Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:37:58

LOGOUT.hu

AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4) topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27201) kiszpista900 válasza Sir Riccio (#27197) üzenetére


kiszpista900
aktív tag

Van lehetőség próbáld ki másik fajta rammal

(#27202) Czimby válasza hokuszpk (#27176) üzenetére


Czimby
addikt

Így már jobb???? :DDD



UEFI-ben engedélyeztem ASUS Performance-t.
Kicsit erősebb lett, de jóval jobban melegszik is.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#27203) ncc1701


ncc1701
veterán

Leírom, hogy jártam, kiváncsi vagyok, van-e megoldás. Van egy olyan nagyon vacakul optimalizált progi, h oxygen not included. Igazából az előző R5 2600-amat ette kb 25%-on, ez a mostani 10-15%-on megy. Igazából ha 1 magra lőném be, akkor is kb ugyanúgy futna szerintem. Na, a lényeg, Pbo on, szorzó autón, és lemegy az órajel 1.66GHz-re (nyilván, mivel azt érzi, h nincs terhelés). Ergo a játék iszonyat lassú. Szóval kikapcsoltam az egészet, visszatettem a 42,75-ös szorzót, amit beállított magának. Ha ráindítottam a cynebenchet, akkor az összes magon boostolt 4.5GHz fölé.

(#27204) Sir Riccio válasza kiszpista900 (#27201) üzenetére


Sir Riccio
addikt

No, 12:42 óta futott az Extreme Anta cfg-vel a TM5, közben az utolsó egy órában ráindítottam egy Single Core CB23-at is (30perccel) és nem volt újraindulás. Mondjuk a TM5 már nem futott mire visszaértem a gép mellé ez mondjuk furcsa, de újra nem indult és két kör lement hiba nélkül). Kikapcsolt PBO mellett. Nem nagyon tudom merre tovább.

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#27205) kiszpista900 válasza Sir Riccio (#27204) üzenetére


kiszpista900
aktív tag

Én is tesztelgettem ram stb jó volt másnap nem,játék ment igaz csak wz... ilyenkor is
... nálam a r23 csinálta főleg akkor ha multi kore tesztről egyből szinglet inditom cserelgetem mikor elindul a teszt ( nem futattom végig) akkor dobta el.... prime alatt nem :Cprobald ki metro benchmarkot is :)) avval is szoktak stabilitást csinálni

Egyébként pbo autó nálam ( off) gondolom... nem hozz annyit hogy megérje b....ni csak xmp on többi gyárin

[ Szerkesztve ]

(#27206) HSM válasza Czimby (#27202) üzenetére


HSM
félisten

Erre a kihozható +1000 pontra gondoltam. :D

#27203 ncc1701: Teljesen gyári beállításokon is csinálja?
"nyilván, mivel azt érzi, h nincs terhelés"
Ha egy magon terheled, akkor nagyon is van terhelés, a preferált magnak ilyenkor rendesen szednie kellene a lábát. :K

(#27207) Czimby válasza HSM (#27206) üzenetére


Czimby
addikt

Ahogy nézem feszültséget és áramot is emelt ez a beállítás.
Gondolom kézzel meg lehetne oldani ezek nélkül is, és lehet akkor nem melegedne,
már ha bírná a nagyobb frekit több áram nélkül.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#27208) HSM válasza Czimby (#27207) üzenetére


HSM
félisten

A gyári beállítással nem engedi maximális órajelen, nem fér be a gyári limitekbe az összes szálon erősen terhelve, így csökkent az órajelen, feszültségen. Abból jön a -1000 pont és az alacsonyabb hőfok, feszültség. :)

[ Szerkesztve ]

(#27209) Sir Riccio válasza kiszpista900 (#27205) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Azért sem gondolnám, hogy alaplap mert amikor kiterheli és kiengedett limitekkel futna sztori akkor simán lefut a CB multi, bazimagas PPT, EDC, TDC értékekkel. Gondolom inkább ott halna el ha lap/vrml lenne.7

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#27210) zolee1984 válasza Sir Riccio (#27209) üzenetére


zolee1984
senior tag

Esetleg hd sentinellel ráleshetsz a merevlemezekre.
Az is tud érdekeseket okozni.
Vagy amit más is említett, hogy sata kábel csere.

