Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20851) s3nsitivity válasza legiaap (#20849) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Annyira nem tűnik ez "aktívnak" nekem. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#20852) legiaap válasza zombinyul (#20850) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az ujjlenyomat olvasó az bírja!!!

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#20853) zombinyul válasza legiaap (#20852) üzenetére


zombinyul
addikt

Ennek örülök, mert ma megyek rá üvegfóliát venni, de a gombot ugye nem lehet védeni. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#20857) CJ4567 válasza s3nsitivity (#20851) üzenetére


CJ4567
veterán

A kijelző azért karcolódik ennyire könnyen, mert műanyagból van hogy ne törjön be. Legalább is aszonta' :D
És a csoport Telegramon "él" és "haldoklik. De van /r/android, meg annak variációi(offtopic, circlejerk[kicsit durvább mint az offtopic), az legalább él, de angol :D

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#20858) Aryon87


Aryon87
félisten

Én is megyek venni egy kistesot a G4 mellé, mert nemtom elvinni addig szervizbe. A 4xhd osszeroggyant egy sima play telepítés közben, a Live Walkman még túl pici, és öreg..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20859) Quqesz válasza legiaap (#20849) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez most vicc?!?! Vmilyen kínai piaci verzíót kapott??? Ez nem hogy strapabíró.....max ok nem hajlik(a műanyag G4-em sem hajlott a srácnál), de a többi meg 💩

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#20860) leslien


leslien
nagyúr

tud vki linket a Oneplus 3 bemutató hoz?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#20861) s3nsitivity válasza leslien (#20860) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Talán ez ha minden igaz. :D
Bár az idő nem stimmel a VR-osal :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#20862) s3nsitivity


s3nsitivity
addikt

Na jó, újra felírom a OnePlus 3-at a listámra. :DDD
Így első blikkre tetszik, pár review-t azért megnézek, de 130e HUF (szállítással) szerintem elég bitang ár.
A design meg tényleg elég HTC-s lett szóval bejön. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#20863) leslien válasza s3nsitivity (#20862) üzenetére


leslien
nagyúr

neked volt Oneplus 2 milyen volt az a oxygen os nagyon gáz? egyébként én is gondolkodom rajta... lehet h bitang kamera lesz benne..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#20864) s3nsitivity válasza leslien (#20863) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ahogy sejtettem MKBHD - Op3

A stabil egész jó volt, a béta MM nagyon gáz volt. Elvileg a stabil már helyre rázta de arról nem tudok nyilatkozni. Voltak gyerek betegségei keményen, remélem kinőtte az Op3

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#20865) zombinyul válasza Quqesz (#20859) üzenetére


zombinyul
addikt

Ez tényleg valami brutálisan gyenge lett... Elképesztő, hogy lehet egy "strapatelefon" ilyen rohadt sérülékeny?

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#20866) leslien válasza s3nsitivity (#20864) üzenetére


leslien
nagyúr

ha nem lenne a S7E akkor vennék...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#20867) s3nsitivity válasza leslien (#20866) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Én várok még pár hetet.. vagy napot :D aztán ha kiforrta magát a dolog és nem jön elő semmi nagy hiba akkor valószínűleg rendelek egyet. :K

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#20868) leslien válasza s3nsitivity (#20867) üzenetére


leslien
nagyúr

aksi ami gyenge már ketten is mondták... pedig 1080p...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#20869) s3nsitivity válasza leslien (#20868) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Attól függ mihez képest gyenge. :D
Az OpT elég erős volt benne, ahhoz képest biztosan gyengébb(erősebb hardver, kisebb akku).
Ha hozza a napi 3 óra SoT-ot a 12 órára akkor nekem elég.. A G4 sajnos nem hozza :(

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#20870) leslien válasza s3nsitivity (#20869) üzenetére


leslien
nagyúr

az nagyon karcsú a 3 óra...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#20871) w333 válasza s3nsitivity (#20864) üzenetére


w333
félisten

Ropi ! :o

Szerk.

Hirtelen felindulásból elmentem a Media M -be és sajnos ismét csalódtam ...

N5X jó főleg a kamera és rendszer miatt, de az a készülékház nem jön be !

G4 még mindig ugyan az a véleményem az egyik legjobb telefon ami most a piacon van, de a felhasználói felület nem jön be (illetve full fényerőn mintha kicsit felül bevilágítást láttam volna, lehet hogy hibás volt ! :B

V10 ez volt a legmasszívabb telefon az összes közül, kijelző gyönyörű, kamera is profi egyedül az zavart hogy kb. 3D touch nyomáspontig de durván elszíneződik a kijelző (egyáltalán nem kell erősen nyomni) és ugye szintén a felhasználói felület ami nem tetszik :(

P9 hát ez egy nagyon gyenge telefon, olyan mintha valami nagyon gyenge műanyag + alumínium kombinációból lenne, elég volt végigkopogtatnom (biztosan törik mint a ropi) kamera sem az igazi, rendszer sebessége sem, felhasználói felület is nagyon gáz ! :(((

N6P kicsit megfeszegettem (hát ez tényleg gyengus) biztosan könnyen hajlik (kb. ugyan az a műanyag + alumínium mint a P9) Amoled durván be volt égve (fehér háttérnél a Googel kereső non-stop látszott + alul az alkalmazásikonok) ! :((

S7 és S7 Edge bármennyire is vannak apró pici hibái (főleg a rendszerben) de még mindig ezek a legjobbak kb. az összes közül, kijelző nagyon ott van, ujjlenyomat olvasó az előlapon van (így kényelmes) nagyon masszív és jól össze van rakva, nem recseg nem ropog és kis méretben kényelmes = használható :K

HTC 10 nem volt ... szóval egyelőre még várok, nem lenne most mire váltani ! :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20873) leslien válasza w333 (#20871) üzenetére


leslien
nagyúr

jól látod.. Samsung idáig a nyerő... talán a Motorola Moto Z force fog nálam landolni ami váltja majd a S7E...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#20874) w333 válasza leslien (#20873) üzenetére


w333
félisten

Most ittam egy Hell energiaitalt és szerintem még ebben is több fém van mint a Huawei telóiban, megeszem azt a telefont ha azok full alumíniumból vannak :((

Biztos vagyok benne hogy forró alumíniumot műanyaggal kevernek ezért ilyen !

Szerk.

Majdnem elfelejtettem, fogtam Honor 6 és 7 telefont ... kb. pihekönnyű nagyon silány minőségű az egész, a kijelző is fakó mint az állat (20k nem adnék érte) :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20876) s3nsitivity válasza w333 (#20871) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Mi a ropi? :D
Ez az Op3 szerintem nem az. A 2 is nagyon masszív volt

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#20877) MartOOn válasza leslien (#20873) üzenetére


MartOOn
addikt

OP3-rol is egy a véleményünk. Ha nem lenne s7e a kezemben akkor vennék csak. Asszonynak nem vennek, mert csak engem izelgetne a rendszer miatt. Szoval Moto Z Páromnak nekem egy Z force a terv. De majd csak karácsonyra. Addig kell kibirnom csere nélkül. :) hosszú hónapok lesznek ezek... Bar megvagyok az s7e-el de a váltás a csere mindig bennem van. Mondjuk jonn3k meg majd nexusok megy lentebb a htc 10 ára is... Szóval nem biztos higy karacsonykor a Z Force az s7edge-t váltja. :D

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#20878) w333 válasza s3nsitivity (#20876) üzenetére


w333
félisten

Hát nem tudom ... majd Bend test Jerry barátunk úgyis megszorongatja :D

Ez az Op3 szerintem nem az. A 2 is nagyon masszív volt

Az hát ... :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20879) legiaap


legiaap
nagyúr

A OnePlus készülékekre mennyire jönnek ki a friss android rendszerek? Sok a delay a Nexus-okhoz képest?
Illetve mennyire megbízhatóak? Vannak olyan smooth-ak, mint egy nexus?
Ez a OP3 eléggé bejövős nekem.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#20880) legiaap válasza legiaap (#20879) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ja meg itt is van theme store, mint mondjuk a Samsung-nál vagy a HTC-nél?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#20881) zombinyul válasza w333 (#20874) üzenetére


zombinyul
addikt

A Huawei féle fém valami gyalázatos. Volt asszonynak a P8-ra bármikor rávágtam volna, hogy műanyag. Egyedül a kerete ami érezhetően minőségi fém, de a hátalal az valami förtelmes. Egy i5s ezerszer minőségibb, masszívabb cucc. De még egy régi P6 is.

