- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Real Racing 3 - Freemium csoda
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Szólánc.
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- GoodSpeed: AMD Ryzen 9 9900X (100-100000662WOF)+ Samsung 990 PRO 2TB MZ-V9P2T0BW
- Rap, Hip-hop 90'
Hirdetés
-
LOGOUT
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Mr. WolfDog
tag
válasz
rybank #17110 üzenetére
Én örülök neki, hogy nem áll olyan gárda mögötte mint az ubuntu mögött, akik úgy kiadnak egy teljesen új verziót, hogy több benne a bug mint az újítás csak azért mert elértünk 20xx. xx. xx. dátumra..
Sokkal lassabb lesz itt a rls, de elég kemény tábor fog mögötte állni egy idő után. Elég már csak most olvasni a fórumot
-
f_sanyee
senior tag
-
-
mezis
félisten
válasz
rybank #16870 üzenetére
Szűkítettem: Vagy a driver vagy a NetworkManager. Ez utóbbival kapcsolatban az /etc/NetworkManager/system-connections alkönyvtárban ráleltem a tökéletesen kitöltött adat file-ra, melynek tartalma:
[connection]
id=akarmi
uuid=ae34eda1-9917-48e5-beaf-5bc62d41b09b
type=802-11-wireless
autoconnect=false
timestamp=1364912289[802-11-wireless]
ssid=akarmi
mode=infrastructure
security=802-11-wireless-security[802-11-wireless-security]
key-mgmt=wpa-psk
psk=eztnemmondommeg
[ipv4]
method=auto[ipv6]
method=autoÉs mégsem csatlakozik.
-
vinibali
őstag
válasz
rybank #15755 üzenetére
köszönöm a válaszokat.
fontos lenne nekem, hogy ne egy külön progival, hanem pl chromeon belül tudjam nézni rendesen a videókat. ezért is kérdeztem a VAAPI-t.
SSD-nél nem kimondottan a sebességre vonatkozóan, hanem az élettartam monitorozása kerestem volna valamit, a fejlett kernel miatt erre nem is gondoltam
a Drivereket tekintve, zárton kívül melyikhez használható a Catalyst vagy van külön ehhez hasonló konfiguráló programja? -
-
Új hozzászólás Aktív témák
- Játékkulcsok olcsón: Steam, Uplay, GoG, Origin, Xbox, PS stb.
- Jogtiszta Windows - Office & Vírusirtó licencek- Azonnal - Számlával - Garanciával - Nint.hu
- PC Game Pass előfizetés
- Több mint 70.000 eladott szoftverlicenc
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Telefon felvásárlás! Samsung Galaxy A15, Samsung Galaxy A25, Samsung Galaxy A35, Samsung Galaxy A55
- Surface Laptop 4 i7-1185G7 16GB 256GB
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy Note 10+/Samsung Galaxy Note 20/Samsung Galaxy Note 20 Ultra
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2954
- REFURBISHED - Lenovo ThinkPad 40AC Thunderbolt 3 docking station
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest