- sellerbuyer: Milyen laptopot vegyek? Segítek: semmilyet!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- aquark: A ló túloldalán (Intel-AMD szivatás)
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 5 – Edények és konyhai eszközök
- sellerbuyer: Milyen mobiltelefont vegyek 2025 ben?
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
-
LOGOUT
Az AMD vs. INTEL vs. NVIDIA topikban - ami eredetileg VGA topik volt - felmerült, hogy ne legyen a VGA-ra korlátozva a beszélgetés. Tekintettel arra, hogy ez a topik jóval kisebb forgalmú, így ezt most bezárjuk, és a másik topikkal összevonva ott folytatódik tovább a CPU, processzor téma is.
Aktív témák
-
Frozen
addikt
válasz
Piszmaty76 #2208 üzenetére
Sztem ezt te sem gondolod komolyan.
10900k
14nm
125w tdp 10 mag5900x
7nm
105w tdp 12 magAztán nézd meg a teszteket ,hogy játék alatt hol van a 12 magos 7nm es procid . 10 játékból kb 5 ben amd jobb 5 ben meg az intel úgy hogy nagyobb memoriát támogat meg 7nm van legyártva +2 maggal több is van benne sztem a kék teljesítménye magáért beszél és nem annyira rossz mint gondolják sokat. Nem mondom ,hogy jobb de nem is annyival rosszabb mint pár amd fan hangoztatja.
Zen azért tud feljödni ,mert azelőtt nem voltak sehol. kb olyan mintha intel celeron meg intel pentiumról beszélnénk. Zenbe milyen tartalék van? Semmi hiszen ha megnézzüka 14nm igazán közel van hozzá,amint hozza a várt 7nm procit az intel majd megtudod azt hogy mit lehetet volna ebbőla technologiából kinyomni és mivel már a ddr5 el lesz valszeg nem ilyen 4ghz környéki mag órajelen fog kullogni mint az amd és majd akkor nézel nagyot,(gondolom majd jön a válasz, hogy új technologia és majd nem fog akkora órajelen ketyegni stb csak azt felejted el az intel órajele mindig jelentösen magasabb volt az amd-től). Tudom lesz addig 5nm zen4 na kb ezzel lesz az intel partyban vagy el is veri. Ezeket majd meglátjuk és azt is te vagy én fogom összesírni a párnát.
Aktív témák
Hirdetés
- Windows 11
- iPhone topik
- Milyen légkondit a lakásba?
- Szelek helyett a nosztalgia szárnyán érkezik a SilverStone legújabb miditornya
- One mobilszolgáltatások
- Milyen házat vegyek?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Google Pixel 10 Pro XL – tíz kicsi Pixel
- Milyen egeret válasszak?
- Házimozi belépő szinten
- További aktív témák...
- Intel 13900ks
- Intel Core i5 4440 4mag 4szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Intel Core i5 4590S 4 mag 4 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i5 4570 4 mag 4 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i9 14900KF 24 mag 32 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Eredeti Lenovo 300W töltők - ADL300SDC3A
- Telefon felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
- GYÖNYÖRŰ iPhone 15 Plus E-SIM 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3355, 100% Akksi
- BESZÁMÍTÁS! ASUS C246M i5 9400F 16GB DDR4 250GB SSD 1TB HDD GTX 1660 Super 6GB Zalman N4 Zalman 600W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest