Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B42 ISS

    csendes tag

    Sziasztok!

    Új vagyok itt, még nem jártam erre, azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek mi lehet az oka, annak, hogy:

    2004 decemberi S40II 1.8-as benzines motor hidegen rángat, késleltetve adja a gázt, fuldoklik a motor, le is áll, szóval kész szégyen. Nem most vettem, már megvan 5 éve, akkor 3 és fél éves volt amikor megvettem (62.000 km-el) de mára már nagyon idegesít. Próbáltam nem foglalkozni vele, mert maga a kocsi a mai napig nagyon tetszik, de ezt már nem akarom tovább elviselni. Olyan mintha egy kezdő vezető bénázna minden elindulásnál, holott 26 éve van jogsim. Ha gázt adok elindulásnál, nemhogy gyorsulna, hanem elkezd úgy belassulni, hogy szinte előre dőlök az ülésben, aztán meg hirtelen kilő... (vagy lefullad) Kerestem neten is, talán annyi, hogy ha jól tudom Ford Focus (talán C Max) féle motor lenne ez és a Fordokról több esetben olvastam ugyanilyen rángatásról. Lehet ezzel valamit kezdeni, vagy megmarad? Melegen már annyira nem csinálja. Ja és a fordulatszám mérő mutatója ha üresben gurulok, akkor hol fel megy, hol le, tehát nem egy fordulatot jelez. Pl. ha hosszú lejtőn gurulok lefelé)
    Köszi előre is, üdv

    Ezt szíjja, ezt meg szoríjja Kend!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés