Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20101) w333 válasza no more (#20097) üzenetére


w333
félisten

Szerintem nézz meg egy 2k-s videót a telefonodon, meg mondjuk egy S7-en

Néztem és nem lepődtem meg, az meg hogy egy 5.2" kijelzőnek miért kell QHD még most sem értem ... 50" Tv -n nézzek FHD 30GB -s filmeket és egyáltalán nem pixeles, most akkor őszintén egy ilyen kis méretben ennek semmi értelme nincs azon kívül hogy jól hangzik (parasztvakítás) cserébe legalább nagyobb erőforrást igényel és még az akku is jobban merül tőle ... szóval pont semmi értelme nincs !

Biztosan emlékszel rá de én S6 -ról váltottam szifon 6 -ra ... semmivel sem rosszabb, pedig ugye QHD vs HD -ről beszélünk, nagyítóval biztos lenne különbség, de szabad szemmel a pixelsűrűséget biztosan nem látod ! :N

Azt meg nem tudom, milyen 180 ezerről beszélsz, amikor T-nél kártyásan 280

Ki olyan h*lye hogy a T -nél veszi meg ennyi pénzért (a legnagyobb lehúzás) !

Ott a hardverapró bontatlan zsír új szifon 6S -t kapsz jóval olcsóbban ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20102) no more válasza w333 (#20101) üzenetére


no more
addikt

Ha nem látod a HD és QHD közt a különbséget, akkor nincs miről beszélni.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#20103) zombinyul válasza legiaap (#20100) üzenetére


zombinyul
addikt

Van a tartalom, ahol egyértelmű a HD és a 2k kijelző közti különbség.
A G4 mellett van egy 4,7' HD 735-ös Lumiám, néhol zongorázni lehet a különbséget. Ettől függetlenül nagyon szép tud lenni egy HD is.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#20104) leslien válasza no more (#20097) üzenetére


leslien
nagyúr

nézz meg egy 2k-s videót a telefonodon, meg mondjuk egy S7-en, meg fogsz lepődni a különbségen

igen pl ezt
S7E kijelző... D betű ott lesz a homlokon...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#20105) akooos válasza leslien (#20104) üzenetére


akooos
veterán

Dehát az iphone retina kijelzős. És az pont elég mindenre :O

;]

(#20106) legiaap válasza no more (#20102) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na mindenki nyugodjon le a pics@ba!
[link]
;]

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#20107) zombinyul válasza legiaap (#20106) üzenetére


zombinyul
addikt

Ohh gád, dedd bádi!! :R
(miért nincs nyálcsorgatós szmájli? ;] )

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#20108) w333 válasza no more (#20102) üzenetére


w333
félisten

Az a baj hogy te kevered az sAmoled kijelzőt az IPS -el ! :)

Ne a színeket nézd hanem a pixelsűrűséget, ugyanis 320PPi felett már az emberi szem nem látja a különbséget csak nagyítóval ! :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20109) Syl válasza w333 (#20108) üzenetére


Syl
nagyúr

Ez így nem teljesen igaz ;) A PPI nagyban függ a kijelző és a szem közötti távolságtól. Egy Commodore 64 is lehet retina kijelző, ha az utca másik oldaláról nézed ;]

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#20110) w333 válasza Syl (#20109) üzenetére


w333
félisten

Hát ha valaki szabad szemmel látja az i6S és S7 közötti PPi különbséget az előtt komolyan megemelem a kalapom ... :))

Ez a szomorú a nagy felbontásban ... S7 (3D) vs i6S (3G) teljesítmény !

Szóval hiába a nagy erős bődületes hardver amikor a kijelzőfelbontás felzabálja az egészet ... szerintem a Snapi 820 + QHD most tarunk ott mint 3 évvel ezelőtt a FHD + S800 szóval semmivel sem erősebb mert a felbontás felemészti a + erőt ! :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20111) no more válasza w333 (#20108) üzenetére


no more
addikt

Igazából "telefon használat" távolságból 400 ppi a határ, nem 320. :P

(#20106) legiaap: Na, hát van ízlésed! :P :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#20112) s3nsitivity válasza w333 (#20110) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Normál használatban az OpT és a Nexus 6 kijelzője között inkább csak a különböző technológia tűnt fel.
Viszont amikor beleraktam a Cardboard-omba akkor leesett az állam.. FHD-n szinte élvezhetetlen.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#20113) w333 válasza no more (#20111) üzenetére


w333
félisten

Retina kijelzőnél nem tudom hogyan van megoldva de közelről sem látok semmi pici pixelt sem ... míg Moto G is HD és kisebb 4.5 kijelző na ott már látom, érdekes, nem tudom hogy oldották ezt meg de tényleg nem látod szabad szemmel

(#20112) s3nsitivity

Viszont amikor beleraktam a Cardboard-omba akkor leesett az állam.. FHD-n szinte élvezhetetlen.

Na de az már megint más, ott az egész kijelző egy nagyító alatt van ! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20114) s3nsitivity válasza w333 (#20113) üzenetére


s3nsitivity
addikt

" nem tudom hogy oldották ezt meg de tényleg nem látod szabad szemmel "

Ráraktak egy alma logót a hátára, az mindent megold. :DDD

Ha már megint alma. Olvastátok ,hogy milyen ütemben csökkennek a részvényeik ára? :Y

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#20115) no more válasza w333 (#20113) üzenetére


no more
addikt

Ajjj.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#20116) w333 válasza s3nsitivity (#20114) üzenetére


w333
félisten

Tényleg nem látszik ... Moto G -n igen, majd megpróbálom lefényképezni ! :)

Olvastátok ,hogy milyen ütemben csökkennek a részvényeik ára?

Várható volt és ez ettől csak rosszabb lesz, én örülök neki mert legalább valamit kitalálnak és arra ösztönzi őket hogy fejlesszenek ! :))

iOS 10 -t komolyan nagyon várom, kíváncsi vagyok hogy engednek a gyeplőn ! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20117) legiaap válasza s3nsitivity (#20090) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hallod egy P9-et nem akarsz kipróbálni? Az a telefon is egyre jobban érdekel. Kurva jó áron van és baromi jó a kamerája. 2.2-es ugye de simán hozza szerintem az S7 1.7-es szintjét.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#20118) zombinyul válasza legiaap (#20117) üzenetére


zombinyul
addikt

Anyaghasználata műanyagszerű fém (nekem minőségre már a P8 is hatalmas csalódás volt, ahogy hallottam a P9 se jobb), az S7 kamerájának a szintjét meg nem nehéz hozni. Nálam utolsó telefonok közt van ami kéne. :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#20119) w333 válasza zombinyul (#20118) üzenetére


w333
félisten

Egyetértek ... 7mm vékony sz*r kupac na meg Hájsilocon és társai ! :(

Kamera : 1.25 µm pixel k*rva kevés, nincs 240FPS !

Vidd a kis csuszkát ahová akarod ... N6P mindent aláz ! :D

De jól látszik a különbség !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20120) no more válasza zombinyul (#20118) üzenetére


no more
addikt

Amúgy tényleg érdekes, hogy nincs olyan érzete a P8-nak tapintásra mint mondjuk egy HTC-nek, vagy iPhone-nak. Inkább olyan Sonys. Ami nem baj, mert rohadt jó érzete van a Sonyknak is (tesóm Z-jét imádom tapogatni), csak, hát van az a bizonyos érzés egy fém telefonnál, ami a többi anyaghasználatúnál nincs. Az a jó kis hűvös "ez igen öcsém, ez minőség" érzés. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#20121) w333 válasza no more (#20115) üzenetére


w333
félisten

Na most keressétek a pixeleket ... :DDD

iPhone6 vs SGS4 vs Moto G :))

Pontosan erről beszélek, Moto G -n már szabad szemmel is látom ... iPhone 6 és SGS 4 szabad szemmel már nem látom bármilyen közel van ! :)

Kijelző és kijelző között is van különbség ... Moto G és Szifon 6 egyforma 326 PPI !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20122) zombinyul válasza w333 (#20119) üzenetére


zombinyul
addikt

Na igen. Meg exem rengeteget szívott az elődeivel (P6 meg P8). A szemembe a Huaweiek kimerítik az ipari hulladék fogalmát.
És igen, a P8 is gyenge volt kamerára, de a P9 se tűnik valami kiemelkedőnek.
Nexus nekem is jobban kéne.

no more: +1, tényleg semmiféle fém hatásuk nincs... A P6-oson még nagyjából lehet érezni hogy fém, de a P8 egy pillekönnyű, műanyag szerű valami, semmi prémium feeling (és igen, pl. az 5s-sel össze se lehet hasonlítani. Az masszív, nehéz, egyértelműen fém cucc, vagy 10 ligával feljebb focizik). És ezeket nem a Huawei hater mondatja velem... A Samsungokat is utálom, mégis cuccok.re azok sokkal inkább prémium cuccok.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#20123) no more válasza w333 (#20121) üzenetére


no more
addikt

Jó. Elég.

(#20122) zombinyul: Azért nem olyan rossz az a P8 kamera, sőt! Szerintem jó képeket csinálnak a Huawei telefonok (lehet túlságosan megszoktam az M7 Ultrapixelt ;] ), inkább az az egész rendszer olyan... Áh, nem tudom. :D Túlságosan iOS akar lenni, nem Android, nem egy egyedi valami... Mondjuk ugyanez a helyzet a MIUI-val.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#20124) w333 válasza no more (#20123) üzenetére


w333
félisten

P8 kameráját is csak a manuális beállítások miatt jó ... ha csak automata mód lenne benne, akkor rosszabb lenne mint egy szifon 5S ! :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20125) no more válasza w333 (#20124) üzenetére


no more
addikt

Valahányszor leírod, hogy szifon (vagy csak, ha kommentelsz ;] ), mindig elkap egy ilyen "ölni kell" érzés. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#20126) w333 válasza no more (#20125) üzenetére


w333
félisten

Miért ... az iPhone mennyivel szebb hangzású ? :DDD

Különben tudod mit várok már ? hogy mikor jössz át a sötét oldalra ? ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20127) no more válasza w333 (#20126) üzenetére


no more
addikt

Ha csődbe megy a HTC. ;] Sajnos, csak egy iPhone minőségibb egy HTC-nél. :P Amíg létezik a márka én tuti nem veszek mást.

Nyomogattam párszor a 6S-t, de az nekem k*rva drága... Az 5S-en sokat gondolkodtam, hogy offtelefonnak jó lenne, főleg, mivel olcsó T-nél. De annak úgyis még 1-2 frissítés és olyan lesz, mint a 4S, úgyhogy hanyagolom. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#20128) w333 válasza no more (#20127) üzenetére


w333
félisten

Hát elég közzel állnak már hozzá ... Link :(

És igen nálam a prémium minőség az tényleg = iPhone :B

Az a baj hogy nagyon sok telefonba az apróságok miatt de bele tudok kötni !

Nagy pici és apró dolgokra is odafigyeltek és ez nekem nagyon tetszik, pl. a kijelző nem ragasztva van hanem csavarozva, a kijelző széle le van kerekítve, a kijelző és a fémház körül van egy vékony fekete betét hogy még véletlenül se menjen közé a por, előlapi kamera sötétített és pontosan középen van, home gomb karcálló, oldalsó gombok nem lötyögnek és pontos a nyomáspontja, stb. nagyon brutálisan és precízen jól össze van rakva, tényleg semmi panasz nincs a minőségre ! :N szóval ezzel a minőséggel nagyon megtudják fogni a vásárlókat !

Tudom ezek csak kis apróságok, de pont emiatt olyan különleges ! :))

Szerk.

i5S is van ... sebességben ugyan azt tudja mint az i6 (2 évig még biztosan elég)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20129) legiaap válasza w333 (#20128) üzenetére


legiaap
nagyúr

Egy esélyük van még visszajönni a HTC-nek, ha övüké lesz a következő nexus.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#20130) MartOOn válasza w333 (#20128) üzenetére


MartOOn
addikt

Azert tudnak a kicsi kínaiak osszeszerelni mi? :K ;] :P 6s-es haverom meg el van ajulva mennyire "egyben van" és szép az s7edge. Szóval ez igencsak szubjektiv. ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#20131) w333 válasza legiaap (#20129) üzenetére


w333
félisten

Igen ... szerintem is ez az utolsó esélyük ! :)

(#20130) MartOOn

Egyben van az S7 is ezzel nincsen baj ... de ha keresed a hibákat akkor bizony találsz pl. hangszórórács nem mindig egyenesen áll, előlapi kamera szintén ferde, home gomb napsütésben teljesen más színű mint az előlap és karcolódik ... tudom apróságok de Samunál sajnos nem nagyon figyelnek az ilyenekre ! :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20132) Quqesz válasza w333 (#20128) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Te kis IFan, nagyon szerethetted annó az almáspitét hogy ennyire rá vagy gerjedve az apple-ra :D
Hamár minőség: hogy is volt a már a dobozban is karcosan érkező szifon sztori? Meg a band gate? Arról nem is beszélve, hogy szinte minden ismerősöm már cseréltette ilyen-olyan hibával.......persze minden apró részletre figyelnek. Nem minden arany, ami alma....:D

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#20133) MartOOn válasza w333 (#20131) üzenetére


MartOOn
addikt

Hangszórórácsom egyenes, kamera egyenes es sötétített őszintén megmondom h a gomb mas szinet eszre se vettem. Most se latom. A tobbin fólia van... Es egy karc sincs rajta... ;) de egy probat megért. ;)

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#20134) Quqesz válasza Quqesz (#20132) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az SE meg törik, mint a ropi...amúgy láttam egy videót ettől a Jerry sráctól, ahol a G5 kijelzőjét cserélte és már az is olyan.
Más
Na ma bevásároltam egy Overmax Touch 2.1 okosórát. Még vegyesek az érzéseim( a tök jó meg a mi a francnak között lavírozok 😭). Ami tetszik, hogy szépen fut a rendszer és simán lehet vele telefonálni, ha nincsen ott mellettem a teló éppen(na jó a bt határain belül). Minden üzenetet,értesítést közöl velem. Ami picit nem tetszett, hogy bár a fémház normális minőségű, a kijelző picit gányabb benne berakás szempontjából. Viszont jó a fényereje napon is. Szóval még érlelődik, hogy pénzkidobás v vmi hasznos játékot vettem-e 😂

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#20135) w333 válasza Quqesz (#20132) üzenetére


w333
félisten

Ez nem iFanság ... egy ilyen drága telefontól ez elvárható lenne ! :R

(#20133) MartOOn

Én eddig nem láttam még olyan S7 -t és Edget aminek az előlapi kamerája középen lenne ... illetve a hangszórórács is elég ritka ami szimmetrikus ! :((

Erről beszélek Link :))

Bal oldalon a hangszórórács kiáll míg jobb oldalon már be van süllyedve, előlapi kamera és szenzorok körül mi az a gányolás ? festésre gondolok :(((

De még a Samu feliratban is ott a nyomdahiba ! ;]

Tudom ezek nagyon apróságok ... na de ennyi pénzért legyen már tökéletes !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20136) w333 válasza w333 (#20135) üzenetére


w333
félisten

Véletlenül sem fikázni akarom ... csak ezek apró észrevételek, az S6 -től 1000X jobb az S7 anyaghasználat + sima S7 -nél a lekerekített kijelző + az ujjlenyomat olvasó is úgy működik ahogy azt kell, kijelző is sokkal szebb, stb. szóval S6 -hoz képest sok a fejlődés (nem rossz telefon, de a rendszer még nem az igazi) ! :)

Nagyon sokszor gondoltam rá hogy benevezek egy sima S7 -re de akárhányszor a kezembe fogom, valahogy nem kap el az a "must have" érzés ! :B