A G4 meg még mindig egy iszonyat jó cucc, nekem a felület is nagyon tetszik rajta. Egyedül az akksi ami kevés, a másfél napos, "bejáratós akksis" i6-om minimum dupláját tudja. Kamerában meg a G4 csapkodja szarrá az i6-ot... Áhh, maradni fog mindkettő én úgy érzem. :D Nem lenne szívem egyiket se elpasszolni.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#20882) Aryon87 válasza zombinyul (#20881) üzenetére


Aryon87
félisten

Na jó de az i6 az milyen kijelzős is? FHD vagy HD? Baromi sokat számít. Sajna az Eldzsí itt qrta el, hogy QHD-t pakolt a G3-ba és a G4-be is.
G2 mai napig jobban bírja.

Na úgy néz ki, nálam holnap érkezik egy fekete P8 Lite :D Kíváncsi vagyok a 2200mAh-es akkujával és HD kijelzőjével mennyire fogja alázni a G4-et. :D
(G4 átlag SOT-ja 3.5-4 óra, jobb napokon volt 5.5 óra is)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20883) w333 válasza zombinyul (#20881) üzenetére


w333
félisten

+1 akkura nekem sincs semmi panaszom ! :)

(#20882) Aryon87

HD kijelző és semmi nem fut a háttérben ami merítené a telefont ! :D

FHD mindenre elég lenne, tök feleslegesnek érzem a QHD -t !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20884) Aryon87 válasza w333 (#20883) üzenetére


Aryon87
félisten

:D
G4 ota en is azt mondom hogy folosleges. G3 meg rosszabb uzemidot produkal mint a G4, pedig az feleannyit van nyomkodva..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20885) zombinyul válasza Aryon87 (#20882) üzenetére


zombinyul
addikt

HD, de az akksija is kb. fele a G4-ének. Egyszerűen nem fut semmi a háttérben, és van 2 takarékos mag (mégsem érezni gyengébbnek a G4-nél sehol, nem is tudom melyik lehet az erősebb, gyanítom kb. egy szinten lehetnek), és az iOS is jól bánik az energiával.

A pényóclájthoz meg sok sikert! A nagy hatalmas csalódás volt, de a kicsiről jókat hallok. :)

w333: tényleg nagyon jó, Jóanyám 5 hónapos 5s-énél is nagyságrendekkel jobb. :)

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#20886) Aryon87 válasza zombinyul (#20885) üzenetére


Aryon87
félisten

:D
P9lite lenne inkabb, de az meg nincs a koki euronicsben. Mashova meg nem kalandoznek melo elott, eleg hogy az lg szervizbe is ki kell masszak..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#20887) zombinyul válasza Aryon87 (#20886) üzenetére


zombinyul
addikt

A P9 Lite papíron szinte P8 szint. Bár a P8 egy hulladék, neked kifejtettem párszor miért is. :D De az más jellegű problémák sora, mint egy gyenge specifikációé.
Azt elhiszem. Meló előtt minden perc csatangolás fájni tud... :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#20888) leslien válasza legiaap (#20879) üzenetére


leslien
nagyúr

sajnos nekem is egyre jobban tetszik OPO 3 review itt is lehet látni pl a kamera az nagyon ott lesz csak kell a első szokásos update (mint mindegyiknél!) csak az a qurva SOT ne lenne ilyen kevés... mert qurva jó a S7E h megvan a 6,5 SOT, és szép kijelző, de benne van a sok manitum is.. kérdem én megéri az a +2 óra a majdnem 100k?!

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#20889) s3nsitivity válasza w333 (#20878) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Hát az enyém kapta rendesen, rá is ültem jó párszor de semmi nem történt vele, feszegettem is kicsit (normális határokon belül) de arra se történt semmi. :) Kezdem elveszteni a hitem a srácban. :DDD

(#20879) legiaap

Ez egy érdekes kérdés és komplex választ vár. :D

Anno OnePlus One-ra Nexus 5 -ről váltottam. Nem bántam meg, hozta a nexus szintet, megbízható volt minden szempontból.
Most a OnePlus Two-ra Nexus 6-ról váltottam. Na itt nem mondható el ugyan az. A stock 5.1 so-so elfutkorászott de nem is volt rajta sokáig mert inkább felment beta vagy community-s MM, na ott már voltak bajok. Lassulások, akadások, a telefon is melegedett, az üzemidős is csökkent. A kérdés az, hogy a nem optimalizált rendszer vagy esetleg az S810 miatt produkálta-e.
Elméletben stabil MM már szépen fut a Two-n is de erről nem tudok mit mondani.

