Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40751) vodrosjozsi válasza Soybex (#40747) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Uhh.. szép. Nálunk most a fiat doblo szarakodik.. elektromos ablakok nem működnek (fel kell húzni és nem megy tökig..),
nem méri a sebességet, az olajat havonta kell pótolni, a váltó fos... de el nem tudjuk adni hiszen kell. Brrr...
Jó már itt se esik.. de akkor se tudhatom, hogy szarrá ázok vagy nem. M1, én nekem muszáj mennem. Kocsira visszatérve inkább s50-et vegyél. Vagy egy octavia-t.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#40752) Soybex válasza vodrosjozsi (#40751) üzenetére


Soybex
őstag

Ördögi kör. Add el az s7-et vegyél egy trabantot vagy egy kispolckit aztán felcsapod a kertész cuccot a tetőre és ennyi ;]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#40753) zombinyul válasza SybenX (#40749) üzenetére


zombinyul
addikt

Ez teny. Nem is akarnak. :D

rák: az van neki, látszik is rendesen. Lehet nem kéne csak úgy taskában tartani, mindenféle egyéb szirszar mellett. :D
De őt nem zavarja, engem meg csapkod a guta a házpöttyösödés miatt, pedig nem is igen látszik. :D
Köszönöm! ;]

Autó: nekünk is jövő héten megy szervizbe a technika. :D 2 gyerek mellett fincsi lesz.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#40754) vodrosjozsi válasza Soybex (#40752) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Te nem vagy százas :DDD jó ez addig amíg ki nem nyiffan. Addig talán eladom a kecómat és vehetek belőle egy ilyet,ni.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#40755) Blackmirror válasza vodrosjozsi (#40740) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Ujjbeggyel feloldani siralom?
Te hol hordod az ujjlenyomatod? :DD milyen ujjlenyomat olvasó az amit te használsz ? Azt hittem az ujjbegy barázdái alkotják az ujjlenyomatot

iPhone X@R, iPad Pro

(#40756) vodrosjozsi válasza zombinyul (#40753) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Milyen autód is van?
blackmirror: szééép :D bocs én úgy értettem, hogy nekem sose ment úgy a feloldás, hogy ráteszem azt szevasz hanem mindig az ujjam "elejét", már-már a körmöm is hozzá ért. És ne forgasd ki, nem hosszú a körmöm ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#40757) no more válasza SybenX (#40749) üzenetére


no more
addikt

Egyébként ez igaz. Egy ismerősömnek volt 4S-e, azt szarrátörte, vett egy P8 vagy P9 Lite-ot, és az is pókhálós már. :U De, ha megnézed a metrón, buszon, akár utcán, minden nőnél (és díszb*zinál) pókhálós iPhone van.

Szerintem az van, hogy ők annyira nem tudják ezt a tech dolgot értékelni, mint mi. Sőt, semennyire. Igazából ők k*vára lesz*rják, hogy milyen telefon van náluk és, hogy mennyibe kerül, a lényeg, hogy működjön, azt csá. És mielőtt FeketeTükör síp letámad, természetesen tisztelet a kivételnek. :P

(#40753) zombinyul: házpöttyösödés bárányhimlős az alma? ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#40758) zombinyul válasza vodrosjozsi (#40756) üzenetére


zombinyul
addikt

Igazából asszonyé, de egy 2004-es Polo.
Valószínű vezérlést kell cserélni, de nem gáz, mert gyári alkatrésszel, munkadíjjal is kijön 55-ből. Csak szar lesz nélkülözni.
Én még jogsi előtt állok, idén le akartam tenni, de mivel rengeteg pénz elment a nyaralásokra, meg a költőzésre, várat magára. Pedig imádok vezeni.
Aztán én majd tervezek venni egy nagyobb autót, S60-at, Mondeot, vagy hasonlót. De ez majd csak jovőre. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#40759) Soybex válasza vodrosjozsi (#40756) üzenetére


Soybex
őstag

Ekkora kapirgálóval nem csoda ;] ;]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#40760) no more válasza Soybex (#40759) üzenetére


no more
addikt

:DDD :DDD :DDD

Ezek szerint nálam csoda, hogy működik az ujjlenyomat-olvasó (olló-leolvasó)...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#40761) vodrosjozsi válasza Soybex (#40759) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Mivan cukifiú gerjedsz a kakasra? Annyi képet osztasz meg itt rólam, hogy feláll a toll a hátamon ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#40762) Blackmirror válasza vodrosjozsi (#40756) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Jó biztos.
Elképzelni nem tudom amit leírsz, hogy ez hogy lehet, de a sárkány oknak hosszú körme van, esélytelen lenne az "ujjam elejét" oda érinteni az olvasóhoz.
Egyedi eset vagy. :DDD

