Hirdetés

2019. szeptember 21., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-04-25 13:27:26

LOGOUT.hu

A szökés (Prison Break)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1) Ultram3jor

Ultram3jor
(senior tag)

Ki nézi? Sokkal melegebb mint a lost! Minden rész rohadtúl izgalmas, nincs egy unalmas 5 perced se, ha ezt a sorozatot nézed :) Már a 19. résznél tart, ha valakit érdekel, töltse le! Nem mondom el hogy miröl szól, nem akarom lelöni a poént, de ha valakit érdekel, kérdezze meg, elkezdem az elejét, adok egy kis izelítöt :)

Modoknak: Van egy olyan érzésem, hogyha elkezdik a fórumozok nézni ezt a sorozatot, tízszer több hsz lesz ebben a totyikban, mibnt a lostban! Csak induljon be...

wololo -.-"

(#2) tailor válasza Ultram3jor (#1) üzenetére

tailor
(őstag)

Jelentem, addikt vagyok! :DDD Imádom, bár így a 17-18 résznél éreztem, hogy direkt elkezdték ''nyújtani''..ejnye...

(#3) jasszer válasza Ultram3jor (#1) üzenetére

jasszer
(senior tag)

Aszittem ez vmi új zenei stílus. :DDD

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#4) Viktor77

Viktor77
(félisten)

Hol is fut ez a sorozat?

Some people move on, but not us ... not us

(#5) Ultram3jor válasza tailor (#2) üzenetére

Ultram3jor
(senior tag)

De azért a 17-es se volt semmi :) Sztem az is tök izgi volt végig! A 18as tényleg egy kicsit húzos rész volt a többihez képest, de még mindig 1000x jobb volt mint egy közepes lost rész! A 19es most jön, 7k-val :DDD
Viktor77: Hát nálunk (még) sehol! Gondolom az amcsiknál!

[Szerkesztve]

wololo -.-"

(#6) Viktor77 válasza Ultram3jor (#5) üzenetére

Viktor77
(félisten)

Szóval ez a sorozat nem lehet meg máshogy mint warezból?

(#7) (Kolombusz) válasza Viktor77 (#6) üzenetére

(Kolombusz)
(veterán)

Tehát zárható. :DDD

(#8) Ultram3jor válasza Viktor77 (#6) üzenetére

Ultram3jor
(senior tag)

Nem! Meglehet!
Ugyanúgy mint a lost, ami nem warez...

[Szerkesztve]

wololo -.-"

(#9) (Kolombusz) válasza Ultram3jor (#8) üzenetére

(Kolombusz)
(veterán)

És honnan, mert akkor én is megnéznék pár részt.

(#10) Viktor77 válasza Ultram3jor (#8) üzenetére

Viktor77
(félisten)

Hogyan?

(#11) Ultram3jor válasza Viktor77 (#10) üzenetére

Ultram3jor
(senior tag)

A losttotyikban is feltetted ezt a kérdést? Hogy hogyan nézik a második szezont? Hát ugyanúgy!
Bár ha van TV14 DLV-d akkor tudod nézni!

[Szerkesztve]

wololo -.-"

(#12) Viktor77 válasza Ultram3jor (#11) üzenetére

Viktor77
(félisten)

Nem, mert Mo.-on is volt vetítve, így lehet topicja. Leszarom, ki honnan szerezte be a többi évadot, amíg erről nem esik szó az adott topicban.

Ez viszont tisztán warezből lehet meg, ahogy írtad is, hogy töltöd.

Topicot így zárom.

(#13) Viktor77

Viktor77
(félisten)

Most, hogy állítólag az RTL Klub adni fogja, semmi akadálya, hogy a topic újra meg legyen nyitva.

