Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) Flind válasza no more (#4949) üzenetére


Flind
senior tag

Még mindig sokkal szebb az M9, mint az S6. Az az üveghátlap valami undorító, egy Sonyn egész máshogy néz pl. ki. Hasznalták volna akkor már inkább az Alpha vagy a Note 4 hátlapját. És ez a szappantartó design nekem még mindig nem gyere be, jó hogy a HTC is elvetette az M9-el (ami M8-nál nem jött be).

Lol, az M9 még az M8-nál is rosszabb, és az S6 még az M9-nél is rosszabb?! Az LG is egyre gyengébb, pedig régebben az üzemidő volt az egyik legjobb tulajdonsága..
Most mondjam, hogy melyik gyártó lesz továbbra is magasan a legjobb ilyen tekintetben? ;]

(#4952) Balathruin válasza Flind (#4951) üzenetére


Balathruin
veterán

Sony

(#4953) no more válasza CJ4567 (#4950) üzenetére


no more
addikt

Hát, ha új telót akarnék venni, az M9-et venném, mert nálam a zenehallgatás mindennél nagyobb prio és csak HTC-n lehet minőségi zenét hallgatni fülesen és hangszórón is. :P A Sonykon nagyon halk max. hangerőn is, Samsungon sem jobb, a HTC meg leviszi a fejed olyan hangos. Én 3/4 hangerőn szoktam hallgatni zenét, amikor utazok (a többin max. hangerőn hallgattam mindig). Kiveszem a fülest és 10 percig sípol a fülem. :DDD (de tény, hogy elfogadnék egy zöld S6 edge-et)

(#4951) Flind: Pont erre gondoltam én is... Kijön majd a Z4 valami 99999 mAh-s akksival és legyalulja a mezőnyt üzemidőben (ahogy eddig is tette). :D Mindegy, ha az M9, vagy S6 csak fél napot is bírna, akkor is azok közül választanék, ha kellene választanom, az én életben nem veszek Sonyt. Inkább reggeltől-estig töltöm. ;] Bőven elég volt nekem az U és az SP, meg ismerősöm Z-je, ahol még a beállítások menü görgetése is lassított felvétel.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#4954) Flind válasza Balathruin (#4952) üzenetére


Flind
senior tag

Köszi, így már nem nekem kell leírni.

(#4953) no more: Vagy vehetnél inkább zajszűrős fülest (de még inkább fejhallgatót), és akkor a füledet sem kéne rontanod a süketítő hangerővel. :P Amúgy a Piston 2-es írásaid alapján csak azzal olyan hangos a ¾ hangerő, szóval ha a többi gyártó flagshipjeit is azzal próbálnád, lehet lenne elég hangos (biztos). De az is lehet, hogy csak én értettem félre valamit.

Amúgy az a durva, hogy a régi Sonyk vagy bugosak, vagy lassúak. Mondjuk az L bugos, de rohadt gyors. A Z lassú, de nincs bug. A Z1C is rohadt gyors, de ott is ott a már többször beszélt kamera bug (auto módban).
Na jó, három betű bugos is és lassú is: U, P, S, SP. ;]
Aztán Z2 óta összekapták magukat. Ahogy néztem, azóta középkategóriában is elég jó a szoftver. Persze az egy más kérdés, hogy mi lesz az updatekkel..

[ Szerkesztve ]

(#4955) no more válasza Flind (#4954) üzenetére


no more
addikt

A gyári HTC-s füles is ordított... :P A HTC-kben van erősítő, azért olyan brutál hangos.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#4956) Just_Reboot válasza no more (#4955) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Jól van már, inkább menj és olvasd el az M9 tesztet! :P

(#4957) Flind válasza no more (#4955) üzenetére


Flind
senior tag

Tudom. Az meg egy más kérdés, hogy szükség van-e olyan brutál hangerőre. Nekem nem, inkább zajszűrésre. Szükségem van még a fülemre. :P

(#4956) Justreboot: Jó hogy szólsz, előbb reggelizek, de aztán mehetek trollkodni. ;] Bár lehet hogy most nem is kell majd nekem, az M9 kapcsán tele vannak a HTC topicok negatív véleményekkel, ilyen is régen volt már.

[ Szerkesztve ]

(#4958) CJ4567 válasza Flind (#4954) üzenetére


CJ4567
veterán

Az már 5 betű. ;]

No Sana No Life

(#4959) Just_Reboot válasza Flind (#4957) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Már jól lehúzták.:D Ezért van ott szükség no more fan dumájára...;]

[ Szerkesztve ]

(#4960) no more válasza Flind (#4957) üzenetére


no more
addikt

Nekem szükség van hangerőre. Ha zenét hallgatok, megadom a módját... Otthon is. Amikor rezeg az ablak akkor jó. :P ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#4961) Flind válasza CJ4567 (#4958) üzenetére


Flind
senior tag

Nem, mert az SP betűi már voltak az S-ben és a P-ben. Szóval U, P, S. :D

(#4959) Justreboot: Fogadjunk most kicsit Ő is visszafogja magát, és jön azzal, hogy mekkora jó lett az S6, hogy enyhítse fan mivoltját másokban. De minket nem ver át! ;]

(#4960) no more: Jó, én nem csinálok házi dizsit magamnak. Látszik is, hogy a rákoknak mennyivel rosszabb a hallása mint a kutyáknak. ;]

[ Szerkesztve ]

(#4962) Weeman1 válasza no more (#4960) üzenetére


Weeman1
veterán

Én a minőséget jobban preferálom mint a hangerőt.
Wolfson dac nagyot dob rajta.

Xiaomi 11T Pro

(#4963) no more válasza Flind (#4961) üzenetére


no more
addikt

Oh, anno, amikor mentünk a T-be megvenni az SP-t, 10 percbe tellett elmagyaráznom a pultos csajnak, hogy milyen istenverte telefont szeretnék... Mondom engem az Xperia SP érdekelne. "Az S, vagy a P?" - mondom az SP.. van ilyen telefon. - "Akkor mindkettő érdekli?" - Hát basszus, minek kéne nekem 2 telefon, pláne egy középkategóriás a csúcskategóriás mellé... Vaze! Xperia SP, van ilyen telefon, halló! - De S, vagy P érdekli? - CSAK AZ SP!!!!!!!!!! Vagy 2 percig bóklászta a számítógépet... "Jaaa, tényleg, van is készleten, 2 színben is". *facepalm*

(#4962) Weeman1: Bizony... A Harman/Kardon hangtechnika odab*szhat az M9-ben... Valami normális JBL fülessel mondjuk, nem ilyen bohóckodós Sennheiser, meg Beats Audioval, elég brutálisan szólhat. Vagy Boséval... húúú.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#4964) CJ4567 válasza no more (#4963) üzenetére


CJ4567
veterán

Ez hasonló mint amikor el kell magyarázni hogy miért rosszabb egy Galaxy Mini mint pl. akár egy P... Vagy amikor X360 vagy PS3 felskáláz pl. 720p alatti felbontásról 1080p-re és jön a válasz hogy kit érdekel hogy homályos a kép, vagy pixeles, az csak a vérpistikéket érdekli :W Én úgy vagyok vele, hogy inkább grafikából veszek le csak ne. kelljen. homályos. képpel. játszani. 100 órát játszottam 720p homályban BF3-al, elég volt.

No Sana No Life

(#4965) Just_Reboot válasza no more (#4963) üzenetére


Just_Reboot
addikt

:DDD Én a múltkor a MediaMarkt-ban jártam hasonló képpen. Mondom csávónak: Hello! Van OnePlus One telefonotok? Erre a csávó: Háát.. Ööö.. Annak mi is a gyártója? Mondom neki: OnePlus. Nézi-nézi majd megszólal: hát az nincs. De van HTC ONE! :W

(#4966) Matada2.3 válasza w333 (#4797) üzenetére


Matada2.3
veterán

Végre végre :C :C

Finn the human

(#4967) Penguin95 válasza no more (#4953) üzenetére


Penguin95
senior tag

Lehet, hogy a Sony halk, de legalább szépen szól. :D

(#4968) Tomi_Ohl válasza no more (#4963) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Ez április elsejei szivatásnak is beillett volna. :D

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#4969) Weeman1 válasza no more (#4963) üzenetére


Weeman1
veterán

Nézz ne az M9 topikba. :D

Xiaomi 11T Pro

(#4970) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Valaki megnézné hogy be tud-e lépni a Cyanogenmod letöltő oldalára,mert én sajna nem.

[ Szerkesztve ]

(#4971) no more válasza CJ4567 (#4964) üzenetére


no more
addikt

Jah, szörnyű, tényleg... :D Csak ez a T-s ügy azért volt gáz, mert neki elvileg ez a munkája... ehhez kéne értenie. Oké, hogy nem tudja szervizelni, ilyesmi, de a nevét sem vágja??? Nem tudja a barom, hogy mit árul?

(#4965) Justreboot: :DDDDDDDD

(#4967) ДарСтав: Így van, halkan én is szépen énekelek. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#4972) CJ4567 válasza Just_Reboot (#4970) üzenetére


CJ4567
veterán

Be.

No Sana No Life

(#4973) Just_Reboot válasza CJ4567 (#4972) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Mobilról is? Milyen böngészővel?

[ Szerkesztve ]

(#4974) CJ4567 válasza Just_Reboot (#4973) üzenetére


CJ4567
veterán

Chrome-val gépen be. Mobilon is be tudok lépni, IE11-el.

No Sana No Life

(#4975) Tomi_Ohl válasza Just_Reboot (#4970) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Én is be tudok. Sima CM böngészővel.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#4976) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Köszi a válaszokat, wifi-ről be tudok lépni mobil netről viszont nem.

(#4977) Penguin95 válasza no more (#4971) üzenetére


Penguin95
senior tag

A rákok nem tudnak énekelni legjobb tudomásom szerint. :D

(#4978) Just_Reboot válasza Penguin95 (#4977) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Csak akkor tudnak ha fazékba teszik őket. ;]

(#4979) Penguin95 válasza Just_Reboot (#4978) üzenetére


Penguin95
senior tag

Gondolom a csavarhúzóval meg kontratenor hangszínt is kap. ;]

(#4980) no more válasza Just_Reboot (#4978) üzenetére


no more
addikt

Ez gonosz volt! :DDDDDD

(#4979) ДарСтав: Hát, még ez! Hogy a rák vigye el a telefonjaitokat! ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#4981) Just_Reboot válasza Penguin95 (#4979) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Bizony ám! ;]

mosolygó rák: Vigyed ,de akkor hozzál helyette egy OnePlust! :D

(#4982) Penguin95 válasza no more (#4980) üzenetére


Penguin95
senior tag

Ha hozol helyette egy Xiaomi Mi4-et, vagy egy Nexus 6-ot, viheted ahová akarod. :DDD

(#4983) Fejvadi válasza Penguin95 (#4931) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:) :R :)

(#4984) Fejvadi válasza Flind (#4951) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

A Xiaomi
Mondjuk a Mi Note Pro

Az s6 szép e vagy sem az csak ízlés kérdése, de én a lapos hátlapot szeretem, nem a forrázóteknőt. :)

(#4985) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Tényleg áprilisi időjárás van. Negyed hétkor kimentünk egy kicsit,mert végre kisütött a Nap. Alig kellett pár lépést tenni, már megint szemeregni kezdett az eső. Aztán már nagy szél is jött, majd el vitt, úgyhogy hazajöttünk. Erre most megint feloszlott a felhőzet. :DD

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#4986) Orionhilles


Orionhilles
senior tag

Hát skacok.... Nehéz szülés volt:

Saját ROM-ot fordítottam :C

orion az én lennék röviden :B

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#4987) Just_Reboot válasza Orionhilles (#4986) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Respect! :R

Röviden leírnád hogy is megy ez? :)

[ Szerkesztve ]

(#4988) Penguin95 válasza Orionhilles (#4986) üzenetére


Penguin95
senior tag

Látom már Te is megismerkedtél a fordítással. :D Nekem is így készül újabban a CM, bár jó esetben havonta 1x ha tudok frissíteni, mivel 1 fordítással 6 órán át el van a gép.