üdv Zoli

(#27211) hokuszpk válasza Czimby (#27202) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

alakul ! ;]

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#27212) hokuszpk válasza Sir Riccio (#27204) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

tm5 nem lep ki magatol, veletlen nem indult ujra a gep, amig nemvoltal a kozeleben ?
( ha lement a konfigban meghatarozott ciklus, akkor kitesz egy "szerintem minden oke" ablakot es varja, hogy leokezd. )

[ Szerkesztve ]

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#27213) Sir Riccio válasza hokuszpk (#27212) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Nem mert PIN kód nélkül nem lépett volna be. A CM pedig ott volt eredményestől (lehet, hogy leokéztam amikor ébresztettem a monitort).

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#27214) kiszpista900 válasza Sir Riccio (#27209) üzenetére


kiszpista900
aktív tag

A ramod szerepel a alaplap támogatottság listán? Mióta van meg a gépezet? Mindig csinálta?

(#27215) ncc1701 válasza HSM (#27206) üzenetére


ncc1701
veterán

Használja mind a 6 magot (de a plusz 6 szálra 0 terhelést rak), de mindegyik csak ~10%-on ketyeg. Borzalmasan szarul van megírva a játék. Van elvileg valami progi, amivel meg lehet adni, h fixen, automatikusan egy .exe mely magokat használja, azzal ha rákényszeríteném 1 magra tán az megoldás lehetne. És akkor az a szál boostolhatna maxig.

(#27216) HSM válasza ncc1701 (#27215) üzenetére


HSM
félisten

Könnyen ki tudod próbálni... Feladatkezelő, megkeresed a folyamatot, majd affinitás beállítása. ;)

[ Szerkesztve ]

(#27217) Sir Riccio válasza kiszpista900 (#27214) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Négy éve van nálam a lap kb. listán szerintem nincs fent a konkrét kit. Korábban is voltak ilyen issue-k néha.

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#27218) ncc1701 válasza HSM (#27216) üzenetére


ncc1701
veterán

Valóban, kösz a tippet, jó ötlet. Szóval, ez bejött, adtam neki cpu 0+2-es beállítást, egyik szál 100%-on, a másik 10%-on megy, és 4.6-4.75GHz köré boostol.

[ Szerkesztve ]

(#27219) Biga123 válasza Sir Riccio (#27213) üzenetére


Biga123
addikt

Valszinüleg a TM5 elcrashelt. Ergo nem stabil. Nem valószinü h te zártad be. A memóriahiba meg simán okozhat olyat amilyeneket leírtál.

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#27220) kiszpista900 válasza Sir Riccio (#27217) üzenetére


kiszpista900
aktív tag

Cserélj ramot , olyanra amit ír a listán és próba ha Lehet kérni kölcsön :)) ( mindig olcsóbb egy ram mint a lap)
Szerintem ez a baj, én is hasonlóan voltam xmp állítva jó ,utána nem, procit állítom jó ( ram xmp nélkül) aztán úgyis hibázott máskor... aztán Volt hogy pbo + 200 MHz plusz xmp on plusz+200 MHz és darabig semmi,máskor meg minden def. És összeomlot :DDD nem feltétlenül rossz a lap én nem azt írtam hanem kényes és kompatibilitás!!! Nálam se volt meleg semmi minden teszt jó volt de mégis random csinálta

(#27221) Sir Riccio válasza Biga123 (#27219) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Délutánra hagytam és lefutott három ciklus az extreme-ből és ki is írta, hogy nincs hiba.
#27220kiszpista900: Megpróbálom, köszi. Mondjuk, hogy kinek lesz kölcsönbe listán szereplő ramja, azt nemtom. :D

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#27222) Alpi. válasza ncc1701 (#27203) üzenetére


Alpi.
addikt

Szerintem valamit félrenéztél. Egérmozgásra is boost-olnak magok. Ha kicsi a terhelés, annál jobban boost-ol. Szerintem az effektív órajelet nézted. Ha csak egy szálat terhel magon belül, akkor is magasra boost-ol. (Pl. Cpu-z single bench vagy Cinebench single bench bencs bentsch. :DDD )

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#27223) hokuszpk válasza jokeph (#27200) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

nah. reseteltem cmost ; erre a kovetkezo inditasnal a winupdate örvendezve közli, hogy a gép alkalmas a win11 -re, és alig várja hogy telepijje.
majdnem fénysebességgel kapcsoltam ki a secure boot + tpm parost ; vazze varja mar meg amig stabilra kihozom.
aztan megy fel a fedora. Ez lesz a háziszerverem, nemkell arra w11.

