Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Gran Turismo

Hozzászólások

(#10001) chris0000


chris0000
őstag

én nem tudom Ti, h vagytok vele, de a GTS-hez képest ég és föld a különbség a PS5 kontrollerel + hangokban is köröket ráver... a GTS-el pár órát játszottam mert sikerült megvenni anno pár ezerért, de nem kötött le nagyon a játékélmény... de itt már a játék eleje is tetszett, ahogy a PS5 kontroller reagál/visszajelez a gáz/fék használatra.. minden apró irányított rezgést.. de amin ledöbbentem teljesen az a driver licence megszerzésénél a kontrolleren érezhető kocsiknak a különálló alapjárata, a gyorsítása, váltása, kanyarodása, amit eszméletlen jól sikerült visszaadni.. pl mikor egy jobb kocsival kell végrehajtani egy kanyar tesztet (Nissan Z) és lehet érezni a különbséget a teljesítményben ahogy vezeted a kocsit áhh.. nah és akkor még rájön az, h milyen hangja van a Nissannak pff.. én egy gyári PS3D Pulse-t használok amit úgy látszik nagyon jól hozzáillesztettek a játékhoz.. mintha kint lennék a pályán annyira élethű... replayt nem tudom hányszor visszanéztem csak ennél a tesztnél.
és akkor még pár kocsit használtam, sehol nem tartok.. jogsit csinálom..
azt nem tudom, h egy profi kormánynál ezeket visszaadná a gáz/fék pedálra, meg a kormányra?

(#10002) @rglaaf válasza Alastair' (#10000) üzenetére


@rglaaf
veterán

Misssion résznél is van szivás ;] régi fiat 500 fel a dombra szinte megáll a kocsi :))

PSN:BiZzare_0 ️

(#10003) BusinessGuy válasza @rglaaf (#10002) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

3-ba konkrétan lassult... :C De fent kitörtem a szélárnyékból! :DDD

(#10004) hitchins válasza @rglaaf (#10002) üzenetére


hitchins
őstag

Most miert mondod? Csak ugy csapat om neki hegynek fel. 30-nal is tobbel mentem. :D

(#10005) hadam98


hadam98
senior tag

Ma már fel van oldva a GT7 Sport módban a harmadik napi verseny is!
Kicsit idegesítő, hogy állandóan elfogy a pénzem tuningra. Jó lenne már az a Legendary Alfa :K

[ Szerkesztve ]

(#10006) @rglaaf válasza BusinessGuy (#10003) üzenetére


@rglaaf
veterán

A legjobb az egészben hogy harmadikra lett meg kb sírtam menetközbe :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#10007) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Nem tudom gyerekek megjelenés előtt is nyomtsm rendesen GTS-t de GT7 mintha teljesen más játék lenne
Szinte alig tudom lereakni pedig ugyanazok a pályák ok menü mas lett de ez a dualsense nagyon sokat hozzá tesz az élményhez siman érezni mikor törne ki a gép igy meg tudom fogni.
Mindig akad tenni való sport részhez még nem is szagoltam be mert még ezt is azt is kéne csinálni ki tuning kis livery penzt is kéne mindenre szóval van anyag rendesen a single részbe is
Vannak apróbb bugok pl olaj csere utan nem változik az állapot brand cetralba beragad márka kinálat hiába váltottam de kb eddig semmi komoly

PSN:BiZzare_0 ️

(#10008) hadam98


hadam98
senior tag

Bocsi a késői válaszért. Igen van sima multiplayer a játékban szóval lehet csinálni lobby-t ahol egyébként mindent be lehet állítani.

A játéknak kezd előjönni az a része, hogy minden is drága. Minden napi versenyre szét kell tuningolni a kocsit, ez ugyan így van az egyjátékos részben is. Itt nagy problémák lesznek a milliós autóknál :K

(#10009) @rglaaf válasza hadam98 (#10008) üzenetére


@rglaaf
veterán

Szerintem az van hogy 2 hét alatt nem lehet minden összefarmolni, ps5-re nem lesz több GT igy lesz idő mindenre.
Minden sport kategoriára lesz 2-3 tuningolt verda.GTS-be volt 20-30 es mindenki max párat használt.

PSN:BiZzare_0 ️

(#10010) bardi


bardi
aktív tag

Sziasztok!

Nem igazán találtam erről értelmes infot sehol. Field of view állítható a játékban?

