Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:38

LOGOUT.hu

A szökés (Prison Break)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) Achill3uS válasza keIdor (#1700) üzenetére


Achill3uS
veterán

én direkt nem néztem meg :D szal most minden kiderül :D

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1702) Thulcandra válasza Achill3uS (#1699) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Ma már nem lesz kint, majd kedd hajnal 4 körül ;)

régi emlékek mikor magyarországon alig tudta v.ki mi aza prison break, mert a b*zi rtlklubb még nem vette meg és nem qrta el az ótvar szinkronjával, mikor még megszálottan ültem itt minden kedd hajnal, árgusan bámultam a pre -t, s azonnal ugrottam a cuccra mihelyst fillelték.

Igaz most tuti nem maradok fent, majd kedd este suli után megnézem.

Rohadt kiváncsi vagyok mi lesz :W

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#1703) Achill3uS válasza Thulcandra (#1702) üzenetére


Achill3uS
veterán

igy van, rtl-en aki nézte részvétem, T-Bag-nek olyan magyarhangja van h földön fetrengtem tőle :D pedig ált. jók a magyar szinkronok, de ez spec. nem sikerült.. egyébként birom azért a tv csatornákat, lost-ot is kb fél éve abbahagyták, 1. évad down, folytatásról szó sincs, értelme volt ám nézetni a fél országgal :D

[Szerkesztve]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1704) keIdor válasza Achill3uS (#1703) üzenetére


keIdor
titán

Nekem soha nem jött be a magyar szinkron... a legtöbb filmnél még a címet se tudják értelmesen lefordítani... A magyar angoltudás tényleg nem a legjobb! :D

Mod: Az RTL Klubbot meg azóta utálom, mióta megszüntették a Dragon Ball-t kb. 10 éve. :DDD

[Szerkesztve]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1705) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Elkezdődött....

[kép]

(#1706) Thulcandra válasza .:Kristian:. (#1705) üzenetére


Thulcandra
senior tag

fake :DDD

....

xor nem pre -elt ilyet ma

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#1707) Achill3uS válasza keIdor (#1704) üzenetére


Achill3uS
veterán

nézz meg egy angol és egy magyar jóbarátok részt, sztem a magyar sokkal jobb. iszonyat eltalálták a karaktereket, és van nagyon sok ilyen filmben is, sorozatokban persze zavaróbb, csak azt mondom h a magyar szinkront azért nem kell elásni :)

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1708) doc válasza Thulcandra (#1706) üzenetére


doc
nagyúr

nem az

(#1709) bobace válasza doc (#1708) üzenetére


bobace
őstag

mindjárt lent is van :D remélem Victorpictor nagyszerű és gyors munkássága idén is folytatódik :R

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1710) Thulcandra válasza doc (#1708) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Neki még az volt, nézd mikor írta ő a hozzászólását, este 7 után, miközben a cucc csak hajnalban lett preelve másnap:

[070918] ~03:07~ [PRE] Prison.Break.S03E01.HDTV.XviD-XOR

az csak mák, hogy aki fakelte azon a béna torrentoldalon pont eltalálta melyik group fogja rlselni, mert mondjuk lehetett volna a LOL is...

de lényeg az h végre van, lesznek új részek ;]

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#1711) Tomics válasza bobace (#1709) üzenetére


Tomics
addikt

Azt írta, hogy már ma este lesz magyar felirat, de legkésőbb éjjel. Én tuti megvárom :DDD

PH! addikt since 2004

(#1712) Sátán44


Sátán44
addikt

A FOX-on is csak heti egy részt adnak?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1713) .:Kristian:. válasza Sátán44 (#1712) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Aha..

(#1714) keIdor


keIdor
titán

Nah megnéztem az első részt a 3. évadból! Nagyon durva lesz és 2. rész promojából látva alakúlni fognak jó kis szövetségek! :R Riszpekt várom a folytatást!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1715) .:Kristian:. válasza keIdor (#1714) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Én csak belenéztem, felirat nélkül nem kezdek neki... de pont a verekedős részt láttam.. az se volt semmi.. :Y :))

(#1716) bobace válasza Tomics (#1711) üzenetére


bobace
őstag

kész a felirat csak még nincs kirakva :D nagyon szép munka Victortól :R

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1717) bobace válasza bobace (#1716) üzenetére


bobace
őstag

juj, kint van: nézem máris :D
bocs már nem tudtam modolni az előzőt

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1718) Rommel6600 válasza bobace (#1716) üzenetére


