Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Gran Turismo

Hozzászólások

(#1001) sz_abika válasza Sonja (#996) üzenetére


sz_abika
addikt

There are plans in place

Szóval nem majdnem kész dologról van szó? :/

PSN: xszabikax

(#1002) nokia párti válasza blazsey2 (#997) üzenetére


nokia párti
őstag

Hát igen El Captain, Midfield raceway, pályák hiányoznak.

(#1003) blazsey2 válasza nokia párti (#1002) üzenetére


blazsey2
senior tag

Meg New York és Seattle :)

PSN ID:blazseydr

(#1004) heihachi


heihachi
addikt

Mai élményem:

blazsey2 kollégától ajándékba kaptam egy Chevrolet SSR-t, ami egy pickup, van egy verseny, amin csak pickuppal lehet indulni (akik nem tudnák, azoknak írom). Már csak ez hiányzott az amatőr bajnokságból, de nem volt szerencsém a használt piacon. Még egyszer köszi blazsey2 :R

Szóval neveztem is vele rögtön a bajnokságba, ami két versenyből áll. A verseny előtt megnéztem a typical opponentsben az ellenfeleket. Az ellenfelek közül a legerősebb 420 lóerős és 2268kg-os Chevrolet Silverado SST, a leggyengébb pedig 370 lóerős és 1687kg-os Toyota Tacoma X-Runner.
Én kicsit tuningoltam a gépen, így lett 337 lóerős (tehát a leggyengébb alatt van a teljesítménye 30 lóerővel) és 2248 kg-os (azaz nem a legnehezebb, de csak 20 kilóval van a legnehezebb alatt, de attól 80 lóerővel gyengébb is). Nem tettem rá jobb gumikat, mert előre tudtam, hogy akkor esélytelen az AI.

Az egyik verseny a Laguna Secai pályán 3 kör, ez alatt a 3 kör alatt kapott a második úgy 4 másodpercet, hogy az utolsó kanyarban keresztbe álltam, tolatnom kellett.
A másik verseny daytona ovál pálya, 3 kör, nyilván a gázt sem kell elvenni ezekkel a gépekkel 1 mp-el vertem a másodikat :DDD Azt mondanom sem kell, hogy minden segítség off, csak ABS=3.

Szóval AI patchet akarok, de minél hamarabb :(

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#1005) blazsey2 válasza heihachi (#1004) üzenetére


blazsey2
senior tag

Én meg elindultam a Dream Car bajnokságon egy Toyota Suprával 670 lovas,az ellenfelek Jaguar Lm,Audi R8 Lm 900 ló felettiek.Nordschleife volt a verseny megtoldva egy kis Nürburgringel meg egy kis esővel.A Jaguar végig 4- 5 másodperc között követett a közel fél óra alatt,szóval figyelni kellett folyamatosan.Igaz végig soft gumival mentem :D
Viszont a B-Spec meg olyan nehéz lett mint az A-Specnek kellet volna lennie.
Ott néha már veszélyben van a gamepad amit a pilótáim művelnek :(

PSN ID:blazseydr

(#1006) heihachi válasza blazsey2 (#1005) üzenetére


heihachi
addikt

Ki se próbáltam még a B-spec módot :B

Más: Akartam már kérdezni, hogy mire jó ez a share with friends a kocsiknál? Azon kívül, hogy én nem tudom olyankor használni a kocsit :U A barátok meg tudják azokat nézni, körbejárni, menni vele, vagy mi?

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#1007) blazsey2 válasza heihachi (#1006) üzenetére


blazsey2
senior tag

Ez jó kérdés nem tudom.Ki kéne próbálni.

Az egyik dögös nyereményem.

PSN ID:blazseydr

(#1008) PaJa1 válasza heihachi (#1004) üzenetére


PaJa1
őstag

Pickupot lehet nyerni valami quadcab hemi 1500-at. Én azzal toltam. Széria állapotban a nascar pályán kevésnek bizonyult. A Toyota meg egy másik nagyon elhúztak, esélyem nem volt utolérni őket. Ezért tuningoltam a talicskát 450 ló környékére és így nyomtam neki, ők végsebességben így is jobbak voltak, ezért amint élre kerültem folyton a visszapillantót kellett néznem és húzni rájuk a kormányt, mert elmentek volna.

