Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#781) Geller72


Geller72
veterán

Érdekes, hogy mostanában egyre többet álmodok arról, hogy tárgyakat tudok mozgatni csupán az akaratommal, a tudatommal. Annyira erős az egész, hogy amikor felkelek, maga az érzés, ahogyan kell csinálni, még szinte teljesen bennem van. :D. A másik, hogy úgy eddig is "utaztam másik" életben/párhuzamos világban álmomban, de egyre több új helyszín jön elő. Ugyanúgy vissza-visszajutok a régi helyszínekre, ahol korábban voltam, akár 25 éve álmodtam is. De mostanában sok új hely van. Érdekes. :U olyan erősek ezek a helyszínek, hogy ha bármikor rágondolok, itt van előttem, mintha valóban - mondjuk tegnap délután - jártam volna ott. :). A helyek és idők nem is igazából időbeni eltolódásokkal jelennek meg, tehát nem mondanám egyértelműen reinkarnációnak, egy előző élet lenyomatának, sokkal inkább gondolom/hiszem egy párhuzamos másik univerzum helyszíneinek. Annyira valós, hogy hihetetlen. Részletes, rendkívül jól felépített tér. Zavarba ejtően ahhoz, hogy elvileg az agyam állítja elő és nem egy valós emlék. Ha most megpróbálnék egy olyan valamit, egy tárgyat pontosan elképzelni, amit nem láttam, vagy részleteiben nem ismerem, nem vagyok rá képes. Egy ilyen álomban pedig pontosan ez történik meg, mégis hibátlanul valóságosnak tűnik. :U .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.