(#4989) Orionhilles válasza Just_Reboot (#4987) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Röviden:

Valamilyen linux telepítése
dev. env. összetákolása
dev.tree/kernel/stb. beszerzése- telefononként eltér
CM, AOKP, PAC, Slim stb. forrás letöltése- ~10-15 GB
ezek összehangolása

make/brunch/stb. parancs és türelem, ROM-ot terem :K

@ДарСтав

igen, igen :B.
6 óra? repo sync is beletartozik vagy csak a nyers fordítási idő 6 óra? T420-2520M procival ccache 50 GB-tal volt 76 perc :Y .

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#4990) Just_Reboot válasza Orionhilles (#4989) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Hát ez nem nekem való...:D

Frissebb Linux kernel verziót hogy lehet csinálni? Pl nexus 4 nek 3.4.x nexus 6 nak 3.10.x

[ Szerkesztve ]

(#4991) Orionhilles válasza Just_Reboot (#4990) üzenetére


Orionhilles
senior tag

2 olyan telód van, melyekhez ez tényleg felesleges. Megcsinálják helyetted. ;)

Telómhoz van 2 dev (meg most már én is :B ) de rengeteg (!!!) ROM-ot adtak ki. Slimkat/pop,PAC(KK)LP, MIUI V5, CM11/12, Carbon (hirtelen ennyi így fejből ).

Szerk: Ez engem is érdekelne. De van-e értelme? :F

[ Szerkesztve ]

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#4992) Just_Reboot válasza Orionhilles (#4991) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Szerintem igen, de a pingvin lehet tudja. :D

(#4993) Orionhilles válasza Just_Reboot (#4992) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Tudnia kell.

Rokonok :DDD

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#4994) Just_Reboot válasza Orionhilles (#4993) üzenetére


Just_Reboot
addikt

:DDD :DDD

(#4995) Flind válasza Fejvadi (#4984) üzenetére


Flind
senior tag

Az eddigiek alapján egyáltalán nem mondanám (Mi3, Mi4).
Mi Note Pro-tól sem várok sokat ilyen téren, 3090 Mah 5.7"-ra nem valami sok. Pláne a Snapi 810 akkuszívós problémáival.
Sokkal inkább a Sony.

Én is jobban szeretem a lapos hátlapot. :K

(#4996) Tomi_Ohl válasza Orionhilles (#4986) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Grat!
Ez még egy olyan dolog, ami a régi laptopom miatt lehetetlen...

Flind szerintem a dizájnra gondolt.
Amúgy üzemidőben sem olyan rossz pl a Mi3, de azért egy Z3-tól elmarad.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#4997) Orionhilles válasza Tomi_Ohl (#4996) üzenetére


Orionhilles
senior tag

x51rl- celeron-nal cirka 40 min után dobott errort anno :DDD

pl.: keeperv85 atommal fordított anno' 1x órájába került.....

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#4998) ilovedigweed


ilovedigweed
senior tag

Sziasztok!

Tudna nekem valaki mondani olyan lejátszó programot ami lejátsza az avi/divx formátumot, NAS-ról, DLNA-n keresztül?

Előre is köszi!

-LG 27GN850 -INTEL Core i5-12400 -GIGABYTE B660 GAMING X -Kingston Fury 32GB Renegade RGB CL16 3600MHz -SAMSUNG 500GB 980 M.2 -FSP Hydro M Pro 700W -GIGABYTE RTX 3070 Ti GAMING OC -NZXT H510 Flow -Nzxt Kraken X63 rgb -Razer Naga Trinity -Razer Tartarus V2 -HyperX Alloy FPS Pro -HyperX Cloud Core

(#4999) Tomi_Ohl válasza Orionhilles (#4997) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

A hardver az egyik dolog, a kis HDD a másik. 120GB van felosztva 2x60GB-ra, C-n van kevesebb, mint 10GB hely, D-n kb 25GB, úgy hallottam, az összes forrásnak ettől is több kell (meg nem is vagyok benne biztos, hogy D-ről menne).

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#5000) Orionhilles válasza Tomi_Ohl (#4999) üzenetére


Orionhilles
senior tag

:( sajna igen...... min. 100 GB szabad hely ajánlott

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.