Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20751) Aryon87


Aryon87
félisten

Asse tudom mi az a T9 :D
Utoljara az elso erintos telefonon lattam ilyet, G4-en asszem nincs is, vagy csak en nem lattam.
Belepek nevjegyzekbe (par szam), odagorgetek es nyomom is a tarcsazoikont.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20752) w333 válasza no more (#20749) üzenetére


w333
félisten

Teljesen más alapon működik, vezetés és keresztnévre is keres ! :K

A Spotlight a legegyszerűbb az alkalmazáson belül (mindenben keres) :D

K*rva hasznos funkció (nagyon sokat használom) ! :))

[link]

...

[link]

...

[link]

...

[link]

Bocsi nem tudom kisebb méretben belinkelni ... (by. képfeltöltés.hu) :((

Képhost sz*rakodik ! :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20753) legiaap válasza w333 (#20752) üzenetére


legiaap
nagyúr

Brigi az így kicsi kép alapján begyere!
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#20754) Aryon87 válasza legiaap (#20753) üzenetére


Aryon87
félisten

:C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20755) w333 válasza legiaap (#20753) üzenetére


w333
félisten

Sógornőm ... :D :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20756) no more válasza Syl (#20750) üzenetére


no more
addikt

Valamiért nem lehet neki elmagyarázni, nem értem, hogy miért. :D Neki bonyolult 3 érintés 1.5 másodperc alatt, a "felhasználóbarátabb" iOS-ben jobb legörgetni 42323 névjegyet és ötvenszer megérinteni, hogy induljon a hívás. Vagy rámenni ott a keresésre (na, azt meg én nem használnám lol).

(#20751) Aryon87: Ne már, hogy ilyen csak HTC-n van... Megnyitod a tárcsázót és a számokon vannak betűk is. Innentől evidens, hogy mi is a T9. Egy prediktív keresés... Ha be akarod írni, hogy mit tudom én "Béla", akkor a tárcsázón úgy írod be, hogy 2-3-5-2. De már a kettes, maximum a 3-as számnál ott kell, hogy legyen a neve. Azt megérinted és már hívja is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#20757) w333 válasza no more (#20756) üzenetére


w333
félisten

Ez megszokás kérdése ... Androidon is ugyan így kerestem ! :K

Szerk.

hogy mit tudom én "Béla", akkor a tárcsázón úgy írod be, hogy 2-3-5-2

Buta telefonban én is így kerestem, de ez már számomra rég a múlté ! :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20758) no more válasza w333 (#20757) üzenetére


no more
addikt

Most már a tökéletest használod, a jövő OS-ét, AZ okostelefont! Görgetni kényelmesebb (csak szívom a véred, meg ne sértődj)! ;]

Ezek szerint csak én vagyok ilyen rohadt lusta, hogy mindent pár érintésből akarok megoldani, vagy még annyi sem? :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#20759) w333 válasza no more (#20758) üzenetére


w333
félisten

Androidon is így kerestem (keresőben) :B (persze értem a poént) :D

Különben pedig "Hey Siri Call XY" ettől egyszerűbb komolyan mondom nincs ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20760) legiaap


legiaap
nagyúr

Na azért az S7 durván strapabíró: [link]
Kapja be az USA!
:o

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#20761) Syl válasza w333 (#20759) üzenetére


Syl
nagyúr

Igen, a Siri nagyon fájinul kezeli a magyar neveket :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#20762) w333 válasza legiaap (#20760) üzenetére


w333
félisten

Szürke importban szinte biztosan lesz itthon is ! :)

(#20761) Syl

Kár hogy nincs benne pedig nagyon jó lenne ... természetesen nem mi vagyunk a piac, és valószínűleg a Google Now -ban sem lesz mostanában :(

De ha valaki kicsit is tud angolul, már bővel el lehet vele boldogulni !

Lassan elkezdem használni angolul, de az igazi tényleg a magyar nyelv lenne !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20763) Quqesz válasza no more (#20743) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Csatlakozom én is! Muter hetente egysze hívom és ezért mindég sokadik a híváslistában. Ilyenkor 2 számra nyomok a tárcsázóban és már dobja is fel, nem kell oldalakat görgetnem. Én szeretem ezt a lehetőséget.

