Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

Most éppen Lázasan és taknyosan fekszem az ágyamban,és mivel a Ph! le van punnyadva
(de már napok óta) kiprobálom én ezt a blogolás dolgot! hamár Gyurcsinak van akkor legyen nekem Is! :DDD
Nah,most hiv a természet,de majd jövök és irok még ;]

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#2) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

Hogy hol tart a magyar egézségügy?
Hát szerintem kannibál holocaust cimü filmet itt forgatták nálunk pesten :DDD

de komolyra forditva a szót,ma voltam a körzetinél,merthogy nemakarok dolgozni menni lázasan.Letelefonáltam és kértem időpontot mint a nagyok.Lementen a megbeszélt időre pontosan,erre a vénbanya bemegy előttem,neki is 10órára volt időpontja... :F
Beszólok hogy akkor most mivan?
Én ne mondjak olyat hogy időpontot kértem!(mondta a dokicsaj)

csak nyugi ;)

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#3) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

Elakartam adni a ramomat,volt is egy kedves érdeklödö. Mondtam 25 ha érdekli irjon...
erre irt hogy vett 26ért...
mit rontottam el? :O


tÖK JÓ marhaság ez a blog :DDD

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#4) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

A tököm kivan ezzel a letargikus időjárással!!!
legyen már tavasz!!
Menjünk tüntetni!!!

Jah,láttátok a Sziriánát? Fuu egyik nap megnéztük barinőmmel,el is aludtunk rajta szószerint!!! Ilyen unalmas és zavaros szart még nem láttam.
A végén ébredtem fel egy nagy robbanásra,szerintem direkt rakták bele a vége elött,hogy aki aludt ébredjen fel :D

Hiányzik a barátnőm :O
Olyan depi vagyok mingyá öngyi leszek!

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#5) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

Megnéztem Hidvégi Gyuri tétmeccsét! :R K.O.
Nagyon helyes! Most meg ugy gözölgött szegény mint egy kávéföző!!! :D
Én szeretem a boxot,szeretem Kótai ''mostmár harmatos szellő'' mihályt is,remélem azért még visszatér!


Holnap F1 időmérő és vasárnap futam!!! De várom! :DD :DD

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#6) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

Hmmm, ez a mai nap viszonylag unalmas volt. Forma1 időmérőt néztem,mit össze bénáznak a ferka motorok ez hihetetlen,remélem kinövik!!!
Egy valamire viszont rájöttem ma,egyik pártra sem akarok szavazni,csak egymást szidják!
Pl : mszp-s oldalon ilyen szöveg: Deutsch Für=Deutsche Führer....
És ez egy teljesen hivatalos oldalon,ott ahol Gyurcsány ferenc Blogja is van.....

Fáj még a torkom,de lázam már nincs,most iszok egy kis Ballantines-t,de csakis a Bacik gyilkolása végett ;)


Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#7) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

Jaj de iszonyat szar voolt ez a maláj nagydij :( egyrészről Majdnem minden kedvencem elfüstölt,másrészröl Szemöldökherceg megint mákkal 2.ik lett.Viszont Zsánkárló sikerének örülök nagyon!! :R

Most épp várom a barátnőmet,már alig egy Óra is itt lesz! :D :D
Jön beteglátógatóba,ugyanis nagyonnagyon beteg vagyok!! :DDD
Ápolásra szorulok,amugyis Nővérkének (is) tanul a lelkem :DD

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#8) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

Sokan mondják,hogy a legjobb gyógymód a páros izzadás! igazuk van ;) :D máris sokkal jobban vagyok!!

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#9) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

Nagyon Szép idő van!! Végre lehet mondani hogy itt a tavasz!! Itt volt az ideje!
Máris bennem van a kisördög hogy menni kéne fotózni...dehát hivatalosan beteg vagyok,nameg akkor dolgozni is kéne menni... :O azt meginkább neeeem :B

Igazából ezek tök uncsi napok és nem is tudok mit irni jelen pillanatban.
Ezért elmesélek egy régebbi sztorit:

2001 áprilisa...
A ceglédi Dózsa györgy laktanyába voltam katona,Már alig volt hátra pár napunk,ugye ilyenkor már ki törődik bármivel is ;]
Én voltam akkor azt hiszem a laktanya egyetlen sorköteles Ural ;] soförje és mint olyan gondoltam hogy elmegyünk kicsit autókázni a kistársaimmal,persze csak a laktanyán belül.Szóval beülünk indulunk nyomom neki mint állat,száguldunk ki a telephelyröl.Tudni kell hogy a laktanyán belül az utak általában derékszögben kanyarodtak és még egy kb 40 cm magas betonszegély is volt a szélükön.elsö kanyar 35el simán... 2ik kanyar 50 körül gond nélkül.... 3ik kanyar 65-70 körül csücskösen de megvolt,viszont a kormány egyenesbe nemtudtam visszaszedni elég gyorsan! Ja és közben szépen elsuhantunk Dancs Százados helyettes ügyeletes tiszt mellet 1-2 méterrel... :Y Szóval szépen hallatdunk be egyenesen a javitómühelybe! a falon át nem lett volna túl jó bemenni,ezért Nyomtam neki Satuféket, 6-8 méteres(vagy több) féknyom,de a betonfal elött kb fél méterrel megálltunk(majdnem kirepültünk az Uralból) csöppet megijedtünk ;] de szerencsére semmi baja nem lett senkinek....Rohan az üti-H szálljunk ki azzonal! Sorakozóóóó! Ki vezette a jármüvet??
Ezt nem ussza meg! mennyivel ment maga? mondtam 20-al :D.Kidühöngte magát,nekem meg menni kellet raportra később hozzájuk. de Szerencsére megúsztam mert az Üti rendes volt és Dancs úr pont nem volt ott :D. kb 4 napunk volt hátra.

Ezzel a járgánnyal mentünk:[link]
[kép][/url]


én imádtam,aki volt katona tudja milyen állat masina ez!

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#10) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

áááá,már megint csalódnóm kellet egy játékban!
A Battle for Middleearth2-röl van szó. a Jók kampányának utolsó pályáján beleakadtam egy trollba,aki örökéletű volt :DDD hiába,a gépem egy nagy csíter :DDD :DDD
Hiába Küldtem rá Középfölde összes Jó haderejét egyszerüen a piros csikja megállt fogyni
És szépen lassan tropára vert mindenem.... :O :O Csak nyugi! ;]
ennek örömére megyek aludni....



[Szerkesztve]

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#11) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

Ma reggel nagyon fáj a hasam :O
Pedig semmi olyat nem ettem azt hiszem ami ezt kéne hogy okozza!
Ugyhogy most a halálomon vagyok!! :DDD


Kitaláltam közbe 1 Chuck norris-ost.

Jason Voerhiss csak a víztől fél, azért mert kiskorában egyszer együtt fürdött Chuck Norrissal!


[Szerkesztve]

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#12) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

Azt hiszem boldog vagyok :)

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#13) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

Voltunk Teganap Fótozni,egyik barátommal végre! Ő hozta a Nikon D50esét,amitől én eddig ódckodtam,de viszont löttem vele én is pár képet és nagyon megtetszett ez a gép!! Én eredetileg canon350d-vel akartam leváltani a fuji S7000-emet,de most nagyon erősen elgondlkodtam,hogy jó nekem a Nikon is!,Már az ára is barátságásoabb, és a Kitobija is tök jó!!! :R Rádobok majd egy makró lencsét és nekem elég is lessz,remélem egy ideig.

Rajtam van ez a fránya tavaszi fáradtság! Nem gyengén! Egész nap aludtam,reggel 9től este 5ig,de én visszafekszem most,egyszerüen nem birok fennt lenni. Mentségemre legyen szólva,éjszakás müszakban vagyok most.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#14) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

El is felejtettem mondani, voltunk moziba és megnéztük a Motel cimű Quentin Tarantino horrort.
Hát mitnemondjak,nekem elég durva! Bár elég lájtosan indul,a végére nagyon üt!
Legjobban az tetszett amikor a Csajszinak kócsányon lóg a szeme és himbálódzik,mert a film elején még jónak hitt Oli kiszedte a helyéröl,és jőtt a Jófiu lelőtte olit és Levágta a csaj szemét. Mégse himbálózhat összevissza,ugye :DDD

Itt a Tavasz!! Imádom,végre vége a hideg,szeles,szürke,sötét napoknak!brrr!

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#15) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

Jó reggelt! Ma reggel elég fáradt vagyok,most lett vége a bagolymüszakomnak és probálok visszaállni a rendes életciklusra....
Tegnap eldöntöttem hogy nem fogom fejleszteni a számitógépemet. Kinőttem a játékos korból! Ugyhogy simán betudom tartani az aláirásomban szereplő dátumot.(Huhh :B :DDD )

Kezdek kételkedni magamban Már nem vagyok biztos abban hogy a szamóca ugyanaz mint az eper! Szerintetek ugyanaz?? Jött egy vásárló és Ő mindenáron Epres joghurtot akart és NEM Szamócásat... namindegy lehet tényleg nem ugyanaz. :DDD mindenesetre elküldtem azzal hogy nincs és nem is lesz.



[Szerkesztve]

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#16) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

Ilyen forma1es futamot... Hááát leszakad a arcom,mit összebénáztak!!.
Kár hogy Alonso nyert már megint.Komolyan sírva fakadok már! :O

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#17) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

Ma egész nyugodt napom volt :)
Voltunk moziban,megnéztük a jégkorszak 2-öt.Aranyos,ajánlom minden gyereknek és gyereklelkü felnőttnek
Utána voltam barinőmnél és megfoltoztam a bicaján a kilyukadt kerekét. ;]

Kezdem komolyobbnak érezni ezt a kapcsolatot,végülis már 7honapja járunk.
Szeretném ha több is lenne belőle idővel. :B


[Szerkesztve]

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#18) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

Ugy döntöttem Asrock939Dual Sata2-öre váltok. A 6600gt-m igy megamaradhat,késöbb is ráérek cserélni. remélem beválik majd.
A minap végignyomtam a FEAR-t,hát nemvoltam különösebben elájulva tőle!
Miért lehet a szellemeket Lelőni pisztollyal? és miért veszi a fegyvereimet az ucsó pályán? és ha elveszi akkor pisztolyt miért ad a kezembe?
Vegyes érzelmekkel uninstallálom,azért jókat lövöldöztem benne ;]

Visszatérek a jó öreg expand rallymhoz,sajna a régi save-m eltünt kezdhetem elölről az egésszet :O de sebaj.

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#19) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

Úgytünik mégsem váltok Asrock-ra.... eccerüen nincs érdeklödő,aki meg van az pedig az általam kiötlött ár alatt érdeklödik... :((
és igazábol tudom hogy fájna a szivem ezt a stabil gyors gépet szétszedni.


Ma lefejeltem egy fém-rollykocsit a munkahelyemen,akkorát csattant azt hittem összeesek,de szerencsére egy nagy lila puklin kivül más bajom nincs egyenlőre.
a rollykocsi összeesett azonnal :DDD

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#20) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

Nahát!
28éves lettem!
Boldog szülcsinapot magamnak! :C :C

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#21) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

Rég jártam erre!

Canon vagy oly? Most ez a kérdés számomra,sajna elég drágák ezek a tükörreflexes kütyük,de ugyérzem hogy kell. Mindenképpen.

Voltunk a minap Visegrádon,én azt se tudtam hogy van ott vár :DDD széggyellem is magam!! Szupi időnk,volt kiprobáltam a nyári bobot is,nagyon vad! szerintem tök jó.
A fellegvár-ba a belépő 850ft...nem sok ez egy kicsit??? :(((

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#22) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

jajjmamám!

Ez a Silent Hill (halott város) cimú film elég dúúrva ;]
nemmondom,paráztam rendesen. igaz kicsit zavaros,de bele lehet jőnni.
És a föhősök már film elején meghalnak... asszem ;) szóval buli :D

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#23) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

Lassan de biztosan kezdek megőrülni.
Már annyi fényképezőröl és objektivről olvastam,hogy azt se tudom hol áll áll a fejem.
Nem jó ezt a témát huzni nyúzni.megkell venni valamit és késsz.

Amugfy jelenleg canon350dkit+sigma 70-300 macro. ez ami játszik. talán még meg is engedhetem magamnak.

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

(#24) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

Na,
Visszajöttünk szlovákiábol. Elég vegyes érzelmekkel,mert kicsit rossz idő volt és pl Lőcse egy rakás szart nemér :DDD de a Csorba tó az very bjutiful! Hiába a magyar embernek szokatlan havas hegycsúcsokat látnia élőben,föleg nem köztük egy befagyott tóval májusban :D .
Fotóztam ám sokat,igaz a két nap rövid volt és nagyon sokat utaztunk ezidőalatt,de azért a látvány megérte.

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.