Amikor megvettem az S3 LTE -t majd a kezembe fogtam a Nexus 4 -t úgy elkapott a "must have" hogy 24 órán belül meg is vettem a Nexus -t :))

Hiányzik már egy ilyen telefon amit a kezembe veszek és egyből "ez kell nekem" !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20137) Quqesz válasza w333 (#20135) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Igen, elvárgató lenne, de annyira tólják a kiadást, hogy nem marad idő az aprólékos összerakáshoz. ....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#20138) w333 válasza Quqesz (#20137) üzenetére


w333
félisten

Igen ez is érthető ... és az emberek 99% ezeket nem is figyeli és nem érdekli őket, szerintem visszajelzéseket sem küld senki így a Samu tojik rá "jól van az úgy, így is megveszik" igazából S7 -nél még 1 apró dolog ami zavar, S6 -hoz képest hangosabb a "home" kattogása (olyan fura pattogó hangja van) biztosan nem hibásat fogtam mert ha 10 -ből 10 kattog akkor az nem hiba hanem feature :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20139) MartOOn válasza w333 (#20135) üzenetére


MartOOn
addikt

Holnap lefotozom neked az enyemet jo géppel. Mondjuk enyem fekete de pl a racs total a helyen van felirat sincs elkenodve. ;)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#20140) w333 válasza MartOOn (#20139) üzenetére


w333
félisten

Lehet hogy csak az aranynál ilyen ... feketénél nem nagyon láttam még ! :B

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20141) zombinyul válasza w333 (#20128) üzenetére


zombinyul
addikt

Anyumnak 5s-t vettem januárban a szülinapjára az 5 vagy 6 éves újszerű 3GS-em helyett (gyári akksi ami úgy bírja mint az új, etc.)... Elképesztő minőségi az a kis cucc. Nincs olyan gyors mint a G4 (legfrissebb rendszer van rajta), de szépen hasít. És mondom, a minősége. Kézbeveszem, rögtön elkap a full prémium érzés, súlyos, masszív fém az egész.
Megvett kilóra, gondolkodom is egy SE-n, csak tényleg marha sok kiadásom van, drága játékszer lenne... :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#20142) no more válasza w333 (#20128) üzenetére


no more
addikt

El is olvastad, hogy miről szól az a cikk? :P

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#20143) Quqesz válasza zombinyul (#20141) üzenetére


Quqesz
nagyúr

[link] ezt is nézd meg ,mielőtt megveszed az SE-t......

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#20144) no more


no more
addikt

HTC10 scratch és bend test! Így kell bírnia egy telefonnak a gyilkolást! :DDD :C

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#20145) Blackmirror válasza no more (#20144) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Erős , az m9 után volt mit javitani :)

iPhone X@R, iPad Pro

(#20146) Quqesz válasza no more (#20144) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A festékréteg nem valami sok rajta, viszont a kulcsnak szépen ellenállt. Hajlításnál meg bizony az az oldalél sokat számít, merevebb lesz a szerkezet. Ezt szépen vette a telefon.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#20147) w333 válasza Quqesz (#20143) üzenetére


w333
félisten

Azért egy ilyen kis telefon mikor feszül már meg így a zsebedben :F

(#20144) no more

Tényleg nagyon erős ... gondolkodom is rajta de nagyon (csak legyen olcsóbb)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20148) no more válasza Quqesz (#20146) üzenetére


no more
addikt

Sok festék szerintem sosem volt HTC-ken, ettől marad meg a fém érzet, az a jó hűvösség, mint az iPhone-okon is.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#20149) w333 válasza no more (#20148) üzenetére


w333
félisten

Szerintem az nem festés ... hanem ilyen kemencében ráégetett valami! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20150) Quqesz válasza w333 (#20149) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem hinném,inkább porfestés....a kemencés nem ilyen réteget képez sztem....amúgy ha az ember nagy seggével a zsebbe rakott telóra ráül simán ilyen behatásnak van kitéve...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.