Hirdetés
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Meggyi001: Vegán? Nem vegán?
- sziku69: Szólánc.
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: MárkaLánc
- Vízügy: árvíz, belvíz, aszály, stb.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
-
LOGOUT.hu
Android szakmai topic
Windows 8/10 gépen a készülék nem csatlakozik többé, mit tehetek?! ---> [link]
Az alábbi témák kitárgyalása kerülendő, mert nem ide tartozik!
Kérdésed a megfelelő topikba tedd fel:"melyik alkalmazás, ami"
"milyen tokot vegyek"
"piros hátlap hol kapható"
"Melyik okostelefont vegyem?"
Új hozzászólás Aktív témák
-
svgyula
addikt
A launcher beállításokat nézted(ha gyárit használsz)? Talán még a navigációs beállításoknál a gombvezérlés, vagy húzás. Ezt ha olyan helyen hosszan tapizol ahol nincs semmi akkor előjön a beállítása. Vagy még az lehet, hogy valamelyik alkalmazásnak engedélyezted az azonnali elérés widgetet. De azt neked kell tudni mit csinál/indít ha rátapizol!?
-
-
crok
Topikgazda
Mert az Alma jobb..?
Embrek írják.. hibáznak.. a túloldalon van most (is) a hiba. Javítják. Biztos vagyok benne hogy még ma.
-
crok
Topikgazda
Toast? Ha igen akkor notification history app-al nézted esetleg hogy mi generálta (az is értesítés)? Nem Raiffeisen-es vagy esetleg és használod a myRaiffeisen appot? A review-k közt most írnak páran egészen pontosan ilyen hibát.
-
crok
Topikgazda
Éjjel olyan 0.6% az idle drain és van deep doze, gyak. végig, az nem olyan borzasztó. Említettük a BLE scan-t, azért az se ugyanolyan ám: hosszú a zöld csík egybefüggően pl. éjjel de ha megnézed az adataid akkor látszik hogy 8h 20m alatt 4 darab scan volt, utána meg van, hogy 3..10 percenként van 1..2, és ugye ahhoz is tartozik egy folyamat - azért nem mindegy. Amit nálad látok az a Synchronize Ultimate. Nem tudom mit szinkronizáltatsz vele de állandóan fut, pontosabban nem az hogy fut hanem állandó, hosszú wakelock-okat csinál. Emiatt aztán nincs deep doze (legalább light van néha..). A másik, hogy nagyjából két WIFI WLAN-t használsz és ami nem otthoni (neve alapján gyanítom..) az elég sok management forgalmat bonyolít, pl. a group rekeying ideje 5 perc (a default egy óra) és emiatt ugye ébred és dolgozik is sokat - ez persze biztonsági szempontból jó egyébként (amúgy is céges de Internetezésre való WLAN-nak tűnik (tipikus guest wifi)).. de ezen meg a Sync. Ultimate valszeg nem is éri el amit szinkronizálnia kell és csak teker csak teker.. ezen a céges WLAN-on nagyon sok a forgalmazás és nincs mögötte aktív (bekapcsolt képernyős..) app. Összehasonlításképp: a Sync. Ultimate 15h-ból 15h-t van statban, a Folder Sync meg 10 percet.. a tisztán wakelock idő 1h 16m vs. 1m 54s.. azért ez erősen egy nagyságrendbeli különbség, bármit is csinálnak.
-
-
crok
Topikgazda
Csak ezt nem én írtam
Egyébként a Vanced-hez nem csak akkor kell MicroG ha be is akarsz lépni Youtube-ra, pl. kellenek a lejátszási listáid (akarod szerkeszteni?) meg látszanak a feliratkozásaid?
-
ksanc
őstag
Ez a Vanced microG process-nek tűnik. (com.mgoogle.android.gms, a normál gms process az a com.google.android.gms), ezek szerint nincs google services a telódon, mivel ez egy opensource megoldás arra, hogy használhass google szolgáltatásokat annak nyomkövetési, reklámozási adatgyűjtési sallangjai nélkül.
Legalább is ennek tűnik így hirtelen. -
crok
Topikgazda
Ez egy process, nem egy package. A GMS kelleni fog mindenhez ami pl. Firebase értesítést használ vagy olyan API-t amihez kell a Google Play Services. Ennek a futása nem ok hanem okozat - és összefüggésében kell nézni, nem szabad elsőre így kiragadni. Azt kell megkeresni hogy mi az ami indította és nem engedte el - ha egyáltalán kellett volna, mert ugye ha van appod ami aktívan használja akkor miért lenne kilőve?
