Hirdetés
- Mr.Csizmás: ncore free regisztráció
- urandom0: Száműztem az AI-t az életemből
- Real Racing 3 - Freemium csoda
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
-
LOGOUT
Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget!
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
SunMount3r
#63337
üzenetére
rossz néznem hogy 2.hete ezzel szemeteled tele a fórumot!
Talán ha nem okoskodtál volna annyit, már rég segítettem volna, de már tényleg elegem lett a szenvedésedből!
Szóval segítek!
gyárilag valószínűleg a 001P0 ROM van a Gt1mini-den, (ez az első Android9.es rendszer rá, azóta már van 4 frissítés rá a leg frissebb 005P0_20191107)
szóval a 001P0-val nem lehet beállítani a droid settingsben hogy a power gombra kikapcsoljon csak Restart és Sleep van így pedig nem fog elindulni a CE rendszer ha csak alvásba megy el a droid a restarnál oké ott újraindul és a CE fog indulni.
Valamit el cseszhettek a bootloderban mert ha ez a 001P0-van a BOX.on akkor CE alatt sem kapcsol ki teljesen a BOX az USB portokon rajta marad a feszültség!
Ezért nem tudod vissza kapcsolni mert eleve ki sem kapcsol rendesen!Ha frissíted a ROM.ot OTA.n, már a 005P0-öst fogja telepíteni, itt már be lehet állítani Droid alatt hogy a power gombra kikapcsoljon, vagy újra induljon a BOX és CE alatt is menni fog a ki és bekapcsolás is!
Zöld képernyős problémát a 004P0-ben javították már, szóval e végett nem kell parázni, viszont az USB2.0 port továbbra sem fog működni CE alatt(002P0.nél rontották el azóta nem megy CE alatt) csak az USB3.0 megy CE alatt.
Ha azt akarod hogy minden jól működjön droid és CE alatt is, akkor vagy felteszed a GT mini-A (Androd TV-OS.t) ROM.ot ami még android 8.1 es, itt minden jól működik ki és bekapcsolás is CE és droid alatt is és az USB-k is működnek CE alatt!
Vagy tudok adni(csináltam magamnak) sima Android 8.1es rendszert ami nem AndroidTV-OS rendszerű hanem pont olyan mint ami most van a BOX.on csak épp android 8.1.es és itt is minden megy droid és CE alatt is! gyárilag nincs ilyen rom DDR4.es GTmini-re csak a régebbi LPDDR4.es verziójára.
Új hozzászólás Aktív témák
- Call of Duty: Black Ops 7
- EU-s vám vethet véget a nagyi temus vásárlási lázának
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Az SK Hynix elárulta, hogy meddig nem lesz elég memória
- Monitorkalibráló eszközök
- Suzuki topik
- A Retro Games feltámaszt egy legendát
- PlayStation 5
- További aktív témák...
- Apple iPhone 12 Mini 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- VICC ÁR! Dell Precision 7530 - Xeon E2186M (i9-8950HK++) / 32GB RAM 512GB SSD Quadro P2000
- Dell Alienware AW3423DW 34 QD-OLED Gaming Monitor 27% ÁFÁS
- Dell Precision 7560 - Intel Core i9-11950H RTX A4000 32GB 1TB SSD FHD
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i5 10400F 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1060 6GB Rampage SHIVA DEEPCOOL 400W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi

vargalex
DoItYourself
