Hirdetés
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Meggyi001: Áram nélkül....méltóság nélkül.....
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- gerner1
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- Lalikiraly: Macbook NEO 2
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
Új hozzászólás Aktív témák
-
vitya81
tag
Üdv!
Technikai információ szerzés céljából kérdezlek titeket. Tegnap elkezdtem játszani a játékkal, nagyjából 2-3 órás időtartammal. Megfogott a játék, tetszik a játékmenet, elég szép is... viszont!
1920x1080, High graf. beállításokkal azt tapasztalom, hogy sokszor leesik az fps 60-ról (V-sync ON) 32-45 értékre. Háttérben futtattam hardver monitorozó programot (HWinfo),mely szerint a VGA (GTX1070) ill. CPU (i7 4770k) ~50% körüli átlag teljesítményt 'adott' le, tehát lenne még tartalék bennük.
2560x1440, High graf el sem éri a 60 fps-t. (ezt nem is erőltettem)Kérdésem és beszámolóm arra irányul, hogy tapasztaltatok-e hasonlót? Miért nem használja ki jobban az erőforrásokat a játék? Van erre valami magyarázat, vagy megoldás? Elégedett lennék a fullHD, High beállításokkal, de a 60 fps alatti élmény zavaró, néha idegesítő. Szeretném, ha stabil 60 fps-em lenne.
Más téma! Nem tudom megszokni, tökéletesen irányítani a repülést (úszást pláne nem), ez az egy negatívum maradt meg bennem a ~3 óra gameplay során. Tudom, lehet állítgatni, de vhogy nem sikerül a sok csúszka finomhangolásával olyan beállításokat találni, ami fekszik nekem. (talán már túl sok is az állítgatási lehetőség, és húzogatok mindent össze-vissza 'zavaromban'). Azt is tudom, hogy ezt egyénileg, mindenkinek saját kézügyességéhez kellene beállítani,de nem tudnátok javasolni 1-2 értéket, beállítást, amit kipróbálnék? Vagy tanácsot adni. Köszönöm
Jó szórakozást, pacsi!

Viktor
Új hozzászólás Aktív témák
- 27% - Samsung S27D360GAU VA Monitor! 100Hz / 1920x1080 / 4ms
- Dell Latitude 7420 Core i7-1185 G7, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar, szép állapot
- Bomba ár! Asus ZenBook UX433 - i7-10G I 16GB I 512SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- iPhone 13 512GB 100% (1év Garancia)- ÚJ EREDETI AKKUMULÁTOR - AKCIÓ
- Gainward GeForce RTX 5070 Python III 12GB GDDR7 192bit Alza Garancia 2028.08.07-ig, Számlával!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