[ Szerkesztve ]

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#27224) jokeph válasza hokuszpk (#27223) üzenetére


jokeph
nagyúr

:C ;]

A minap átépítettem az 5600X-et a CH VI E lapba, full alap, semmi pesztra, csak RAM D.O.C.P.-vel betöltve (GDM ON maradt véletlenül):

Mivel már a melóhelyi gépem lett belőle, nem hegyezgetem, hozza azt amit kell bőven, hüvösen és halkan, nagyon halkan.
CM Nepton 140XL AIO-val és Sapphire Nitro+ RX 480 8 GB VGA-val, TT Core x31 Riing házban.


:U

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#27225) ncc1701 válasza Alpi. (#27222) üzenetére


ncc1701
veterán

Hwinfo sensors menüjében néztem a magokat... Lementek 1.66GHz-re, és ott tötymörögtek.

(#27226) Viktor77 válasza ncc1701 (#27225) üzenetére


Viktor77
titán

Hogy? Ha a winben az energiagazdálkodásnál minimumra veszem a magok számát, órajelét, akkor sem jutok 1740MHz alá.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#27227) hokuszpk válasza Viktor77 (#27226) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

mert ő ENTERPRÁJZ, te meg nem :D :DD :DDD ;] ;] ;]

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#27228) tasiadam válasza Sir Riccio (#27153) üzenetére


tasiadam
veterán

A chieftec ujabban eppen jobb, mint egy codegen. Regen volt nagy marka, most max az entry kategoria. De azert birnia kene.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#27229) E.Kaufmann válasza tasiadam (#27228) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Igaz, sajnos. Inkább egy bronz besorolású Seasonic, amikor a kis zöld genya épp leárazza, mint bármilyen Chieftec, mostanában (elavult vagy inkább kicsit lemaradt belsővel), ha nem csak excelt kell tologatni (olyan gép alá én is tettem csifit, de az én munkahelyi 12 gen i5-ösöm alá bronz Seasonic-ot rendeltem, ami akkor pont nem is volt drága :D és nem én fizetem az áramot ;] , valamint otthon is már egy Gold besorolású megy egy Metis plus házikóban 0-24-ben. Ami nem moduláris, azt "olcsón" ki lehet fogni)

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#27230) IzI


IzI
senior tag

Hi

Megtudnátok mondani,hogy 5800x3d procihoz msi alaplapon kívűl,mely gyártó és minimum milyen chipset alaplap kell,ahhoz hogy bios-ból uv. tudjam a procit ?

(#27231) ncc1701 válasza Viktor77 (#27226) üzenetére


ncc1701
veterán

Ezt ne tőlem kérdezd, pláne, mivel visszatettem fix 43-ra a szorzót, úgyhogy már nem csinálja. :)

(#27232) palfitom válasza IzI (#27230) üzenetére


palfitom
félisten

Asus. B550

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#27233) IzI válasza palfitom (#27232) üzenetére


IzI
senior tag

Köszönöm

(#27234) Sir Riccio válasza tasiadam (#27228) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Előtte is Chieftec volt (GPS-600), ez most egy haver ajánlása alapján jött (villamosmérnök és IT vonalon mozog). Én is említettem neki ezeket, de azt mondta minden gyártónak vannak jól és rosszul sikerült tápjai, Ő a saját gépébe is a PPS-1250-et rakta. (Nálam is járt PC ahol az FSP táp vitte a teljes gépet fél éves korában, illetve ahol a Seasonic durrant el kicsivel a gari lejárta után). Nem gondolnám, hogy itt most a táp a ludas. (A teljes rendszer falból mért fogyasztása csúcsra kiterhelve nincs 500W), gyanítom elbír vele, főleg, hogy újraindulások még az előző táppal is voltak (azért cseréltem le, mert azt hittem nem bír el a 3070-el).

Közben úgy tűnik, hogy ha masszívan alulfeszelem akkor nincs újraindulás. -0.05V a SoC-ra és a CPU-ra is és stabil (minden más AUTO-n).

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#27235) tasiadam válasza E.Kaufmann (#27229) üzenetére


tasiadam
veterán

Nekem 10+ evig volt az osi es hires CTG550-em, amit csereltem. Egy P12 kerult bele, forrasztva, aztan ment is eladasra. Vettem egy TX550M-et, de visszaszamolva, amennyivel dragabb volt a TX (10e ft-al), annyit sporol epp atlagos hasznalat mellett a hatasfoka egy sima bronz corsairral szemben 7 ev alatt, mig a gari lejar. De meg mindig jobb egy kinai OEM beles Corsair bronz, mint 1 atlag chieftec

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#27236) Sir Riccio válasza Sir Riccio (#27234) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Mondjuk most, hogy így jobban megnézem lehet, hogy az alap limitek fogják inkább, nem is az offset.