(#14) lajo

lajo
(senior tag)

Helló mindenki!
Aki nem ismerné a sorozatot, mert még nem olvasta róla az infokat ;) , annak mindjárt linkelek pár oldalt. A lényeg hogy egy lost szerű igényes sikersorozat. Az RTL Klubnak köszönhetően most augusztustól a magyar szinkronos változatot nézhetjük (remélhetőleg minél gyakrabban) ''A Szökés'' címen a tvben.
Nem linkelek külön mindent, itt bárki megtalálja ami kell: [link]

Csevegésre fel! És köszi viktor77! :R

(#15) gege71.hu válasza lajo (#14) üzenetére

gege71.hu
(addikt)

Foxon is most folytatják a 2. évadot. Asszem a hó végén 28.-a:F körül.
Az első évad 2 adagra bontva 13+9 rész. A +9et és 13. után egyáltalán a folytatást az indokolta, hogy piszok sikeres lett odakinn és bárhol ahol már leadták. Így megy ez. Sorozatgyártás IPAR.
Persze ettől függetlenül nekem - aki általában rühellem a sorozatokat - nagyon bejön. Le a kalappal az írók és a színészgárda előtt. Ötletes és hál Istennek nem kitalálható a folytatás. Mindíg tartogatnak új fordulatokat az alkotók. Borítékolom a hazai -LOST-ot simán túllépő - sikert.

(#16) lajo válasza gege71.hu (#15) üzenetére

lajo
(senior tag)

Bizony, jön a második évad szerencsés aki törvényes úton nézheti. :) Nagyon várom már én is. A csacska angyal féle szarságoktól nekem is hánynom kell, a lost jó meg esetleg Jóbarátok/Joyi páros jöhet szóba. Na a lényeg hogy király a sorozat. És egyet értek veled a sikerekkel kapcsolatban. :D

Ilyen későn így ennyi egyenlőre. :D Majd ha beindul akkor jbb lesz. 23-a után.

(#17) viharhozo válasza gege71.hu (#15) üzenetére

viharhozo
(addikt)

Le a kalappal az írók és a színészgárda előtt.

Hat, nemtom, en Wentworth Millert barmikor jelolnem a Steven Seagal-emlekdijra. ;)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#18) gege71.hu válasza viharhozo (#17) üzenetére

gege71.hu
(addikt)

Szerintem nagyon jó karakterarcokat válogattak össze.

(#19) csibor válasza viharhozo (#17) üzenetére

csibor
(őstag)

Lehet,de azért valimel szimpatikussabb mint a lost szereplői.Annak valahogy olyan fogpaszta reklám izűek a szereplői.

(#20) lajo

lajo
(senior tag)

A ''T-Bag'' T-áskára fordítása az nagyon duva. :DD

(#21) Thulcandra

Thulcandra
(senior tag)

Remélem retekklubb nem bassza el a szinkront mert akkor ótvar ideges leszek!

Sok haverommal szeretném megnézetni ezt a sorozatot, nálam nem tudták meglesni, mert mire lett hozzá felirat én már letöröltem...

1. évad utolsó részénél majdnem szétzúztam a szobámat, hogy képesek így abbahagyni, s fél évig éheztetni?!

Ráadásul My Name Is Earl is nyáriszünetes :O

Remélem azt is adják majd magyaron (s nem basszák el a szinkronját).

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#22) Steve-S

Steve-S
(tag)

A legjobb sorozat amit valaha is láttam! A falat kapartam minden rész végén, az utolsónál meg azt hittem levetem magam az erkélyről!!! Most már qrvára kíváncsi vagyok hogy mit találnak ki a második évadra, egyáltalán hogy lehet ezt még tovább fokozni?:Y
A szinkront pedig szvsz úgy elfogják kúrni mint annak a rendje!!! Manapság már nagyon igénytelen szinkronokat gyártanak a magyarok. Régen még volt egypár emészthető darab, de most??? :O

Set The World On Fire!!!