'92 Honda VFR 750

(#10011) Elims válasza [HUN]NIMROD (#9974) üzenetére


Elims
veterán

Hatalmas vagy!! :-)
Tényleg képes voltál összerakni egy ilyen ketyerét???? :-)
Bevallhatjuk,hogy a gyáritól picit messzebb áll,de az látszik,hogy nem 5perc alatt hánytad össze. :-)
Hihetetlen! :R

Rglaaf: "Szinte alig tudom lereakni..."

Ennek örülök. :-) Remélem most nem járok úgy,mint a gt6-tal.. :-/ Az nagy csalódás volt a megjelenésekor (nekem).
A gt sport meg.. nekem semmi.Szinte csak online móka.Megvettem x hónappal ezelőtt,de még csak ki sem próbáltam a lemezt.
Az 5. rész viszont nagyon elvitt! (+a 2.,3.)
Remélem ez is hasonló lesz.

Szerk.:

Nekem most másolja fel.

[ Szerkesztve ]

(#10012) KaitouP válasza bardi (#10010) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem, de a kamerát hátrébb lehet tolni hangányit cockpit és teljes autós nézetből is.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#10013) Televan74


Televan74
nagyúr

Gran Turismo 7 microtransactions are 700% more expensive than GT Sport

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10014) bardi válasza KaitouP (#10012) üzenetére


bardi
aktív tag

Köszönöm, az sajnos nem adja ugyan azt nekem.

'92 Honda VFR 750

(#10015) heihachi


heihachi
addikt

Van arra lehetoseg, hogy az autokon megcsillano fenyt kikapcsoljuk? Sokszor annyira csillog minden, hogy semmit nem latni tole. Szerintem rettentoen zavaro, kicsit sem latvanyos es egyaltalan nem elethu.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#10016) chris0000 válasza heihachi (#10015) üzenetére


chris0000
őstag

hi. bal felső sarok-option-Display beállításnál véletlen nem az RT beállításon vagy? akkor nagyon csillog...
én is a frameraten hagytam... üdv.

(#10017) BusinessGuy válasza heihachi (#10015) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Porold össze valami földuton és ne mosd le. :C

(#10018) [HUN]NIMROD válasza heihachi (#10015) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Nocsak, a csodálatos raytracing akkor mégsem olyan szupcsi mint ahogy reklámozták. Mondjuk PS4-en nem is kell megküzdenem ezzel a problémával. De nem lehet elégszer leírni: a grafika mesés. A régi pályák felújítva megfizethetetlen élmény.

#9983busman : én kis türelmet kérek, az S-7-nél tartok. Eddig nem vészes egyik arany sem. Ebben a sorozatban viszont már sűrűn váltogattam a segítségeket: Traction 0-1-2, ASM, és ellenkormányzás mindenféle kombinációja.

#9991@rglaaf : én is kaptam már egyszer autót, kétszer alkatrészt. Apropó! Úgy vettem észre hogy ha állítgatjuk az időzónát, akkor meg lehet duplázni a napi sorsjegyezést! Konkrétan ha a ~42? km teljesítése után előremegyünk +13 órát és újraindítjuk a játékot, akkor délután meg lehet csinálni a másnapi távot is. Aztán visszatérünk a normál módba, és másnap megint elölről fogja kezdeni a számolást, tehát ami a 2. napra jár, azt meg lehet kapni az első és a második napon is.

#10011Elims : Köszi :) Jól megfigyelhetők rajta a különböző villany- és csőszerelési kellékek :))

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#10019) Quentaro


Quentaro
tag

Helló,
felvettem innen néhány embert friend listre. Akinek még nem vagyok meg, vegyen fel:
GTF_Quentaro-HUN
Illetve ha érdekel az ilyesmi, van egy nagyon aktív FB csoport is

Majd lesznek szervezett versenyek, illetve ad-hoc megmozdulások már most is..

https://GTFever.EU

(#10020) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Controller beállításoknál nem láttam olyan opciót hogy az irányítást jobb analogra átlehetne rakni vagy csak nem találtam?
Tegnap kipörgetett a rulett 100 ropit :))
Uccsó jogsinál a félig vizes spa gulf porche kombo elég cumi :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#10021) busman válasza @rglaaf (#10020) üzenetére


busman
addikt

Spa,elég kemény,de megvan.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#10022) @rglaaf válasza busman (#10021) üzenetére


@rglaaf
veterán

Aranyra?

