Hirdetés
- GoodSpeed: Norton 360 Premium: 75GB Cloud PC Backup for 10 Devices 14.99€-ért? Igen!
- sh4d0w: StarWars: Felismerés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Meggyi001: Kórházi ellátás: kuka vagy finom?
- sziku69: Szólánc.
- Lalikiraly: Astra kalandok @ Negyedik rész
- GoodSpeed: Nem vénnek való vidék - Berettyóújfalu
-
LOGOUT
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sonja
nagyúr
-
Vladi
nagyúr
válasz
joecontra
#27654
üzenetére
szerintem a nouveau drivert erőlteti. Lehet blacklistelni kéne, ha a csomag nem teszi meg neked. link. Arra figyelj, hogy inkább csomagból telepítsd ne az itt ajánlott binary driverrel. rpmfusion tároló tipikusan.
S neked is szólok, egyel fölötted, hogy van fedora topik.
-
Ice&Lime
veterán
válasz
joecontra
#20948
üzenetére
Köszi, meglett, most onnan írok már ide.
(#20947) CPT.Pirk: igen, azzal próbálom amin jó volt a fényerőszabályzó és a touchpad (úgy ahogy elmegy).Van is pár kérdésem, találta 279 frissítést 157MB körül. Ez nagyon sok, ezt mind bekell frissíteni? És ettől nem változik meg valami, például, ami előbb jó volt, frissítés után rosszabb lesz, stb...
-
joecontra
addikt
válasz
joecontra
#17606
üzenetére
Fejlemény a disztró fagyások ügyében. Live módban OpenSuse-val ha elindítottam a System Settings-t, a "szokott módon" megállt a kép és szétesett (többször is próbáltam, mindig ugyanakkor és ugyanott esett szét).
Itt is, mint a korábbi esetekben integrált videokártyáról (GeForce 6150SE nForce 430) ment a monitor. Kipróbáltam: a BIOS-ban tiltottam az integrált kártyát és átkötöttem a monitort egy diszkrét kártyára (GeForce 6200 LE).
Ismét elindítottam az OpenSuse-t Live módban és elindítottam a System Settings-t és nem fagyott ki, hanem szépen bejött.Ebből nekem az a tanulság, hogy az integrált kártya volt a ludas és nem az általam kipróbált disztrók.
Tehát hardver gond volt és nem disztró gond.Üdv,
J -
joecontra
addikt
válasz
joecontra
#17610
üzenetére
LIVE inditas alkalmaval a kernel safe mode egy szoveges feluletet hoz be. Viszont a no local apic kernel beallitassal beerek a grafikus feluletre es a firefox sem rogyasztja terdre a rendszert.
Ennek mi az oka?
(Manjaro alol irom ezt es szandekosan nem allitottam magyarra meg).
Udv,
J -
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! ASUS TUF F15 FX506HE notebook - i5 11400H 16GB DDR4 512GB SSD nVidia RTX 3050Ti 4GB W11
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro 256GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3280, 100% akkumulátor
- Nikon D3500, Tükörreflexes (DSLR) fényképező
- MacBook felvásárlás!! MacBook, MacBook Air, MacBook Pro
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Valami nálad lehet?!




