Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • folde

    csendes tag

    válasz raszputyin #10 üzenetére

    Hát... azt még talán valahogy túlélném, ha francia lenne a kiosztás, elég keveset bár, de már használtam (hú, de iszonyat borzalmas, hogy az A és a Q fel van cserélve... de ha az embernek francia szöveget kell gépelnie, nemigen van jobb megoldás a francia kiosztás használatánál). Meg amúgy is tudok vakon gépelni. :)
    BTW a nagykereskedésben kiállított mintadarab német kiosztású volt :D. Megkérdeztem az eladót, hogy ez normális-e, erre azt mondta, hogy amit eladnak, az angol vagy magyar kiosztású. Úgy legyen! :)

  • folde

    csendes tag

    válasz raszputyin #5 üzenetére

    Megfogadtam a tanácsodat, az eredmény egy nagyon jó review. Viszont egyrészt egy fecske nem csinál nyarat, másrészt valamiért barebone-ként szerepeltetik ezt a notit. Pedig a nagykerben, ahol venném (Magyarországon :) ), egésznek tűnik, míg én eddig úgy tudtam, hogy a barebone úgymond félkész gép, amibe még kell venni néhány alkatrészt.

    Gondoltam, leírom a nagykerben megvehető konfigot, mert miért ne :)

    AOPEN 1557G C1.7

    Intel Pentium-M 1.7GHz processzor, 512MB DDR RAM, 60GB 2.5'' HDD, DVD+-RW, 15.1'' XGA TFT LCD, Intel 855PM + ATI 9700-128M, 2.95kg, magyar billentyűzet
    Csatlakozók: 3xUSB 2.0, 1x1394, mic in, line-Out, párhuzamos port, VGA, 56k, 10/100, S-Video TV-Out, MS/SD/MMC olvasó

    Voltam ott megnézni a masinát, és első látásra jó benyomást tett rám, de mindenképpen megpróbálok még review-kat keresni.

    [Szerkesztve]

Aktív témák