Ez van, én az automatákkal szoktam bénázni. Pl aki a bankautomatát tervezte hajjjjonmeg ;] Van a kártya kiadó rész , amikor adja ki a kártyát alig lóg ki. Fogd meg hosszú körömmel.
A cola v kávé automatát úgy kell megoldani hogy behajlítom az ujjam és ujjperccel nyomom a gombot :U
Szerencsére sok automata nem ilyen, de ezeknél látszik hogy férfi találta ki és építette meg.

iPhone X@R, iPad Pro

(#40763) #96302336 válasza vodrosjozsi (#40751) üzenetére


#96302336
törölt tag

Az szép. Bár nem csodálkozom, ismerős Fiat Doblója is egy szopóroller. Most legutóbb a váltó ellensúly szakadt le róla. Előtte a kilincsek estek szarrá, stb stb...
Autókból japánt. (kivéve Nissan, az nagyon tud rohadni) Európai kocsiból Volvo, vagy Saab. Skoda egy ipari hulladék szerintem, a céges Fabia legalább is többet volt szervizben, mint az utakon. A kolléga VW
Jettája szintúgy, most cseréltek komplett vezérműtengelyt, és hidrotőkéket, mert nem jutott el az olaj a tengely legvégéig rendesen. állítólag szériahiba, és 200e környékén lehet is cserélni. A másik céges VW egy 2001-es Passat, szintén motorhiba, teljes generál szintén kb 250.000 km körül.
A második Avensisem van, Az első egy 2001-es Ave-1 volt, olajcserén kívül semmit sem kellett csinálni rajta.
Most egy 2005-ös Ave-II-t nyúzok, napi szinten megy minimum 300km-t, Csak a kötelező szervizek. Olaj, szűrők, stb. Tavasszal volt vezérlés, mert akkor futotta ki magát, de ugye ez is normál használat. És nem is rohad.

[ Szerkesztve ]

(#40764) no more válasza Blackmirror (#40762) üzenetére


no more
addikt

Persze, hogy férfiaknak tervezik, hiszen a székelyek is megmondták:

A medve nem játék, az asszony nem ember...

;] ;] ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#40765) vodrosjozsi válasza Blackmirror (#40762) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ezen most felsírtam :DDD néha megöl az ideg bankautomatáknál amikor egy hosszú körömmel próbálkozó nő nem tudja beírni a pin-kódot és engem kér meg, hogy üssem be..
De elismerem, hogy veletek is kibaszott a sors. Csak hát ha akarsz valamit akkor vágd le a körmöd azt csá meg van oldva ;]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#40766) SybenX válasza no more (#40757) üzenetére


SybenX
őstag

Így van. Ahány iPhone -t látok mind nagyon leharcolt. Húgomnak volt egy moto g 2014 ,szegény telefon keretén egy hely nem volt ahol ne lett volna repedés, az egész tiszta karc volt , a kijelző csodával határos módon nem tört be ,de most a redmi 3- nak már a 2. uvegfolia van szarrá törve.Ha nem a fólia már 10x betört volna a kijelző, a hátlap tele apró horpadással, keret még válik le már a kijelzőtől. És ezek 1 év alatt jönnek össze. Addig nekem makulátlanok a tekefonjaim.

(#40767) Soybex válasza vodrosjozsi (#40761) üzenetére


Soybex
őstag

Nem nem, nem kacsingatok a saját nemem iránt sose :D
Asszony tegnap elvitte az összes cuccát, tök üres a lakás így :v

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#40768) SybenX válasza #96302336 (#40763) üzenetére


SybenX
őstag

Apám csak a 2000 előtti Passatokra eskuszik. Most egy 96- os évjáratú van ha jól tudom +-1 ev,nagyon megbízható , egy tankkal megy 2000 km-t mivel kombi dízel. Több 100 ezret ment már vele apám.

[ Szerkesztve ]

(#40769) no more válasza SybenX (#40766) üzenetére


no more
addikt

:Y :Y

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#40770) vodrosjozsi válasza #96302336 (#40763) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Mire leírom a neved.. lehetnél sáska jó? :DDD
Kilincs? Azzal eddig nem volt gond.. meg váltóellensúly? Jézusom.. :U mi jöhet még. Mondjuk nálunk a klímával is bajunk van. Fos az egész.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#40771) vodrosjozsi válasza Soybex (#40767) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Káááár ;]
Aaa sajnálom. Jó szar ez így. :(

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#40772) #96302336 válasza vodrosjozsi (#40770) üzenetére


#96302336
törölt tag

Oké Kakas, a sáska tökéletes lesz. Csak meg ne egyél :D Imádkozni fogok, hogy ne egyél meg, azért is imádkozó sáska a képem :D

(#40773) #96302336 válasza SybenX (#40768) üzenetére


#96302336
törölt tag

Azok még jók voltak. :K

(#40774) vodrosjozsi válasza #96302336 (#40772) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Inkább azért imádkozzál, hogy a csajod ne tépje le a fejed :P

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#40775) Soybex válasza vodrosjozsi (#40771) üzenetére


Soybex
őstag

Ahh ugyan majd lesz más :K

Veszek én is egy guccsi arany színű samsungot aztán tapadnak a csirkék ;]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#40776) akooos válasza SybenX (#40768) üzenetére


akooos
veterán

Naa, azért naaa. 96-ban volt B4-es és B5-ös Passat is. Mivel kombi dízel, így ha B4, akkor gondolom vagy a 90 vagy a 110 lovas 1.9 TDI, aminek gyárilag 70 literes a tank kapacitása. B5-ös Passatból ha dízel kombiról beszélünk akkor abból van a 90,101, 110, 116, 131 lovas dízel. Ennek 62-70 liter a tank kapacitása.

Ezek szerint fater kocsija 3, maximum 3,5 litert eszik 100 km-en. Ha egy 96-os turbódízel motorral szerelt, 1400 kg-os autó ennyit fogyaszt, akkor én keresztbe opom magam ;]

Még az 1000 km is sok egy tankkal ezeknél az autóknál. Nekem a Golfom fogyaszt 5,6-ot DSG váltóval. Manuális váltóval lenne 5 kb. De ha tényleg 3,5-öt fogyaszt egy B5-ös Passat, 110 lóval, akkor veszek kettőt ;]

[ Szerkesztve ]

(#40777) vodrosjozsi válasza Soybex (#40775) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Hagyjuk má :DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#40778) SybenX válasza akooos (#40776) üzenetére


SybenX
őstag

Most jövünk nyaralásról, Szlovéniában voltunk 1700km után fogyott ki az üzemanyag, de ha nem ment volna a klíma akkor ment volna 2000et is. Lehet abba többet is mint 70 litert tankolni. De majd megkérdezem apámat mi a pontos típus. 4 éve voltunk Szentpéterváron, az üzemanyag csak Szentpéterváron fogyott ki és Nyíregyházárol indultunk.

[ Szerkesztve ]

(#40779) no more válasza vodrosjozsi (#40774) üzenetére


no more
addikt

:DDDDDDDDDD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#40780) zombinyul


zombinyul
addikt

Hejj!
Te Dzsozef!
Nálatok is így működik? 😁

Szerk.:
Hogy rohadnának meg.
Visszanyal a fagyi, rögtön nem tetszik. Hogy nyúlna meg a nyakuk...

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#40781) Quqesz válasza #96302336 (#40763) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jaj, azért nem minden arany, ami fénylik. Volvo-ból a 850 volt az utolsó jó gép, aztán hanyatlás(tele ford cuccokkal). Saab......a 9³ jelzés óta GM v Opel, ahogy tetszik.....haveromék bevitték szervízbe a pár ezer km-es saabot, hogy nagyon zajos a 2,2 dízel, mire közölték: ez ilyen, opel motor......
Avensis
Vettünk egy 2012 újat 2,0 dízelt....hidegben a kereszteződésben leállt időnként(nem volt benne start/stop), a hátsó szélvédő nyöszörgött egy kárpitpatent miatt(javítva lett), a futómű olyan kótyagos volt, hogy tudott meglepetést okozni(főleg egy mazda6 futóműve után)....ja és alapból úgy kopogott a futómű xar úton, mint ha szillentes lenne......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#40782) Aryon87


Aryon87
félisten

Sracok, tudja valaki hogy mukodik ez az OTPay?
Cserebankkartyam mai napig nem erkezett meg, es most meg bankbol se tudok penzt kivenni :W
Egyaltalan mit kell csinalni telefonos fizetesnel?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#40783) Quqesz válasza vodrosjozsi (#40754) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A doblo után megint szopni akarsz? Pözsó.....nem fogsz megnyugodni...inkább egy transit...

