Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40251) Soybex válasza dnelb (#40250) üzenetére


Soybex
őstag

Jobban megérné neki mint egy flagship :C

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#40252) dnelb válasza Soybex (#40251) üzenetére


dnelb
veterán

Az biztos. 10x nyugodtabb az életem mióta nem kell bkvzni.

(#40253) no more válasza dnelb (#40250) üzenetére


no more
addikt

Cserélje el az U11-et egy Suzukira. ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#40254) Aryon87 válasza dnelb (#40250) üzenetére


Aryon87
félisten

Az sem lenne jobb nekem.. Üllői, Hungária és Váci út szakaszokon? LoL.. Gondolom nem kell bemutatni azt a 3 útvonalat..
Tény, az 1 órás útból kb 20 perc lenne jó esetben..
Na meg előbb jogsi kéne :DD

Maradok a bringánál inkább :))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#40255) dnelb válasza Aryon87 (#40254) üzenetére


dnelb
veterán

Miért? A hungária még most is teljesen jól járható, te meg 7re jársz, akkor kb alig vannak...
Este 19kor végzel, akkor meg már nincsenek annyian.

[ Szerkesztve ]

(#40256) leslien válasza Aryon87 (#40248) üzenetére


leslien
nagyúr

akkor mit szóljak én?!... 26 év után cigit ledobtam már 3 éve és szépen lassan 15 kg felszaladt... és 44 évesen kurva nehéz ledobni...

szerk ; azért azt tegyük hozzá h 64kg voltam Vass ággyal együtt... :D

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#40257) dnelb válasza leslien (#40256) üzenetére


dnelb
veterán

15 kg? Ha mindent jól csinálsz legrosszabb esetben is max fél év. Legyél 500 kalóriadeficitben, heti 3-4x 1ó aerob mozgás és lefog menni. Ha csak nincs valami hormonbajod... (mint a kövérek 90%ának :)))))) )

[ Szerkesztve ]

(#40258) Soybex válasza leslien (#40256) üzenetére


Soybex
őstag

Ehh mindenki arra panaszkodik hogy túlsúly van rajta, én meg bármennyit ehetek aztán nem jönnek a kilók :D

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#40259) Aryon87 válasza leslien (#40256) üzenetére


Aryon87
félisten

Akkor tényleg igaz, hogy a cigi lerakasa utan elhízás a "tünet"..

Tavaly a másik helyen az ideg kikészített, 90kg-ról 3 hónap alatt lementem 78kg-ra. idén tavaszig tartottam a 75kg-s állapotot, mióta idekerültem az újpesti boltba, visszamentem 80kg-ra, és a hasam is 2x akkora lett.. Lófasz forgalom, mozgásszegénység 12 órán át.. Legjobb. 175 magas vagyok.. Térdműtét is volt, nem kéne visszaszedjem a súlyt, mert a műtött térdem megint ki fog készülni + a másik is :(

Krisz: hm, ezt nem tudtam.
Sebaj, jogsim még nincs :))

Soybex: szívesen átpasszolnék úgy 5-10kg-nyit ha szeretnéd :C

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#40260) dnelb válasza Aryon87 (#40259) üzenetére


dnelb
veterán

Szerintem nem. Én is leraktam, 0 kg jött fel rám. Nem attól jön fel hogy lerakod, hanem sok embernek kell valami pótcselekvés, és sokan elkezdenek zabálni, nasikázni. Attól hogy lerakod nem fogsz hízni. Az más kérdés hogy ahogy öregszel lassul az anyagcseréd, nekem is kb a szénhidrát bevitelem felére van szükségem mint 5 éve, hogy megtartsam ugyanazt a zsír/izom arányt :))

[ Szerkesztve ]

(#40261) leslien válasza dnelb (#40257) üzenetére


leslien
nagyúr

rajta vagyok most nagyon..kb - 13 kg.. lehet kell majd a segítség.. :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#40262) dnelb válasza leslien (#40261) üzenetére


dnelb
veterán

jöhet bármi kérdés :)

(#40263) Dr. 444Hertz válasza dnelb (#40257) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Én egyszer egy hétre mentem haza Japánba, és annyit zabáltam ott, hogy híztam 6 kilót...
Majd miután hazajöttem Pestre, futottam 2 kört a Magit-szigeten, és azonnal el is párolgott az, amit felszedtem :C
Nem tudom, hogy csináltam, de nagyon vicces volt.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#40264) vodrosjozsi válasza no more (#40245) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Én a csudálatos paukembörről beszélek :D amit mondtál régi rajzfilm sorozat. A filmet vágom, kint van egész jó minőségben angolul.
Varjú: az ncore nem játszik mert.. mert nem seedeltem mint az összes többi pöcs ;] a netflixen meg nincs fent vagy ha igen akkor nem magyarul.
Aryon: miaz h utolsó munkanap? És hol fogsz dolgozni?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#40265) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Erre a fogyásra én is kíváncsi lennék. Csak 5 kilót kéne leadnom de munka mellett nagyon nehéz betartani, hogy ne egyek útközben valamit.. péksüti meg kb olyan mint a vupper ( :DDD )
Szal akkor miért ne ennék inkább azt?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#40266) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#40264) üzenetére


Aryon87
félisten

Én mondom uccsó munkanapnak.. simán kinézem hogy kibasznak mert önhibámon kívűl nem tudok beérni időben, mert leszarják hogy a tömegközlekedés épp berogyik vagy sem..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#40267) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#40266) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Mondjuk sose értettem h miért akarnak kibaszni valakit ha a tömegbuziság miatt késik..

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#40268) leslien válasza dnelb (#40262) üzenetére


leslien
nagyúr

ok, köszi.. az lemaradt h a terv a - 13kg... ;] :D

Dr. 444Hertz hány éves vagy? na majd 40 év fölött próbáld ezt... amikor én 25 -30 voltam nekem sem volt gond... bár akkor minden téren edzeni voltam.. teremben, + egyik meleg ágybol ki majd be a másikba... :DDD

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#40269) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#40267) üzenetére


Aryon87
félisten

Mert megtehetik sajnos.
Csak megérzés ugyan, de őszintén már nem izgat, ha kiraknak. 4 éve tolom nekik a szekeret, nyitócsapat tagja vagyok (az más kérdés hogy tavaly 1x már felmodntam).. Körülöttem úgy cserélődnek az emberek, mint ahogy te cseréled az alsóneműdet.. És semmibe vesznek..
120-130k-s nettó kereset, magánélet nulla szinte, és milliós értékű felelősség..
Tényleg külföldre kell kihúzni..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#40270) Lacy6


Lacy6
senior tag

Én is most kezdtem el az életmódváltást, mert az szükséges a fogyáshoz és az egészséges élethez.
170 cm magas vagyok 85 kg voltam úgy 3 hete, most 78 és sokkal jobban érzem magam.
Azt lehet mondani, hogy jó úton haladok, de ki is képeztem magam a témával kapcsolatban.
Majd délután írok pár okos tippet, hogy miként célszerű megvalósítani és mire érdemes odafigyelni.
Én is azért lettem túlsúlyos, mert sok tényező egybejött.
Irodai meló, mozgásszegény életmód, egészségtelen ételek nagy mennyiségbe.
Pedig úgy 6-7 éve még 65 kg voltam és igen erősen kisportolva, mert kondiztam.
100 kg ment fekve és akár 50 kg bicepsz francia rúddal.
Ezt a formát fogom újra elérni max 1 év alatt.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#40271) leslien válasza Lacy6 (#40270) üzenetére


leslien
nagyúr

várom h sikerült...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#40272) Aryon87 válasza Lacy6 (#40270) üzenetére


Aryon87
félisten

Tippeket én is szívesen fogadnék, miként lehet otthoni, mezei körülmények közt is javítani a dolgokon. Idő nincs konditeremre, a heti 1-2 napért meg nem vagyok hajlandó 10+ pénzeket kiadni az időhiány miatt.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#40273) dnelb válasza Lacy6 (#40270) üzenetére


dnelb
veterán

3 hét alatt 7kg minden csak nem jó út. Ez kb éhezés szint.. Azért nem 150 kg voltál ahol lehet ledobálni a kilókat. Heti 1kg a max amit egészséges fogyni és nem izomból fogod égetni..

