Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Gran Turismo

Hozzászólások

(#8101) ProEvoFan válasza John_Deere (#8100) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Vannak visszajátszások.
Napi versenynél nézd meg a top10et.Valamelyik név mellett ott van a videó lejátszása lehetőség.Párat végignéztem.Nagyon mennek, pár milliméterre a faltól, halál pontosan tolják.

(#8102) erahurka válasza John_Deere (#8100) üzenetére


erahurka
félisten

A top 10 leggyorsabb kört vissza lehet nézni :K

Általában csak simán ennyivel jobbak, illetve kiismerték a pályát hogy hol mennyire engedi a kanyarlevágásokat, milyen íven érdemes fordulni, stb.

(#8103) John_Deere válasza erahurka (#8102) üzenetére


John_Deere
tag

Jah igen? Bocsánat, akkor Én voltam a láma és nem vettem észre. :B

(#8104) John_Deere


John_Deere
tag

Fuuu ez a Dragon Trail visszirányba elég szívás így versenyben, első körben elég nagy a káosz, hogy véletlenül se érjek senkihez, plusz a falhoz sem. Elég nagy lelki erő kell majd, hogy a nap végét pozitív mérlegekkel zárjam. :U

(#8105) ProEvoFan válasza John_Deere (#8104) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Konkrétan az egy jó pálya...ha nem fordítva lenne.Nem érzem.Amúgy miért csak Golffal lehet menni a napi első versenyen?Ez fix vagy nincs több megfelelő autóm a garázsban?

(#8106) erahurka válasza ProEvoFan (#8105) üzenetére


erahurka
félisten

Ez fix. Ha one make a verseny neve akkor csak egy fajta kocsival lehet menni.

Én azt szeretem a fordított Dragon Trailben, hogy a sikán sokkal könnyebb. Cserébe a pálya többi része nehezebb :D

(#8107) ProEvoFan válasza erahurka (#8106) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ok, de kb minden nap csak only Golf.Nem változik?

(#8108) erahurka válasza ProEvoFan (#8107) üzenetére


erahurka
félisten

Általában a Daily A néhány napig ugyanazt az autót futtatja különböző pályákon.

(#8109) Quentaro


Quentaro
tag

Uraim, mosolygós szép napot mindnyájatoknak! Egy nagyszerű lehetőség miatt írok! :)

Quentaro81 néven játszom - és ennél bőven többet is teszek/teszünk: pl. közt FUN versenyeket is szervezünk esténként!
Mivel rég jártam nálatok, és azóta jócskán megszaporodtak a kommentek - bizony EZ a játék érdeme -, engedtessék meg, hogy újra figyelmetekbe ajánljam Facebookos kis közösségünket, és ugyanezt PS4-en is!


És persze „csak úgy” is jelöljetek bátran, akár az alkalmazáson, vagy a hivatalos PS oldalon keresztül, ha így gyorsabb! (https://www.playstation.com/en-gb/ )

Legvégül pedig a játékos profilom ajánlanám!
További csodás napot! :R

https://GTFever.EU

(#8110) erahurka


erahurka
félisten

Feljutottam S kategóriába és wow! :Y Egész más itt menni! Meg lehet csinálni előzéseket, kifékezéseket, lehet védekezni, az emberek nem úgy előznek meg hogy letolnak a pályáról, mintha egy másik játék lenne! Mondjuk végül lecsúsztam A-ba, de amúgy nem is értem, persze voltak kontaktok de senki sem repült a kavicságyba...

Ugyanakkor a játék wtf... 8. helynél nem tudtam ma előbbről indulni, helyet se nagyon javítottam, de szerinte még mindig B kategóriás sofőr vagyok... Szeretnék azért első helyért menni vagy valami, nem tudom miért nem olyanokkal rak össze akikkel egy szinten vagyok...

(#8111) Black&White


Black&White
addikt

Nekem meg összejött végre az arany Nordschleife-n, egészen 6:55-ig "repültem".
Vagy 12mp-et javultam ma. :)
Nagyon szeretek itt menni, bár joy-jal azért küzdős, eléggé. :DDD

(#8112) Remi1234 válasza erahurka (#8110) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Üdv a klubban 😀 én arra gondoltam valahogy visszacsúsznék C-be, mert itt már nehezen rajtolok 4. Helynél előrébbről :(

PSN ID: RemiFungus

(#8113) John_Deere válasza Black&White (#8111) üzenetére


John_Deere
tag

Én még halogattam, hogy belekezdjek, bőven van még csinálni mit azon kívül, de érzem, hogy nagy szívás lesz. :D Nagyvonalakban a pálya megy, de az arany...hát kíváncsi leszek. :DDD

Szerk.: Csak délután leszek játék előtt, de érdekelne, mik a mai daily race-ek.
Mármint a pálya + autó, a One Make kategóriában. Valaki meg tudná majd írni? Vagy hol lehet csekkolni?