Haptic beállitás strongra tettem de 1óra játék után rendesen elfárad a kezem :))

PSN:BiZzare_0 ️

(#10023) GuruZone válasza @rglaaf (#10022) üzenetére


GuruZone
őstag

Mission Challenge
Magic Mountain #4
Beetle vs Sambabus

Nagy nehezen csinálok egy 0:29.378-at, erre még csak rá se kerülök a listára. ;] Az ilyen bugok nagyon felhúznak.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#10024) hitchins válasza [HUN]NIMROD (#10018) üzenetére


hitchins
őstag

Hat en hozom a formam az ajandekoknal. Az arany kb ez 10-bol
6x a legkisebb osszeg jott ki.
3x a masodik legkisebb
1x kaptam autot… a legszarabbat amit lattam addig :)

Ez az idozonat hol kell allitani?

(#10025) [HUN]NIMROD válasza hitchins (#10024) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

PS főmenü/Settings/Date and Time/Time Zone

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#10026) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Sportban itt is heti rotálás lesz a pályák között?

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#10027) hitchins válasza [HUN]NIMROD (#10025) üzenetére


hitchins
őstag

Ja hogy a ps-en :)
koszi

(#10028) @rglaaf


@rglaaf
veterán

:C

PSN:BiZzare_0 ️

(#10029) [HUN]NIMROD válasza @rglaaf (#10028) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Remélem ez a skála nagyjából lineáris és nem logaritmikus-szerű mert az S-7-nél ami itt a 9. helyen van néhány próbálkozás után 6 tizedre vagyok az aranytól, és látom hogy még rengeteg javítási lehetőség van. Szóval ha az S-10 csak egy fokozattal nehezebb akkor nem lesz az olyan vészes ;)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#10030) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Most ahogy csináltam a szuper licensznél Monza-t, eléggé feltűnt, hogy amikor a távolba nézek, főleg az árnyékos résznél, akkor eléggé mosottak meg zajosak a fák lombjai. Eddig ez semennyire nem tűnt fel egyik pályán sem, de itt nagyon. #PS5

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#10031) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Sikerült végre a High Speed Ring-en az eddigi 4 versenyt megnyerni, 1 napot rá kellett pihenni a játékra. A paprikás clubman club + szívatott nagyon, Porsche GT3-al nem ment, Mustanggal nem ment, erre egy Clio RS Trophy-val megnyertem :D A GR.4 is kemémy volt :D

A Camarro ZL1 nyeremény verda nagyon jó. Az amerikai versenyeket lehet vele húzni.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#10032) [HUN]NIMROD


[HUN]NIMROD
aktív tag

Szintén megfizethetetlen élmény, amikor Miyazono Takuma az S-9 után úgy szólít meg hogy:
"<neved>-san" :R (Ha már korábban is, akkor azt nem vettem észre.)

A napi edzés sorsjegyekkel meg mintha lenne valami további trükközési lehetőség, mert ma már mintha a harmadikat kapnám... De lehet hogy csak belezavarodtam már a kavarásba :DDD

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#10033) Viper26


Viper26
nagyúr

PS4-re meglett nálam is, ha lenne később PS5, akkor auto. update leszedi ami ahhoz kell?

iPhone 14 | FR955

(#10034) [HUN]NIMROD válasza Viper26 (#10033) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Ha jól tudom, simán futtatja mint PS4-es bármi, de rá kell fizetni valamennyit, hogy a teljes értékű PS5-ös változattá lépjen elő.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#10035) [HUN]NIMROD válasza [HUN]NIMROD (#10029) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

ehe-ehhehe... Az tény, hogy vagy egy óra volt megtanulni az összes kanyart szépen sorban, de amikor most ELŐSZÖR célba is értem a végén, arany+7 tized lett az idő, és még mindig csak csetlek-botlok a pályán. Főleg az uccsó zónában mivel oda eddig alig jutottam el, szóval tényleg nem olyan nehéz ez. A lényeg, hogy TILOS lemenni a száraz ívről, egy centire rámegy a vízre: annyi. Sokat segít a fékezési terület bekapcsolása is, bár nem azért hogy pontosan azokon fékezzünk, hanem mert mindegyiknél könnyű hozzárendelni mint viszonyítási ponthoz a fékezés első pillanatát. Meglepő, de sokkal könnyebb mint tereptárgyakhoz, legalábbis nekem ez nagyon bejött. Most hogy már van ghostom is, még jobban fog menni és arany pipa lesz :K

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#10036) chris0000


chris0000
őstag

én IA8-nál vok.. eddig arany minden.. assistok nélkül.. meglátjuk ezt a 8-ast..
az IA5-öt, áhh agyvérzés volt... kontrollerrel!! ARANYRA!! :U :Y
SL-nél mi lesz, ghost meg blur lesz körülöttem minden? üdv.

[ Szerkesztve ]

(#10037) [HUN]NIMROD válasza [HUN]NIMROD (#10035) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Ahogy sejtettem: már csak aludni kellett rá egy napot, és egy qrva béna körrel 2 szarvashibával együtt 2:25.340

Ha még nem untatok senkit ezzel: a napi edzés/időzóna-trükk visszamenőlegesen is működik, mert ma délelőtt a -11 órás időzónában újra megkaptam a tegnapi napra a sorsjegyet.

#10036chris0000 : ezek kontrollerrel még könnyebbek is mint kormánnyal, eddig nekem sem kellett beizzítanom a cuccot. Sőt amikor egyszer csak kipróbáltam, máris dobtam a Lambot az S-1-nél, mert ha csak egy tized foknyit eltérve tartom a fékezés közben a középtől, akkor máris reccs van. Kontrolleren meg csak egyszerűen nem nyomom se a jobbrát se a balrát és nincs hibalehetőség.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#10038) BusinessGuy válasza [HUN]NIMROD (#10037) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Hogy működik ez az időzóna trükk? :)

(#10039) [HUN]NIMROD válasza BusinessGuy (#10038) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Röviden összefoglalva az eddigieket: be kell zárni a játékot, átmenni egy másikba ahol még/már tegnap/holnap van, és ha lenullázódott a kilométer, akkor lehet duplázni.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#10040) BusinessGuy válasza [HUN]NIMROD (#10039) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Kiprobálom majd, köszi.

(#10041) Viper26 válasza [HUN]NIMROD (#10039) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ez eléggé csalásnak tűnik.

iPhone 14 | FR955

(#10042) ImACeltic


ImACeltic
őstag

A szuperlicensznél amikor a Yaris-al kell rallizni, azt hogy a tökömbe kell megcsinálni aranyra? :D Nézem a demonstrációt, de az meg olyan, mintha alapból sokkal simábban menne és jobban tapadna az autó a murván. Úgy veszi be 160-al az első pár kanyart mintha aszfalton menne, kis túlzással. Én meg ha lemásolom az íveit, akkor lelassulok 130-140-re. Ráadásul valamiért a pár nappal ezelőtti időmet se tudom megközelíteni. Akkor tudtam menni 1:26:200-at, most meg 1:30:000.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#10043) BusinessGuy válasza Viper26 (#10041) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Csalás nemcsalás, amilyen patkány húzásokat toltak a játékba például a csakis roulett szerencsén múló motorcsere ami napi 1-2 esély, megérdemlik. Nem értem mi szükség volt erre...
Azt sem hogy miért kellett egyes autóknál még mindig idióta módon megszabni hogy arra mehet-e turbo/kompresszor vagy sem. Már ott borul az egész hogy m3-as régi böm nem kaphat semmit ez önmagában vicc...Egyéb autókról nem is beszélve.. A szaros mikrotranzakciózás és roulettezés helyett nem ártott volna haladni a korral és az ilyen korlátozó butaságokat feloldani pláne a tuningnál...

[ Szerkesztve ]

(#10044) busman válasza Viper26 (#10041) üzenetére


busman
addikt

Az is. :(

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#10045) [HUN]NIMROD válasza ImACeltic (#10042) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Mondanám hogy szintet kell lépni hozzá sok gyakorlással, ámde ha már mentél egy ilyen jó időt, akkor legalább egyszer már ráéreztél a módszerre. Amit elég nehéz írásban kifejteni, de kb az hogy a kanyarodásra már korábban rá kell készülni azzal, hogy picit "belengeted" a gépet úgy, hogy az orra kezdjen már abba az irányba gyorsulni, ami az új vektor lesz a kanyar után. Így fékezés nélkül lehet irányt váltani, mert hiába néz az orr másfelé, a tapadás hiánya miatt még sodródik az eredeti irányba is. Aztán az is lehet hogy ki is kell kapcsolni minden rásegítést, már nem tudom mi a kombó ide, mindig újra felfedezem hogy melyik esetben mik a legjobb beállítások.
---------------------
"Csalás" téma: hát azért ez nem egy IDDQD :)) Az biztos hogy másnak semmi kárt nem okoz, de higgyétek el, a saját játékélményt sem rontja el. Ez a játékok világa, vannak hibák, aki akarja, kihasználja. Úgyis állandóan a nyomi 2-5000 pénzt adja, szerintem messze nem 20% az esély mindenre, csak azért teszik ki az autót is, hogy csorogjon a nyálunk.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#10046) BusinessGuy válasza [HUN]NIMROD (#10045) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Autót már többször nyertem. :D
Viszont a 4 csillagosban van csak motor hogy motort cserélhess járművekben.... Ráadásul szaros 30ezret ad ott max pénzt. Kétszer is azt forgattam ki bármi egyéb helyett. Ez a rulettes baromság nem tudom kinek az ötlete volt de elmehetnek a sunyiba főleg így hogy komoly játékelemeket pl motorcsere ehhez kötnek....Késöbb mi lesz, vegyünk ticketet pénzért ha több kell? Na azért remélem a fejüket veszik az EU-ban mert ez kvázi ugyan az a szerencsejátékos lootbox mint annó battlefrontnál...

