Hirdetés
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Olcsó USB WiFi AC adapter
-
LOGOUT
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. november
Új hozzászólás Aktív témák
-
cidalain
veterán
válasz
HoTaZo
#87922
üzenetére
Szerintem tökmindegy.
Ha mondjuk alvás előtt hagyod abba a munkát, és másnap legkorábban délután meló után veszed elő otthon akkor kikapcsolhatod, mert akkor azért több mint fél napot menne használatlanul.
Ugyanakkor bekapcsolva is alig van fogyasztása, ha nem fut sokminden a háttérben. -
Somatom
veterán
válasz
HoTaZo
#87723
üzenetére
Elvileg bármit, ami képes háttérben is futni. Hiába látsz két ablakot, az egyik mindíg háttérben van. Ezért záródik be a YT, vagy a TVGO. 10 -től van multi-resume, de azt az appnak is támogatnia kell.
-
®abstract®
őstag
válasz
HoTaZo
#87720
üzenetére
A te döntésed. PDF tartalmak olvasására, képregény, receptek,vagy hírek nézésére alkalmas mindkettő.
Alkalmi videózásra jók lehetnek.
A böngészési élmény az lehet hogy nem lesz valami fényes, gyerekeknek való buta kis játékok elfutnak.
térkép nézéshez még jó lehet de navigációhoz lehet hogy alkalmatlan lesz mindkettő.
Gyenge a hardver ezekben, és túl is vannak árazva ennyit nem érnek. -
Dr.NX
Topikgazda
válasz
HoTaZo
#87590
üzenetére
Ez a grafikon eléggé semmilyen, bár közelítésnek megteszi.
Akkor esetleg ez:
SoC teljesítménytáblázat
Az összefoglalóban eddig is benne volt a SoC-ok részletezése, azt hittem egyértelmű, hogy egymáshoz nézve melyik erősebb (magok típusa és órajele). -
cidalain
veterán
válasz
HoTaZo
#87589
üzenetére
a tablet piac eleve egy szűk szelete a mobileszközök piacának, egy gyártó évente kihoz pár példányt max, ellenben tízszer annyi mobiltelefont mondjuk. a legújabb, legerősebb rendszerchipeket lehet, hogy nem is kapja meg a táblagép.
alapvetően igaz tableteknél, hogy egy jónevű gyártó csúcskategóriás terméke tartalmazza a legjobb hardvert, a legnagyobb odafigyelést a szoftver terén, ugyanazon gyártó közép és alsókategóriás termékeivel szemben.a lényeg inkább az, hogy mire akarod használni a készüléket, és tényleg nem utolsó szempont, hogy mennyi is az annyi. nyilván akkor van probléma, ha valaki kompromisszummentes rendszert, és erőgépet akar játszásra, de cserébe van max 85 ezer forintja rá. az megvesz valamit az adott árért, és a csomag nem találkozik az elvárással. és puffog, hogy az egy rakás szar. holott nyilván nem az.
-
Somatom
veterán
válasz
HoTaZo
#87461
üzenetére
Óvatosan! Az MTK erőlteti az A-GPS -t akkor is, ha azt hiszed, hogy kikapcsoltad. Egyébként az A-GPS nem kiváltója, hanem segítője a műhódvevőnek. A hideg pozícionálásban van szerepe. Ahhoz, hogy biztosan a műhódvevő képességét lásd, el kell érni, hogy az A-GPS ne kaphasson támpontot. SIM ki és Wifi se legyen a közelben. Eszköz újraindít és úgy nézni a pozícionálást és a pozíció tartását tisztán műhódok alapján.
-
Somatom
veterán
válasz
HoTaZo
#86406
üzenetére
Ha jól emlékszem, akkor a remaphoz kell a pro. Egyébként igen, bármelyik gombhoz, bármelyik betüt társíthatod. Vagy akár gombkombinációhoz is. De, nem csak karaktert lehet társítani, hanem pl. alkalmazásindítást is. Ha kombinálod automatizálóval, akkor bármilyen Androidos műveletet tudsz billentyűzetről indítani.