[ Szerkesztve ]

(#8114) bandiie válasza John_Deere (#8113) üzenetére


bandiie
aktív tag

(#8115) John_Deere válasza bandiie (#8114) üzenetére


John_Deere
tag

Köszönöm! :R
Még ugyanaz, mint a tegnapi akkor. Gondolom, majd napközben fog változni.

(#8116) Jakab66[hun]


Jakab66[hun]
senior tag

Gyalázat hogy Zsoltika milyen gyenge... Remélem javítanak rajta.

Gipsz Jakab

(#8117) bandiie válasza John_Deere (#8115) üzenetére


bandiie
aktív tag

Igen, később szokott frissulni, van hogy csak délután.

(#8118) erahurka válasza John_Deere (#8115) üzenetére


erahurka
félisten

Reggel 8-kor frissül de a csávó aki az oldalt csinálja csak magyar idő szerint dél körül tud ráfrissíteni.

Én reggel ránéztem amúgy: az biztos hogy a Daily A a Brands Hatch Indy-n megy Nxxx-es Mitsubishikkel. A többire nem emlékszem.

(#8119) John_Deere válasza erahurka (#8118) üzenetére


John_Deere
tag

Hmm, érdekes, köszi szépen mindenkinek a választ. :)

(#8120) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

One Make Race B versenyen nem enged menni, pedig megvan az Alfa Romeo.Engedélyezve van BoP, gondolom ezért nem mehetek az autómmal.Ezt a BoP opciót hol tudom kalibrálni?

[ Szerkesztve ]

(#8121) John_Deere válasza ProEvoFan (#8120) üzenetére


John_Deere
tag

A BOP az az autók közötti Balance, egy versenyben, ha több típus és részt vesz, kalibrálja az értékeiket, hogy nagyjából egál legyen a teljesítményük.
De azt Én is néztem, hogy egy One Make versenynél mi értelme van.
Én azt mondanám, ilyenkor lefixálja Neked, milyen beállításokkal vehetsz részt a versenyen az autóddal.
Ez gondolom full-stock és hard gumik szokott lenni.

Szerk.: Én is megpróbáltam belépni és beengedett qualify-ba, szóval ha valamit piszkáltál az autón, állítsd default-ra szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#8122) erahurka


erahurka
félisten

Hogy ezt a boxos bugot nem tudják javítani! Pont most csinálta meg egy német srác daily B-n, valahogy betolatott a boxba, aztán úgy kanyarította ki onnan a játék hogy lett egy 44 másodperces első köre...

(#8123) Quentaro


Quentaro
tag

Valaki most? ONLY Hungarians szoba, Quentaro81
😀

https://GTFever.EU

(#8124) John_Deere válasza erahurka (#8122) üzenetére


John_Deere
tag

Én olyat még nem láttam, elég durván hangzik. :U

(#8125) Kickass válasza John_Deere (#8124) üzenetére


Kickass
őstag

Jé egy ismerős arc :D Na ha PS előtt leszek felveszlek.

(#8126) John_Deere válasza Kickass (#8125) üzenetére


John_Deere
tag

Hát Te itt? :D Rendben van. :DDD

(#8127) frankstork válasza Quentaro (#8109) üzenetére


frankstork
aktív tag

Csakhogy a tisztelt társaság hallja milyen jó hangulatú fun race-ek szoktak lenni: Video
A szervezett bajnokságok mellett ezért is jó csopitagnak lenni.

[ Szerkesztve ]

(#8128) ProEvoFan válasza frankstork (#8127) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez jó.Nekem az a bajom, hogy nem tudom megoldani "push to talk" legyen, mint PCn a TSen. Vagy van erre valami megoldás?