(#40272) Aryon87 : ez a top kifogás általában hogy nincs időd. Bullshit. Heti 168 órád van, abból alszol mondjuk 42t, dolgozol (te) 60at , és akkor a maradék 66 órádból nincs heti max 5 órád hogy foglalkozz a testeddel? ezt gondold át :) amúgy a kaján múlik a 80%a, edzés 10%, pihenés 10%.

[ Szerkesztve ]

(#40274) Lacy6 válasza dnelb (#40273) üzenetére


Lacy6
senior tag

De azzal számolok, hogy heti kb 1 kg csak az elején hirtelen sokat esett a testsúly mivel el is volt a szervezetem vizesedve, meg salaklerakódás miatt.
Amúgy nem éhezek mert napi 5-ször eszek csak más az étrendem.
Arra is figyelek, hogy ne az izomot égessem el.
Gyakorlatilag ez miatt tértem át a lassú kardióról a High Intensity Interval Training (HIIT) gyakorlatokra.
Meg a megfelelő étrend-kiegészítőket is ez miatt vettem.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#40275) Soybex válasza vodrosjozsi (#40264) üzenetére


Soybex
őstag

Eyy nem seedelsz, ezért van 2 fiókom ;] Egyiken töltök minden vackot másik meg rendes :DD
Durva hogy mennyi embernek van feleslege kg-ban.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#40276) vodrosjozsi válasza Soybex (#40275) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem tudok, hétfő reggel lehúzom a trónok harca részt a telefonomra azt megyek dolgozni :P
Amennyit vargolsz nem is csodálom, hogy nincs rajtad semmi felesleg.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#40277) Soybex válasza vodrosjozsi (#40276) üzenetére


Soybex
őstag

Annyira ajánlották már hogy én is elkezdtem nézni a trónok harcát. 4.-évadnál járok de ez kb a szexről meg a gyilkolásról szól csak :D

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#40278) Aryon87


Aryon87
félisten

Mikor a mobilnet gyorsabb mint a melohelyi wifi..

[kép]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#40279) Soybex válasza Aryon87 (#40278) üzenetére


Soybex
őstag

Csak nem telenor?
Itt mondjuk nálunk jó a net, hiszen hálózatfejlesztők vagyunk így 1gb/sec. De régen a telekomnál kemény 1,2mb/sec net azért bebaszott :U

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#40280) Aryon87 válasza Soybex (#40279) üzenetére


Aryon87
félisten

De az :K
Korlátlan nettel, így wifit az U11 csak görögben látott, mikor próbáltam takarékoskodni az 5gigás roamning nettel persze sikertelenűl, mert az ottani wifi valami ultrafos :C
Itthon megy minden orrba szájba, mióta megvan ez a csomag, vagy 100gigát ettem meg :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#40281) no more


no more
addikt

Melyik telefon is kapta a legjobb okostelefon díjat? Nem, nem az U11. ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#40282) Aryon87 válasza no more (#40281) üzenetére


Aryon87
félisten

Biztos sokba került nekik.. Best Smartphone... És? Azon belül miben? a P10 legalább kamerában lett jobb (én nem azt díjaztam volna amúgy, hanem a Honor 8-at), ezek szerint az jobb mint az S8 tesók satöbbisatöbbi.. + a H8pro is díjazást kapott, és még vagy 2 Huawei cucc.
Sztem mikor volt az a díjkiosztó, akkor U11 még nem volt képben.

Nem foglalkozom ilyen szarokkal, fölösleges :))
#csakasamualegjobb

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#40283) Lacy6 válasza no more (#40281) üzenetére


Lacy6
senior tag

Látod itt a jó példa, hogy ezért nem szabad komolyan venni ezeket a díjakat :P
Ez is tetszett a cikkbe: "A Huawei P10 elnyerte a legjobb okostelefon-kamera díját a készülékbe szerelt Leica kamerának köszönhetően."