W333
Ha szinte nem is telefonálsz vonalon, akkor minek neked egy telefon?! Veszel egy tabot és az is elég neked(meg van is ha jól tudom). Nyugodtan eladhatod a szifont...:D ezt viber/skype stb programokat meh azok használják, akiknek nincsen pénzük egy rendes előfizetésre(nekem red eu van oszt csókolom)

Múltkor be is pöccentem kicsit, mikor két haverom vihogott, higy nem ismerem a vibert meg a whatsapp progit.....majdnem mondtam nekik: mivan nincs lóvé előfizura?!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#20764) Aryon87 válasza Quqesz (#20763) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem is elofizum van, megis ahogy tehetem, inkabb a videochates apokat hasznalom: skype, viber, messenger.
Lenyegeben nekem az elofizu a mobilnet miatt van.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20765) Quqesz válasza Aryon87 (#20764) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha videón keresztül dumálsz az ok, de csak telefonálni velük.....
Nekem az üzleti élet miatt kell az okosfon, mert mindent meg tudok rajta szinte oldani, amit eddig laptopon tudtam és ott van a zsebemben.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#20766) Aryon87 válasza Quqesz (#20765) üzenetére


Aryon87
félisten

Na igen, az uzleti elet az megint mas dolog. En a csoro kozfajtabol vagyok sajna, nem az uzletemberek taborat erositem :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20767) no more válasza Quqesz (#20763) üzenetére


no more
addikt

Végre valaki! :C :R

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#20768) no more


no more
addikt

Mekkora marketingfogás ez a Batmanes S7 Edge! :D Gyakorlatilag 1.5-szer annyiba fog kerülni mint a Sima S7, mert itt van egy lekerekített kijelző (ami nem jó semmire, csak szép), egy Batmen logó a hátulján, meg egy Batman téma alapértelmezettként. A témát gondolom amúgy is le lehet tölteni. Öcsém, tanulnak az Apple-től, hogy kell eladni újra és újra a semmit. Mondjuk az Apple-nek működik, a Samunak nem tudom...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#20769) vgyuri válasza no more (#20768) üzenetére


vgyuri
őstag

Az lenne a szép, ha ezért beperelné az Apple a Samsung-ot, mert megsértette a "drágán adni a szinte semmit" szabadalmát. :)

(#20770) Weeman1 válasza no more (#20768) üzenetére


Weeman1
veterán

És a Htc hányszor adja el a Sense-t ennyi erővel?

Xiaomi 11T Pro

(#20771) no more válasza vgyuri (#20769) üzenetére


no more
addikt

háhá ;]

(#20770) Weeman1: És a Xiaomi az iOS-t? ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#20772) w333 válasza Quqesz (#20763) üzenetére


w333
félisten

Pont ezért van a legkisebb előfizetésem ... persze telefonálok, de messze nem annyit mint mások akik non-stop a telefonon lógnak, innentől kezdve miért fizessek 15k havidíjat ha úgysem használom ki ? a valóság az hogy rengeteg ismerősöm ugyan ezt csinálják (Viber, Messenger, Skype) és nem azért mert nincs pénzük az előfizetést fizetni, hanem azért mert ez az új divat (sokkal jobb a hangminőség) videó telefonálni is lehet akár konferenciában is, bármit megosztani azonnal stb. nem 1 olyan ismerősöm van akik visszaváltottak kisebb csomagra ! :))

Különben nem véletlen hogy a szolgáltatók letiltották a VOIP hívásokat a mobiladatból, biztosan nagy a visszaesés, ez az okos korszak jól keresztbe tett nekik, így amin csak tudnak lehúznak (hogy legyen bevételük) :K

Tablet nem kell, van itthon de kb. 1 hónapja nem volt a kezemben, számomra semmire sem jó ... itthon még mindíg kényelmesebb az Asztali gép és Laptop, az úton pedig a telefon, szóval a táblagép szvsz. haszontalan számomra mert sehogy sem kényelmes (itthon buta és lassú, az úton pedig nagy és kényelmetlen) ! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20773) Aryon87 válasza w333 (#20772) üzenetére


