Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23411) Micsurin válasza Zamma (#23406) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Érzem a rosszallást de inkább akkor irányba tégy kérlek :R Sosem foglalkoztam ezzel de pont az OC opció miatt tetszett meg a Pulse ezen az áron, Redditen volt néhány szép eredmény csak aggasztott a Hotspot gyári órajelen, hogy már most ennyi, hogy bírna még egy kicsit el :D De pont amiatt vettem mert kiakarom tapasztalni és megszokni az Oc-t.(5700x is emiatt megy majd mellé főleg mert idővel lehet 6800-ra lesz cserélve)

[link] mennyire alapos leírás így kezdésnek? Melóban nincs most időm de este ránézek csak van valami Gamernexus vagy Linus a témában brokkoliknak… :D Nem mertem neki állni eddig mert a 10400 így is érezhetően elfogy mellőle pl No Mans Sky alatt :B

HSM De épp attól tartok, hogy bírja-e a hűtése ha még kapna egy kicsit :D Venti profilt se tudom alapból hova lenne érdemes felhúzni mert tegnap játék alatt ráemeltem afterburnerrel és 50/75% közt nem vettem észre nagy difit pedig az MB311L szellős és elől 2x140 hátul 2x120 BQ-val átmozgatva pluszban. :B

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.