Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:38

LOGOUT.hu

A szökés (Prison Break)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Jobban kivesézitek a Promo-t, mint az előző részt :C hát igen, ez a fanatizmus :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1552) tr00p3r


tr00p3r
őstag

szerintem meg már nagy szar az egész. baromságok tömkelege van benne, ráadásul mind qrvára ''életszerű'':

- amikor Bellick-kel felmennek a T után: üvöltöznek, hogy tudjuk,h itt vagy..... :F ahelyett, hogy csendben lopakodnának
- T elmenekül, Bellick kinyitja az ajtó és rákiabál, hogy ''állj'', ahelyett, hogy lábon lőné
- T-t elüti egy kocsi, de épphogy csak szédeleg
- amikor Sucre és Michael viszik T-Baget a kocsival, Sucre csak előre bámul és nem veszi észre, hogy T a lábával baszakszik
- aztán megszúrja Sucre-et, ütköznek és elfut simán (már megint)
- májkül utána, de a pisztolyt a kocsi padlóján hagyja
- T MINDENKIT FÉLKÉZZEL ELINTÉZ :((
- májkülben a jó erősebb és nem öli meg T-t már nemtom hanyadik alkalommal
- Linc-et lenyomja Mahone :Y :F
- Kellerman csúzlija, természetesen, felmondja a szolgálatot
- Sarah beletörődik a 12 évbe (9 jó magaviselet esetén), de még mielött alkalma lenne bűnösnek vallania magát, belép, egy titokzatos tanu, Kellerman személyében

és még sorolhatnám a sok életszerű faszságot. nekem nagyon bejött az első évad, de a a második egy szar és TÉNYLEG csak húzzák, mert a profit és nézettség számít (igaz az is csak 4-5. helyre elég). szerintem egy szar lett és azt vettem észre magamon,h egyáltalán nem izgat már, sőt kifejezetten idegesít. miért kellett ezt így elb@szni?

a Heroes-t várom nagyon és a House 3. évadját nézem tovább, bár azt is szinte már csak 2 hetente adják....


[Szerkesztve]

(#1553) VladimirR válasza tr00p3r (#1552) üzenetére


VladimirR
nagyúr

a ''Linc-et lenyomja Mahone'' mahone jelenetben az a legjobb, hogy miutan lincoln 3-4 (javitok: 6 alkalommal vagja pofan es kozben attolja egy ajton) alkalommal izombol pofanvagta, mahone hipp-hopp felpattan es nyomja tovabb, mntha misem tortent volna (bar ez nem csas itt van jelen, eleg tipikus filmes baromsag)

[Szerkesztve]

(#1554) brownus válasza VladimirR (#1553) üzenetére


brownus
veterán

a fene tudja, biztos kapott ő is kiképzést. meg tele van nyomva nyugtatóval. sztem nem sokat érzett...

ez a rész tetszett, inkább azt mondom, hogy jobb volt mint az utolsó tizenpár rész:)

és ja, mint tr00p3r én is a heroes-t várom már nagyon

[Szerkesztve]

meg a bsg-hez a kibaszo** feliratokat


[Szerkesztve]

(#1555) VladimirR válasza brownus (#1554) üzenetére


VladimirR
nagyúr

vertek mar teged pofan?

szerk.: na, a feliratokat varhatod: ahogty neztem, altalaban pentekre szokott keszen lenni (legalabbis akkor kerul fel forom-ra az angol)
pedig kurvanagy lett a finale

szerk2.: de legalabb volt par hatalmas beszolas ebben a reszben:
''we split this money, and you can go get your legs tattooed, or whatever the hell it's you want''

[Szerkesztve]

(#1556) Motion_Blur válasza VladimirR (#1553) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Igen, ez nekem is rögtön feltűnt...Lincoln levert neki izomból jópárat. Ezek után vagy elveszítette volna az eszméletét, vagy véres fejjel négykézláb mászott volna el onnan...