Blackmirror
Ha akkora karmokat növesztesz, mint kakas, nem csoda, hogy így jársz! :D

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#40784) zombinyul válasza Quqesz (#40781) üzenetére


zombinyul
addikt

Apósnak S60-asa van. 2001-es, 3 évesen vette.
2.4 turbo benzin, full extra, megy mint a disznó (bátyám 150 lovas turbo benzin Octaviáját reggelire megeszi), és nagyon megbízható.
Mondjuk az az autó világ életében szakszervizben volt javíttatva gyári alkatrészekkel, nincs széthajtva, sose volt törve, nagyon megbízható (lassan cserélni akarja, gondolkodtam is, hogy át kéne majd venni).
Nem minden Volvo rossz. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#40785) #96302336 válasza Aryon87 (#40782) üzenetére


#96302336
törölt tag

Az új kártyádra sajna szükség van, ha mobillal akarsz fizetni, mert kell a kártyaszám és a CVC kód is hozzá. A Simple app kell, oda beírod a kártyád adatait, és kész is. NFC-vel fizetsz. A telefont le kell zárni, és jelszó, vagy ujjlenyomattal kell feloldani. Ha fel van oldva, 2 percig tudsz fizetni.
Én úgy szoktam, hogy NFC off. Mikor fizetek, bekapcsolom, és, ha fizettem, utána ki. Így lopni sem tudnak adatot sem.
Én is most kaptam meg a cserekártyát, és írhatom át a Simple progiban a régit.
Elvileg a hozzád legközelebbi fiókban kell érdeklődni, mi a helyzet a kártyáddal, ha nem kaptad meg. Nekem simán a postaládába volt beb@szva egy borítékban.

(#40786) no more válasza Aryon87 (#40782) üzenetére


no more
addikt

OTP Simple alkalmazás.

(#40785) syn7h37ic: Megelőztél, hihi. :)

Elvileg terjeszkedik a Samsung Pay is Európában, szóval, ha Samsungod lenne... :P ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#40787) Aryon87 válasza #96302336 (#40785) üzenetére


Aryon87
félisten

Fasza, mert nalam boritek sehol, es a fiokban azt mondtak, meg juliusban postazva lett.. hat itthon nincs semmi boritek ami bontatlan es kartya lenne benne, atbujtam minden limlomot ami van a szekrenyben :W
Van 2000ft a hazban es jol vagyok... :W

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#40788) Soybex válasza Aryon87 (#40787) üzenetére


Soybex
őstag

Holnap menj be a bankba feltétlenül. Nekem pl volt hogy a régi címemre postázták valamiért.. szóval az is egy próbát megér.
Meg reménykedj hogy a szomszéd nem lopta be, aztán halálra vásárol a neten a kártyáddal samsungokat ;] :D

[ Szerkesztve ]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#40789) mark! válasza vodrosjozsi (#40754) üzenetére


mark!
őstag

expert? most hűtőztünk be egyet nem olyan rossz, faternak boxer mellé kell, mert húst hord szlovákiába azt sokszor fölösleges a nagyautó :P. nem olyan jó autók ám, tudok mesélni hogy milyen gondjai vannak :DDD

[ Szerkesztve ]

>

(#40790) Aryon87 válasza Soybex (#40788) üzenetére


Aryon87
félisten

:))
Sms ertesitesem van ha a kartya hasznalatba van. Szal szerencsere ezzel nincs gond.
Par eve volt ilyen meg, hogy a kartya elkallodott, ujat kellett igenyelni.
Holnap melozok, 07-19ig, max telefonon intezem a dolgokat, de penzhez meg akkor se jutok :(
A hitelkartyahoz meg nem akarok nyulni...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#40791) dnelb válasza zombinyul (#40784) üzenetére


dnelb
veterán

egy 9.3s 0-100, meg egy 16.8-as 400m-es idő minden, csak jól menés nem.. :D teljesen átlag . az 1.6 szívó szuzim megfogja.. :D tudod mi megy jól? egy focus rs :D

[ Szerkesztve ]

(#40792) #96302336 válasza Quqesz (#40781) üzenetére


#96302336
törölt tag

Az Avensis-3-ról nincs véleményem, Nem utaztam/vezettem. Új kocsit sosem veszek, egyrészt amint rákerül a rendszám, máris egy millával olcsóbb, és még be sem ültem :( . Másrészt, pár évesen felét sem éri, így jobb a használt vétel, illetve kijönnek a hibák is talán. A legújabb Ave-4-ről máris előítéletes vagyok, mert a dízel erőforrás BMW... És a kisebbik csak 1.6, a nagyobb 2l. Ami 170LE. Utálom, ezt az új trendet, hogy pöcsköszörű köbcentis motorokat gyárilag széthúznak, kipréselve belőlük mindent. Aztán meg 200.000km és kuka a motor. A legtutibb autó a zöldséges merci. a W123 egymillió km után is pöcc a motor, ha gondozták becsületesen. A kasztni előbb esik szét, mint a motorja. Csak elavult, és csúnyácska.
Amikor vettem a mostani kocsim, egy Mazda6 volt a versenytárs. Csak szegény Mazda mindenhol rohadt. Osztrákoktól hozott kocsik átka, mert ott bőszen sóznak mindent.

(#40793) Soybex válasza Aryon87 (#40790) üzenetére


Soybex
őstag

Utazásból nem maradt eurod? Váltsd be azt, vagy asszonypajtidnak mond meg hogy ez van kéne kölcsön vagy nem tudom hogy közöskasszán vagytok-e

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#40794) Aryon87 válasza Soybex (#40793) üzenetére


Aryon87
félisten

Pont hogy magaval vitte az eurot is.. csak tudnam mina lof...nak :W
Jaja, kozos a kassza.
Vakarom a fejem rendesen.
Na mindegy, kitalalok valamit.
Visszaterve az NFC hasznalatarol. A bankterminalok kepesek kezelni ezt a cuccot? Nem is tudtam.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#40795) zombinyul válasza dnelb (#40791) üzenetére


zombinyul
addikt

9.3? Jesszus, érzésre sokkal jobbat lép. 8 körülre saccoltam volna.
Ez nincs 2 másodperccel jobb, mint anyámék 1.3-mas szívó Ignise, 93 pacival. :D Viszont akkor ez kb. annyit tud 100-ra, mint bátyám Octaviája automatával. Sokkal gyorsabbnak érződik pedig (mondjuk 100 fölött már tényleg nagyon érezhető, hogy nagy motor sok pacival, ha 150-160-nál gyorsulnia kell, nem kell széterőltetni).

Lehet az 1.2-es Polo után nekem már minden gyorsul mint atom? :DDD

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#40796) Soybex válasza Aryon87 (#40794) üzenetére


Soybex
őstag

Igen tudják a bankautomaták is. Mondjuk én mindig telefonnal fizetek bármelyik boltban is járok :)
Múltkor egy nyugger kasszás csak pislogott mikor elővettem a telefont és érintéssel fizettem vele :C

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#40797) mark! válasza Aryon87 (#40794) üzenetére


mark!
őstag

haha, már mamám is lassan 1 éve úgy fizet mindenhol ;]

>

(#40798) Blackmirror válasza Quqesz (#40783) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Nem vagyok plázacica ne extra hosszú karmot képzelj el most.
Egy sima normális , nem extrém műkörömmel már gondok vannak pl automatánál, vagy kávégépnél. De a legdzrvább a bankautomata, attól gyakran ideg bajt kapok mire ki tudom tépni a bankkártyám belőle

iPhone X@R, iPad Pro

(#40799) #96302336 válasza Soybex (#40796) üzenetére


#96302336
törölt tag

Igen :D A csúcs az volt, mikor azt hitte a szegény kasszás, hogy meghekkeltem a terminált :DDD
Sajna nagyon sokan a digitális középkorban rekedtek.

(#40800) Aryon87 válasza mark! (#40797) üzenetére


Aryon87
félisten

Bankkartyanal jobban szeretem a hagyomanyos modszert, azt biztonsagosabbnak tartom mint a paypasst. De ez a mobillal fizetes is jobbnak tunik, legalabb a kartyat nem kellene cipelni magamnal.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.