Rommel6600
őstag

Ki van téve, most tölteném is le, ha működne valamelyik feliratok.hu-s server... :U

szerk: [link] innen letölthető a XOR releasehez

[Szerkesztve]

(#1719) Tomics válasza Rommel6600 (#1718) üzenetére


Tomics
addikt

köszi a linket :R

PH! addikt since 2004

(#1720) mcmike


mcmike
őstag

Asszem nem fog ártani ha még1x megnézzük a 2-es szériát a párommal, már mindent elfelejtettem szinte... :U

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#1721) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Megnéztem én is felirattal, hát sztem nagyon jó lesz ez a évad is :R de sokára jön ki a köv rész :D

[Szerkesztve]

(#1722) Csapi007


Csapi007
veterán

SPOILER



Hát nem volt rossz rész, de nem gondoltam volna hogy egyből belevágnak és elkezdik. Voltak jobb meg roszabb részek is... :U
Érdekes hely ez a Sona.

"Csak úgy mondom"

(#1723) Tomics válasza mcmike (#1720) üzenetére


Tomics
addikt

Én az utolsó 4 részt néztem meg és most az újat.
Asszem nem árulok el nagy titkot, ha azt mondom, hogy ez az évad is nagyon durva lesz ;] Hogy fogok kibírni 1 hetet... :DD

PH! addikt since 2004

(#1724) lorcsi


lorcsi
veterán

SPOILER



nem vagyok tőle anynira elragadtatva :F
minden áron fenna akarjék tartani az izgalmakat...megint szöktetés, megint börtön, megint túszok :W

(#1725) Csapi007 válasza lorcsi (#1724) üzenetére


Csapi007
veterán

Persze, különben senki se nézni. :U

"Csak úgy mondom"

(#1726) lorcsi válasza Csapi007 (#1725) üzenetére


lorcsi
veterán

ok, de ez a börtönjárás már sokadjára megy ...uncsi

(#1727) #PeTeY# válasza lorcsi (#1726) üzenetére


#PeTeY#
tag

Nem véletlenül Prison break a címe...:D Fura lenne, ha sütit sütöttek volna a Mikulásnak a folytatásban.

(#1728) Thulcandra válasza Sátán44 (#1712) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Há nem barátok közt színvonalú meg költségvetésű cucc ez hogy naponta nyomják :DDD

Sőt, még 2-3 hetes szünet is van az évad közbe, nyáron meg aztán se kép, se hang!

Na, vacsorázom aztán meglesem s03e01 -et

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#1729) mcmike válasza #PeTeY# (#1727) üzenetére


mcmike
őstag

''sütit sütöttek volna'' -> lehetne Cookie Break az új széria neve... :Y

Tomics: jó 5let, tényleg elég lesz 4 epizód az emlékek felelevenítéséhez... :U

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#1730) Sátán44 válasza Thulcandra (#1728) üzenetére


Sátán44
addikt

Én minden órában nyomatnám :D Most néztem meg én is,hát mit ne mondjak....f@szom mikor adják már a következő részt :DD

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#1731) bobace válasza lorcsi (#1726) üzenetére


bobace
őstag

hát szerintem nem uncsi, ha sikerül tartani ezt a tempót nem lesz uncsi, nem fog ellaposodni remélem, mint az előző vége.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1732) lorcsi válasza bobace (#1731) üzenetére


lorcsi
veterán

végül is ízlések és pofonok :D

(#1733) brownus válasza lorcsi (#1726) üzenetére


brownus
veterán

a címe csak sugall már vmit:D

de nem az igazi, misi is olyan kismisis, olyan izééé. :D most még jobban hunyorít, nem? biztos sokat gyakorolta. ha nem lenne mahone, meg t-bag, egy fos lenne ez a sorozat. (jaa, t-bag játszik a carnivale-ban is, ott csak kisgecit alakít:) )
pbs03e01: 7.5/10

tölteléknek jó lesz ez a pbs03... 1 hét és itt a heroes, októberben a razor, aztán januárban a bsg... meg van még 1-2



[Szerkesztve]

(#1734) ChromeX


ChromeX
addikt

SPOILER

nekem tetszett ez a rész bár ha nem lenne mahone akkor tényleg nem lenne annyira jó, akkor ki mentette volna meg most scofield-et, az a jelenet tetszett a legjobban, csak ez a sok összeesküvés elmélet :U de amúgy jó lesz ez az évad, a börtönös része legalábbis :DDD

[Szerkesztve]

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1735) Achill3uS


Achill3uS
veterán

SPOILER

énis megnéztem, bár kicsit elment a nyáron a pb-s hangulatom, most meg megnéznék egybe vagy 10 részt megint :) szval jól felpörögtek az események (szokás szerint), rendesen kitalálták ezt a sona-t, csak azt nem értem, ha nincs benne börtönőr meg senki a feka csávó mitől nagy úr? letámadják 10-en őt meg a szimpatizánsait és done, aztán már csak ki kell törni. nem értem egyelöre mi tartja őket bent azokon a külső kommandosokon kivül. viszont érdekes lesz innen a kijutás, meg hogy milyen kapcsolatok alakulnak ki bent, és mit kezd lincoln odakint. szóval jó kis évadba vágunk bele, csak ne menjen el annyira idióta misztikus irányba mint a lost és jó lesz :D

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1736) keIdor válasza Achill3uS (#1735) üzenetére


keIdor
titán

SPOILER

Mondták benne, hogy volt egy börtönlázadás 1 éve és azóta magukra hagyták az örök a fogjokat... se az állam, se a katonaság nem avatkozik bele. A feka csávó története szerintem meg majd idővel kiderűl úgyis. Sucre is kint van/lesz 2. részben felbukkan, keresni fogja Bellick-nél Marricruz-t. Neki is biztosan lesz valami szerepe.

[Szerkesztve]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1737) brownus válasza Achill3uS (#1735) üzenetére


brownus
veterán

ez jutott nekem is eszembe:)

(#1738) szatocs


szatocs
őstag

Tegnap ahogy néztem az rtl - en a sorozatot, hirtelen nagyon kíváncsi lettem, hogy ki az a hű de jó csaj. Aztán megtaláltam: Holly Valance :R

=== Szatocs ===

(#1739) Woodslave


Woodslave
nagyúr

nagyon igéretes, mit igéretes, qrvára teccik :C :C :DD :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1740) Achill3uS válasza keIdor (#1736) üzenetére


Achill3uS
veterán

igen, de ez nem válasz az általam megfogalmazott kérdésre :)

brownus: ez mind? :D

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1741) brownus válasza Achill3uS (#1740) üzenetére


brownus
veterán

bocs, a lostos dolog:D

(#1742) G3r!


G3r!
tag

lehet hogy nem éppen ide vágó kérdés de nem tudja valaki hogy hol lehetne kapni olyan baseball sapkát amit scoefield videlt egyes részekbe (kék nagy C betűvel)??? :F Előre is köszi ha valaki tud infóval

(#1743) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

SPOILER

S03E01:

Frankó rész volt, de az utolsó perc miatt keserű vagyok... nagyon gagyi folytatás pattant ki a rendező fejéből, látszik hogy ez már csak muszájból megy. De nem akarok egy rész alapján ítélkezni, várjuk meg mi lesz.

lorcsi: kb. én is ezt érzem, így gáz lesz

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1744) bobace


bobace
őstag

Nincs is jobb az új hétnél :D Ma PB és Heroes, meg uj RIOS mi kell még :D Már csak a szokásos várakozás órái a feliratra.
Lehet hogy laposodó ágban van a sorozat, de valamit nézni is kell :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1745) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

2. rész se lesz rossz, ebbe is csak bele néztem :R

(#1746) keIdor


keIdor
titán

Megnéztem a 2. részt is ma délelött, durva! :))
Sona rulz! :DD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1747) sghc_toma


sghc_toma
senior tag

ehh.. Scofield nagy varázsló, a legújabb részben két vágás alatt kb. 3-szor annyi víz lett a poharában, mint volt.. :D

in asm we trust

(#1748) keIdor válasza sghc_toma (#1747) üzenetére


keIdor
titán

Azt néztem én is. :D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1749) Tomics


Tomics
addikt

mod: 2x küldte el

PH! addikt since 2004

(#1750) Tomics


Tomics
addikt

felirat mikorra várható? vagy már van? :B
a feliratok.hu egyik mirrorja se akar működni nálam

PH! addikt since 2004

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.