(#10047) Elims válasza @rglaaf (#10007) üzenetére


Elims
veterán

Teljesen igazad van.
Ma tudtam rendesen kipróbálni.Az elmúlt napokban csak az első 3 zenés versenyt engedte,a többit töltötte lefelé (kisebb-nagyobb sikerrel..).
A zenés versenyből kilépve és be a rendes versenyhez,hihetetlen.Ez a bevezető ami ennek a játékbak van,fenomenális!
Minden gran turismo intro-ja tetszett (gt2-é különösen),de ez...naggyon jó lett!!
A grafika Gyönyörű!!Tudtam,hogy tényleg szép lesz,de ennyire nem számítottam.Fizikával is megvagyok elégedve.
A térkép szerintem praktikus,érthető,bár szerintem lesz az még bővítve.

Első autónak a lancer-t választottam.Pár verseny után úgy gondolom jó döntés volt.Utána vettem észre,hogy van a garázsban 3 versenyautó is (bár a supra-t az ázsiai versenyen lenyomták).

Van még egy kódom a játékhoz,az a ps4-es verziót adja meg+az is ad vmilyen kocsit.Talán yaris gt-t.
Ha azt a kódot beaktíválom,ps5-re is megadja vajon a yaris gt-t?Van ps4 is,ha előbb azon kellene vmit csinálni,megcsinálnám.
Mondjuk akkor már figyelnék a letőltésre..nem várnék 3-4napot. :-/ (+abba 2tb-os winchester van,helyhiány sem lehetne,mint a 800gb-os ps5-ön).
Egy-két óra játék után engem annyira megfogott,hogy nem gondolok más játékra. Pedig a snowrunner platinához nem kellene sok. :-/

(#10048) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Szuper lett az 1.0.60-as update...
2 órája szenvedek a rohadt I-3 rally license-el...Mondom ilyen nincs hát az autó egyszerűen mintha jégen csúszna közelében sincs annak a tapadásnak ami a demóvideóban van, a ranglistán meg vagy 4 másodpercet ver rám egy ismerős...bronz 0:37:1 a legjobb iőm ennyire nem lehetek balf....Eljutottam oda hogy megnézzek egy how to netes videót, gyerek íveken autózik konkrétan...Ilyen nincs nekem 30-al is mintha jégen menne...Beállítás? Segítség? Olvasom a kommenteket.. PD a patchben sikeresen lecserélte a DIRT kerekeket Sport Hardra.... :C Remélem javítják ez így teljesíthetetlen aranyra....

(#10049) dinostaRR válasza BusinessGuy (#10048) üzenetére


dinostaRR
tag

Velem is ez volt tegnap este. Nem értettem miért is szenvedek 30 percet egy rally-val (végül aranyra), felment a gőz olykor, de utána olvastam én is a hírt. :D

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#10050) @rglaaf válasza BusinessGuy (#10048) üzenetére


@rglaaf
veterán

Várj ez milyen már, kávezóba porche cup 3 pályás spa stb 5körös ok vettem racing gumikat gyorsan tudjuk le alapon
Erre mit csinál 4.körnél olyan monszun esőt b@szott be hogy kb semmi nem haladtam előre, verseny bukta ahogy kell :W
Vissza cseréltem komfort gumira szép napos idő végig, uccsó körbe borulás pár csepp eső....
Ugyan ez Nordschleife racing gumik szépen elhztam utolsó részen ajtókig érő viź a pályán
Csere vissza szép napos idő :))
Ez game szìvat rendesen :D
Mi lesz itt ha új Al sophy belekerül a játékba :K

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Gran Turismo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.