Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48551) sonaj0203 válasza #40351744 (#48545) üzenetére


sonaj0203
aktív tag

Köszi neked is, ki fogom próbálni. Tud ez pdf-et?

Van úúgy, hogy nem úgy van.

(#48552) sonaj0203 válasza TRob1 (#48548) üzenetére


sonaj0203
aktív tag

Köszi :R

Van úúgy, hogy nem úgy van.

(#48553) TRob1 válasza sonaj0203 (#48551) üzenetére


TRob1
veterán

Te most pdf-et szeretnél olvasni vagy e-bookokat? Mert a pdf nem annyira e-book formátum, még ha vannak is benne könyvek. :)) (Amúgy PC-re Calibre és konvertálsz :) )

szerk: Illetve az utolsó 4!!!! hsz-ed mehetett volna egybe is! (Szerkesztés gomb!!!)

szerk2: Utolsó 5!!!!!

szerk3: Vagy 6?!?

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#48554) sonaj0203 válasza bepken (#48547) üzenetére


sonaj0203
aktív tag

Értem én!!!! :K értitek? Csak azért is értem. Le is írtam, hogy miért próbáltam tovább, meg azt is, hogy nem érdekel, ha nem működik, és nekem elég a skyfire. Nem tudom mért nem lehet megérteni abból amiket írtam :F

[ Szerkesztve ]

Van úúgy, hogy nem úgy van.

(#48555) sonaj0203 válasza TRob1 (#48553) üzenetére


sonaj0203
aktív tag

Mindkettőt, ha nem lehetséges egy app-al akkor szívesen veszek pdf-re is valami megoldást.
Köszi

Van úúgy, hogy nem úgy van.

(#48556) DS39 válasza sonaj0203 (#48555) üzenetére


DS39
nagyúr

pdf-re Adobe Reader szerintem még mindig a legjobb, főleg ha keresni kell benne. :)

(#48557) Probert75 válasza sonaj0203 (#48555) üzenetére


Probert75
addikt

Vazze! A szerkesztés gombot nem ismered!?? Az előző 4 is, meg az utcsó 2 is belefért volna egy hozzászólásba.

(#48558) sonaj0203 válasza Probert75 (#48557) üzenetére


sonaj0203
aktív tag

Természetesen ismerem, de gyorsan válaszolgattam egymás után, és különben is kell a sok hozzászólás hogy végre őstag legyek, mert megérdemlem. :DDD :K :K

Nem kell rögtön le ugatni!!! :O

Köszi akkor adobe az androidra is!

Kutya fej látod milyen ügyes vagyok! :B

Trob1

Köszi most megnyugtattál! Ja és tényleg megyek pihenni, elég volt mára!

[ Szerkesztve ]

Van úúgy, hogy nem úgy van.

(#48559) TRob1 válasza sonaj0203 (#48558) üzenetére


TRob1
veterán

"és különben is kell a sok hozzászólás hogy végre őstag legyek, mert megérdemlem" - Na ezért mész mindjárt pihenőre. ;)

És nem rögtön ugatott le hanem 6 hsz után!!!!!! :K

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#48560) bepken válasza sonaj0203 (#48558) üzenetére


bepken
veterán

most mert Neked egy nagyszemű vihogó troll (??) az avatarod, nem feltétlenül vihogsz, mint a hülyegyerek....nem igaz?

akkor nem értem, Probert75 felé milyen alapon szólsz ilyen hangnemben...a rang ilyen téren mellékes, az intelligencia már kevésbé az...
és persze ahhoz is kell egy kicsi, hogy egy dorgálást normális ember módjára felfogj és úgy is tudj rá reagálni...

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#48561) Probert75 válasza bepken (#48560) üzenetére


Probert75
addikt

Köszönöm hogy mellém áltatok! Igaz nincs szükségem védelemre. Pláne nem az ilyen kis mitugrászok ellen. Én csak azért tettem szóvá, mert így is sok a hozzászólás. Nem kell még feleslegesen szaporítani is. Egyre nehezebb keresni a hozzászólások között, ha éppen szükség van infóra. Így sokszor már tényleg egyszerűbb kérdezni. De azért ne 5-6 hozzászólásban tegyük ezt, ami beleférne egybe is. Ha részletes leírás kell, akkor kérje azt privátba például.Téma részemről lezárva. Ha neki ez tetszik és lekezelően teszi, legfeljebb egy idő után nem kap majd választ.

[ Szerkesztve ]

(#48562) randras


randras
veterán

Láttátok az új mobilos Google kezdőlapot? Már kézírással is lehet keresni, viszont nekem késéssel húzza be a meghúzott vonalaimat, nektek hogy működik?

[ Szerkesztve ]

(#48563) spuros válasza randras (#48562) üzenetére


spuros
őstag

Alakul.. nekem az U-t ll-nek érezte...

(#48564) TRob1 válasza randras (#48562) üzenetére


TRob1
veterán

Láttátok? #47101 :) Amúgy sztem pontosabban és gyorsabban keresek "billentyűzettel". :D

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#48565) petipetya


petipetya
nagyúr

Csak kapkodom a fejemet jobbra-balra... Nálam is megjelent a magyar nyelv a billentyűzetnél a mikrofon alatt, illetve a Google keresőben is - mindezt 2.3 / gyári rom alatt. :C

A kézírásos Google keresést is kipróbáltam egy ICS tabon, de nálam is eléggé szaggatott és késik a vonalak beírása.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#48566) Melack válasza petipetya (#48565) üzenetére


Melack
veterán

BKV-t még nem ismeri rendesen - vagy csak engem nem ért, de a Prohardvert azt megtalálta egyből. Tuti összeesküvés elmélet van emögött :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#48567) llll válasza TRob1 (#48501) üzenetére


llll
senior tag

megpróbáltam rákeresni a play-en
kíváncsi lettem volna az értékelésekre :DDD
(pl "szar, mert a galaxy minin nem indul"...meg ilyesmik)

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#48568) spuros válasza TRob1 (#48564) üzenetére


spuros
őstag

Igen.. Hosszabb próbálgatást követően én is a bill-t preferálom..

(#48569) istnag válasza spuros (#48568) üzenetére


istnag
addikt

a magyar szavakat, viszont, nagyon szépen érti... :C

(#48570) randras válasza TRob1 (#48564) üzenetére


randras
veterán

hát ja... de legalább lesz ilyen is. :)

(#48571) TRob1 válasza randras (#48570) üzenetére


TRob1
veterán

Jah, az igaz.

Amúgy nem hiszem hogy vkinek jobb rajzolgatni a betűket mint begépelni, vagy mondani (jut eszembe, én kimaradtam ebből a swype vagy swift? beta őrületből, de a kedvencem - a Go - az rohadt jól ért sokmindent (:DDD) amit próbáltam vele: "Énekelem" neki hogy gyere gyere ki a hegyoldalba, és simán beírja... vagy angol szavakat angolul kiejtve... jópofa, még sosem próbáltam eddig. :D)

szerk: Mégsem. Néha belezavarodik. :U

(#48567) llll:
:))

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#48572) S e t h válasza petipetya (#48565) üzenetére


S e t h
nagyúr

Kell ehhez vmit frissíteni vagy telepíteni?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#48573) istnag válasza Melack (#48566) üzenetére


istnag
addikt

a BKV lehet -itt is- megmaradt a Nokiás doboznál és ezt gugliék nem komálták :DD

(#48574) S e t h válasza gatto_ (#48530) üzenetére


S e t h
nagyúr

Elvileg orvosolták a htc problémát, csak az update időpontja nincs még meg, augusztus vége, vagy szeptember eleje, én nap mint nap lesem. :)

Ráfűzve a swype témára, én sok bill, programot kipróbáltam, akciósan is vásárolgattam őket, de a swype-on tudok a leggyorsabban írni és a prediktív előrejelzése is mocskos jó, eddig azt hittem ,hogy abban a swiftkey a legjobb.
Egy havernak volt eddig jó kifogása a swype ellen, kocsiban, vezetés közben egy kézzel nehéz használni. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#48575) Vikt0r


Vikt0r
aktív tag

üdv

Google now-ot lehet valahogy telepíteni ICS-re?

