Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5351) no more válasza Balathruin (#5349) üzenetére


no more
addikt

Attól még megmarad az a ronda kinézet, csak más ikonok lesznek, nem? Nekem alapból nem tetszik, ahogy kinéz. Ha ennél jobban kinézne, ki is esne... ;]

(#5352) ДарСтав: Hát, gondolom, aki fotózik mobillal rendszeresen, az használ manuális módot.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#5352) Penguin95 válasza no more (#5345) üzenetére


Penguin95
senior tag

Még mi szórakozzunk is vele? :F

(#5353) Balathruin válasza no more (#5351) üzenetére


Balathruin
veterán

(#5354) no more válasza Balathruin (#5353) üzenetére


no more
addikt

Jah, erre emlékszem! :o Letölteni nekünk is lehet (most már) az témák appal, vaaagy, itt lehet sajátot csinálni és lementeni az appba, majd onnan használni. Nekem tetszik nagyon, el lehet vele lenni. :D Advance-re is megkaptad a témázást ezek szerint?

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#5355) Balathruin válasza no more (#5354) üzenetére


Balathruin
veterán

Miről beszélsz? :DDD 4.4 sincs a telefonra, a 2013-mas 4.1.2 az utolsó.

(#5356) Penguin95 válasza no more (#5351) üzenetére


Penguin95
senior tag

Persze, ha van idő. De ha gyorsan kell valamit lekapni, akkor ez nem megoldható, az automatikának van pár másodperce rá maximum.

[ Szerkesztve ]

(#5357) no more válasza Penguin95 (#5356) üzenetére


no more
addikt

Az éjjeli fotók automatikusban konkrétan szarok, de azért a nappaliak teljesen jók... Javítani biztos fog rajta a HTC, nem hiszem, hogy így hagynák. :)

(#5355) Balathruin: Jah, értem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#5358) no more


no more
addikt

Jó nagy kereslet lehet a Z3-ra, a T-Mobile abbahagyta a forgalmazást.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#5359) Penguin95 válasza no more (#5357) üzenetére


Penguin95
senior tag

Természetes fénynél azért ez már csak elvárható. :D De még mindig ott van a beltéri fotó kérdése.

(#5360) Flind


Flind
senior tag

Nekem is előbb kéne az M9, mint az S6. Kell a francnak fizikai gomb, TW és szappantartó forma.

(#5358) no more: Azon az áron kenjék is a hajukra!

[ Szerkesztve ]

(#5361) Fejvadi válasza no more (#5358) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Vitték mint a cukrot. :)

(#5362) no more válasza Flind (#5360) üzenetére


no more
addikt

Igazából elrontotta nagyon a Sony, mert a Z3-nak kellett volna lennie az akkori Z2-nek szerintem. Aki csúcskészüléket akart a Sonytól, annak már megvolt a Z2, ami lazán 200-220 körül nyitott, ugyanilyen árban jött a Z3 is, ami konkrétan ugyanaz mint a Z2, csak 200-zal magasabb a proci órajele, meg a kerete le van kerekítve...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#5363) Tomi_Ohl válasza no more (#5362) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Ergonómiailag állítólag sokkal jobb a Z3, de kinézetre szerint sokkal szebb a Z2. Persze a magas ár semmiképp sem indokolható. Ősszel tehettek volna bele Snapi 805-öt is, vagy nevezhették volna Z2S-nek.

Más: [link] :C

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#5364) no more válasza Tomi_Ohl (#5363) üzenetére


no more
addikt

:DD :DD :DD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#5365) Flind válasza no more (#5362) üzenetére


Flind
senior tag

Egyetértek.

Ez a lekerekített oldal viszont nagyon kellett szvsz, a Z2 is tetszett, de ez egyenesen gyönyörű, és sokkal ergonúmikusabb is. Persze a felárat semmiképpen sem éri meg.

(#5366) Penguin95


Penguin95
senior tag

Na ha már Sony...