Aryon87
félisten

+1
Tablet nekem is tobbet porosodik, mint hasznalva van. Pc vagy a telefon ami allandoan megy.
Most hogy beadtam azt szervizbe sim foglalat javitasra (8k!) kis idore hasznalatban is lesz ha a G4 bemegy kamerajavitasra.. Bar a legutobbi kepeim nem arrrol tanuskodnak hogy kell...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20774) w333 válasza Aryon87 (#20773) üzenetére


w333
félisten

Még régebben volt haszna pl. ha egy filmet vagy műsort akartam visszanézni (YouTube, RTL Most, TV2 és társai) ... de mióta okos TV -énk van 1 kattintás a telefonon és azonnal nézem a TV -n szóval innentől kezdve itthon ki is esett a táblagép, az meg hogy valahová magammal vigyem már körülményes a mérete miatt ezért inkább már Laptop -t vinnék magammal amivel megint sokkal egyszerűbb minden (a táblagép korszaknak is lassan de biztosan vége lesz) ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20775) legiaap válasza w333 (#20752) üzenetére


legiaap
nagyúr

Látom te használod a barátok appot. Tőled kérdezném tudsz ehhez hasonló appot ami Apple és droid rendszeren is fut? Jelenleg én ezt napi szinten használom, de ha váltok majd esetleg droidra akkor is csajom marad szóval kell egy App ami mind kettőn ott van.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#20776) w333 válasza legiaap (#20775) üzenetére


w333
félisten

Facebook Nearby Friends be kell kapcsolni és működik minden platformon :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20777) legiaap válasza w333 (#20776) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nekem olyan kell ami Real time a térképen mutatja az ismerőseim akiket meghívok és ingyenes. Amiket eddig néztem nem azok. Ez az Apple meg sajna Apple only.
A Facebook felé az nagyon gáz. Tök segg az a lehetőség benne.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#20778) w333 válasza legiaap (#20777) üzenetére


w333
félisten

Sajnos nincs másik megoldás ... szinte biztos ! :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20779) Blackmirror válasza Aryon87 (#20751) üzenetére


Blackmirror
senior tag

A T9 szerintem egy szövegbevitel amit jó régen nyomógombos telefonon használtam :D Mostanában nem nagyon :(
(akkor még szerettem a Sony telefonokat)

Egyébként jó reggelt mindenki!
A szarazájfón is tud így névjegyzékbe keresni ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#20780) CJ4567 válasza w333 (#20752) üzenetére


CJ4567
veterán

MIUI is tudja. :D Csak nem ilyen szinten.

No more: Huawei EMUI 2.3 is tudja, Marshmallow is(CM13), MIUI is tudja a T9 keresést. És nagyon hasznos tud lenni.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#20781) no more válasza CJ4567 (#20780) üzenetére


no more
addikt

Akkor azért felesleges, mert az iOS-ben nincs ilyen. Tudtam én! ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#20782) Quqesz válasza w333 (#20772) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem pont az ellentetje. Laptop aksi meghalt(Dell), így csak táppal tudnám cipelni a 2 emelet közt(családi ház 2 szintes). Mindent tud a tablet, amit a laptop és kell nekem. A laptopon csak letölteni szoktam, meg néha munkához nyomtatás miatt használom(nem wifis a nyomtató). És ennyi a haszna. Viszont a telefont sem nyomkodom itthon, mert G4 5,5 vs Zenpad 10,1.....szóval mivel legtöbbet a nappaliban vagyok a 90%-ban tabozok. A laptopot cipelni meg rohadt nehéz......akkor inkább tab. Meg ha fent vagyok a laptopnál, akkor lent a gyerekek szétpakolják a lakást..😂

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#20783) w333 válasza Quqesz (#20782) üzenetére


w333
félisten

De ez megint egy felhasználó függő dolog ... nálunk pl. egyik szobában az Asztali gép, a másik szobában pedig a Laptop, (így kiesik a táblagép), ha nyaralni megyünk akkor pedig inkább a Laptopot viszem táppal együtt mert egyszerűen egy vezeték nélküli egérrel még mindig kényelmesebb rajta böngészni mint a Táblával !