(#48576) petipetya válasza S e t h (#48572) üzenetére


petipetya
nagyúr

Reggel frissült a Maps/Google+, nem tudom hogy ezekben/mellett csempészték-e be a telefonba.

Ezeket kellett beállítani:
- voice search / language / hungary
- beáll. / nyelv és bill. / touch input / nemzetközi bill. / magyar
- beáll. / nyelv és bill. / touch input / kétnyelvű predektív szövegb. / magyar

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#48577) S e t h válasza petipetya (#48576) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi, azóta sikerült, sajnos csak a gyári bill.-el megy, mással nem, hiába van benne akár hangalapú felhasználási mód is, lásd swiftkey.
Egyébként meglehetősen gyenge, mármint a swype-hoz képest, kereséshez jó lehet, de már sms írásnál is max. poén kategóriájú alkalmazásokhoz tudom csak hasonlítani, nagyon nagy a hiba %.

Sms írásnál a "Szeretlek te ribanc" artikulált beszédre csak annyit jelenített meg, hogy szeretlek terry black, szóval még csiszolásra szorul. :)
Egyébként elég sokszor jeleníti meg a facebook és youtube találatokat, az utóbbit még a köcsög szóra is találatként jelezte.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#48578) petipetya válasza S e t h (#48577) üzenetére


petipetya
nagyúr

A billentyűzetnél nálam is elég pontatlan, viszont a Google keresőben nagyon precíz.

Elég érdekes, hogy míg a keresőben ki lehet kapcsolni a cenzúrát, addig a billentyűzetnél nem - azt hittem, hogy ez az oka, de nem, mert a ronda szavakat a gugliban és sms írásakor is beteszi.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#48579) darvinya


darvinya
titán

Keresek olyan játékokat amit, ha rákötöm a telot HDMI-n a tv-re, a cec(anymet+) jóvoltából vezérelni tudom.
A gyári felület megy.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#48580) Lehiñito


Lehiñito
senior tag

Sziasztok. Lehet hülye kérdés, de van olyan app, ha csörög a telóm és ha megfordítom a telót képernyővel lefelé, akkor lenémítja magát?

(#48581) randras válasza Lehiñito (#48580) üzenetére


randras
veterán

HTC Sense ;]

(#48582) GrooveHero


GrooveHero
addikt

vki tud segíteni Galaxy S SVOX-ban? Mert nem látom a motoroknál

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#48583) gatto_ válasza S e t h (#48574) üzenetére


gatto_
senior tag

Én is lesem minden nap. Már alig várom. :D

(#48584) tvamos


tvamos
nagyúr

Hat jo sz@r lett az uj maps.
Nem hagy belenagyitani a terkepbe rendesen. Alig latok valamit.
Vagy en vagyok a h...lye...
Lecci segitsetek! Most nem tudok navigalni vele...

En voltam a hulye!
Vagy csak turelmetlen...
:S

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#48585) spuros válasza tvamos (#48584) üzenetére


spuros
őstag

megesik..(:

(#48586) CHIPman válasza S e t h (#48574) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Melyiket nem nehéz egy kézzel használni? Az nekem is kéne...

hardverapro.hu/tag/chipman

(#48587) Csucsu88


Csucsu88
tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani egy normálisan működő MSN programot androidra? Jelenleg ezt használom, de ha egy ideig nem kommunikálok msn-n senkivel, akkor magától kijelentkezik és be sem lehet állítani, hogy ne jelentkezzen ki. :F

[ Szerkesztve ]

(#48588) petipetya


petipetya
nagyúr

Frissült a Talkback és van benne egy olyan menüpint, hogy hívóazonosító kimondása.

Bejelöltem, de nem mondja ki a hívó fél nevét. Miként lehetne beszédre bírni?