Egy átlag embernek elég 1-2 ilyen ütés, de Mahone karc nélkül megúszta :U

szerk: csak azt nem értem, hogy Michael és Bellick fejét akkor miért ''csinálták meg'' ilyen jól, azaz még részekkel később is látszanak a sérülések, és nagyon élethűek :R

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1557) brownus válasza VladimirR (#1555) üzenetére


brownus
veterán

vertek, de én nem is kaptam kiképzést zsenge ügynök koromban, sztem nem sokat érezhetett... meg ő már reflexből cselekszik.
szerk: az igaz, hogy egy kis sminket rányomhattak volna. egy kis pirosítót legalább

igen? akkor hétvégén megnézem felirat nélkül, szombaton lesz időm 2x egymás utánra is,

[Szerkesztve]

(#1558) VladimirR válasza brownus (#1557) üzenetére


VladimirR
nagyúr

jah, a szerk2 a pb-re vonatkozott (az idezett mondatot t-bag mondja szkofildnek)

(#1559) brownus válasza VladimirR (#1558) üzenetére


brownus
veterán

i know



[Szerkesztve]

(#1560) Woodslave válasza VladimirR (#1555) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja Bill Kimet kicsit érzékenyebben érintette Linc. :DDD
De az jópofa megoldás volt, hogy csak a végén esett le ki milyen helyzetben van..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1561) emery2


emery2
tag

Scofield küzdelméhez mit szóltok? Valahogy túl könnyen győzött. De az tetszett ahogy az ép karjánál fogva kiszögelte a padlóhoz....

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#1562) Thom!


Thom!
veterán

kemény spolierek

[link]

csak saját felelősségre

(#1563) masterreaver


masterreaver
tag

én is hatalmas FAN voltam, de mivel mostmár vagy 8sorozatot nézek, igy a top listámon a PB lecsuszott nem csak az elsö,második de a harmadik helyröl is.... amugy sztem nem olyan rossz ez,mondjuk nekem azért nem teccik annyira mint az 1.évad mert azt utolag, eccere néztem meg, igy meg heteket néha honapokat várni 1db részre... elveszik az érdeklödésem... nálam most a 24 a tuti :R !

a 3.évadot valszeg megvárom mig leadják és majd 1szerre nézem meg....hátha....

(#1564) emery2


emery2
tag

Igy utólag visszgondolva az sem volt életszerű (legalábbis a magyar viszonyokhoz képest), amikor zakkant felmászott a magasba, Mahone utána ment és biztatta a leugrásra. Na képezeld ezt el magyar viszonylatba. Azt az ügynököt, testőrt, rendőrt stb. nálunk kerékbetörné a média de náluk mintha ez lenne a legtermészetesebb...

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#1565) masterreaver


masterreaver
tag

hát már nem azért de az a befejezés....hát inkább nem mondok semmit.... és amit ezzel elakarnak kezdeni.... most majd Linc jutattja ki Michaelt.... teljesen elvesztette a PB a varázsát....ugy sajnálom,kár érte :O

(#1566) T. Almeida válasza masterreaver (#1563) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Hja, 24 RULEZ :D

(#1567) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

SPOILER

Na, szóval a harmadik évadban Linc menti Meg Michaelt. Hát ez fantasztikus. :D

Vajon ki lehet ez a tábornok?:F

(#1568) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

A Végén amikor Scofield sétál a folyosón és megáll valaki mellett az Bellick vagy csak hasonlít rá? :F

(#1569) (Kolombusz) válasza .:Kristian:. (#1568) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Az Bellick.

(#1570) .:Kristian:. válasza (Kolombusz) (#1569) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

:D :D :D
A szerencsétlen megkapta..

Kíváncsi vagyok Michael, hogy fog kijutni.. most Lincoln tetováltatja tele magát vagy mi? :F

(#1571) lajo


lajo
senior tag

spoiler



Hát ez nagyon durva volt. :Y Kíváncsi vagyok a találgatásokra hogy mi az a sona. Azért azt mutathatták volna mit lát amikor belép.

(#1572) RexpecT


RexpecT
addikt

Spoiler
Hát mitmondjak szépen lezárták a történetet!Asszem hogy lassan mehet ez a sorozat is a süllyesztőbe(mostanában nagyon vegyesek a részek, nem ütik meg a régi szinvonalat :/ )!

(#1573) Thom!


Thom!
veterán

© Victorpictor ma 20:27 | Válasz | #7007
Prison Break 2x22 elkezdve. Utolsó rész, nem fogom összecsapni.

(#1574) Thom!


Thom!
veterán

[link]

9 April 2007 (Season 2, Episode 23)

hen?

(#1575) (Kolombusz) válasza Thom! (#1574) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nézd a fox tv műsorát.
Nincs ilyen.

(#1576) Fercsa válasza Thom! (#1574) üzenetére


Fercsa
senior tag

elirtak.. sehol semmi info nincs rola..

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#1577) ByB


ByB
addikt

IMDb - Prison Break - Season 2 - Episode 23: Sikimicky :F Ez akkor elírás?

Spoiler!