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#27237) kiszpista900 válasza tasiadam (#27235) üzenetére


kiszpista900
aktív tag

Ennyire gagyi a chiftec? Szerintem hülyeség valamilyen szinten amit írtok, nem tudom hány használt itt azt és esetleg ebből kifolyólag lett bármi gond, lehet már nem olyan jó mint rég de ha egyszer megkapja a minősítést nem lehet olyan Sz....R , azért codegennel ne hasonlítsuk ,ez inkább arról szól hogy saját magatok myugtassatok hogy Corsair vagy milyen nagy neves táp van a gépben :)) más bányászik 1250w chiftec táppal ami visz 5db vgat akkor nem hinném hogy olyan rossz
Mielőtt jönnek a kommenteket alá írom nem csinál olyan jó szériákat én is biztos vagyok benne :R
De biztos van Chieftec is ami jóféle

[ Szerkesztve ]

(#27238) Alpi.


Alpi.
addikt

Én úgy tudom, hogy a Chifi az, amit már meg szabad venni. Nem lesz lakástűz. Nyilván vannak jobbak, de azok árban is odébb vannak. Igazából, ha nem katasztrófálisan fos / gagyi a belseje, olyan nagy baj nem lehet. :) Azért manapság már nem akkora vaszisztdasz' a madzagok végén megjeleníteni +5V meg +12V-ot. Szerencsére annyira nem is kell századokra pontosan tudnia. Én személy szerint picit túl hype-oltnak tartom a táp témát egyébként is. (De ez csak a saját kis véleményem) Abba, a pár oldallal ezelőtt említett R5 5500-ös konfigba pl. egy kis Chifi-t raktam ! :) Ráadásul 400W-osat !!! :Y :D :D :D Ketten hülyéztek le instant, mikor szóba került. Aztán megmutattam a játék alatti fogyit konnektorból. Szinte elérte a 200W-ot !! Most mi lesz ! :DDD
Volt rajta egy 6/8 pines pci-e, nem kellett tákolgatni. Szépen be is húztam. Tök jó áron volt. :)
(egyébként az, hogy a Chieftec az, amit már megvehetsz, egy elég sokat látott pc boltos barátom véleménye / tapasztalata. Én csak elfogadtam. :D )

Szerk. : Sőt, most jövök rá, hogy a saját gépemben, amiről most írok, is egy Chieftec van. :)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#27239) tasiadam válasza kiszpista900 (#27237) üzenetére


tasiadam
veterán

Es olyan is van aki 2 kilowattos kinaival banyaszik. Nem jo mar a chiftek, vagyis nem olyan jo, mint regen volt. A GSP meg a hasonlo, regen jobb minosegi tapokon erosen erezni a koltsebcsokkentest.

Van jo chifi, de pusztulat dragan. Egy idoben sirtek belesek voltak, ma mar random. Egy ideig kovettem a tapokat, chifet akartam, nem volt egyik sem bizalomgerjeszto. Oke, 600w, silany kabelek. Ha nem a tap hal meg, a kabel olvad le.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#27240) HSM válasza Alpi. (#27238) üzenetére


HSM
félisten

Szvsz érdemes erre a tápos szakik véleményét megkérdezni. Mivel a Chieftec tudtommal nem gyárt, csak címkéz tápokat, így a minősége attól függ, melyik gyártótól és mit rendelt éppen. Ugyanez még jópár márkára igaz... Főleg olcsóbb kategóriákban erős szórás lehet minőségben. Azt kell nézni, mi van benne, nem azt, mi van a matricán. ;)

(#27241) tasiadam válasza Alpi. (#27238) üzenetére


tasiadam
veterán

En 350 wattos FSP-vel veretek i5ot, mert annyit sem fogyaszt, mint 1 villanykorte. Amugy illdomos jo tapot venni, mert pl a corsair 10 evet ad garit. 10 evig 0 problemad van vele. Plusz ha sokat eszik a gep, akkor sporolhatsz a hatasfok miatt wattokat. (Nalam ez kb 20-30, teljes terhelesen). Persze mig nincs keves wattos minosegi tap, maradnak ezek a tapot. 5500 melle meg ertheto is, hogy nem akar az ember 1 kilowattos superflowert. Nalam szempont volt a zaj is, mert utalom a gep bugasat ha netezek. Nincs HDD-m, minden venti gumiagyban ul, minden venti le van tekerve, hangosabb a kinti forgalom, mint a gepem, ugy ejfel utan. Baratnom nem erti, miert vilagit az eger, ha nem megy a gep, amugy megy, csak halk :D na de ehhez jo ventilator kell, ami nem mindenbe kerul. Univerzalisan 1 fajta kinai ventit raknak mindenbe, a corsair is a bronzokba

