Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) AMD!4ever


AMD!4ever
őstag

Nagyon Szép idő van!! Végre lehet mondani hogy itt a tavasz!! Itt volt az ideje!
Máris bennem van a kisördög hogy menni kéne fotózni...dehát hivatalosan beteg vagyok,nameg akkor dolgozni is kéne menni... :O azt meginkább neeeem :B

Igazából ezek tök uncsi napok és nem is tudok mit irni jelen pillanatban.
Ezért elmesélek egy régebbi sztorit:

2001 áprilisa...
A ceglédi Dózsa györgy laktanyába voltam katona,Már alig volt hátra pár napunk,ugye ilyenkor már ki törődik bármivel is ;]
Én voltam akkor azt hiszem a laktanya egyetlen sorköteles Ural ;] soförje és mint olyan gondoltam hogy elmegyünk kicsit autókázni a kistársaimmal,persze csak a laktanyán belül.Szóval beülünk indulunk nyomom neki mint állat,száguldunk ki a telephelyröl.Tudni kell hogy a laktanyán belül az utak általában derékszögben kanyarodtak és még egy kb 40 cm magas betonszegély is volt a szélükön.elsö kanyar 35el simán... 2ik kanyar 50 körül gond nélkül.... 3ik kanyar 65-70 körül csücskösen de megvolt,viszont a kormány egyenesbe nemtudtam visszaszedni elég gyorsan! Ja és közben szépen elsuhantunk Dancs Százados helyettes ügyeletes tiszt mellet 1-2 méterrel... :Y Szóval szépen hallatdunk be egyenesen a javitómühelybe! a falon át nem lett volna túl jó bemenni,ezért Nyomtam neki Satuféket, 6-8 méteres(vagy több) féknyom,de a betonfal elött kb fél méterrel megálltunk(majdnem kirepültünk az Uralból) csöppet megijedtünk ;] de szerencsére semmi baja nem lett senkinek....Rohan az üti-H szálljunk ki azzonal! Sorakozóóóó! Ki vezette a jármüvet??
Ezt nem ussza meg! mennyivel ment maga? mondtam 20-al :D.Kidühöngte magát,nekem meg menni kellet raportra később hozzájuk. de Szerencsére megúsztam mert az Üti rendes volt és Dancs úr pont nem volt ott :D. kb 4 napunk volt hátra.

Ezzel a járgánnyal mentünk:[link]
[kép][/url]


én imádtam,aki volt katona tudja milyen állat masina ez!

Hiszek egy Istenben,Hiszek egy Hazában,Hiszek Magyarország feltámadásában!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.