(#23) gege71.hu válasza Steve-S (#22) üzenetére

gege71.hu
(addikt)

Sajnos ez igaz. A szinkronizálás minősége is úgy igénytelenedik el mint ez az ország.
Éljen a középszerűség!
Hol van már egy Ponyvaregény szintú magyar szinkron?! Az pl etalon nálam. Jobban tetszik a magyar szinkron mint az eredeti nyelvű változat.

(#24) bobace

bobace
(őstag)

Én is kapartam a falat,még jó hogy egybe megvolt a 22 rész aztán gyorsba betettem a másikat :P
Szerintem szinkron szar lesz, ugyse fogja visszaadni az eredetit, ilyen börtönös cuccost a magyar szinkronszinészekre ne bizzunk, főleg fekete esókat ne, romániában is az amcsi sorozatok eredeti hanggal mennek (mondjuk ott nincs pénz gondolom..), nem lenne szégyen itt se, csak ki nézné persze...
A multkor néztem bele vagy 5 percet abba az rtles brazil sorozatba, de annak a szinkronja is megérne egy misét, látszik hogy kb egy részt még a real timenál is gyorsabban szinkronizáltak olyan otvar lett.

Sebaj még bő két hét aztán jön a második évad ugyhogy lehet inkább azt nézem.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#25) viharhozo válasza gege71.hu (#18) üzenetére

viharhozo
(addikt)

Veletlenul castingoltak nehany szineszt is, ok jok. :) Miller szornyu, Matthew Foxi magassagokban van.

(#26) Crisp Rat válasza Viktor77 (#13) üzenetére

Crisp Rat
(nagyúr)

azt hiszem az axn is vetiti talan mar regebbota? de lehet, hogy tevedek :)

I dream about magic. And dragons. - Be a better version of yourself: Do better today than did yesterday. - Some people are so empty they can't even fill a soul gem. - https://www.mixcloud.com/S_t_e_v_e_S/

(#27) NoLF válasza gege71.hu (#23) üzenetére

NoLF
(addikt)

Brian élete? stbstb.
Régen a magyar szinkron volt az Isten.
:U

"The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred" Soichiro Honda

(#28) gege71.hu válasza bobace (#24) üzenetére

gege71.hu
(addikt)

Romániában nem pénzkérdés. Ők a gyerekfilmeken kívül mindent feliratoznak/tak világ életükben. Megszokás kérdése. A lengyeleknél a leggázabb. Ott hangalámondás van és hallatszik az eredeti nyelv. Ők azt szokták meg. Ahány ház/ország annyi szokás :)

(#29) gege71.hu válasza Crisp Rat (#26) üzenetére

gege71.hu
(addikt)

az a LOST :)

(#30) gege71.hu válasza viharhozo (#25) üzenetére

gege71.hu
(addikt)

Hát azért a FOX-nál nem hiszem, hogy ''véletlenül'' castingoltak jó karaktereket. Mi bajod amúgy a Millerrel?:F Ugyan semmi extra de azért egy Segal sokkal gázosabb. :)

(#31) Integra

Integra
(titán)

ősszel a retek kezdni adni az első évadot

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#32) gege71.hu válasza Integra (#31) üzenetére

gege71.hu
(addikt)

1 rész : SertéelKLUB, Aug. 23 szerda este...persze az már majdnem ősz :) :P

2. season (23. rész): FOX /hdtv, Aug 21.hétfő. ;)

[Szerkesztve]

(#33) lajo

lajo
(senior tag)

A horvátoknál is eredeti hang + felirat megy. Tök jó volt az amcsi filmeket nagyából értettem.(persze a szateliten magyar nem volt csak 999 osztrák/német fölösleges fos :((( )

(#34) viharhozo válasza gege71.hu (#30) üzenetére

viharhozo
(addikt)

A szineszi eszkoztara nagyjabol egy elembol all. :) Segal joarc, nem bantani!