Pár kérdés merült fel bennem: Amikor Sara lelövi a kis ferdét, akkor miért nem adják meg magukat? Jogos önvédelem... Vagy miért nem lépnek meg a hajóval? Nagyon mesterkélten misztikussá akarták tenni ezt a befejezést, de... :(

(#1578) emery2


emery2
tag

Nem tudjátok mikor lesz felirat a 22 részhez?

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#1579) (Kolombusz) válasza emery2 (#1578) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Felirat holnap éjjel vagy legkésőbb csütörtökön.

Irta victorpictor a bh-n.
Angol felirat már tegnap ilyenkor volt. ;)

(#1580) Genius007 válasza emery2 (#1578) üzenetére


Genius007
őstag

Van már felirat ! :Y :C :DD
Sőt megis néztem már .. :D
Izgalmas rész volt ez is ... de a vége valahogy, szerintem elb@$zt@'k :W
Most akkor Lincoln fogja megmenteni Szkófildet ? :DDD :F
Meg mikor lelötték a ferdeszemüt, akkor simán feladhatták volna magukat .. ugy értem, hogy akkor lehet nem ez lett volna belöle ..
De végülis akkor miröl szolna a 3.évad.. :U
Kiváncsi vagyok hány évad lesz ... még .. :DDD

[Szerkesztve]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1581) ByB


ByB
addikt

Spoiler:

A tábornok mire célozhatott, hogy a vérében van a szökés? Lehet, hogy nem véletlenül ilyen eszes ez a Michael gyerek és régebben már kicsit meg lett kezelve orvosilag? Tippek, ötletek, hogy mi lesz a harmadik évad börtönön kivüli szála?

(#1582) concret_hp


concret_hp
addikt

na bazz'

spoiler

ekkora életszerűtlen rész sztem még nem volt.
1, van 1 bírósági tárgyalás. valaki vallomást tesz az ügyben erre egy másik ügyben azonnal felmentő ítéletet hoznak, ááá persze :C
2, a sörárulós csóka egyből tud valakit, aki kellően rosszfiú ahhoz hogy szkófildet odavigye és a rosszfiúnak persze helyből van 1 csomó kokója... :C
3, 5M dodó hajó stb. jön a japó. japó a stégen többiek a hajóban és meg sem próbálnak elhúzni / bemenni a stukkerért... neeem. helyette csak ugy előrántja linc a 40 kilós táskát és kibassza a japó mellé. japó 1et belerúg, és a sokkilós táska egyből beesik a tóba. japó lába nem fáj :C (biztos acélbetkósba volt :D) (5M az 100-asokban (az a legnagyobb címlet?) 50 000 db. mondjuk 2000db papírpénz csak megvan 1 kiló(sztem több is) akkor is 25kg+táska)
4, a pénzes táska mindig kurva nehéz kivéve amikor futni kell mert üldöznek. akkor nem nehéz :C (és szkófildot simán nem érik utol, sőt még ők húznak el a rendőrök elől)
5, kellermant szállító autó pontosan ott áll meg ahol a rosszfiúk várják :U
6, apróság: fényes nappal van amikor kellerman bemegy a bíróságra, meg amikor lelövik akkor is. azaz max 5-6óra telik el ezalatt. és ennyi idő alatt elmond mindent, és még mielőtt kimennének, már fel is mentik ugyebár lincet meg már a média is rég ottvan :C (ha eltelne 1 teljesn nap akkor még éjjel kinyírnák :U vagy még előbb)
7, Sara meg a japó kicsit gyorsan odaért Panamába. :D
8, szkófild meg a mahagóni arc pont 1szerre érkeznek a sittre, persze full véletlen. szkófild be, mahagóni eltűnik :F egyetlen folyosó. világítás semmi, rosszabbnál rosszabb benyomások érik szegény szkófildt. és a folyosó végén ott egy nyitott ajtó, amiből ragyog a fény, micsoda féletlen... és persze szkófilden kívül senki nem akar arra menni, mert senkit nem érdekel mi van ott :C
9, stb :(

lehet hogy ezek közül vmelyiket rosszul figyeltem meg, de itt is mint 1 csomó sorozatban, tv műsörban néha érdekesen viszonyulnak az ilyenekhez hogy idő, ösztönös cselekvések, meg fizikai dolgok. na mind1.

meg az egészen a húzzunk le még több bőrt erről a sztoriról íz érződik. mondjuk ez nem most kezdődött, hanem kb. az 1. éved felénél. lassan nem marad életben olyan ember aki az elején volt. csak persze szkófild meg linc. rajtuk kívül van még sara, tíbeg meg a fegyőr arc. (ha jól vágom szukré is meghal :F) a többiek: mahagóni, kim, meg a rejtélyes kopasz figura, mind később kerültek a képbe.
btw: hány olyan rész volt amikor nem halt meg valaki ? :DDD

[Szerkesztve]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1583) Genius007 válasza ByB (#1581) üzenetére


Genius007
őstag

Erre a tábornokra azért kiváncsi lennék, hogy mégis ki Ő :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1584) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Ez a rész is ott volt, jó lesz a 3. évad is.
Várom. :))

[Szerkesztve]

"Csak úgy mondom"

(#1585) Csapi007 válasza Csapi007 (#1584) üzenetére


Csapi007
veterán

SPOILER:


Az a csóka aki a börtönben ott fetrengett meztelenül az télleg Bellick volt?

"Csak úgy mondom"

(#1586) VladimirR válasza concret_hp (#1582) üzenetére


VladimirR
nagyúr

5: a szallitoauto azert pont ott allt meg, ahol a rossfiuk vartak, mert a sofor gyerek is benne volt a mokaban
8: mahone-t masik blokkba viszik
a tobbi stimmel

(#1587) .:Kristian:. válasza ByB (#1581) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Lehet, hogy direkt megfigyelik, hogy szökik meg?

mod: ez milyen rang: konceptgyáros? :D :D

[Szerkesztve]

(#1588) robisz


robisz
senior tag

Télleg voltak durván életszerűtlen jelenetek az utolsó részben :(
Túlságosan érződött a görcsös igyekezet hogy a 3. évadra is maradjon valami :DDD

Én egyébként a következőt tippelem: a ''cég'' emberi már egy ideje tudomásul vették,
hogy bebukták a bulit és változtattak a felálláson... ezúttal nem megölni, hanem felhasználni
akarják Scofield-et. Már jó ideje arra ment ki a játék, hogy bejuttassák a ''Sona''-ba.
A vastag nyakú főmufti sem véletlenül mondta, hogy éppen azt várják tőle,
hogy megszökjön... valószínűleg ki kell juttatnia valakit a börtönből. :F

(#1589) Viszlát válasza Csapi007 (#1585) üzenetére


Viszlát
addikt

Igen.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#1590) Ck.


Ck.
addikt

Most akkor Sucree meghalt?

(#1591) .:Kristian:. válasza Ck. (#1590) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Nem halt meg, csak pihen :D

(#1592) Versus82 válasza robisz (#1588) üzenetére


Versus82
aktív tag

azt má tudjuk mi az a Sona?

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1593) Genius007 válasza Versus82 (#1592) üzenetére


Genius007
őstag

Az a ''börtön'' neve, nem? :F
Legalábbis mikor bevitték, akkor az volt az ''kapu'' fölé irva :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1594) Genius007 válasza Csapi007 (#1585) üzenetére


Genius007
őstag

Csapi007

Az tényleg Ő :DDD
Elöször énse hittem el, utána olvastam itt..és.. :D

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1595) Csapi007 válasza robisz (#1588) üzenetére


Csapi007
veterán

Az lehet a 3. évad törtönete. :Y

Ck.: Nehogy már így írják ki Soucre-t. :(

"Csak úgy mondom"

(#1596) (Kolombusz) válasza Csapi007 (#1595) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Beszarok, hogy senki nem képes leérni Sucre nevét.
Az egyik Sucree-t ír, a másik Soucret.

(#1597) Versus82 válasza ByB (#1581) üzenetére


Versus82
aktív tag

hú, a börtön a sona, és a tábornokék akarták hogy szkófild oda kerüljön... lehet hogy orvosi kísérleteket akarnak rajta tényleg végezni... vagy már végeztek rajta, de akkor nem akarták volna kinyírni, most változott a terv, most már fontos nekik. tábornokot is biztos azé mutatták mengele szerkóba, majd ő fog trancsírozni. kérdés az hogy mit akarnak?

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1598) Genius007 válasza Versus82 (#1597) üzenetére


Genius007
őstag

Várhatunk Szeptemberig a 3.évadra :O

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1599) Genius007


Genius007
őstag

De most ez a ''Sona'' ez valami börtön akar lenni ? :F
Csak mert elég lazán voltak ott a rabok .. :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#1600) .:Kristian:. válasza Genius007 (#1599) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Valami olyasmi, össze vannak zárva a fegyencek és bent nincs őr.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.