ott lett. Nem egyszer csata közben ért minket a kör, volt vagy tíz csapat a kör záródása után ez megfeleződött.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#3176) Maxxy10 válasza M^xx (#3175) üzenetére


Maxxy10
addikt

Tegnap változott a kör az Elite játékba. Többet sebez de az idő nem változott alapból gyorsabbra tervezték mint a sima mérkőzésen.

(#3177) L4mie válasza Maxxy10 (#3176) üzenetére


L4mie
veterán

hát én meglepődtem amikor a kör egy tikkel kinyírta a squadunkat :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#3178) shotika válasza L4mie (#3177) üzenetére


shotika
őstag

Szintén, ráadásul már az első kör :D Azt néztem, hogy mi lő rám, és utána jöttünk rá, hogy ez csak a gyűrű. ELég kemény lett így, kicsit hasonlít arra, amilyennek az első meccsein gondoltam, hogy ha elér a gyűrű, akkor meghalunk.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3179) Gebriel válasza Maxxy10 (#3176) üzenetére


Gebriel
veterán

Már amikor bejött az Elite akkor is többet sebzett. Tegnap újra változott volna?

(#3180) Maxxy10 válasza Gebriel (#3179) üzenetére


Maxxy10
addikt

Igen.
Első kör: 15 percent per tick.
Második 20 percent per tick.
A többi 25

A körön kívüli camping miatt lett a változtatás.

[ Szerkesztve ]

(#3181) Gebriel válasza Gebriel (#3007) üzenetére


Gebriel
veterán

Nos egy pár sor a Hori Tactical Assault Commander PRO-ról (TAC PRO) ha már megígértem.
PS4.

Magát az eszközt applikáción keresztül lehet beállítani, érdemes a fw frissítéssel kezdeni, mert abba javítottak a mozgáson(egér).
Vannak mentett beállítások különböző játékokhoz, Apex, Cod, PUBG, Fortnite stb, ezek szubjektíven lehetnek jók a usernek.
Több profilt lehet elmenteni.

Az alapirányítás az egérrel véleményem szerint jó, az új fw-el és egy-két óra állítgatással(Aki gyakorlottabb annak biztos gyorsabban megy a konfigurálás.) az egér úgy mozgott, ahogy én szerettem volna, én semmilyen késést vagy elmozdulást nem tapasztaltam.
Viszont scope használatánál már nem tudtam, úgy beállítani az egeret, hogy úgy mozogjon ahogy én irányítom, ott olyan elmozdulások voltak, hogy csak pislogtam. Az Apex beállítással is.
Nekem már annak a beállításhoz nem volt türelmem.

Én 14 éve játszottam utoljára egér+bill-el, nekem nagyon szokatlan volt újra bill-el irányítani, kb mikor valaki kontrollerrel szeretne megtanulni pc után.

A Hori jó alternatíva lehet, olyan embernek akinek sehogy nem áll kézre a joy, vagy nehezen megy az átállás rá, vagy egyszerűen nincs türelme a kontrollerhez.

Én maradtam az utóbbinál.

[ Szerkesztve ]

(#3182) Szilágyi84 válasza Gebriel (#3181) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Visszakaptad az árát vagy sikerült eladni?

(#3183) Gebriel válasza Szilágyi84 (#3182) üzenetére


Gebriel
veterán

Visszaadtam 14 naposban.

[ Szerkesztve ]

(#3184) Gebriel válasza Szilágyi84 (#3182) üzenetére


Gebriel
veterán

Visszaadtam 14 naposban.

(#3185) gyuribácsi88 válasza Gebriel (#3181) üzenetére

Mondtam hogy pontatlan, nem véletlen az, hogy aki megveszi rá egy pár hétre már árulja is aprón. Te legalább vissza tudtad küldeni, sokan külföldről veszik, azok meg szenvedhetnek az eladással.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#3186) Gebriel válasza gyuribácsi88 (#3185) üzenetére


Gebriel
veterán

Én nem zárom ki azt amit mondasz, de az is benne van, hogy csak beállítás kérdése az egész. Nem tudom. Inkább én is az felé, hajlok amit írsz.
Maga a bill. használat miatt, nem is állítgattam tovább.
YT viszont van fent jó pár videó amiben nagyon jól használják.
Az is érdekes, hogy COD4-nél a scope nem ugrált úgy mint az Apexben, de nem is volt tökéletes, kb ennyit késett az egér mozgása mint amikor a kontrolleren iránnyit az ember, viszont ott nem tűnik fel. (pl jobbról balra való hirtelen húzás)
40k a Hori, 50k a Xim Apex az utóbbiról egyértelműen és egybehangzóan írják, hogy jó, ha valaki bill+egérre gerjed konzolon. Bár nem támogatott eszköz.
Viszont az is igaz, hogy senki nem vásárol tudást ezekkel, játszottam már olyan sráccal aki Apexet használ, és elsőként halt mindig nulla killel.

Igen, én mindenképpen csak úgy akartam kipróbálni, hogy lehetőségem legyen ha nem jön be.

[ Szerkesztve ]

(#3187) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Azok a nagy szörnyek a pályán nem máshol voltak eddig?

(#3188) oriic válasza Maxxy10 (#3187) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De igen, közelednek. :)

Live-Die-Respawn

(#3189) Maxxy10 válasza oriic (#3188) üzenetére


Maxxy10
addikt

Ah értem akkor az volt az a szem..

Más

Megintcsak változtatták a kör sebzèsèt Elite módba az első kör eddig 15 DPT ( damage per tick) most 7DPT lett.

(#3190) VágniValó válasza Maxxy10 (#3187) üzenetére


VágniValó
addikt

Erre most konkrétan rá kellett gugliznom, mert teljesen elfelejtettem, hogy azok ott vannak. Jó lenne ha ők vagy valami természeti katasztrófa néha meggyepálná a mezőnyt, akár sérülés akár halál, bár lenne belőle sírás. Mint anno a Carma 2-ben azt hiszem az Airplane 3 nevű pálya, ahol a kifutón volt a rajt és a mezőny felét start előtt elsodorta a leszálló gép ;-D

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#3191) VágniValó


VágniValó
addikt

1 damage - 1 kill :C

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#3192) zsoika válasza VágniValó (#3191) üzenetére


zsoika
addikt

:DDD

(#3193) oriic válasza VágniValó (#3191) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az hogy sikerült? :DDD

Live-Die-Respawn

(#3194) Polllen válasza VágniValó (#3191) üzenetére


Polllen
nagyúr

Remélem legalább Mozambikkal :D

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#3195) VágniValó válasza oriic (#3193) üzenetére


VágniValó
addikt

2 fősre redukálódott enemy squad egyik tagja földön volt, de élt. A másiknak ennyi életereje maradt, fejbelőttem, utána pedig lelőttem az épphogy még kúszó haverját.

(#3194) Polllen frissen felvett, kiegészítők nélküli Spitfire.

:P Ez kb az a szint, mint amikor poénból félpályáról eldobod a kosárlabdát és csont nélkül bemegy.

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#3196) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Hát végül nem lett meg a 110es lvl bp szint...

[ Szerkesztve ]

(#3197) Shkiz0 válasza Maxxy10 (#3196) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Még van rá 1 napod kb, ha csak kicsi hiányzik.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3198) Maxxy10 válasza Shkiz0 (#3197) üzenetére


Maxxy10
addikt

4 szint kellene. Kedd este tudok játszani, megpróbálom végig vinni.

[ Szerkesztve ]

(#3199) Shkiz0 válasza Maxxy10 (#3198) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

19 órád van még hátra a season1-ből, szóval este már nem igazán lesz időd rá.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3200) gyuribácsi88

A trónok harcából a sárkányok mit keresnek itt :F

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.