Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3767) shteer válasza magi20 (#3764) üzenetére


shteer
titán

semmi közöm a többi ügyeidhez- milyen 10ezerről beszélsz?

a belépésekkel kapcsolatban pedig kétlem, hogy 12 napon keresztül belépegetsz, írsz a FC topikba és nem nézel privit, mikor üzletelsz a ph!-n. röhejes kifogás mind2 amit felhoztál

ha kell tanuk előtt bebizonyítom, hogy az állítólagos otp-s utalásod nem érkezett meg (holott otp-n belül pár perc alatt átmegy)

ha elmész haveromhoz az egérért, megmutatja a dobozt amiben feladtam
mivel az otp netbanknak van egy igen hasznos tulajdonsága, kérhetek egy screen-t az első utalásról? legalább azt mondd meg melyik napon volt

végülis, te hazudoztál 4500 ft miatt nem én - és már ne is haragudj... közel 2,5 hónap alatt rendezni egy garis problémát, úgy hogy számtalanszor hívtalak közben és egy db visszahívást sem kaptam, végül rejtett számmal felveszed - szted ez is teljesen rendben van?

és mint mondtam, Camperrel való ügyed nem érdekel - figy, szted az adatlapodon nem szerepel a fear combat? iwiw-es lapodon sem? az hogy te hülyének nézel én még megtalálom a topikot bárki segítsége nélkül

Miután nálad van 10000ft+egér is - ki kérem magamnak. 4500huf jött tőled a számlámra, az egér pedig haveromnál van, ahogy megbeszéltük és bármikor elmehetsz érte.

nem, nem írtam h szar genny alak vagy, csupán hogy: nem reagálsz a privikre holott aktívan fórumozol, nem hívsz vissza egyszer sem, viszont rejtett számmal felveszed a telefont

szerk: jártam tamásiban "párszor", igen. de volt pofám nem kérdezgetni a tamási haverokat, hogy ki az a megbízhatalan alak... nem támadtalak hátba, értesítettelek erről is

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.