Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:38

LOGOUT.hu

A szökés (Prison Break)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) dokar válasza Motion_Blur (#1800) üzenetére


dokar
addikt

SPOILER

After his failed attempt to rescue LJ and Sara, Lincoln receives a deadly warning from The Company.

Tehát nem a keze. :DDD

Sarah Wayne Callies is not returning to Prison Break after all.

Ergo sesem szerepelt a 3. évadban.

extra - SEXRay

(#1802) Woodslave válasza Csapi007 (#1799) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tudom, úgy értettem, nem a szinész volt :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1803) (Kolombusz) válasza lorcsi (#1796) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

a cég az fbi ;)

(#1804) brownus válasza (Kolombusz) (#1803) üzenetére


brownus
veterán

ezt miből logikáztad ki? lehet akár a cia is.

kicsi sp
nekem ez a rész tetszett a legjobban:) t-bag nyalós geci amilyen mindig is volt, már várom mikor belezi ki a feka stricit. (a laceche emberét) mahone meg :R sajnálom szegényt 3 napja nem kapja meg a napi betevőt, qrva szar lehet...:D

ha sara áldott állapotban van irl, akkor az ő feje lesz a dobozban...

(#1805) lorcsi válasza brownus (#1804) üzenetére


lorcsi
veterán

SPOILeR

ahogy most a sztori kinéz simán legyűri T a fél kezével a kigyúrt négert

(#1806) Achill3uS válasza brownus (#1804) üzenetére


Achill3uS
veterán

spoiler
sajnos nekemis van egy ilyen tippem :(
szar h kiirják a sorozatból, innetől kezdve ha nem bonyolítják túl a szálakat kiszámíthatóak az események, még 10 részen keresztül szkófildék kiszöknek, aztán linc-el szépen felkeresik azokat akik megöltél sara-t, és leszámolnak a "céggel", the end ;]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1807) bobace


bobace
őstag

Spoilerszerűség

Voltak benne jó részek, de ez a rész elég uncsi volt, a 2. rész feladta a leckét de ez valahogy nem volt az igazi :(
Mindenesetre kiváncsi vagyok a meglepire :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1808) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

(#1809) (Kolombusz) válasza brownus (#1804) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Általában az FBI-t hivják a cégnek.

(#1810) Woodslave válasza (Kolombusz) (#1809) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sztem meg pont a CIA-t :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#1811) Csapi007 válasza .:Kristian:. (#1808) üzenetére


Csapi007
veterán

Hát igen, mi van a dobozban. :D

"Csak úgy mondom"

(#1812) Oly válasza (Kolombusz) (#1809) üzenetére


Oly
senior tag

Általában az CIA-t hivják a cégnek... az FBI-t meg irodának.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#1813) (Kolombusz) válasza Oly (#1812) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Igaz, kevertem. :B

(#1814) chungee


chungee
addikt

Cég mindenhol ott van, még a heroes-ben is :DDD

Néha már keverem a kettőt :B

(#1815) concret_hp


concret_hp
addikt

spoiler ?

nemtom mérnem ásnak alagutat embereink? :U nehogy má' egy 3-400m-t nem tudnának kiásni... aztán spuri :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1816) Rommel6600 válasza concret_hp (#1815) üzenetére


Rommel6600
őstag

spoiler

Egy hét alatt 3-400m alagutat? :DDD Szerintem akkor sem sikerülne nekik ha maga Sztahanov is ott lenne a Sona-ban, és Ő is ásna (1935. augusztus 31-én 102 tonna szenet bányászott 5 óra 45 perc alatt, ami előírt mennyiségének 14-szerese volt...)
A másik meg, hogy nem mindenki akar megszökni onnan, lásd a kiskirályt.

(#1817) Csapi007 válasza concret_hp (#1815) üzenetére


Csapi007
veterán

Úgy semmi értleme nem lenne a sorozatnak. ;]

"Csak úgy mondom"

(#1818) Lacigyermek


Lacigyermek
csendes tag

F@sza az egész sorozat, csak az a baj hogy Scofield a való életben |}UZI :Y

(#1819) Csapi007 válasza Lacigyermek (#1818) üzenetére


Csapi007
veterán

Haggyad má ezeket a bulvár pletykákat... :(((

"Csak úgy mondom"

(#1820) Oly válasza Lacigyermek (#1818) üzenetére


Oly
senior tag

Meg, ha az is... Mi van akkor?
Attol fuggetlenul jo szinesz!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#1821) Motion_Blur válasza Lacigyermek (#1818) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Már értem, miért vágott olyan szenvedős pofát, amikor még az elején meg kellett csókolni szarát :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1822) keIdor


keIdor
titán

SPOILER

Sajnos az volt a dobozban, amit vártunk... :(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1823) (Kolombusz) válasza keIdor (#1822) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Spoiler

Én különösebben nem szomorodtam el.
Bellick ismét bebizonyította, hogy mekkora egy geci, de meg is kapta, amit megérdemel.