-
tylerddd
veterán
Akkor a konkrét probléma: ismerős, amikor a hatodikos gyereknek létrehozta a fiókot, valós adatokat adott meg, így totál le van korlátozva a kislány fiókja, Youtube-ból is csak a Kids-et látja és pl. a telepítést sem lehet engedélyezni. Ha megint lenne digitális oktatás, ez problémákat jelenthet, ha mondjuk a tanár nem állítja be videónál a gyerekeknek készült tartalmat stb. Van-e erre valami megoldás, tehát a szülő fiókjában állítani, pl. életkorát a gyereknek vagy ... ?! Van valami ötletetek?! Köszönöm!
-
-
crok
Topikgazda
Inkabb az RF ter lehet ott a gond (panel, igaz? jelerosség, jel/zaj viszony (attol hogy a terero mutato max. attol meg a zaj lehet magas), a telefon es a tobbi AP forgalma, zaja, atfedo/zavaro csatornan mukodo AP-k, Bluetooth.. etc..). Ha tudod tedd at a hotspotot 5GHzre, hatha az kevesbe telitett (kevesbe zavart) meg WiFi Analyzer-el keress nem atfedo, tisztabb csatornat.
-
crok
Topikgazda
Root nélkül semmilyet. A Google backup-ját kapcsold be, sync-eljen le, aztán a másikon állítsd vissza, kb. ennyi lehetőséged van. Ha az appban - aminek a beállítása hosszadalmas - le lett tiltva a backup-olhatóság DE nem implementáltak benne értelmezhető backup megoldást akkor köszönd a fejlesztőjének.. :\
-
brd
nagyúr
Ha senki nem tudja megnézni a forráskódját, akkor max. a fejlesztőiben bízhatsz, hogy igazat mondanak és nem rontották el (akár tudatlanul, ha külső programrészt használtak fel, ami esetleg hibás) a titkosítás erősségét. Így jobb úgy kezelni, hogy ha más nem is, a hatóságok valószínűleg le tudják hallgatni.
-
Oldman2
nagyúr
-
-
-
-
#79335424
törölt tag
Egy jól működő droidot nem kell kapcsolgatni. 3 évig volt meg az SGS 2 -m, gyakorlatilag nonstop üzemmódban. Nyilván közben volt kikapcsolva, de azért biztos nem, hogy újraindítsam mert egy Androidos telót időnként újra "kell" indítani. Ha azért kell, hogy normálisan működjön, akkor annak a telónak vmi baja van.
-
#79335424
törölt tag
Windows telóval kapcsolatban már olvastam túlmerülési problémáról (töltőre csatlakoztatva automatikusan bootol, de a boot több energiát igényel, mint amennyit a töltő adni tud, ezért a teló kikapcsol).
Droidnál még nem hallottam ilyenről. Viszont a telómban van egy tool, ami többek között megjeleníti a kikabcsolási feszültséget is. Vagyis a teló természetesen előbb kapcsol ki, nehogy az akku a számára káros, mélykisülési állapotba kerüljön
Új hozzászólás Aktív témák
Sok embernek van kérdése az Android rendszerrel kapcsolatban, mely igazán nem köthető gyártóhoz. Ebben a topikban lehet feltenni a szakmai kérdéseket, amelyek telefon/tábla függetlenek.
A Factory Reset Protection (FRP) megkerülésében nem nyújtunk segítséget!
- Samsung Galaxy S22 Ultra 12/256GB Független
- Samsung Galaxy Z Flip5 8/256 karcmentes
- BONTATLAN Új Iphone 16 és 16 Plus 128-512GB 1év APPLE garancia gyári független Deák AZONNAL Átvehető
- BONTATLAN Új Iphone 14 és 14 Plus 128-512GB 1év hivatalos APPLE garancia gyári független Deák Térnél
- Újszerű, Google Pixel 9 Pro XL 16/256gb, fekete, közel 3 év garanciával, eladó!
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- Lenovo ThinkPad dokkolók: USB-C 40A9/ 40AY/ 40AS/ Thunderbolt 3 40AC/ Hybrid USB-C DisplayLink 40AF
- Telefon felvásárlás!! Apple Watch SE/Apple Watch SE 2 (2022)
- Csere- Beszámítás! Olcsó Számítógép játékra! I7 4790K / 16GB DDR3 / RX 480 8GB / 128SSD + 2TB HDD
- ÚJ Bontatlan Apple Macbook Air 15,3" M3 8C CPU/10C GPU/16GB/256GB-(MC9G4MG/A)Éjfekete- 3év garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest