Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) stephenpoe válasza buherka (#2749) üzenetére


stephenpoe
tag

.....ezt eddig még nem próbáltam....a tervem 8 GB,merthogy annyi fér el :C ,úgy gondolod,hogy ez hülyeség?
A sorrend pedig fel van írva rá:DIMM 1, DIMM 2,és a felírtak szerint jól van....viszont az egyik piros,a másik fekete....ez is lehet???
Meg fogom próbálni,hogy csak a 2GB marad....
....úgy gondolod,hogy ne tervezzek bele 8-at???

Egyébként a másik válaszban kitértem a tápra is.....

köszönöm
Sziasztok

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#2752) buherka válasza stephenpoe (#2750) üzenetére


buherka
addikt

Hmmm...
Mielőtt Biost-t frissítenél előtte rakjad újra a rendszert, mert lehet hogy valami gebasz van az Op. rendszereddel és azért kapcsolgat ki :U
Bios frissítés nagyon egyszerű...

Innen letöltöd a Fash -menü nevű progit és feltelepíted a Win alá.

Aztán innen meg letöltöd a Bios-t a deszkádhoz. 1.6-os a legújabb jelenleg...ez támogatja jelenleg a 45-es procikat (a tiéd az 65nm-es)

De inkább az E4500-as procihoz az 1.4-es Modbios-t ajánlanám, amit itt sokan használnak.

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#2753) buherka válasza stephenpoe (#2751) üzenetére


buherka
addikt

1.4-es Modbios...itt:1.4

Igen valóban nagy baromság amit akarsz csinálni...untig elég 4 Gb ram még a Vista-nak is.
Az XP meg amúgy is csak 3.3Gb ismer fel, még akkor is ha 32Gb-ot raksz bele.
Csak a 64-bites Op. rendszerek ismerik fel a 4 Gb-ot

A ramokat meg azonos színű slotokba rakd ;)

léptem...már csak holnap leszek :U

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#2754) stephenpoe válasza buherka (#2752) üzenetére


stephenpoe
tag

....háát...nemistudommitmondjak....

Isten ez a sebesség,ahogy válaszoltok :C .

A rendszer újrarakása többször megtörtént,mert én is itt kerestem a hibát.De azért mégegyszer megcsinálom!A bios frissítéshez a dolgokat köszönöm,meg fogom csinálni.A négy GB-ot pedig szem előtt tartom.
Ha még egy utolsót kérdezhetnék,az az lenne,hogy mit gondoltok az sli-hídról,érdemes-e foglalkoznom vele,vagy hagyjam a fenébe...?!
Ja bocs,mégegy...Ti annyira vágjátok ezt,szinte biztosra veszem,hogy otthon vagytok a linux-ban is.Ott is lenne kérdés,de inkább megvárom a választ,hogy ne legyek idegesítő....Mindent köszönök

...további jó pötyögtetést :R

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#2755) stephenpoe válasza buherka (#2753) üzenetére


stephenpoe
tag

....ja....azt is átrakom...köszi

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#2756) buherka válasza stephenpoe (#2754) üzenetére


buherka
addikt

SLI hídnál konkrétan mire gondolsz???
Két kártyát össze akarsz kötni?

A Linuxot sajnos nem vágom :B ...de Linux abszolút kezdőknek totyikban kérjél segítséget, itt biztos segítenek neked.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#2757) stephenpoe válasza buherka (#2756) üzenetére


stephenpoe
tag

Jó reggelt!

Igen,arra.Most egy 256-os kártya van benn.Én nem játszom,de a fiam,most lesz 8 éves,egyre gyakrabban ragad az én gépem előtt.(Neki is csináltam egyet,de az csak sima 3.6-os processzorral fut.128-as v.kártyával,és szerinte sokat kell várni rá...)Az x-box-ot már kezdi kinőni,a 360-as meg drága....Szóval azért gondolkodtam sli-hídon,hogy hátha azt nem ragasztaná be....Lényeges gyorsítást jelent,nem?Vagy jobban járok egy db,ettől nagyobb kártyával?
Ezek mind olyan kérdések,amiken már régóta gondolkodom,de nincs akitől tanácsot kérjek...aki itt nálam jobban vádja ezeket,az egy sem beszéli a nyelvem.... :(

A linuxra:Köszönöm,ezen már túlléptem,fut minden szépen,forognak a 3 D-s dolgok is,csak egy apró beállítás hiányzik....utána fogok nézni,a javasolt helyen.... :K

Az sli hídra meg az abit prospektusa úgy támaszkodik,mintha anélkül nem is lenne értelme ennek a lapnak...
Már biztos nagyon unalmas lehetek....Mindent köszönök :R

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#2758) buherka válasza stephenpoe (#2757) üzenetére


buherka
addikt

Egy 8400GS SLI-től csodát ne várj :( ...ez egy nagyon karcsú kis kártya nemhogy single-ben, de dual-ban sem fog élvezhető sebességet nyújtani a mai játékok alatt.

Inkább ruházz be mondjuk egy 9600GT-re (kb.25K), ez most egy nagyon jó kis kártya és sokan favorizálják. A legújabb gémek is élvezhetően futnak vele, még egy 1280-as felbontással is játszi könnyedséggel megbirkózik.
Egy 9600GT kb. 5-ször erősebb egy 8400GS-nél :U .

Az SLI renszer meg csak egy lehetőség...nem mindegyik játék támogatja sajnos, sőt valahol vissza is veti a teljesítményt.
Ez a lap meg teljesen jól elvan egy kártyával is, mert itt mindenki így használja és semmi gond nem volt eddig vele ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#2759) Maxxter válasza stephenpoe (#2757) üzenetére


Maxxter
senior tag

Szerintem is a SLi teljesen felesleges. Nekem 9600GT-m, bőven elég minden játékhoz, Buhinak meg 8800GT-je, picit gyorsabb, picit drágább.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#2760) stephenpoe válasza buherka (#2758) üzenetére


stephenpoe
tag

...ok,tehát:A kártyám megy a levesbe,beruházok egy 9600 GT-re,(mit jelent a 25K...? :B )
Ezek után,csak az a kérdésem lenne,hogy foglalkozzak-e ezzel addig,amíg az újraindulási problémám meg nem oldódik.Amit kaptam Tőled,Fash,már fenn volt,a másik lejött,elmentettem,de meg szeretném kérdezni,mit kezdjek vele.... :U BIN fájl,azt sem tudom,mivel nyissam meg,vagy egyáltalán megnyissam-e....,vagy kiírjam cd-re és úgy használjam? :B BIOS-ról lévén szó,gondolom hasonló módon dolgozhat,mint egy BOOT lemez?
Ezek biztos nagyon fárasztó kérdések.... :F
Az SLI-ötletet elvetettem,köszönöm!!!
Egyébként a legutolsó újraindulásnál,már semmi nem történt,se hibaüzi,semmi,...sőt,szinte hozzá sem értem a géphez.Az MSN-en olvastam üzenetet,s közben a Ti topicotok volt még megnyitva...aztán puff....szóval tanácstalan vagyok!

A kártyacsere várat még cseppet magára,de ha meglesz,jelzem. :R

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#2761) Maxxter válasza stephenpoe (#2760) üzenetére


Maxxter
senior tag

25k=25.000Ft
A BIN fájlt nem kell megnyitnod, meg kiírnod CD-re. Megnyitod a flash progit, lesz jobb oldalon ( ha jól emlékszem) hogy update from file, rákatt, megkeresed a BIN fájlodat, megnyitod és a program átírja a biosodat. Jön majd egy újraindítás és készen is vagy.

Ezek nem fárasztó kérdések, mi is így kezdtük annó. Én biztos, de lehet valaki már anyatejjel együtt ezt is magába szívta.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#2762) buherka válasza stephenpoe (#2760) üzenetére


buherka
addikt

Na szóval...
1. Megnyitod a Flash menü progit és ráklikkelsz az Update From File-ra...jobb felső.

2. Megkeresed az 1.4-es Modbios-t és megnyitod

3. Aztán felugrik ez az ablak, ahol nyomsz egy Igen-t és szépen megcsinálja magától a bios flesselést.

A végén kell nyomni még egy igen-t, mert újraindítja a gépet ;)

Amit pirossal írtam azok képeket tartalmaznak ;)

Remélem így érthető és sikerül megcsinálnod, csak nehogy pont bios-íráskor szálljon el a rendszered, mert akkor szopás van :B ...végül is 2K-ért beírják a biost neked, ha ne adj isten pont akkor lenne kék-halál :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#2763) Maxxter válasza buherka (#2762) üzenetére


Maxxter
senior tag

Fessed az ördögöt a falra. . .
Úgysem lesz kék halál. ;) max áramszünet :DDD

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#2764) buherka válasza Maxxter (#2763) üzenetére


buherka
addikt

jajj...ne is mond, nem akarom Őt bevinni a "málnásba"...de hát ugy ez is benne van a pakliban :B

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#2765) Maxxter válasza buherka (#2764) üzenetére


Maxxter
senior tag

Sajnos benne van, de nekem még nem volt ilyen, szerencsére.
Nézd mit hozott a "Mikulás" :DDD[link]

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#2766) buherka válasza Maxxter (#2765) üzenetére


buherka
addikt

Szép kis kütyü és mennyi volt, ha szabad érdeklődnöm :U ...mert a mikulás még odébb van :D

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#2767) Maxxter válasza buherka (#2766) üzenetére


Maxxter
senior tag

Mondj egy árat, kiváncsi vagyok mennyire tippelsz. :)

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#2768) stephenpoe válasza Maxxter (#2761) üzenetére


stephenpoe
tag

...NAGYONKÖSZÖNÖM!!!!

Mármint, kimerítő válaszaitokat.Minden úgy történt,ahogy tanácsoltátok,nem szállt el menet közben,és remélem ezek után már nem is fog!A megértést is köszönöm,mármint hogy ilyen láma vagyok... :B Újraindítás után,úgy érzem,mintha gyorsabb lenne a gép,de ezt már lehet,hogy csak a vígság teszi...
A képekkel kiegészített válasz isten volt,élből tudtam,hogy jó helyen járok....Tényleg fogalmam sincs,mit mondhatnék...ha bármiben esetleg segítségetekre lehetnék....hát,boldoggá tennétek.... :R :R :R ok,azt hiszem ennyi....azért figyelni fogok a topikra,hátha....
Tényleg nagyon hálás vagyok....sziasztok

....ja....gyúrok a 9600-osra :K

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#2769) buherka válasza stephenpoe (#2768) üzenetére


buherka
addikt

Örülünk, hogy sikerült ;) ...kevesen vagyunk ennek a lapnak a tulajdonosai, így kell az összetartás, hogy kihúzzuk egymást a kakiból :U

A képes választ azért csináltam, hogy még véletlenül se szúrd el.
Ezek után már legalább képben leszel Bios frissítés téren.

Azért jöhet egy kis beszámoló, hogy miként szuperál a deszka? :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#2770) stephenpoe válasza buherka (#2769) üzenetére


stephenpoe
tag

Sziasztok!

Csak azért volt egy kis kiesés,mert abbéli örömömben,hogy jól szalad a deszka,sikerült egy olyan vírust letöltenem,ami tönkrezúzta a rendszert ;] Igyhát egy éjszaka próbálkoztam a javítással,sikertelenül....(egy kis ikont nem tudtam eltakarítani a desktopról,ami egy hölgyet ábrázolt,amint orálisan elégít ki egy urat....ezt még eddig soh'sem láttam....)majd egy másikat,az újratelepítéssel :DD A javítási próbákat akkor adtam fel,amikor már semmi nem látszott,csak egy nagy piros "méreg jel"....hm?!

Szóval....a kicsike,szépen fut,azóta nem volt egyetlen shutdown sem :K ,mintha úgy érezném,cseppet fürgébb....a boot 100 %!! :C
Azóta utánaolvastam a 9600 gt.nek,(persze ugyanitt... :D ) és egyre inkább köpködöm a sajátom....hát igen...a szakértelem hiánya...
Azt nem tudom,hogy hogyan kell tesztelni a masinát,de amit én szoktam használni,az lényegesen könnyebben fut...
Neked is u.ez a lap van?Nem kellene hozzá valami,ami itt esetleg olcsóbb? :B ...vagy mittudomén.... :B

sziasztok

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#2771) buherka válasza stephenpoe (#2770) üzenetére


buherka
addikt

Vírusirtásra és Spy keresőnek CounterSpy-t használj...ez minden ártalmast összefogdos a gépeden.
Kicsit hardver igényes a kicsike, de hát valamit valamiért :B

9600GT-vel rosszul nem fogsz járni...a mobil változatát már kezdik beépíteni Gamer Laptopokba. Tehát ennek a kártyának az ár-teljesítmény mutatója nagyon jó.
Stabilitást az Orthos-al tudsz ellenőrizni.
Ez megkeni a gépedet, de rendesen ;]

Persze ugyan ez a lapom van...lassan már egy éve, most valamiért xarakodott a system-fan kimenet a deszkán, de kipucoltam a gépet és meggyógyult.
Valami kontakt hiba lehetett... :U
A lap jól működik magában is...valakinek kicsit jobban melegszik az Északi híd, de amíg nincsenek fagyási problémák, addig ne piszkáld szerintem ;)

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#2772) grunge


grunge
addikt

jol va sracok, akkor mint kickbannolt irogatok majd ide :P hat ekezetek biza eltuntek, viszont van felfestve iylen e: ä :D amugy lenygelek jo arcok, de ivas teren verehetetlenek. az egyik 60 felett icsoka ket hetig alamboron elt, napi 7 uveget ivott meg ( 1L ), es nem nagyon evett melle:D szoval nem is probalökoztam:D udv all

159 SW 1.9 jtdm <3

(#2773) Maxxter válasza grunge (#2772) üzenetére


Maxxter
senior tag

A 60 éves csávó nem száradt ki? Hiába ivott meg 7 üveggel, ha az csak 1L :DDD

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#2774) stephenpoe válasza buherka (#2771) üzenetére


stephenpoe
tag

Szia!

Én is a counterSpy-t használom,köszi...persze csak az ingyenes verziót :DD
Az Orthos-t kipróbáltam,nem tudom mit kellene látnom...az történt,hogy a proc-teljesítmény 100%-ra ugrott,a lapozófájl pedig 1.58GB-ra....ez jó?..vagy hurka...?
Mostanában csak azért késik a válasz,mert összeszaladt a meló... :B
Azóta nem volt fagyás,szerintem,NEKTEK hála,megoldódott... :R

...mindent köszönök,szia....

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#2775) Maxxter válasza stephenpoe (#2774) üzenetére


Maxxter
senior tag

Örülünk, hogy megoldottuk a problémát. Valamiben, majd Te tudsz segíteni nekünk.

Buhi: 13k volt a víz.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#2776) stephenpoe válasza Maxxter (#2775) üzenetére


stephenpoe
tag

.....alig várom.... :))

...mondjuk gipszkarton-tanácsadás ;) vagy valamilyen asztalos dolog.....hm?

....ok,csak vicc volt...egyébként örülnék...

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#2777) Maxxter válasza stephenpoe (#2776) üzenetére


Maxxter
senior tag

Nincsen ötletem :DDD

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#2778) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

na leszedtem en is a fleshmenut
ez mi?:) inditas elott kiirja :B
[link]

stephenpoe win alol sikerult elsore? :U
lehet megprobalkozom vele en is
ha azt a 3pontot megcsinalom akkor elvileg menni kell? :F

[ Szerkesztve ]

(#2779) stephenpoe válasza Cobrusz (#2778) üzenetére


stephenpoe
tag

Szia!

Nekem a flash megvolt a telepítőlemezen....de szerintem letölthető.Amit Buherka(nem emlékszem,két r-e...,vagy két h ?! :B ) küldött,az települni akart,magától...ha kicsit visszáb nézel,ott vannak a kijelölt dolgok,abban a válaszban,amit kaptam.(fogalmam sincs,hogyan kell ide beszúrni... :B )Nekem ennek segítségével elsőre sikerült....és igen,ha ezt a hármat végigcsinálod,kér egy restartot,és automatikusan a friss bios lép be...azt hiszem ennyi...neked is fagyás,volt,vagy csak unod a régi biost? :DD
A képet megnéztem,és szerintem ez csak az,hogy biztosítást kér Tőled,a másik bios telepítéséhez...de ezzel lehet,hogy célszerű lenne megvárnod a SZAKÉRTŐK válaszát is,nehogy olyan tanácsot adjak,ami miatt problémád lesz... :B ....

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#2780) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

es minden egyeb programot bezartal? netet is kikapcsoltad?
nem nekem nincs problemam csak a quadot akarom nyuzni az 1.4esmodbiosal ;]

[ Szerkesztve ]

(#2781) stephenpoe válasza Cobrusz (#2780) üzenetére


stephenpoe
tag

...amikor kinyílt a Flash,a leírtak szerint betallóztam az előre letöltött frissítést,és elindítottam a programot...hogy ő mit csinált,mit zárt be,vagy nyitott ki,nem tudom.Amikor kész lett,kérte a restartot.Nem emlékszem,hogy ki kellett-e lépnem a keresőből,de ha arra vagy gondolsz,hogy komplett kikapcsoltam-e e a netet,a válasz:nem
Semmit nem csináltam vele.
Az jó,ha nincs problémád,ne is legyen! :C

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#2782) Maxxter válasza Cobrusz (#2778) üzenetére


Maxxter
senior tag

Nyomj egy ok-ot és minden rendben lesz, onnantól kövesd a korábbi hozzászólásokat. Zárj be minden futóprogit, netet nem kell megszakítani.

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#2783) stephenpoe válasza Cobrusz (#2780) üzenetére


stephenpoe
tag

...sikerült?

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#2784) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

még nem mertem ;]

(#2785) Maxxter válasza Cobrusz (#2784) üzenetére


Maxxter
senior tag

Ne csináld már, nem lesz semmi gáz. ;)

[ Szerkesztve ]

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)

(#2786) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

1er regen probaltam es nem sikerult
vihettem vissza gariztatni :U
azota nem vok ilyen bator vele :(((

(#2787) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

hogy kotom SLI nel ossze a ket kartyat?
vagy csak rarakom az sli hidat es az (master) elso karira ra a monitor kabelt?

(#2788) grunge válasza Maxxter (#2773) üzenetére


grunge
addikt

hat ezaz! igazi csak norisz a csavo, birgya a szeszt, mint egy magyar se..:D amugy mi helyzet hw piacon? lehet beujitok vga teren ha hazaerek:D milyenek azok a 4ezres radejonok?

udv, All!

159 SW 1.9 jtdm <3

(#2789) Cobrusz válasza Cobrusz (#2787) üzenetére


Cobrusz
senior tag

:F

(#2790) buherka


buherka
addikt

No itt vagyok...csak nyaralni voltam :B

(#2787) Cobrusz...SLI hidat rárakod és engedélyezd a Bios-ban az SLI VGA-t...valamint az alaplapon meg kell fordítani az SLI "panellt" ( ott van a két VGA slot között az alaplapon), kipattintod és 180 fokkal megfordítod.
Aztán a Master kártyára kötöd a monitort, vagyis a felsőre ;)

[ Szerkesztve ]

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#2791) buherka válasza stephenpoe (#2774) üzenetére


buherka
addikt

Ha elindítod az Orthost és nem sípol az alaplapi hangszóró, akkor nincs gond a stabilitással.
De a maga a program is jelzi, hogy teljesen bepirosodik és STOPPED felirat villog.

Ha eddig ezek nem voltak, akkor Bios gondod volt...ami ugye megoldódott ;)

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#2792) grunge válasza grunge (#2788) üzenetére


grunge
addikt

meg beajalnahtnatok vmi tft-t is:) helyhiany miatt ugy dontottem lecserelem a jo kis crt-met:(

159 SW 1.9 jtdm <3

(#2793) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

egyenlore csak ugy kerdeztem hatha veszek meg1et
bios meg nem frissitettem :(((

(#2794) buherka válasza grunge (#2792) üzenetére


buherka
addikt

Samsung Syncmaster 225BW...ha igazán jó monitort akarsz megfizethető áron.
Haver ilyent vett és hát meg kell hogy mondjam egyszerűen tökéletes képe van :U

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#2795) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

egyertelmu 226BW legjobb moncsi :P :))

(#2796) stephenpoe válasza buherka (#2791) üzenetére


stephenpoe
tag

....ezek a dolgok nem történtek,akkor nyugodt lehetek...egyébként azóta még egyszer próbáltam,akkor a lapozófájl 1.99 GB-ra ugrott,de probléma nem volt.

A segítséget pedig nem tudom elégszer megköszönni..... :R :R :R

Kíváncsi lennék,Korbusz végül is belevágott-e? ;]

....jó volt a pihenés...?

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#2797) buherka válasza stephenpoe (#2796) üzenetére


buherka
addikt

Hát ha nem fagyott a masina és nem volt pirosodás, akkor nyugodt lehetsz...stabil a géped ;)

A lapozófájl meg terheléskor mindig megugrik, szóval ez is normális dolog.

Igen... jó volt a nyaralás :K ...annyi a gond, hogy kajakra leégtem és most mindenhol vakarózok, mert húzódik a bőröm :o

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#2798) grunge válasza buherka (#2794) üzenetére


grunge
addikt

koszi teso!! majd lecsekkolom! amugy huzok kicsit a samu fele, mert a crt-m is az, es nagyon meg voltam>vagyok vele elegedve..:) amugy milyen volt a nyaralas? en jov het kozepe fele erek haza kb labancfoldrol, elotte lesz egy kis expedicio olaszba, meglatogatom egy baratnomet aki ott melozik mar majus ota:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#2799) stephenpoe válasza buherka (#2797) üzenetére


stephenpoe
tag

:C

...az FBI elkapta a terrorista nyulacskát!...csak az nem tiszta még,hogy ingyom-bingyom,vagy tálib-e?!:)

(#2800) buherka válasza grunge (#2798) üzenetére


buherka
addikt

Az én FuSi moncsimnak már semmi köze sincs kéminőségben ezekhez a új wide TFT monitorokhoz.
Ez van...ezerrel megy a fejlődés :U

Jó volt a nyaralás :K ...kajakra leégtem, olyan vagyok mint egy pirorsrafőtt rák :D
Ha már olaszban vagy akkor csobbanj egyet a tengerben asszonnyal :K

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.