(#8129) erahurka


erahurka
félisten

Na visszanyomtam magam BB-be mert a BA és BS mezőnyben nem tudtam érvényesülni. Most látszik csak igazán micsoda tűzijáték megy itt lent. Nincs kanyar hogy ne látnék vagy hallanék komolyabb ütközést :DDD Mondjuk most tudat alatt én is picit mocskosabban nyomom, nem vagyok büszke rá de hát itt csak így lehet érvényesülni. 6 győzelem az elmúlt két napból, jó lenne már ha összejönne az a két arany trófea aztán mehetnék vissza S-be hogy igazán szép versenyeket fussak. Az egy álom volt de tényleg!

(#8130) frankstork válasza ProEvoFan (#8128) üzenetére


frankstork
aktív tag

Nem értem a kérdést. Headset, aztán hosszan nyomni a PS gombot, share, beállítások valahol ott van, hogy share voice.

(#8131) Callisto válasza frankstork (#8130) üzenetére


Callisto
őstag

Push to talkot szeretne. Vagyis csak akkor menjen a mikrofon ha lenyomva tart egy gombot.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#8132) frankstork válasza Callisto (#8131) üzenetére


frankstork
aktív tag

Jaaaaa. Bocsánat. Az én headsetemen ki lehet kapcsolni, de az nem az akkor. Ebben nem tudok segíteni, remélem valaki leírja.

(#8133) erahurka


erahurka
félisten

40 győzelem! :Y Már csak 51 kell :O

(#8134) erahurka


erahurka
félisten

Resi2010 nevű német fiatalembert ha látjátok a pályán és nem győzelemért mentek, megtennétek, hogy kilökitek? Egy igazi szemét b*zi "versenyző". Élről rajtoltam, élén fordultam az első kanyarban, erre ez a mocsok levágta és bejött első helyre. Később megelőztem de a következő kanyarban kiküldött hátulról... A többi rendes pilótát is folyton lökdöste, végül hogy ne ő nyerjen beleszálltam és megmentettem a korrekt szlovák és francia pilótákat az első két helyen, az lett volna csak az idegbaj ha ez a hülye német megnyeri..... Sima győzelem lehetett volna pedig. :(((

(#8135) John_Deere válasza erahurka (#8134) üzenetére


John_Deere
tag

És ez milyen sportsmanshipnél volt? A? Mert ha S-ben vagy mi a legjobb, akkor nagy a baj. :/

(#8136) frankstork válasza erahurka (#8134) üzenetére


frankstork
aktív tag

Nálam ugyanez... Sr:S Francia külön, villogok, semmi, a végén írok neki, kilép. Előtte egy német ugyanez...
Amúgy meg 40 győzelem... Neidegesícsééfel!

[ Szerkesztve ]

(#8137) ProEvoFan válasza frankstork (#8136) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jah, vannak köcsögök.Pl a kis íven kanyarodásban mindig engedi a gép a lökdösődést.Sokan igy előznek be a kanyarban...semmi büntetést nem ad a gép.

[ Szerkesztve ]

(#8138) erahurka válasza John_Deere (#8135) üzenetére


erahurka
félisten

Ez BB volt, BS-ben ennyire durva dolgokkal nem találkoztam, apróbb lökések voltak ott nálam csak amire azt mondom még belefér.

(#8136) frankstork: Már 41 ;] Nagyon ráéreztem Interlagosra ma reggel. Nem is olyan szuper gyors vagyok inkább konstans tartom a jó tempót, íven tartom a kocsit, jók a kigyorsítások. 1.54 alatti idővel meg a pole is sokszor meg volt.

[ Szerkesztve ]

(#8139) frankstork válasza erahurka (#8138) üzenetére


frankstork
aktív tag

Láttam. Utállak. ;]

(#8140) bandiie válasza erahurka (#8122) üzenetére


bandiie
aktív tag

Ezt csinálják interlagosba is. 1.52.9-el majdnem leaderboardos időm van, potyognak a poleok, ezek a búzák meg nyerik a futamokat 40 mp körüli körökkel. :(

[ Szerkesztve ]

(#8141) John_Deere válasza bandiie (#8140) üzenetére


John_Deere
tag

Most néztem meg YouTube-on, miről van szó.
Aki új és érdekli:
Pit box glitch:[link]

Hát...a pofám leszakad.
Nem attól, hogy ilyen létezik, hanem hogy 1-2 hónap alatt nem tudták patchelni.
Elég gyorsan demoralizáló tud lenni online-on gondolom.

(#8142) bandiie válasza John_Deere (#8141) üzenetére


bandiie
aktív tag

Igen. Már megjelenés óta nincs javítva. Bár sport módba ma találkoztam vele először.