A Bspec 1 rakás fos szerintem. unalmas és muszáj végigvárni az egész versenyt.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1009) Sonja


Sonja
veterán

Gran Turismo 5 Getting Free Limited Edition DLC for Christmas

Tudja valaki, hogy kell létrehozni Japán accot? :DDD

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1010) sz_abika válasza Sonja (#1009) üzenetére


sz_abika
addikt

Do want :DD

PSN: xszabikax

(#1011) heihachi


heihachi
addikt

Ezzel a játékkal mi van, még a gém felénél sem járok, 17 szinten vagyok, erre ending moviet ad be :DD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#1012) nokia párti válasza heihachi (#1011) üzenetére


nokia párti
őstag

Ez nem meglepő, mindegyik GT-nél jelent volt. :D
Egyébként azt észrevettétek, hogy ha neked jönnek 50-el akkor megpördülsz 360 fokban, viszont, ha te mész nekik 260-al, akkor meg ki se csúsznak. Ez is érdekes dolog. :DD

(#1013) mono99


mono99
csendes tag

A gt4böl ismert nagy ovál sem lenne rossz, amelyiken lehetett gyorsulásokat mérni.
Juteszembe a gumikopás és benzinfogyás az enduranceknél lesz?

[ Szerkesztve ]

(#1014) Xmodule


Xmodule
őstag

hali. az lenne a kerdesem, hogy aki lcd tv -n jatszik annal is van ilyen vizszintes kepelcsuszas hirtelen mozdulatoknal? nem olyan hu de zavaro, de azert szerintem ez nem okes.igy konkretan elcsuszik a kep egy vonalon vizszintesen.

ennek a b-spec nek mi a lenyege? mert en most igy elinditottam azt megy maganak. ha jo kocsit teszek be mindig nyer semmit nem kell nyomkodjak.

kezdem szokni ezt a driving force gt kormanyt, csak az volt a baj eleinte hogy egyböl egy erös kocsival mentem amit nem tudtam megtartani mivel meg sosem vezettem szimulator kormannyal. de most igy kezd megtetszeni szerencsere:)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1015) nokia párti válasza mono99 (#1013) üzenetére


nokia párti
őstag

"A gt4böl ismert nagy ovál sem lenne rossz, amelyiken lehetett gyorsulásokat mérni."
Gondolom a test course-ra gondolsz, nincs benne. Én is hiányolom nagyon.
Minding van gumikopás és benzinfogyás, nem csak az endurancekénél.

[ Szerkesztve ]

(#1016) james001


james001
veterán

LOL ez a kép :DDD (nem én csináltam,találtam neten)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#1017) Plutor válasza nokia párti (#1015) üzenetére


Plutor
aktív tag

Nálam még nincs gumikopás,csak online versenyeken.Lv24-s vagyok.
Gondolom az Endurance versenyeknél már lesz.

(#1018) sz_abika válasza Xmodule (#1014) üzenetére


sz_abika
addikt

Igen előfordul, de csak kevesen veszik észre. A fps drop miatt fordul elő, ha jól tudom, bár van rá valami szakszó is :D

PSN: xszabikax

(#1019) heihachi válasza sz_abika (#1018) üzenetére


heihachi
addikt

Vsync a neve, és az fps esés meg ez két külön dolog, lehetne vsync mentes 30 fps-el is :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#1020) sz_abika válasza heihachi (#1019) üzenetére


sz_abika
addikt

Ne vesszünk el a technikai részletekben, a lényeg hogy az én satnya szemem nem veszi észre :DDD

PSN: xszabikax

(#1021) heihachi válasza sz_abika (#1020) üzenetére


heihachi
addikt

Irigyellek, engem kurvára zavar az fps esés is meg a vsync is, de hát ez van, ezt kell szeretni.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#1022) blazsey2 válasza heihachi (#1011) üzenetére


blazsey2
senior tag

Level 25-nél is lesz :)
mono99lesz gumikopás és benzinfogyás is.

Kedvenc kis minim.

PSN ID:blazseydr

(#1023) PaJa1 válasza Sonja (#1009) üzenetére


PaJa1
őstag

akkor japao accal is kene tolni a jatekot, ujra kene kezdeni, nem?
Meg a lambo es a bombi csak a kollektors edisonosoknek jar, a jaguar meg feszbukon erheto el. Nekem egyik sem kene mondjuk

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1024) Sonja válasza PaJa1 (#1023) üzenetére


Sonja
veterán

Nem! Japo accal elindítod a játékot és kész, meg is kaptad a 3 autót. Utána meg átküldöd magadnak, naponta egyet és meglesznek az autók. :K Kérdés, hogy engedi-e átküldeni?! Sajna a Jaguar-t, amit a Facebook-ról szedtem, nem engedi. :( A lambo és bmw a Collector's Edition-ban van benne, míg a Jaguar a Facebook-on érhető el. Most ezt a 3 autót adják oda a japán játékosoknak, ingyen!

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1025) PaJa1 válasza Sonja (#1024) üzenetére


PaJa1
őstag

Áhhááá. akkor félreértelmeztem a szöveget hajnalban

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1026) Sonja


Sonja
veterán

Új hírek! :)

Két fontosabb belőle kiemelve:
- regular monthly updates
- new, large update scheduled for 20th December

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1027) heihachi válasza Sonja (#1026) üzenetére


heihachi
addikt

Eddig arról volt szó, hogy minden héten peccselni fogják ("upgrading every week, every month"), már csak a havonta maradt meg belőle.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#1028) nokia párti válasza heihachi (#1027) üzenetére


nokia párti
őstag

Szánalmas amit művelnek. :W

(#1029) madgie válasza blazsey2 (#1007) üzenetére


madgie
titán

Most kaptam szívrohamot, gyönyörű vas :R

(#1030) blazsey2 válasza nokia párti (#1028) üzenetére


blazsey2
senior tag

Ne idegelj már ki nokia :(
Sz@rhatnának bele az egészbe mint azt nagyon sokan teszik egy játék megjelenése után.
De itt legalább próbálják pótolni a hiányosságokat és plusz dolgokat beletenni.
Majd akkor fogok anyázni ha mindez fizetős formában lesz.
madgie :)

PSN ID:blazseydr

(#1031) kulfoldi válasza blazsey2 (#1030) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Hat azert ha elolvastad a linket illetve azon belul is a linket ami a riportot tartalmazza, nem hiszem hogy tul sok megnyugtato dolgot lattal. En peldaul semmi konkretumot nem talaltam, (kiveve talan az Europat erinto SLS AMG time trial-t, ami hat...eselytelen a halandok szamara) csak csomo mindent ami lehet hogy lesz benne, es sajnos egyik sem olyan amit en hianyolnek. Ami a talan kategori legpozitivabb hire volt az egyes regebbi kimaradt palyak esetleges potlasa. (DE szerintem az penzes lesz) Plusz amitol a leginkabb megijedtem a fejlesztok jozansagat illetoen amikor Yamauchi megemliti, hogy lehet hogy szeretne egy a 7 perces introt levalto 20 perceset, hogy ezzel a jatektortenet leghosszabbja az ovek legyen... Nooormalis? :F Kit erdekel az intro, es mennyi folosleges munkaval jarna az? :F

Se a multi komolyabb kidolgozasarol nincs szo, se az AI updateeleserol. Valamint eleg sokszor fordul elo a kovetkezo GT emlitese, hogy elkepzelheto, hogy meg PS3-ra jon. Az meg ha igy lesz vagjatok, hogy a GT5 bovitett verzioja lesz igy par ev mulva, amikor mar szvsz az lesz keves lesz. Mintha kicsit el volnanak agyban meg idoben csuszva a PD-sek.

Na positive face on. :)

(#1032) blazsey2 válasza kulfoldi (#1031) üzenetére


blazsey2
senior tag

Én örök optimista vagyok és hiszem hogy olyan dolgok is belekerülnek amit most nem említett.Ha mégsem akkor kénytelen leszek elfogadni a tényt hogy hülye voltam és naiv.