(#35) Steve-S válasza gege71.hu (#23) üzenetére

Steve-S
(tag)

Na igen, a Ponyvaregény magyar hangja tényleg klassz. Ami még nekem tetszett a mostani filmek szinkronja közül, az a Gyűrűk Ura trilógia volt. Azt azér szerintem igényesen csinálták meg! :R

Set The World On Fire!!!

(#36) Steve-S válasza viharhozo (#34) üzenetére

Steve-S
(tag)

Ez a Miller kit is játszik a filmben? :F Már nem emléxem.

Set The World On Fire!!!

(#37) gege71.hu válasza Steve-S (#36) üzenetére

gege71.hu
(addikt)

Hát vázze...a főszereplő..Wentworth Miller (Michael Scofield).
:D

(#38) Steve-S válasza gege71.hu (#37) üzenetére

Steve-S
(tag)

Jah, neveket nem jegyeztem meg. :D De így elsőre a halálraítéltre tippeltem volna, na de mindegy.
Sztem nem volt az olyan rossz alakítás. :U

Set The World On Fire!!!

(#39) csibor válasza gege71.hu (#37) üzenetére

csibor
(őstag)

Akkor már megszökött dinotopiából?

(#40) trassher

trassher
(addikt)

nagyon nagy film az tuti. szombaton néztem meg az egész első évadot és remélem hamar jön a második is mert tudhat valamit az a film. aznap meg utána nem is ültem gép elé ami nálam egyéni rekord :D

Redmi Note 7

(#41) lajo

lajo
(senior tag)

[link]
Nem hangzik túl jól..... :( Bár lehet hogy csak így hogy az eredeti hangot ismerem.

(#42) gege71.hu válasza lajo (#41) üzenetére

gege71.hu
(addikt)

Hát ez a Hevér Gábor mint Wentworth Miller magyarhangja.áhh..cés. Aki ismeri a tag (Miller) saját hangját tudja miről van szó. :(

(#43) lajo

lajo
(senior tag)

[link]
Kb. 3 perces promo.

(#44) Dylen

Dylen
(aktív tag)

Remek a sorozat, imádom! Bár nálam a Lost áll az első helyen, de nagyon várom már a Pb második évadját, bár még csak az első évad 16.részéig láttam, de ahogy elmondtátok, durva lesz az utolsó rész, és most megnéztem ezt a trailert, háát.. :R

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#45) kmiki20

kmiki20
(senior tag)

Elvileg aug.-ban jön a 2. évad,csak nem tudni pontosan mikor is :)
Sztem eredeti szinkronnal a legjobbak ezek.(a magyar szinkron nagyon gagyi),a másik ami az eredeti mellett szól,h 1 időben nézheted a külföldiekkel,mivel aznap letöltheted,h leadták tvben.Mire a retekklubb,v a másik gagyi tv-csatornának nevezett x@r leadja,addígra már rég lecsengett a dolog. :DDD

(#46) trassher válasza Dylen (#44) üzenetére

trassher
(addikt)

az utolsó részben az tetszik a legjobban mikor Abruzzi ''leszedi'' a bilincset a fészerben :D

Redmi Note 7

(#47) kmiki20 válasza trassher (#46) üzenetére

kmiki20
(senior tag)

:) (megmondták túl sokan vannak,vhogy csökkenteni kell a létszámot :DDD )

(#48) Overlocker

Overlocker
(veterán)

Élmény volt,még egy sorozatot se bírtam végigülni, nem fogott meg.
Életem egyik élménye. Várom a folytatást!
Remek történet, remek szereplők! Köszönöm :R

(#49) lajo válasza kmiki20 (#45) üzenetére

lajo
(senior tag)

A t*lt szót hanyagoljuk mert zárás lesz. :)

(#50) bzoley válasza lajo (#49) üzenetére

bzoley
(veterán)

Az előző zárásnak sem láttam okát.
Kedvenc modunk úgy látszuk túlzottan belebonyolódott a warez fogalmába :)

Asorozatot nem ismerem, de mindjárt beleolvasok a tartalmába.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.