A minap megtalált engem egy korábbi tag, hogy nekem mi bajom van az Xperiákkal, meg nem tudom értelmesen használni a telefonom, és meg sem érdemlem, hogy Xperiám legyen (ebben egyet is értek vele, ennyi szenvedést én nem érdemlek :D ). Ennek örömére megint nekiugrok egy kis tesztnek, minek következtében visszateszem a gyári rendszert, és nem buherálom, stb. Ha eltűnnék, belehaltam a dologba. :D

(#5367) Just_Reboot válasza Penguin95 (#5366) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Biztos felkészültél te erre? Egyébként ki volt az? :D

(#5368) Flind válasza Penguin95 (#5366) üzenetére


Flind
senior tag

Mazochista vagy? :DDD
Ha már tesztelni akarsz, várd meg a (gyári) Lollipopot szvsz! Az új rendszer lesz, akár jó is lehet. Talán tényleg érdemes kipróbálni.

Mit tesztelnél azon, ami köztudottan szar?

(#5369) Tomi_Ohl válasza Penguin95 (#5366) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Én meg visszatettem a 2.3.4-et a mini prora. Ez nagyon durva, főleg a gyors animációi miatt gyorsabb, mint a Mi3 :Y
Megfordult a fejemben, hogy egy hétre visszaköltözzek belé :D

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#5370) Just_Reboot válasza Flind (#5368) üzenetére


Just_Reboot
addikt

"Mit tesztelnél azon, ami köztudottan szar?" Azt hogy kicsit szar vagy nagyon szar. :D

(#5371) Flind válasza Just_Reboot (#5370) üzenetére


Flind
senior tag

Mondasz valamit! :DDD :C

(#5372) Penguin95


Penguin95
senior tag

(#5367) Justreboot: Erre nem lehet felkészülni. :D Ez nagyjából olyan érzés, mikor beállsz a focinál a kapuba fordítva, lehajolva, letolt nadrággal, és várod, hogy bikázzanak a labdával. Nevet egyelőre nem írok, még mielőtt ezért is kioszt. :D

(#5368) Flind: Inkább öngyilkos. :DDD Azt a borzalmat én meg nem várom. A Sonyt ismerve jobb, ha még most megyek neki a dolognak. Egyébként az lesz a teszt tárgya, hogy mindenből igyekszem a minimumot rápakolni, és maximálisan ésszel használni, mindenféle buhera nélkül. Ha így normálisan működik, akkor nem szólok semmit, ha meg nem, akkor lesz egy szép véleményem.

(#5369) Tomi_Ohl: Én is így tettem az LwW-n. Marad is 2.3.4-en, az tökéletesen jó rajta.

[ Szerkesztve ]

(#5373) Just_Reboot válasza Flind (#5371) üzenetére


Just_Reboot
addikt

:Y Szerinted is szar a Sony rendszere!?! :Y :Y

(#5374) CJ4567 válasza Tomi_Ohl (#5369) üzenetére


CJ4567
veterán

Lehet az ICS jobb lenne a P-re. GB már régi hozzá :D

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#5375) Flind válasza Just_Reboot (#5373) üzenetére


Flind
senior tag

Persze, Z-n (meg egy csomó más készüléken) szerintem is szar.
Z2 óta elég jó, illetve Z1C-n sem rossz, de ott van még egy rohadt nagy bug. De ezt már megbeszéltük párszor. :P

(#5376) Just_Reboot válasza Flind (#5375) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Mi is az? ;]

(#5377) no more válasza Flind (#5365) üzenetére


no more
addikt

Szerintem is sokkal szebb.

Ne magyarázkodj, pingvin barátunk. User error.

(#5378) ДарСтав: Ezen felnevettem :DDDDD Mint a gyári biztonsági mentés -szintén- Sonykon. A PC-s szoftveren el sem indul a folyamat, telefonon mindent lement (elvileg), de visszaállításnál 1%-nál lefagy az egész.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#5378) Penguin95


Penguin95
senior tag

Jól kezdődik, már a telepítővarázslónál megvolt az első fagyás. :D

(#5377) no more: Ez nálam 1 jópont a Sony felé, mivel a biztonsági mentést telefonoknál elvetélt dolognak tartom. :))

[ Szerkesztve ]

(#5379) Tomi_Ohl válasza CJ4567 (#5374) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

