Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29401) Vigneau válasza kolopele (#29400) üzenetére


Vigneau
félisten

Az azért nem semmi, hogy a Pixel még a készletre érkező darabszámot is megadta: 49. Nem 1-2 kósza példányról beszélünk a jelek szerint. :)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#29402) kolopele válasza Vigneau (#29401) üzenetére


kolopele
nagyúr

Mint már kiderült, a Pixel egy nagyker, gondolom ezért tudják. Nem sokáig fog tartani az a 49 db azt hiszem.

(#29403) Rowon válasza Vigneau (#29401) üzenetére


Rowon
veterán

~20 éve vannak a piacon, valamit már tudnak.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#29404) Mans20 válasza kolopele (#29402) üzenetére


Mans20
addikt

Pixelnél már el is tűnt. "a termék nem található"

(#29405) kolopele válasza Mans20 (#29404) üzenetére


kolopele
nagyúr

Rákérdeztem kíváncsiságból, már mindet elvitték.

(#29406) Mans20 válasza kolopele (#29405) üzenetére


Mans20
addikt

Az remek. Elvileg pár hete vettél 6600 pulse-t. Ezt többféle biossal adták ki? egyik tesztben 1250RPM és halknak mondják, HEXUS yutubon meg ilyen 2000RPM körül teker. [link]

(#29407) kolopele válasza Mans20 (#29406) üzenetére


kolopele
nagyúr

Két 6600 - ast vettem, de nem magamnak hanem megrendelésre, az egyik egy Pulse, a másik egy Asus Dual volt még egy év garival. Nagyon jó kis kártya mindkettő, de hogy hányféle biossal adták ki a Pulset, arról fogalmam nincs. Az tény viszont hogy nem hangos gyári beállítások mellett sem (az Asus kicsivel hangosabb volt, ezért is kevesebb többek között a hot spot olyan 10 fokkal), amikor próbálgattam nem volt zavaró a hangja, de nem monitoroztam le, így nem tudom milyen sebességgel tekertek a ventik. Csak a hőfokokat néztem meg, Heaven alatt 90 fokos volt a hot spot, szóval oké, ez még fesz csökkentéssel finomítható is. Már a PCX - nél sincs belőle egyébként.

(#29408) KAMELOT válasza kolopele (#29400) üzenetére


KAMELOT
titán

Hol van az AW2-ról egy teszt. Azért itt kíváncsiak lennének rá, hogy megy a 2 kártya!
Múltkor azt írtad a haverod vette és már nincs nálad? Akkor most mégis nálad van és te vetted?
Legalább egy ilyesmi tesztet dobjál be mind a két kártyáról! [link]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#29409) kolopele válasza KAMELOT (#29408) üzenetére


kolopele
nagyúr

Gondolom te még csak a betonba nem kötöttél bele. Éppen azért nincs nálam a két 6600, mert a haveromnak kellett, és attól még hogy én kerestem neki itt az aprón, még ő vette meg őket, nálam nagyon rövid ideig voltak, leteszteltem őket és ennyi. Sajnos nem tudok ezen oknál fogva tesztet csinálni velük, de itt a link ahonnan én is kinéztem:
[link]
Ja, itt meg jó kis "teszt" van róla:
[link]

(#29410) Henker2 válasza kolopele (#29409) üzenetére


Henker2
addikt

:C

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#29411) Rowon


Rowon
veterán

Tr1pontnál is van még akciósban: [link] 67k péz

[ Szerkesztve ]

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#29412) szatyor1972 válasza KAMELOT (#29408) üzenetére


szatyor1972
tag

Azért itt kíváncsiak lennének rá
Rajtad kívül ki?

Boldognak lenni nem azt jelenti, hogy minden tökéletes!

(#29413) Mans20 válasza Rowon (#29411) üzenetére


Mans20
addikt

Már 92 596 HUF..

(#29414) Rowon válasza Mans20 (#29413) üzenetére


Rowon
veterán

Megvetted? :D

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#29415) Mans20 válasza Rowon (#29414) üzenetére


Mans20
addikt

Még a PCX-ből dél körül. Jó lenne egy ilyet kifogni, itt 1400RPM. Talán ez még nem sikít. [link]

(#29416) Rowon válasza Mans20 (#29415) üzenetére


Rowon
veterán

Mire gondolsz sikítás alatt?

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#29417) Mans20 válasza Rowon (#29416) üzenetére


Mans20
addikt

Amit feljebb linkeltem, valakinél 2000RPM-en megy terhelve, úgy elég hangos, másnál meg 1200-1400 körül. Most a V-sync miatt vagy Szibériában tesztelték nem tudni.

(#29418) Rowon válasza Mans20 (#29417) üzenetére


Rowon
veterán

Jah értem.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#29419) BudaiZoli válasza raziel01 (#29390) üzenetére


BudaiZoli
tag

Az komoly, használtan mennek ennyiért :D

(#29420) mvkly


mvkly
senior tag

A testvértopicból átdobom a képeket, ha valaki vacillálna a Honeywell paden. Első körben elég megbízható eredményt ad, újkorában sem volt ennyire emberi a delta.
Beleszaladtam egy pasztakinyomós verzióba a 7900xt Pulse-ból, az újrapasztázást is gond nélkül kipréselte magából (a sarkaiból sem hiányzott felkenéskor a Kryonaut, ha valaki erre gondolna):

Ilyen volt:

és ilyen lett:

Elvileg nem kellene ugyanúgy kinyomnia maga alól, mint egy sima pasztát. Aztán meglátom, de bizakodom.

szerk.:
A legfontosabb lemaradt, CrazyHardwer keze munkája.

[ Szerkesztve ]

(#29421) Rowon válasza mvkly (#29420) üzenetére


Rowon
veterán

Hali,

Ez egészen pontosan melyik Honeywell pad?

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#29422) mvkly válasza Rowon (#29421) üzenetére


mvkly
senior tag

A ptm7950-es. Hogy melyik oldalról, azt nem tudom :)

(#29423) Rowon válasza mvkly (#29422) üzenetére


Rowon
veterán

Vagy Amazon, vagy Ali, szerintem. :)

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#29424) gerejoe


gerejoe
tag

Üdv.Egy kis segítség kellene, mióta ki cseréltem a kártyát azóta furcsa jelenségek jöttek elő,kezdve hogy random megáll az egér mutató,kurzort majd elindul,de ami zavaróbb kétszer elő jött hogy leállítás után kép kikapcsol,rendszer leáll de a gép áram alatt marad csak az indító gomb hosszan nyomással tudom kikapcsolni,tud valaki ötletet adni mi lehet a gond?

(#29425) Rowon válasza gerejoe (#29424) üzenetére


Rowon
veterán

Hali,

Próbáld meg itt is: [link]

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#29426) RetepNyaraB válasza gerejoe (#29424) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Vga driver újrahúzás, ha nem elég, akkor ddu-val. Bios reset. Registryben benne ragadhatnak az előző kártya dolgai.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#29427) gerejoe válasza RetepNyaraB (#29426) üzenetére


gerejoe
tag

Táp gond esetleg nem lehet,alul kellett feszelni a gput a biztonság kedvéért,rx6700xt 500w tápal, bár Táp os oldalon azt mondták hogy simán elbírja főleg hogy csak fhd ban van használva?

(#29428) kolopele válasza Mans20 (#29415) üzenetére


kolopele
nagyúr

Egy dolgot ne hagyjunk ki ebből a venti dologból. Ami nálam járt Pulse max. boost órajele közel 2680mhz volt (ahogy az Asusé is), erre határozottam emlékszem, ennyit írt ki az adrenalin. Természetesen a tesztekben hogy ezt megpróbálja el is érni a power limitet ki szokták tolni, és onnantól már nem fog throttingolni a gyári 100W miatt, mert mehet 120W - ig. Ebben az esetben nyilván feljebb tekernek a ventik, hiszen megnő a fogyasztás, magasabb lesz a boost órajel. Meg vagyok győződve arról, hogyha beállítod a boostot 2491 mhz - re, a power limitet meg hagyod 100W - on ami a gyári, akkor elég lesz neki az az 1500 rpm körüli venti fordulat, cserébe egy kicsit gyengébb teljesítményen fog futni, kb. olyan 2-3% - kal, azaz minimálisan, cserébe viszont elég lesz neki az 1400 - as venti fordulat, amit magad is beállíthatsz maximumnak. Egyébként amikor teszteltem maxon én nem emlékszem visító hangra, mint írtam nem tudom mennyin ment, de a power limitet kitoltam. Ja, és akkor még ott van az alulfesz, ami ha jól emlékszem gyárilag 1150 - ről 1125 - re viszi le, de 1100 - on is stabil volt a Heaven, szóval azzal is lehet kicsit játszadozni, főleg ha leviszed a boost órajelet 2491 - re.

(#29429) kolopele válasza gerejoe (#29424) üzenetére


kolopele
nagyúr

Tedd fel a kártyához tartozó drivert a "VGA" hivatalos oldaláról, és nézd meg úgy. Aztán szóba jöhet még a Win újrarakása, a gyári beállítások nem piszkálása. Vannak kicentizett kártyák is gyárilag, amibe nem érdemes nyúlkálni, vagy ha igen, akkor ne csak a feszen csökkents, hanem az órajelen is. Amikor teszteltem az Asus 6600 - at folyton kifagyott 1090 mv alatt, plusz akkor is ha a memóriát húztam fel maxra. Mondjuk az a plusz 150 mhz mint halottnak a csók egyébként is. Még az alaplapi biost is érdemes lenne resetelned, vedd ki egy 5 percre az elemet belőle kikapcsolt állapotban, aztán tedd vissza és indítsd újra.

[ Szerkesztve ]

(#29430) Rowon


Rowon
veterán

.

[ Szerkesztve ]

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#29431) spleenszuru válasza Rowon (#29423) üzenetére


spleenszuru
őstag

Ali. Van nevetségesen olcsón is, 2 napja rendeltem második kört, mert szerintem a vizes blokkok alá is az fog kerülni nálam.
Augusztus 8 óta változatlanul tartja magát a szintén pump outos kártyámon.

#29420mvkly
:C
Fizikai tulajdonságai miatt nem kellene. A te "lenyomatod" amúgy még tán az enyémnél is durvább. :Y

Malaka!

(#29432) Rowon válasza spleenszuru (#29431) üzenetére


Rowon
veterán

Mennyibe került szállítási díjjal együtt? Kellett vámoltatni is?

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#29433) Pug válasza Rowon (#29432) üzenetére


Pug
veterán

Én kb 2 hónapja rendeltem aliról, 3600HUF volt, ebben már minend benne volt, nem volt külön vámoltatás.

(#29434) spleenszuru válasza Rowon (#29432) üzenetére


spleenszuru
őstag

[link]

Én a 15 napossal kérem mindig.
Vám az árban van alin, régóta.
Akkor kell csak pluszt fizetned, ha a nagy sikerű magyar posta hozza, akkor se vámot, hanem a vámkezelési költséget. :))
Viszont 90%-ban EO hozza.

Malaka!

(#29435) Rowon válasza spleenszuru (#29434) üzenetére


Rowon
veterán

Valamit rendeltem Aliról, de már évekkel ezelőtt aztán be kellett mennem a méltán népszerű MAGYAR postához vámkezelést fizetni. Azóta se rendeltem semmit, a zöldeknek meg üzenek valamit.

Köszi a linket! :R

[ Szerkesztve ]

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#29436) Rowon válasza spleenszuru (#29434) üzenetére


Rowon
veterán

Ezt még Dr. Vga videóban láttam. [link] Sűrű nagyon és viszonylag jó áron is van. Egyszer ki akarom majd próbálni, ha legközelebb valamit venni akarok Amáról.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

(#29437) Henker2 válasza Rowon (#29436) üzenetére


Henker2
addikt

Fogjunk már össze. Engem is érdekelne :K
Elég jó cuccnak néz ki

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#29438) ANOka válasza spleenszuru (#29434) üzenetére


ANOka
őstag

Honnan tudod, hogy nem "formázott kutyagumit" kapsz hanem eredeti anyagot? :F

[ Szerkesztve ]

(#29439) KAMELOT válasza spleenszuru (#29434) üzenetére


KAMELOT
titán

Mekkora méretben rendelted a padot?

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#29440) xtremist


xtremist
senior tag

(#29441) spleenszuru válasza ANOka (#29438) üzenetére


spleenszuru
őstag

Felmerült bennem ez, mivel nagyon olcsó volt, de ahogy teljesít, nem hiszem, hogy kamu.
Konkrét válasz = nem tudom.

#29439KAMELOT
40x40, és a fele kellett a chipre.

Malaka!

(#29442) mvkly válasza spleenszuru (#29431) üzenetére


mvkly
senior tag

Hogy működnek ezek a padek? A kisebb hő miatt a szélein kevésbé lágyul, így kvázi "bent tartja" a középen lágyabb állagú részt? Talán ezért ki sem fogja pumpálni?
Hosszabb, 1-2 évet átfogó teszteket elég szórványosan találni a ptm-ről, azok alapján időtálló elvileg, de kicsi a merítés.

Ja, ő Pumpcat :D

(#29443) rasotamas válasza xtremist (#29440) üzenetére


rasotamas
veterán

Mennyi volt és micsoda? Mert természetesen már nincs.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#29444) xtremist válasza rasotamas (#29443) üzenetére


xtremist
senior tag

Xfx 6800 bontott 150e.

(#29445) KAMELOT válasza xtremist (#29444) üzenetére


KAMELOT
titán

Ezeket gyorsan elviszik akinek be van állítva a figyelő.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#29446) online1986


online1986
tag

Sziasztok valaki tudna segíteni Ref 6700xt re milyen méretű termálpad kell hozzá le szeretném cserélni egy minőségi re. Javaslat milyet ,mennyit és milyen méretű kell Köszönöm :R

(#29447) Henker2 válasza online1986 (#29446) üzenetére


Henker2
addikt

Ez engem is érdekelne :K

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#29448) F.B.I. válasza online1986 (#29446) üzenetére


F.B.I.
veterán

[Reditten] aki már csinálta 2 mm-es padokat tett a memóriára és a VRM-re. Méretet nem tudom, ahhoz szét kellene szedni, pontosan lemérni. Én majd jövőre kapom szét az enyémet, mert most ebben a hidegben csendben van. [Ilyennel tervezem majd]

[Olcsóbban Gelid Aliexpress] nem tudom milyen lehet, amit az értékelések írnak.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#29449) bobalazs válasza online1986 (#29446) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

(#29450) online1986 válasza F.B.I. (#29448) üzenetére


online1986
tag

Köszönöm szépen :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.