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#27242) tasiadam válasza HSM (#27240) üzenetére


tasiadam
veterán

Ugyvan. Pl van superflower beles EVGA, ami olcsobb, mint a superflower onmaga

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#27243) kiszpista900 válasza Alpi. (#27238) üzenetére


kiszpista900
aktív tag

Ez olyasmi lehet amilyen én voltam,faternak bedoglott az alaplap vettem másikat ASRock..hát hogy mennyi baj volt vele aztán újra másik fajta ASRock ( mert ez volt közelben ,gyors) aztán evvel is... na meg jó pár éve még volt de az ratyi volt és így jutottam oda hogy egy hulladék márka az ASRock..utáltam és régen alsó kategóriás volt.. szerintem most se jobb ( számomra) pedig tudom már csinál jó darabokat, és most saját gépbe milyen vga volt? ASRock :DDD egyébként jó volt :) szóval ez ilyen

(#27244) tasiadam


tasiadam
veterán

Reszemrol off lezarva, de a sok ev gari miatt megerheti a jo tap vasarlasa, mert 7-10-12 ev is lehet akar. annyi ido alatt meg vehetsz sok gepet, tapot csak at kell kotni

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#27245) kiszpista900 válasza tasiadam (#27239) üzenetére


kiszpista900
aktív tag

Most néztem utána a GPS az cwt puo belső ami nagyon is jó :))
Akkor nem értem a fikat...
Nem vitatkozom csak kerdeztem hátha okosabb leszek :R

[ Szerkesztve ]

(#27246) HSM válasza tasiadam (#27241) üzenetére


HSM
félisten

"Persze mig nincs keves wattos minosegi tap"
Nincs-e? :Y Nekem pl. volt Seasonic Platinum Fanless 460W-osom. 10/10 minőség, garantáltan 0dB zajszint, igen magas hatásfok.
De van egy 550W-os Corsair RMx-em, az is kb. 200W-ig passzív, felette csupán nagyon-nagyon csendes, Gold hatásfok, minőségi béllel, korrekt áron. Tökéletes kicsi vagy átlagos fogyasztású gépbe mindkettő.
És biztosan van még jópár fajta alternatíva, ami elkerülte a figyelmem az elmúlt évekből. :K

[ Szerkesztve ]

(#27247) tasiadam válasza kiszpista900 (#27243) üzenetére


tasiadam
veterán

Nekem gigabyte-al volt ez. 6600GT kiegett (nem volt paszta az AGP converter alatt, az leegett), aztan vett zsir uj b85m hd3 lapot, bios hibas volt. Csere. Soha tobbet giga, mondtam. Erre vettem arous M lapot (khm... Rossz a VRM a b450 lapokon), vettem MSI mortar maxot. Majd vettem egy 3060 gigat, ami meg rohadt jo!

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#27248) tasiadam válasza HSM (#27246) üzenetére


tasiadam
veterán

350w-ra gondoltam. Az az FSP OEM territoriuma. 3e ft,bronz

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#27249) tasiadam válasza kiszpista900 (#27245) üzenetére


tasiadam
veterán

Na de ott van szoras kemenyen. Tesztek en irjak, hogy jo gyarto, de olyat csinalnak, amit kernek. Ha nem kernek jot, hiaba a nev, szar kondik, stb. Nemtom mihez hasonlitani, foxconn? Ott keszul az iphone es a nokia is. Na van kulonbseg, hiaba ugyan az a gyarto.

Táp topic összefoglaló:
(El)ismert tápegység fejlesztők:
-CWT > Tudnak ők nagyon jót is gyártani, ha a vevő erre kéri őket(jó példa erre a Corsair RMi széria), de ekkor már árban ugyanott(vagy magasabban) vannak, mint a a többiek, de lejjebb adják a minőséget, ha a vevő úgy óhajtja.

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#27250) kiszpista900 válasza tasiadam (#27249) üzenetére


kiszpista900
aktív tag

Ahh értem :) hát igen, ezért írtam én is azt hogy kevesebb a jó de még a fikas chiftech -nel is akad jó darab mármint nem egy kodegeen ... :U fsp is van rossz, Corsairban is pont amit írsz, :)en eddig is egyet értettem veletek hogy vannak minőségibb tapok de+ love , igaz Gari is több stb

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.