Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4342) ViZion válasza Televan74 (#4341) üzenetére


ViZion
félisten

Igen, így nagyon egymás nyakán vannak... 470@4GB lehetne 5-10K olcsóbb és mindenki boldogabb lenne. Agyalok, hogy ha a 280X OC a 3 GB ramjával elég volt, akkor nem lehet baj a 4 GB 470-el sem. :U
Amúgy sem veszek 2016-os játékokat, azt majd 2 év múlva.

Wicser3-at megvettem, majd fallout4-et fogom még. Kerültem még a hírekben is, hogy "szűzen" lássak neki... majd ha már nem ilyen drága.

Igazán ez a kettő és MWO ami fontos. MWO-ra azt írták, ott a CPU ami limitálHAT, elvileg 280X-nek is fullon kellett volna vinnie, de nem szerette. Ahogy nézem a 470 bő 20-30%-al erősebb, elég. wicserre meg falloutra keresek videót.

Ha meg kevés lesz, akkor jövőre cserélek, most nem akarok kiganézni ennyire, hangkarit vettem (950-et el kell adni...), játékot vettem, fényképezőgépet, karácsonyi ajándékokra herdáltam, etc... kocsiba meg akksi is kell :((( 16k és ez az olcsó! Fain.

480 nem sokkal drágább, de szvsz sok lenne az, nem használom én ki. Ahhoz lehet már tápot is cserélnem kellene. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.