Fontos!!! Az EKH egy trükköt használ. A rendszer felé ez egy virtuális billentyűzet (csak nincs látható felülete). Tehát a rendszerben azt kell beállítani, hogy fizikai billentyűzet használatakor is jelenjen meg a virtuális billentyűzet és az EKH -t kell kiválasztani virtuális billentyűzetként. -
-
-
Dr.NX
Topikgazda
-
tjb007
nagyúr
válasz
HoTaZo
#64161
üzenetére
Sorban a kérdésekre a válaszok:
1. Sima hálózati, nem igényel adatkapcsolatot, de természetesen olyan módon is lehet használni.
2. Madzagos vagy BT headset használata nélkül is lehet vele telefonálni, BT pedig van.
3. Nem.
4. Maradva a 7 hüvelykes kijelzőnél Allview Viva H7 Xtreme és Alcor Access O719R. Annyi hátránnyal rendelkeznek, hogy egyel régebbi a rendszer (5.0 helyett 4.4) és frissítés sem várható egyikre sem.(#64163) csendes
„célszerű ellenőrizni, mert többféle firmware-rel forgalmazhatnak tabletet, és előfordulhat, hogy mobiltelefonként nem működik, csak internetezni lehet vele.”
Az ASUS-nál nincs ilyen, ez csak a Lenovo dilije szokott lenni.
(#64162) AsusBoy
Ennyiért nem. 40 a minimum, 30-ból itthon csak egy normálisabb 7 hüvelykes, EU raktárból meg csak 8 hüvelykes modell jönne ki.
-
csendes
addikt
válasz
HoTaZo
#64161
üzenetére
Működhet sima androidos okos mobiltelefonként is GSM-en [link], de ezt 3G/4G tablet vásárlásakor mindig célszerű ellenőrizni, mert többféle firmware-rel forgalmazhatnak tabletet, és előfordulhat, hogy mobiltelefonként nem működik, csak internetezni lehet vele. Természetesen lehet WiFi-n vagy BT-n keresztül SIP/VoIP hívásra is használni megfelelő kliens alkalmazással (ha a szolgáltató ezt nem blokkolja). Bluetooth V4.0 van rajta.
Van sokkal olcsóbb is és drágább is. Méretben fontos a 7" vagy lehet nagyobb is? Akkuidővel kapcsolatban mi az elvárás? Van például 4G-s 7" IPS kijelzős tablet 30 ezer Ft-ért [link], de abban a 2800 mAh akku kicsit karcsú. Ebben az Asus-ban 13 Wh-s (3450 mAh) akku van.
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- eBay
- Projektor topic
- Óra topik
- Milyen széket vegyek?
- Linux kezdőknek
- EA Sports WRC '23
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- További aktív témák...
- Microsoft Surface Go 2 m3-8100Y 8GB 128GB 1 év garancia
- Microsoft Surface Go 2 m3-8100Y 8GB 128GB 4G LTE 1 év garancia
- APPLE IPAD 10.GEN 64GB Wifi , Pink szinben, Üzletből, 27% ÁFÁS
- IPAD PRO 12.9" 2. GEN 256GB Wifi+CELLULAR, ÜZLETBŐl, GARANCIÁVAl, 27% ÁFÁS
- újszerű iPad Pro 11" (M4) (2024) M4 chip Wi-Fi + Cellular 256GB silver ezüst Apple garancia
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 128GB Alpine Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2978
- HP 200W töltők (19.5V 10.3A) kis kék, kerek, 4.5x3.0mm, 928429-002
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3139, 100% Akkumulátor
- DELL Thunderbolt TB16 Dock (ELKELT)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
A tablet van Érted, nem fordítva. Mire észre vennéd az akksi elhasználódását, már más hardver elem elavul.
ha nem jön be visszaviheted, kicserélik másra gondolom..
Galaxy A72
Dr.NX