(#8143) erahurka válasza bandiie (#8142) üzenetére


erahurka
félisten

Minden frissítésben javítják, csak nem a valós problémát ezek szerint. Először eltorlaszolták a boxutcát :D Aztán elvileg megoldották, de ezek szerint van új módszer rá... Milyen besorolásban tapasztaltad ezt amúgy? Én tegnap azt hiszem BB vagy BA szinten ami azért elég magas ahhoz képest hogy ilyen szinten csalnak emberek.

Olyan bug is volt, amit csak kis oválon lehetett kihasználni a rövidsége miatt, hogy ha bemelegítésen fordítva róttál köröket, a versenyre egy lekörözéssel indult mindenki rajtad kívül :D

Szerintem az is elég gáz hogy van ilyen a játékban, nem láttam ilyen videót semmi mással kapcsolatban eddig... Project Cars, Assetto Corsa, Forza Motorsport, de még a régi Gran Turismo játékok is meg tudták oldani. Erre most a legújabb nem... Hát gratulálok.

Hozzáteszem: biztosan nem buzulna ezzel senki, ha nem ilyen észveszejtő 91 győzelmes arany trófea lenne a játékban. Totális lutri kik ellen tesz be, ha valaki még nálam is bénább szerintem az egész élete rámegy erre.

[ Szerkesztve ]

(#8144) bandiie válasza erahurka (#8143) üzenetére


bandiie
aktív tag

Egyetértek. Nagyon betett a játéknak a 91 győzelmes trophy. 7-8 tized hátrányból bevetődnek melléd az utolsó körbe csak hogy nyerjenek. Podium trophy kellett volna helyette, minden más lenne...

(#8145) erahurka válasza bandiie (#8144) üzenetére


erahurka
félisten

Annak hogy valaki minden áron nyerni akar nem tudom mennyire tett be de csaló szerintem kevesebb lenne, hiszen mi a francért csal valaki ha semmi eredménye? Én is mennék 10. helyen szép versenyeket, mint itt próbálkozni hogy vajon lenn tudok-e maradni BB alatti szinten, hogy nyerhessek még párat.

Elég lett volna szerintem a játékban lévő trófeákat betenni PSN-re is. 20 győzelem, 20 pole. 50 leggyorsabb kör megint erős, de az legalább nem befolyásolja más versenyét ha idegből akarod. És clean racing trófea! Na az eléggé kéne.

A másik meg hogy a játék csak a győzelmeket figyeli. Nagyon rosszul van kitalálva. Elvileg arról szól hogy fejlődj, de nem érdeklik a top 10-ek, a top 5-ök, a dobogók, csak a győzelmek és a poleok. Project Cars 2-ben néztem a profil oldalt, mindent számol és tök jó.

[ Szerkesztve ]

(#8146) bandiie válasza erahurka (#8145) üzenetére


bandiie
aktív tag

Pont ezért. Hajtanak a 91 win trophyra. És ez nem jó. Én úgy vagyok vele, hogy úgyis meg lesz egyszer, rá ér. 33-nál járok, idő kérdése, de nem fogok kilökni senkit azért hogy egyel több legyen.

(#8147) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Nem értem ezt a trophy vadászatot. Kit érdekel mire jár trófea? Meg hogy az első helyezések kiemelten vannak kezelve? Én azért játszok mert élvezem a versenyzést. Nem érdekel hanyadiknak érek be.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#8148) erahurka válasza Oppenheimer (#8147) üzenetére


erahurka
félisten

Van aki szereti gyűjtögetni. Én is amúgy, mondjuk olyanra nem megyek rá amiről látom hogy közel lehetetlen.

(#8149) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Circuit Experienceben szerintem minden sikerülni fog goldra, viszont a Nürburgring Nordschleifebe beletört a bicskám.Ez a pálya profiknak való.Eddig csak bronzra sikerült.20 másodpercet mikor fogok behozni?Jézus.No mindegy, azért megpróbálom.Nyárig csak betanulom :D

(#8150) erahurka válasza ProEvoFan (#8149) üzenetére


erahurka
félisten

Kapcsolj be pár segítséget, hátha. Én őszintén szólva már nem emlékszem hogy csináltam, szerintem csak kipörgésgátló meg abs volt bekapcsolva, így sikerült két kör alatt aranyra. Nem olyan vészes, ha a pályán tudsz maradni simán meg lehet csinálni.

Én mondjuk a béta alatt elég sokat mentem rajta úgyhogy ismerem a pályát.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Gran Turismo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.