PSN ID:blazseydr

(#1033) sz_abika válasza kulfoldi (#1031) üzenetére


sz_abika
addikt

Az utolso elotti mondatodra csak annyi hozzafuzni valom lenne, hogy arrafele kicsit mas idoszamitasban es mentalitasban elnek amugy is, ami itt euban eleg fura, de nekik lehet az a fontosabb. Lsd: Intro @ MGS4

PSN: xszabikax

(#1034) kulfoldi válasza blazsey2 (#1032) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

En meg ilyenkor ugy erzem palyat tevesztettem. Ha en vezetobb beosztasban lennek a PD-nel tuti sokkal jobbra hoztam volna mar alapbol is ki a jatekot. Hisz a nehezet megcsinaltak, nagy elmeny jatszani vele, csak a csomagolashoz nem ertenek es ezek a riportok csak megerositik a nezetem. De igazabol az a fura, hogy csak at kellett volna hozni a vazat (versenyek, nehezseg) az elozo reszekbol, grafikai tuning, fizika tuning, AI tuning, Multi bevezetese, es fasza lenne az egesz, hisz igazabol szerintem mindenki egy feljavitott 2010-es GT3/GT4-re vagyott multi lehetoseggel. Ennyit kellett volna csinalni.

En is bizom bennuk persze azert! :)

Szabi: Ez egy olyan jatek ami egyelore kb. 10-szor jobban fogy kulfoldon mint belfoldon, szerintem pont ez is volt a cel. Biztos van rengeteg kulfoldi is a csapatban egyebkent. A Metal Gear sorozattal nem vagyok ismeros sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#1035) heihachi


heihachi
addikt

Csodálkoztam, hogy miért nem tudok egyik gépemre sem racing modificationt tenni, pedig kipróbáltam vagy 20 gépet. Hát azért, mert az 1000+ autóból 17-re lehet verseny módosítást tenni :F

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#1036) blazsey2


blazsey2
senior tag


Törésteszten az Audim.

PSN ID:blazseydr

(#1037) kisJack válasza heihachi (#1035) üzenetére


kisJack
aktív tag

:DDD Zsír!

(#1038) sz_abika válasza heihachi (#1035) üzenetére


sz_abika
addikt

En tok veletlenul egy Suzuki Cappuccinot uppoltam :D

PSN: xszabikax

(#1039) Sonja


Sonja
veterán

Tök jó a tapadás! :DDD

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#1040) nokia párti válasza Sonja (#1039) üzenetére


nokia párti
őstag

Jézus! :DDD

(#1041) blazsey2 válasza Sonja (#1039) üzenetére


blazsey2
senior tag

Bele is szédültem az egészbe.
Ez már túl gyors :B

PSN ID:blazseydr

(#1042) james001 válasza Sonja (#1039) üzenetére


james001
veterán

ez aztán repeszt :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#1043) heihachi válasza Sonja (#1039) üzenetére


heihachi
addikt

Mekkora baromság már ez :DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#1044) PaJa1 válasza Sonja (#1039) üzenetére


PaJa1
őstag

Igen, rászívja magát az aszfaltra!

Tolok 1 kis rallyt a VW Borával :D

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1045) PaJa1


PaJa1
őstag

A szpesöl íventek újrajátszásáért jár lóvé?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1046) nokia párti válasza PaJa1 (#1045) üzenetére


nokia párti
őstag

Nem jár, sajnos. :( Bár így legalább nehezebb dolog pénzt gyűjteni. :K

[ Szerkesztve ]

(#1047) v!ct0y válasza Sonja (#1039) üzenetére


v!ct0y
veterán

Szerintem nincs olyan ember aki bevállalna ezzel a verdával egy kört :)

(#1048) AMD_ok


AMD_ok
őstag

Sziasztok!

Most lett meg a game, remélem,nem okés lesz! Mivel érdemes kezdeni?Gyakoroljak, vagy vágjak bele egyből?

[ Szerkesztve ]

(#1049) v!ct0y válasza AMD_ok (#1048) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát ha még nem toltad a Gran turismo val akkor nyomj egy kis gyakot :)

(#1050) AMD_ok válasza v!ct0y (#1049) üzenetére


AMD_ok
őstag

soha, még "szűz" vagyok GT téren! :DD Majd a kormány azért sokat segít sztem,de pl Forzát nagyon sokat toltam kontrollerrel

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Gran Turismo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.