"nincs rá lezsóidő"

(#48589) Necc válasza Csucsu88 (#48587) üzenetére


Necc
addikt

[link]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#48590) vgyuri válasza Csucsu88 (#48587) üzenetére


vgyuri
őstag

Esetleg nézd meg ezt: imo instant messenger: "Chat on all your IM accounts - Skype, Facebook Messenger, MSN, AIM and more!"

(#48591) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Sziasztok! Nem tudom jó helyre írok-e, de a problémám a következő.

Van egy viszonylag új Samsnug Galaxy Mini 2-öm. Sajnos már elég frissen kezdő okostelefon tulajként kirootoltam ezen leírás alapján. Van rajta tehát egy 5.0.2.8 -as CWM.

Ma reggel jelezte a telefon, hogy van új frissítés. Rámentem, hogy telepítse, a telefon kiírta, hogy újra fog indulni, OK, majd behozta a CWM recovey-t. Itt kiválasztottam, hogy apply update sdcard de azt írta nem tudja mountolni. Rebootoltam a systemet de sajnos folyamatosan a CWM-et hozza fel és a telefon nem hajlandó elindulni. Csináltam egy factory resetet de ez sem segített.

Egy ideje már túrom az itthoni és külföldi fúrumokat de nem találtam semmit. Ha valakinek van bármilyen ötlete azt megköszönném.

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#48592) TRob1 válasza CsiguszMaxim (#48591) üzenetére


TRob1
veterán

Akartam mondani hogy a telefonod topikjában valószínűleg több sikerrel jársz, de láttam hogy ott is írtad már. :)

¤ R'n'R ¤

(#48593) darvinya válasza CsiguszMaxim (#48591) üzenetére


darvinya
titán

„ Ma reggel jelezte a telefon, hogy van új frissítés.”
CWM-re vagy a telo fw-re?
CWM-nél előkészítés után frissítés.
Telo fw pedig gyalulás.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#48594) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Hajjaj. Lassítsunk kicsit :) Előre bocsátom nagyon amatőr vagyok és tudom minek foglalkozom ilyesmivel, ha nem értek hozzá de sajnos bele estem abba a hibába, hogy hajtott a kíváncsiság

A kérdésed még megértettem, hogy a telefon jelezte a frissítést magához a készülékhez, nem pedig a cwm-hez. A hsz-d többi részét sajnos nem értem.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#48595) gatto_ válasza petipetya (#48588) üzenetére


gatto_
senior tag

Érdekes... lehet hogy ez telefon függő dolog, de nekem semmilyen menüpont nincs. Ki-be lehet kapcsolni és ennyi. Ha bekapcsolom mindent pofázik és rezeg.

(#48596) darvinya válasza CsiguszMaxim (#48594) üzenetére


darvinya
titán

Na itt a probléma.
1. Ha van CWM a telon nem frissítünk OTA telo fw-t, mivel a CWM pont azt használja és amikor frissítene a telo ez kapcsolódik be, s nem a telo upgrade -e.
Sajna CWM törlése nem egy biztos megoldás.
Fw újrarakása talál segít.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#48597) CsiguszMaxim válasza darvinya (#48596) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Fw újrarakása talál segít.

És ezt milyen formában tudom megejteni, mivel sajnos nem nagyon tudok kapcsolatot létesíteni a telefon és a külvilág között?

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#48598) darvinya válasza CsiguszMaxim (#48597) üzenetére


darvinya
titán

Nincs otthoni upgrade progija a Samu-nak?
XDA-n sincs külön progi?
Google-ban rákeresve Galaxy mini 2 ROM?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#48599) Necc válasza CsiguszMaxim (#48597) üzenetére


Necc
addikt

ODIN progival tudod felülírni a FW-t.

Részletekkel az után tudok szolgálni amikor már megjött külföldröl a samsung telóm.

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#48600) petipetya válasza gatto_ (#48595) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam valahogy feltelepült hozzá (reggel volt, nem tudom miket nyomkodtam a vécén) az Accessibility Preferences nevű kiegészítő - ebben lehet plusz dolgokat beállítani.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.