Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:38

LOGOUT.hu

A szökés (Prison Break)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) Woodslave


Woodslave
nagyúr

nem lenne rossz megint vmi börtönös okosság, mert ez a 2. évad közel sem volt olyan jó mint az első..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1602) Genius007 válasza .:Kristian:. (#1600) üzenetére


Genius007
őstag

Arra is kiváncsi lennék, hogy mi lapult a fehér fény mögött :DDD
Mert a rabok nagyon ujjongtak :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1603) emery2


emery2
tag

Szerintetek Mahone bácsinak mi lesz a sorsa ? Bekerül ő is a Sona-ba? Kellerman megmentői vajon kik voltak? Amúgy jó volt a második évad is... :C

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#1604) lord_m


lord_m
senior tag

Nálam is az első évad viszi a prímet a 2.-hoz képest. És sztem azé jó lesz az a 3. évad is.. ;]

Egyébként az 1. évad mikor jelenik meg DVD-n?

(#1605) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na ezzel az utolsó résszel akkorát dobak, hogy az nem igaz. :Y :C
Csak nehogy kiderüljön, hogy Michael vmi genetikai kisérlet alanya volt, azt a harmadik évad átmegy scifibe. :D

A fényben körben állnak a rabok és Linc éppen küzd a börtön menő csávójával :D
Majd a következő transporttal hozzák Sucre-t, t-Bag-et. És persze kiderül, hogy Kellermant sem ölték meg annyira. Remélem nem lőttem le minden poént ;]

[Szerkesztve]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1606) lord_m válasza Woodslave (#1605) üzenetére


lord_m
senior tag

Ja, kiderül, h. Michael is a Lost-os csapat tagja, és Ő is a szigetre kerül, megfigyelés céljából... :DDD

(#1607) Versus82 válasza Woodslave (#1605) üzenetére


Versus82
aktív tag

egyébként szerintem is ez lesz, bennt össze kell fogniuk hogy túléljék, és megszöknek újra...line up: szkófild,mahoní, t-áska, szukré meg a belikk. komolyság:DDD

szerk.: bazz belicket meg tényleg megsajnáltam, plató hátú barátunk nagyon szétkapta arcát...

[Szerkesztve]

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1608) Csapi007 válasza emery2 (#1603) üzenetére


Csapi007
veterán

Kellerment szerintem a Cég emberi mentették/ölték ( :F ) meg.

[Szerkesztve]

"Csak úgy mondom"

(#1609) alitak


alitak
senior tag

Igaz, hogy a színészek leszerződtek 5 szezonra? :F

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#1610) masterreaver


masterreaver
tag

sztem ez a SONA börtön egy elképszetö marhaság..... ha ilyen börtön lenne ahol nincsennek rácsok,őrök.... akkor a rabok mit esznek?!-ki eteti öket? na mind1.... nagyon sajnálom hogy ilyen irányba viszik el a storit :( talán más cimet kellett volna adni a Prison Break helyett.... ha igy nemtudnak másmilyen folytatást kitalálni neki minthogy egy 2.verziós 1.évadot 3.nak :DDD

(#1611) Woodslave válasza masterreaver (#1610) üzenetére


Woodslave
nagyúr

helikopterrel dobják le a kaját az udvarra
:D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1612) .:Kristian:. válasza Csapi007 (#1608) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

pont ezaz... mentették vagy ölték meg? :F
Kicsit sok golyó repkedett pedig csak 1 őr volt...

(#1613) Genius007 válasza .:Kristian:. (#1612) üzenetére


Genius007
őstag

Hát nem hiszem hogy megölték ..
Mert mikor hátul kinyitották az ajtót akkor Kellerman ezt mondta :

'' Nem kapkodtátok el ''

Szóval tudta elöre hogy jönnek, meg minden... de ki tudja ..igaz hogy elég lazán lövöldöztek be ... szoval ... ez egy jo kérdés :DDD

De ezt a börtönös dolgot én se vágom ... :F
Elöbb néztem .még semmi kis video sincs a 3. évadbol :DDD



[Szerkesztve]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1614) concret_hp válasza .:Kristian:. (#1612) üzenetére


concret_hp
addikt

kellerman fullra vágta hogy ki fogják nyírni amint elmegy a bíróságról.
miért mentenék meg a cég emberei miután leleplezte őket?? :o
meg figyeljétek mit mond előtte...

[Szerkesztve]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1615) .:Kristian:. válasza Genius007 (#1613) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

''Nem kapkodtátok el''

és mi van akkor ha előre tudta, hogy kinyírják és már várta is őket?
mindegy, sok a találgatás :D majd a 3. évadból úgyis kiderül

(#1616) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Kellerman szövegéből az jön le, hogy várta hogy kinyírják, bár eléggé kétértelmű a helyzet. De erős karaktere a sorozatnak, ezért szinte biztos vagyok benne hogy nem hagyják ki a harmadik évadból..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1617) Sirpi válasza (Kolombusz) (#1596) üzenetére


Sirpi
senior tag

Amúgy a sucre szó franciául cukrot jelent, nem tudom, ezt tudtátok-e. Megnéztem, spanyolul azúcar a cukor, szóval nem tudtam teljesen felderíteni a srác nevének etimológiáját :)

És tényleg jól felforgatták egy rész alatt, ami eddig még úgy-ahogy összeállt a sorozatban, kíváncsi leszek, hogy milyen életképes dolgot tudnak ebből a 3. évadra kihozni.

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#1618) Csapi007


Csapi007
veterán

Azt nézzétek meg hogy a 2x21-ben T-Bag hozzá se ér Scofieldhez csak az ülésbe szúrja a csavarhúzót, Scofield mégis elrántja a kormányt. :F

"Csak úgy mondom"

(#1619) (Kolombusz) válasza Csapi007 (#1618) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ha egy állat a mögötted ülőt leszúrja, majd téged is le akarna, Te nem rántanád el a kormányt, hogy ne tudja megtenni?

(#1620) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Kár a 3. évadért, szerintem itt abba kellett volna hagyni az egészet, max még lett volna 2-3 rész amivbe belegagyarásszák szép lassan a happy endet. Sokkal jobb lett volna.
Viszont végre vittek egy nagy csavart a dologba, és tutti hogy valami kísérlet folyik ezeknél az amcsiknál megint, szerintem ezzel a fordulattal ki tudják húzni a 2 évad sz@rságát és újra valószerű lehet a prison break 3. évada.
Én várom, csak a részletekre figyeljenek oda és nehogy elb@sszák ezzel a kisérletes dologgal az egész 1 évad menetét.
De ez mekkora lesz hogy a máhón, szkóf, bellick, meg tíbegnek össze kell fognia. :Y
BIG LOL lesz.... :C Á kész vagyok....

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#1621) Ferdzsoo válasza Ferdzsoo (#1620) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Végén még az lesz hogy ezek négyen meg a lincék az utolsó részben egy hawai strandon szürcsölik a koktélokat, elgagyarásznak, és visszaemlékeznek amikor még free for all deathmachben nyomták egymás ellen.... :C

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#1622) Genius007 válasza Ferdzsoo (#1621) üzenetére


Genius007
őstag

''free for all deathmachben'' :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1623) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Gondoltam akkor már ide is bemásolom... :)

Csináltam egy verziót a szökéshez, kicsit átalakítottam. 1 percig van felirat
Szerepel: Oly, szandisas, ngabor :C
innen letölthető: [link]

SE2 - 22. részhez van
Poénból csináltam, senkit nem szeretnék vele megbántani :)

(#1624) Yooha


Yooha
aktív tag

Hát ez az utolsó rész, ez nagyon gáz lett!
Ez rosszabb, mint amikor Bobby meghalt!!!!
Mi lesz vajon? Ki az a krumplifejű kopaszember? Mi van a Sona-ban? A vége olyan, mintha valami arénába lépne be Scofield. És miért kell így befejezni valamit? Nem félnek, hogy fellázad a közönség? Hja, és nem látjuk, ahogy Kellerman meghal, tehát nem halt meg.

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#1625) Csapi007 válasza (Kolombusz) (#1619) üzenetére


Csapi007
veterán

De csak később rántja el minthogy beleszúrta.

"Csak úgy mondom"

(#1626) Ck.


Ck.
addikt

Miért vagytok ennyire biztosak benne, hogy Kellerman meghalt? Nem lehet, hogy ő szervezte meg az egészet, és hogy épp ellenkezőleg nem meghalt, hanem megszöktették? :U

(#1627) Sirpi válasza .:Kristian:. (#1623) üzenetére


Sirpi
senior tag

Te beteg vagy, de jó értelemben :C

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#1628) .:Kristian:. válasza Sirpi (#1627) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

csak kicsit unatkoztam :D

(#1629) Genius007 válasza Ck. (#1626) üzenetére


Genius007
őstag

Én is ezt mondom, szerintem nem halt / ölték meg ..szerintem Ö szervezte meg mielött bement a biróságra ... :D

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1630) @Töki15


@Töki15
tag

hali lehet hogy volt már ez a kis előzetes!(ha volt bocsesz)
[link]

(#1631) .:Kristian:. válasza @Töki15 (#1630) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Ebből nem sok minden derül ki..

(#1632) lord_m válasza .:Kristian:. (#1631) üzenetére


lord_m
senior tag

Egészen pontosan semmi...