Ez már a vicc kategóriát súrolja amúgy :D

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#40284) Soybex válasza Lacy6 (#40283) üzenetére


Soybex
őstag

Hát ez tényleg vicc.. a p9nek sokkal jobb a kamerája, és ezt nem csak én mondom. :U

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#40285) Horalm


Horalm
kezdő

Hali! Nem tud valaki egy olyan alkalmazást androidra, ami zároltképernyőn mutat jegyzetet? IOSen volt az emlékeztető ilyen. Valami hasonlóra gondolok.

(#40286) Lacy6 válasza Soybex (#40284) üzenetére


Lacy6
senior tag

Meg fotóba még valamennyire ott vannak a felső kategóriába, bár ott is kicsit gyengék, de videóba meg abszolút katasztrofális a helyzet. Márpedig a legjobb kamerát összességébe kellene nézni, szóval érthetetlen, hogy mi alapján választották meg.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#40287) dnelb válasza Aryon87 (#40282) üzenetére


dnelb
veterán

könyörgök, ne kezd el megint. a samsung az s8-al igenis tett le sok mindent az asztalra, a többiek nem igazán. teljesen jogos a díj. tegnap írtam le egy részét miben több az s8 pl az u11től , ennyire rövid a memory?

[ Szerkesztve ]

(#40288) Aryon87 válasza Lacy6 (#40286) üzenetére


Aryon87
félisten

Krisz: Be is fejeztem :K

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#40289) dnelb


dnelb
veterán

SP-t ki imádja/ta? kvííz 16/20 :O

(#40290) Aryon87 válasza dnelb (#40289) üzenetére


Aryon87
félisten

Nulla ;]
1-2 momentumot láttam belőle, nekem túl elmebeteg sorozatnak tűnt :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#40291) no more válasza Aryon87 (#40282) üzenetére


no more
addikt

Jah, minden évben lefizet mindenkit a Samsung. ;] Ideje lenne a HTC-nek is elkezdeni még a csőd előtt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#40292) Aryon87 válasza no more (#40291) üzenetére


Aryon87
félisten

:K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#40293) no more válasza Aryon87 (#40292) üzenetére


no more
addikt

Már csak a Jack miatt megérdemelte a díjat. Nem mennek az alma után. :P

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#40294) Lacy6 válasza Aryon87 (#40292) üzenetére


Lacy6
senior tag

#40291) no more:
Dehát ők is nyertek díjat nem?
Mármint tavaly pl. meg előtte

(#40295) Dr. 444Hertz: Ilyen idős koromban még megálltam a levegőben.

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#40295) Dr. 444Hertz válasza leslien (#40268) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

21 :D

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#40296) no more válasza Lacy6 (#40294) üzenetére


no more
addikt

Nem igazán... S6 óta a Samsung kapja a díjakat. Előtte volt egy iPhone 5S, ha jól emlékszem és egy G3 év telefonja. Előtte pedig M7. M8-ban nem vagyok biztos.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#40297) Soybex válasza Lacy6 (#40294) üzenetére


Soybex
őstag

Tavaly a htc 10-el ha jól emlékszem

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#40298) Lacy6 válasza Soybex (#40297) üzenetére


Lacy6
senior tag

Igen, kapott a HTC 10 is díjat.
A samsung csak kamerába kapta meg akkor.
Meg szerintem az M7, M8 is.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#40299) dnelb válasza no more (#40296) üzenetére


dnelb
veterán

Mondjuk a G3 nem tudom mire. A G2 sokkal jobban megérdemelte volna, az hozta be gyakorlatilag a vékony keret témát. A G3 meg ugyanaz kb csak felesleges nagy felbontású fakó kijelzővel meg akadozó rendszerrel.. Jah meg raktak be 1 laser af-t, hűűűű.

[ Szerkesztve ]

(#40300) Dr. 444Hertz válasza Lacy6 (#40294) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Én mozogni is tudok a levegőben ;]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.