A GB atomstabil és villámgyors. ICS szintén villámgyors, 1-2 napig. :D Utána, főleg ha belakod, akkor aztán jönnek a lassulások meg a lagok.
Szóval most elkezdem modolgatni. Először is valami jó SystemUI-t kéne keresni, de e téren nem tőled kérek tanácsot. :P
Aztán ha megunom, felteszem JoyOS-t. Azt ha meglátjátok, milyen, jópáran el fogtok küldeni a pokol mélyére. :D

ДарСтав a telepítővarázslónál még el lehet nézni. Ha be van állítva, hagyd pihenni egy fél órát, közben töltsd föl. Utána indítsd újra, és jöhet a teszt. Így szokták ajánlani még a stock ICS based ROMokon.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#5380) Penguin95 válasza Tomi_Ohl (#5379) üzenetére


Penguin95
senior tag

Most épp pihen, akku így is töltve volt (10 perc alatt 5% ment is a levesbe). Hogy mit össze nem kell ezzel művészkedni... Lassan nem Alain Prost lesz a professzor, hanem az Xperia tulajdonosok. :D

De azért egy pozitívuma van, pár másodperc alatt bootol.

(#5381) Flind válasza Just_Reboot (#5376) üzenetére


Flind
senior tag

"Kiváló automatikus" (tényleg kiváló ;] ) módban nem lehet fényképezni. Exponáláskor lefagy az app. :DDD

(#5382) CJ4567 válasza Tomi_Ohl (#5379) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem most minden SystemUI megy, még Gravitybox is megy :P
GB lassabb mint az ICS legalább is úgy vettem észre.

AapCtab: ha bejött a Rom indítsd újra azonnal a telefont, ez után ugyan úgy állítható befelé.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#5383) Penguin95 válasza CJ4567 (#5382) üzenetére


Penguin95
senior tag

Ez azért van, mert a GB még csak 1 magot tudott kezelni, míg az ICS már többet is.

Nem volt rá szükség, még a varázsló előtt magától újraindult.

[ Szerkesztve ]

(#5384) CJ4567 válasza Penguin95 (#5383) üzenetére


CJ4567
veterán

JB meg már vajprojektet is tud.

No Sana No Life

(#5385) Tomi_Ohl válasza CJ4567 (#5382) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

2012-eseken lehet, de 2011-eseken biztos nem.
Ami lassabb, az a scrolling sok helyen, de úgyis megy fel a smooth scrolling mod, attól ha minden igaz az is gyorsabb lesz.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#5386) CJ4567 válasza Tomi_Ohl (#5385) üzenetére


CJ4567
veterán

2012-esek új kernelt is kaptak ICS hez.

Hogy raktad vissza?

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#5387) Tomi_Ohl válasza CJ4567 (#5386) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Ennél 2.6-os kernel van még ICS alatt is. Csak nem hivatalosan készült el a 3.0-s kernel, 4.2-től pedig a 3.4-es.

Részlet az egyik 2011-es Xperia tesztből:
"A Sony Ericsson idei Xperia-sorozata szinte olyan, mint az iPhone, abban a tekintetben, hogy szinte mindegyikben ugyanaz a hardver üzemel. 1 GHz-es Qualcomm MSM8255 Snapdragon chipkészlet, Adreno 205 grafikus gyorsító és 512 MB RAM. Ez kétségtelenül gyengébbnek hangzik, mint a most piacon lévő csúcskészülékek hasonló adatai, ám mégsem kell aggódni, mert a szoftvert így remekül hozzá tudták lőni ehhez a konfigurációhoz. A már dobozból kivéve is 2.3.4-es Android rendszer igazán jól üzemel rajta. Gyors, fagyás nincs, néha apróbb megakadások előfordulnak." ja igen, a gyári launcher indítás után két percig laghalmaz, utána már jó de képes beakadni, azon kívül tényleg nincs gond.