(#1633) Oly válasza Sirpi (#1627) üzenetére


Oly
senior tag

Főleg, ha ismernéd az előzményeket
[link] Utolsó 2-300 post

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#1634) Achill3uS


Achill3uS
veterán

most volt időm megnézni a befejező részt..
ááááááá :DDD :( :(( :((( :O :o ;]
röviden ennyi.. és az a felirat h ősszel folytatjuk, mintha kést forgattak volna meg bennem, nem hiszem el, hogy ennyire elhúzzák, annyira adott volt a befejezés most.. jó persze kasszasikerről van szó, folytassuk, meg még nem is érzem h rókabőr lenne, szval nagyon jó volt a 2. évad is, de szegények, a helyükben már rég idegösszeomlást kapott volna egy átlagember.. mind1, de ez a fél év télleg kibaxás..

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1635) Vandit.


Vandit.
addikt

Úgy tudom más fogja rendezni a köv. évadot.

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#1636) Chandler


Chandler
senior tag

hali

én is nézem ezt a sorozatot :)
nagyon jóóóóó :))
de lenne egy kérdésem: miért kellett Steadmant halottnak titulalni? es miert pont Lincolnra bizonyitottak a gyilkossagot? ez így nekem vhogy kimaradt :DDD
Lincoln apja otthagyta a céget és a családján is bosszút állnak vagy vmi ilyesmi volt nem?

(#1637) Yooha válasza Achill3uS (#1634) üzenetére


Yooha
aktív tag

Én ezt az időhúzást nem értem meg sosem. Ha olyan népszerű, akkor miért még egy évad kell? Miért nem csinálnak ebből több epizódot? Úgy nem lenne több bevétel?
Egy év 52 hétből áll, ehhez képest van kb. 20-22 epizód egy évben. Ez lustaság a részükről.

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#1638) emery2 válasza Chandler (#1636) üzenetére


emery2
tag

Lincoln édesapját a fia ''halálával'' akarták térdre kényszeríteni. Ez ki is derül a második évad közepe táján. Túl sokat tudott az ''öreg harcos''

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#1639) Chandler válasza emery2 (#1638) üzenetére


Chandler
senior tag

hát igen de ha túl sokat tudott akkor miért nem őt nyirtak ki?
és a sona az a börtön az utolso részben?

(#1640) Sátán44


Sátán44
addikt

Most néztem meg az utolsó részeit a 2. évadnak,egyszerűen tiszta ideg vagyok mikor lesz már következő rész? :Y :D

[Szerkesztve]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1641) emery2 válasza Chandler (#1639) üzenetére


emery2
tag

Szerintem azért, mert nem tudták hol van. Elrejtőzött. Elvégre neki ez volt a szakmája... :B
Második kérdésedre a válasz igen, bár nem igazán börtönnek néz ki, inkább valami viselkedéskutató kisérleti telep...

[Szerkesztve]

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#1642) Csapi007


Csapi007
veterán

Jóllátom hogy a Mahone-t alakítő színész játszik a csontdarálóban az őrök kapitányaként?

"Csak úgy mondom"

(#1643) L|zsidoboz válasza Csapi007 (#1642) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

jól. szerepelt pár filmben, elég nagy színész...

Good to be good, but better to be lucky.

(#1644) Genius007 válasza Csapi007 (#1642) üzenetére


Genius007
őstag

Én meg a zsebest láttam valamelyik filmben ( pár hete tv-be volt ) .. :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1645) whitezo88 válasza Genius007 (#1644) üzenetére


whitezo88
nagyúr

btw, House S1E07-ben szerepel Lincoln :D

[Szerkesztve]

(#1646) brownus


brownus
veterán

érdemes megnézni a s02e22 részt? :F

valahogy nem visz rá a lélek meg nem is érdekel, de ha mondtok pár jó szót akkor talán. sára nem mutatja meg benne a cicijét? mintha ilyesmit olvastam volna, ja nem az a tudors:D

(#1647) uratti


uratti
tag

Hali
Sztem a Sona az nagyon durva egy hely lesz.
most fel cserélődnek a viszonyok Linc nek kell kimenteni Michelt, és Michel-nek össze kell haverkodni Mahonnal és Bellick-el ha életben akarnak maradni azon a helyen.

sztem valahogy igy lesz a 3-ik évad.

Aláírtam

(#1648) uratti válasza Yooha (#1624) üzenetére


uratti
tag

''az a krumplifejű kopaszember''
az Bellick volt ha arra gondolsz aki a földön feküdt és rá nézett, ha nem ismerte volna valaki fel, csak kicsit szarnak volt verve.

Aláírtam

(#1649) Yooha válasza uratti (#1648) üzenetére


Yooha
aktív tag

Nem, a krumplifejű kopaszember az az, aki Kimmel ült egy csónakban, legutóbb meg valami orvosi köpeny volt rajta.

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#1650) uratti válasza Yooha (#1649) üzenetére


uratti
tag

jah már értem vágom kicsoda, de sztem azok ott a cégben voltak, feltéve ha igazam van.
ja és sztem azért beszélte a tábornok hogy remélik hogy meg szökik scofield, mert biztosan van ott valami emberük akit ki kell vinni, de mindez csak feltevés,
tudom kicsit komplikálok :DDD

Aláírtam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.