A hivatalos frissítésekben az eddigi tapasztalatok alapján lassúak. Viszont mivel közel stock a rendszer és a bootloader is nyitva van alapból így Community-s (custom) ROM szinte egyből van rájuk.

Nekem nagyon bejön, Ha nem változik semmi és nem bukik ki nagyobb hibája akkor Július elején rendelek egyet a G4 mellé vagy addig lehet ealdom a G4-et is. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#20890) leslien válasza s3nsitivity (#20889) üzenetére


leslien
nagyúr

Oneplus 3, Samsung super amoled display :Y

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#20891) Weeman1 válasza leslien (#20890) üzenetére


Weeman1
veterán

Én meg Optic AMOLED display-t olvastam. :)

Xiaomi 11T Pro

(#20892) s3nsitivity válasza leslien (#20890) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Egyre jobban kell ez a telefon..Ennyi pénzért hihetetlen jó vételnek tűnik.

Úgy számoltam max 200at költök ősszel azt is jól meggondolva de ez meg szinte fele és még be is jön. :D

(#20891) Weeman1 Mert az a fantázia neve. :D De elvileg akkor ez csak a samus SAmoled saját szín hőmérséklettel és kontraszttal. :K

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#20893) leslien válasza s3nsitivity (#20892) üzenetére


leslien
nagyúr

most én is gondolkodom... aksi zavar leginkább..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#20894) w333 válasza s3nsitivity (#20892) üzenetére


w333
félisten

Ennyi pénzért 0 Ft bukóval i6 -ról simán tudnék váltani .... egyre jobban tetszik ez a telefon, hogy lehet ezt megrendelni (utánvéttelel is vagy csak előreutalással ?) :B

Illetve ennek ennyi a fix. ára ? vagy csak most ennyi aztán drágább lesz ? :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20895) s3nsitivity válasza w333 (#20894) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Előre kell utalni nekik (PayPal) Angliából jön, 5-7 nap mire megérkezik.
Az Op vállal minden vám és áfa költséget ha lenne. :K

Az ára szerintem marad legalábbis nincs róla sehol semmi, hogy drágulna. :D

(#20893) leslien Na igen neked S7E-ről az üzemidő visszaesne keményen. :(

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#20896) w333 válasza s3nsitivity (#20895) üzenetére


w333
félisten

Akkor ha esetleg erre kerül a választás megkérek valakit hogy vegye meg nekem, én meg oda adom neki a KP -t :))

De ennyiért ez brutálisan jó vételnek tűnik, csúcs hardver + 6 GB/RAM, támogatás, csúcs kamera, fém készülékház, FHD amoled, stb. igazi nyálcsorgatós telefon lett, soha nem tetszettek a One Plus telefonok, de ez valami elképesztően jónak tűnik ! :K

Itthon hogy működik a garancia ? gondolom 2 év hivatalosan !

Kíváncsi vagyok itthon hol és milyen áron lesz kapható gondolom hamarosan ! :D

Na kérem szépen ilyen telefont kell gyártani és ilyen áron ... ez most nagyon feladta a leckét kb. az összes csúcs gyártónak :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#20897) MartOOn


MartOOn
addikt

S7e-rol nem valtok bar nekem is tetszik ráadásul volt One-om es Two-m is. De samsung s7 edgerol erre valtani? Mert ha még a g4-em lenne meg akkor ok siman. De igy... Meg moto Z Force-ra vagyok szoval arra kevesbe "fájna" váltani (anygailag is). Szoval ez most kimarad... :(

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#20898) legiaap


legiaap
nagyúr

A OP3-at lehet kizárom, mert néztem teszteket róla és nem dicsérték a kamerát.
:/

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#20899) leslien válasza legiaap (#20898) üzenetére


leslien
nagyúr

igazat mondasz...

S7E vs OPO 3 kamera...
marad a S7E!!!

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#20900) Quqesz válasza MartOOn (#20897) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Én a G4-et sem cserélem el rá, de moto terén csatlakozom.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.