Flashtoollal.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#5388) CJ4567 válasza Tomi_Ohl (#5387) üzenetére


CJ4567
veterán

Flashtoolal 8.1 alatt is lehet flashelni? Pontosan hogy? Nem akarom téglázni ha esetleg megpróbálom.
Valahogy új kernelt kapott az ICS zártra is, sajnos a JB is ezt használja.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#5389) Tomi_Ohl válasza CJ4567 (#5388) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Nekem XP van a gépen.
Elvileg 8.1-en is simán mennie kell mindennek, annyi, hogy adb drivereknél trükközni kell egy kicsit: [link]
Amúgy magát a flashtoolt egyszerű használni, kb így: [link] Annyi, hogy nem a vissza gombot kell nyomni, hanem a halkítót.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#5390) CJ4567 válasza Tomi_Ohl (#5389) üzenetére


CJ4567
veterán

Milyen géped van?
PCC simán megy 8.1 alatt, gond nélkül megcsinálja a telefont.
Flashtoolt én rootra meg recovery telepítsre használtam,majd abból a recoveryből CWM.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#5391) Tomi_Ohl válasza CJ4567 (#5390) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

ACER Aspire 3692WLMi. 1GB RAM van benne, nem 512MB.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#5393) no more válasza Penguin95 (#5378) üzenetére


no more
addikt

Ezt most nem értem... miért lenne elvetélt dolog? Ha mondjuk tolsz egy FR-t, akkor "elvetélt", hogy mindent visszaállít a telefon és nem kell neked szórakozni vele? :D

(#5392) ДарСтав: Úgy látszik, én rohadtul nem értek a fotózáshoz. :D Szerintem kurva jó ez a Z4 fotó, az ég icipicit zajos, de azt majd javítják úgyis.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#5394) Penguin95 válasza no more (#5393) üzenetére


Penguin95
senior tag

Mi van akkor, ha azért rakod újra a telefont, mert lassú, folyton szívja valami az akkut, és erről egy program tehet, ami ott pihen a biztonsági mentésben? :) Ez egyéni hülyeségem, de én mindig az alapoktól kezdem az újrapakolást. Nincs dirty flash, nincs visszamásolás, se semmi más. Cserébe nincs FC, nincs lassulás, nincs semmi.

A földet nézd meg, főleg az alsóbb részt.

[ Szerkesztve ]

(#5395) no more válasza Penguin95 (#5394) üzenetére


no more
addikt

Miért kényszerítetek mindig erre? Miééért? ILYENEK HTC-N NINCSENEK #CSAKAHTC, HAHAHAHAHAHHA!! :DD :DDD ;]

Jó, hát picit mosottas, de ez még úgy sem a végleges verzió, valamit csak javítanak rajta. :D Ez még csak egy fotó, ami vagy a Z4-é, vagy nem...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#5396) Penguin95 válasza no more (#5395) üzenetére


Penguin95
senior tag

A Z4-é, de egyébként még manipulált is. Ráadásul ismerve a Z család képminőségét, ez ennyit fog tudni. Az SL-em szebbet tudott CM alatt.

(#5397) Orionhilles


Orionhilles
senior tag

@ДарСтав SSD és 7200 RPM vinyó között ugye van érezhető különbség?

Valahol azt mondták nincs, de én ebben nem vagyok annyira biztos :B

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#5398) CJ4567 válasza Penguin95 (#5392) üzenetére


CJ4567
veterán

Az Xperia P szép képeket tud készíteni ;]

No Sana No Life

(#5399) Penguin95 válasza Orionhilles (#5397) üzenetére


Penguin95
senior tag

Bőven van eltérés. :K Nagyjából ég és föld átlag használat mellett. Míg egy 7200RPM-es HDD volt a gépemben, a hajam majd kitéptem, olyan szinten lassú volt. Most, hogy SSD van benne, egészen más. Mintha egy új csúcsgépem lenne. Nem tudom ki állította az ellenkezőjét, de had ne mondjam mi a véleményem róla.

Carl Johnson: SystemUI-al, vagy a nélkül? ;]

[ Szerkesztve ]

(#5400) no more válasza Penguin95 (#5399) üzenetére


no more
addikt

Szerintem egy sima HDD alig tud 170MB/seccel olvasni, míg az SSD 550/seccel is olvas.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.