Holnap este 19:00 WWDC ... hátha újra feltalálják a spanyol viaszt ! :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20784) legiaap válasza w333 (#20783) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem épp akkor találta ki az asszony, hogy menjünk barátokat látogatni?! Majd utólag tudom csak megnézni.
:(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#20785) w333 válasza legiaap (#20784) üzenetére


w333
félisten

Van egy olyan érzésem hogy nem fogsz sok mindenről lemaradni ... és nem azért mert valahol nézni fogod, hanem azért mert szerintem kevés újdonság lesz ;]

Azonnal felrakom az IOS 10 -t és letesztelem, azért kicsit reménykedem benne !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20786) Quqesz válasza w333 (#20783) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Pontosan, felhasználó függő. Nekem így, neked úgy :) de valós mind a 2...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#20787) w333 válasza Quqesz (#20786) üzenetére


w333
félisten

:D :K :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20788) legiaap


legiaap
nagyúr

Nálatok sem indult el a MA ma reggel? Jó sokáig nem adta be. Lehet besértődtek ahogy beszóltunk nekik a HTC 10 miatt azt levágták kicsit a szervert.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#20789) w333 válasza legiaap (#20788) üzenetére


w333
félisten

Nekem sem működött :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20790) MartOOn válasza legiaap (#20788) üzenetére


MartOOn
addikt

Hajnal 4 korul szunt meg mukodni nalam. Nem nagyon van még egy ilyen bajos oldal a rendszeresen látogatott lapjaim közt. :(
Szerintem van egy pont ahonnan nem tudnak tovabb fejlodni. Kicsit kinőttük őket. Nem tudom hanyan lehetünk napi szinten, illetve hany aktiv tag van jelenleg de se szinvonalban (pl MA TV) se technikailag nem tudjak tartani a lépést. (heti 2x tuti besz@rik az oldal) kellene valaki oda aki összekapja őket mert ennek nem lesz jó vége. Vagy kellene nekik egy jo kis konkurencia. ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#20791) Syl válasza MartOOn (#20790) üzenetére


Syl
nagyúr

Szerintem ide egy normális motor kellene.
Valahogy olyan érzése van az embernek, mint 2000 környékén a Windows-zal (95-98-ME). Menni ment, de sok volt a szopás a visszamenőleges kompatibilitás végett.
Az külön vicc, hogy 2016-ban egy fórummotor nem tudja az idézést :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#20792) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

HTC 10 Xposed :C

Csökkentettem a listát.. Újra felkerült a Nexus 6P a listámra, főleg a root miatt, egész durva dolgok vannak már xposed-al :D
Plusz az üzemidő is jobb és így a G4 után erre kicsit hepciás vagyok :D

A másik még a HTC 10, viszont az jóval drágább ugye. :(
Már nagyon nem tudom mi legyen. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#20793) CJ4567 válasza s3nsitivity (#20792) üzenetére


CJ4567
veterán

Vegyél Xiaomit.;]

No Sana No Life

(#20794) s3nsitivity válasza CJ4567 (#20793) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nem annyira minőségi és a rendszer is bugos. Plusz durván levannak maradva a frissítésekkel.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#20795) CJ4567 válasza s3nsitivity (#20794) üzenetére


CJ4567
veterán

Épp MIUI-n vagyok, nem hivatalos és egy bugot találtam amit lehet restart megoldana. Akkuidő jó, kinézet szubjektív, viszont sok kicsi animáció van ami összességében nagyon smooth és szép hatást kelt. Meg sok az élő ikon is, és beállításból sincs kevés. És nem tudom mit írjak még, egy napja használok MIUI-t.

No Sana No Life

(#20796) zombinyul


zombinyul
addikt

Skacok... Nem tudok dönteni, melyik jöjjön a G4 mellé. 6s, vagy S7e. Szerintetek?
Imádom az iPhoneokat, Samsungom nem nagyon volt, ennek ellenére nagy csamcsung hater vagyok... De ez az S7e baromira tetszik, és az akksija is erős.
Ti mit tanácsoltok?

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#20797) Aryon87 válasza zombinyul (#20796) üzenetére


Aryon87
félisten

Inkabb iphone :D
Vagy ott a G5 :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20798) MartOOn válasza zombinyul (#20796) üzenetére


MartOOn
addikt

G4-rol jottem s7e-re. Most vannak gondok akksi ügyileg de ha jol olvasom más topikokban is. Amugy marha jo telo, én imadom. Iphone-t én a budos eletben nem vennék.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#20799) leslien válasza zombinyul (#20796) üzenetére


leslien
nagyúr

csatlakozom az előttem szólóhoz.. ua a helyzet..
ha jól emlékszem akkor neked volt iphone d is akkor már tudod h milyen..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#20800) Quqesz válasza zombinyul (#20796) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nos se szifonom, se samum nem volt, de ha választanom kellene inkább a samu.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.