(#1824) I_Am válasza keIdor (#1822) üzenetére


I_Am
veterán

Spolier

Barátnőm azt mondta, hogy ha az lesz amit tippeltem nem nézi tovább a sorozatot. Nem hitt nekem, azt hiszem ma este külön alszunk. ;] :D

szerk: még nem látta a mai részt.

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#1825) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

SPOILER

Hát még hajnalba néztem meg lefekvés előtt s03e04 -et, sokkat kaptam majnem attól h mi volt a dobozba, igaz sejtettem h ez lesz, de....
Még mindig reménykedek benne h kiderül, hogy nem is eredeti volt hanem a company gyártatta :D Aztán visszatér v.hogy.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#1826) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Van már magyar felirat S03E04-hez? :U

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1827) bendeguz 76 válasza Motion_Blur (#1826) üzenetére


bendeguz 76
tag

kora estére igérték :C

(#1828) bendeguz 76


bendeguz 76
tag

felirat az uj részhez:http://www.opensubtitles.org/hu/download/file/1951700649 :R

(#1829) 1010


1010
őstag

sztem marcipán volt a dobozban

de bátyuska ugyis annyira hülye

ez az évad már kicsit gáz
rákerestem arra cuccra ami oldaja az acélt hát még a wikipédia se talált semmit

(#1830) (Kolombusz) válasza 1010 (#1829) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Az angol felirat sok helyen hibás.
Valószínűleg van ilyen anyag, csak rosszul írta a csávó és gondolom akkor aki a magyart csinálta is rosszul írta.
Holnap este megmondom, hogy létezik-e ilyen anyag. Légy türelemmel. :K

(#1831) .:Kristian:. válasza bendeguz 76 (#1828) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Ez egy nagy semmi :( vannak benne úgymond "tükörfordítások" amitől elég értelmetlen lesz. Holnap megnézem a Victorpictoros verzsönt is.

SPOILER

Nyilvánvaló volt, hogy Sara lesz a dobozban, ezért ez annyira nem lepett meg. Arra lennék kíváncsi, hogy ki mozgatja ezt az egészet. Susan is csak egy "katona". Az oké, hogy a cég irányítja de azon belül ki? Tábornok?

(#1832) 1010


1010
őstag

volt a második évad végn egy kposz emberek fehér küpenybe sztem az tudmindent
vp felirtatot télleg érdemes megvárni

(#1833) The DJ


The DJ
addikt

Nem lesz többé Victorpictor felirat :( Mivel előtte elkészült a fentebb linkelt fordítás ezért ráunt és írta valamelyik fórumon, hogy nem fordítja tovább és reméli, hogy lesz valaki más, aki vinni fogja a sorozatot...

[I]* Felirat by Victorpictor

Nos, a belinkelt OS sub nem is olyan rossz, úgyhogy én nem csinálom tovább feleslegesen. Mindenki nézze meg azzal, tényleg nem vészes, legalábbis így első látásra.
Sajnálom, hogy rögtön az első "blog" így sikerült, de azt hiszem ezt most kell abbahagyni. Ez a sorozat már túl nagy hype-ot kapott, ezért természetes, hogy mások is elkezdik fordítani, más kérdés, hogy kitartanak-e hétről-hétre. Nekem viszont nincs kedvem azon "aggódni", hogy vajon ezen a héten feleslegesen dolgozom-e vagy lesz értelme.
Szerencsére annyira nem üres az életem, hogy ragaszkodjak ehhez a dologhoz, ezt remélem megérti mindenki. Nagyon sok kedves, bíztató, köszönő levelet kaptam tőletek ez alatt a majdnem 2 évad alatt, köszönöm nektek. Utólag is elnézést kérek azoktól, akiknek nem válaszoltam, biztos volt ilyen, bár igyekeztem mindenkire időt szakítani.
Janinak is tartozom egy sorry-val, ennek hamar vége lett, bocsi.
Na, mielőtt mindenki sírva fakad, elbúcsúzom és bízom benne, hogy gyorsan talál a sorozat egy állandó, megbízható és pontos fordítót.
Mindent bele!

Sziasztok[/I]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#1834) Oly válasza The DJ (#1833) üzenetére


Oly
senior tag

Petíció

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#1835) .:Kristian:. válasza The DJ (#1833) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Remélem nem gondolja komolyan se ő, se az aki csinálta a feliratot, hogy ez így jó lesz.

Nos, a belinkelt OS sub nem is olyan rossz

Csak a fele értelmetlen... :(

(#1836) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nézzétek már angolul, ne sirjatok. :D

(#1837) _seth_


_seth_
veterán

Sara

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1838) tailor válasza keIdor (#1822) üzenetére


tailor
őstag

áááááá, tudtam :( Még nem láttam a 4.-et, de nem bírtam ki, hogy ne olvassam el a spoilert... Basszus... Szegény Michael...remélem a végén átvedlik Rambo-vá :((

(#1839) .:Kristian:. válasza (Kolombusz) (#1836) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

nem mindenkinek van angol felsőfokú...

(#1840) bobace válasza .:Kristian:. (#1839) üzenetére


bobace
őstag

Nem is kell, mert hála a jó égnek Victor Maister a sok "rengeteg levél, hozzászólás, petíció, stb.." hatására folytatja a munkát :) Ma este a jól megszokott Victor minőséggel visszatér :D Nem is bánom hogy nem néztem meg még a másikkal.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#1841) lorcsi válasza (Kolombusz) (#1836) üzenetére


lorcsi
veterán

az animéket meg japánul, nem?
:W

(#1842) Tomics


Tomics
addikt

VP fordításai nélkül én sem nézném tovább, örüljünk hogy folytatja. Várjuk az estét :)

PH! addikt since 2004

(#1843) Lacigyermek


Lacigyermek
csendes tag

:Y Mért nem ír ide senki, a legjobb sorozat a világon :DD :DD

(#1844) lorcsi válasza Lacigyermek (#1843) üzenetére


lorcsi
veterán

nem csak a világon!
az egész univerzumban :DDD

(#1845) Oly


Oly
senior tag

Nah de jó! Tudtam, hogy folytatja... így nem néztem meg! ;]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#1846) (Kolombusz) válasza .:Kristian:. (#1839) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Barátom középfokkal is felirat nélkül nézi és érti, pedig 1 éve nem tanul már angolt.
Egy-két hadarósabb részt nem ért, azt el szoktam neki magyarázni, de a lényeget megérti. :U

Na jó, inkább hallgatok, kiutáltok innen a végén. Victorpictor pedig a mennybemegy. :D

[ Szerkesztve ]

(#1847) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Most biztosan sokan hiteltelennek tartanak majd, meg suttyónak, meg minden egyébnek, de én betérdeltem azon, hogy ennyien mellettem vannak. Komolyan mondom, ezt nem gondoltam volna. Rengeteg levél, hozzászólás, petíció, hihetetlen.
Ezért és közeli hozzátartozóim bíztatására úgy döntöttem folytatom a pb fordítást, már ha nincs még új fordító kijelölve.
Már szinte látom a sok fröcsögő hozzászólást, akik ezt ócska reklámfogásnak tartják és valahol meg is értem őket. De úgy döntöttem megfogadom a tanácsokat és nem törődöm velük.
Ha Jani megengedi, akkor folytatom a "blogolást", de kommentek nélkül.
Szóval: Prison Break 3x04 - 49%, várható befejezés: ma este 8 körül.

By Victorpictor.

Tehát 8 körül PB :)

(#1848) bendeguz 76


bendeguz 76
tag

már kész a felirat.hosszupuskán megtalálhato

(#1849) Tomics válasza bendeguz 76 (#1848) üzenetére


Tomics
addikt

Victorpictor felirat

PH! addikt since 2004

(#1850) Tomics válasza I_Am (#1824) üzenetére


Tomics
addikt

spoiler

LOL nálunk is bepipult a barátnőm, mert ő volt a kedvenc szereplője, de rávettem, hogy tovább nézze.. :DDD

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.