Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Gran Turismo

Hozzászólások

(#8501) wolf13


wolf13
őstag

Sziasztok.

Az lenne a problémám , hogy indulnék a mai Race B -n viszont nincs hozzá verdám. Hogy ne legyen gond , megvettem a számomra összes elérhető (4) Mitsubishi lancert. És persze ez nem volt köztük. Ezt a típust csak ajándékba dobja a játék és azért nincs meg nekem ?

Köszi a válaszokat előre is.

[ Szerkesztve ]

(#8502) bandiie válasza wolf13 (#8501) üzenetére


bandiie
aktív tag

A mileage exchangebe keresd.

(#8503) wolf13 válasza bandiie (#8502) üzenetére


wolf13
őstag

Köszönöm :R

(#8504) erahurka válasza John_Deere (#8500) üzenetére


erahurka
félisten

A boxba tolatósokat elvileg bannolták és ott azt írják hogy aki bármi ilyesmit kihasznál az online versenyek során az számíthat büntetésre.

(#8505) busman válasza wolf13 (#8503) üzenetére


busman
addikt

Nagyon jó kocsi..2500 mani.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#8506) erahurka válasza bandiie (#8499) üzenetére


erahurka
félisten

Mert így nem kell folyton a gép előtt ülni. Csak negyed óránként megnyomsz három gombot és jön az XP.

Befőttes gumival.

(#8507) John_Deere válasza erahurka (#8504) üzenetére


John_Deere
tag

Igen, arra emlékszem is, azért is láttam jobbnak inkább kimaradni a mai Daily Willow Horseból.

(#8508) Tegla80


Tegla80
addikt

Kovetem folyamat a topikot attol fuggetlenul,h En ezt mar nem jatszom....(aki ismert tudja,h prologue/5/6 ban jelen voltam.)
Szval ez a gt igy olvasva a kommenteket egy felkesz gt6 amirol tudjuk,h az sem volt keszen sosem....holott mar asszem a gt5 nel azt mondtak,h 4k-ban fejlesztik a dolgokat,igy boven lehetne auto/palya mar ps4-en kezdesnel...
Falon siklas,box trukk,egyebb dolgok mind mind volt regen is majd idovel javitottak....itt meg benne van,de majd kikerul.(ha kivarjatok)
Yama ugyan azt nyomatja itt is ,mint elotte szval a nagy szagos semmit,de jol koritve ,holott ps3 es ps4 eseteben is eveket kesett a gephez kepest....
magyarul amugy tud a jatek vagy ez is feledesbe merult?

Sony® & PlayStation®

(#8509) SzilagyiTibi


SzilagyiTibi
csendes tag

Sziasztok! Adott egy Thrustmaster T150. Tegnap óta a GT Sportban teljesen gyenge lett a Force Feedback, pedig nem állítottam semmit. Más játékokban, PC-n, ugyanolyan jól működik, mint ezelőtt. Mi okozhatja, mivel lehetne orvosolni ezt a problémát?

(#8510) erahurka


erahurka
félisten

Ez a falon siklós grindolás jobb mint gondoltam. :Y

(#8511) Viper26 válasza erahurka (#8510) üzenetére


Viper26
nagyúr

Köszönjük Emese! :U

iPhone 15 Pro | AW S9

(#8512) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Milyen vicces, hogy a játékot a GT leauge miatt vettem meg, erre kb a felével sem végeztem még, miközben elértem a 100 óra nettó vezetés achievementet a 149 óra játékidő alatt....méghogy nem tartalmas a játék, pedig "csak" (ha jól emlékszem) 142 online versenyt mentem eddig :)

[ Szerkesztve ]

(#8513) erahurka válasza ProEvoFan (#8512) üzenetére


erahurka
félisten

Mit értünk tartalmas alatt? Pályák és kocsik tekintetében egyáltalán nem tartalmas, de az online versenyzés és a vezetési élmény hosszú ideig élvezhető ennek ellenére is.

(#8514) erahurka


erahurka
félisten

Kedves puffogó, morcogó barátaim, meg van a platina. :U

[ Szerkesztve ]

(#8515) busman válasza erahurka (#8514) üzenetére


busman
addikt

Büszke lehetsz rá..kereteztesd be. :U

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#8516) erahurka válasza busman (#8515) üzenetére


erahurka
félisten

Büszke is vagyok rá. Rajtam kívül csak 250 játékosnak sikerült eddig. És te nem vagy benne :U

(#8517) Viper26 válasza erahurka (#8514) üzenetére


Viper26
nagyúr

Sikerült összecsalni, veregesd meg a vállad gyorsan.

iPhone 15 Pro | AW S9

(#8518) eisento


eisento
addikt

csori mit fog megint kapni :DDDDDDD

erahurka a jatek maga platina amugy, vagy elerted az 50-es szintet es arra irtad a platinat? (ami diamond)

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#8519) erahurka válasza eisento (#8518) üzenetére


erahurka
félisten

Ha nekik jólesik fortyogni más sikere miatt akkor egészségükre...

(#8518) eisento: A játék maga platina :K Az 50-es grindot hagytam utoljára mert minden más trófea elérése során is kap az ember XP-t.

[ Szerkesztve ]

(#8520) eisento válasza erahurka (#8519) üzenetére


eisento
addikt

akkor grat, mindentol fuggetlenul, kicsit bearnyekolja a "glitcheles" de ha neked belefer...

en meg most lettem csak 40-es gyozelmek sose lesznek meg mert vmelyik spanyol nemet osztrak mindig kibasz, szerintem varok hatha rendbeszedik a buntetesi rendszert...

tegnap mentem suzuka-n 4. helyen elottem egy csigazabalo es egy norveg srac, norveg gyerek gyorsabb volt kigyorsitasnal a francia elkezdte rahuzni az autot meg lokdosni, hogy ne elozze meg, elborult az agyam ezeket utalom, francia cigo kicsit besokalt a lokdosodestol kicsit lelassitott odamentem melle es felkentem a falra a kurva anyjaba.... a norveg srac a vegen megkoszonte :D a francia meg elnezest kert. Az volt a vicc, hogy semmi buntetest nem kaptam emiatt, de bezzeg ha valaki nekem jon HATULROL en kapom a buntetest... :U :U :U

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#8521) erahurka válasza eisento (#8520) üzenetére


erahurka
félisten

Belefér, hiszen online versenyen nem jutottam előnyhöz. Offline, a gép ellen mentem körbe a falon egy ovál pályán.

Bolond a játék amúgy. A sárga zászlós hülyeséget ki kéne venni pl., folyton megbünteti az embert, ha megelőzi azt a játékost, akinek a kicsúszása miatt sárga zászló van. Inkább kék zászlós szabály kéne, bár inkább az se, mert valszeg hasonlóan jól lenne az is implementálva.

(#8522) eisento válasza erahurka (#8521) üzenetére


eisento
addikt

az is vicc, hogy akkor is buntet a jatek, ha kicsuszol :DDD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#8523) erahurka válasza eisento (#8522) üzenetére


erahurka
félisten

Az a másik :DDD Mert a kanyarlevágást még úgy-ahogy megértem, bár sokszor az is megcsúszás eredménye és inkább bukik rajta az ember, na de ha külső íven megy le az ember a fűre? Az milyen előny? :D

(#8524) mattheus


mattheus
őstag

Nekem két kérdésem lenne:

1. Van-e bármiféle tippetek, tanácsotok, hogy hogyan lehetne leszoknom a TCS használatáról?
Logitech G29-es kormányra 1 hónapja tértem át (előtte PS4 kontroller) és ahol tudok ott fokozatosan csökkentem az értéket 3-ról lefelé.

Jelenleg GR4 esetében zömmel 1-es szinten megyek, kivéve az első kerekeseket, ahol 0, míg GR3-ban ez inkább 2, mint 1 :)

Végig tudok menni TCS nélkül is a pályákon, de az minimum 3-4 másodperces lassulással jár. Ami a legnagyobb bajom, hogy mikor észreveszem "megy a kocsi fara", akkor már késő az ellenkormányzásra, amit egyébként szerintem lassan is csinálok, nem annyira hirtelen és keményen, mint a videókon az S/S játékosok.

Tegnap Suzukai futamra gyakoroltam és a Top 10 világ idős játékos (pl. TRL_Fuvaros) 1:56.x időt ment, míg én
csak 2.00.384-re voltam képest. Videót is megnéztem, kanyarok íveit is úgy veszem, mint ők, de feltételezem, hogy a kanyarsebességem, az ami rendkívül lassú.

2. Ezen felül még azt kérdezném, hogy a tuningolás művészetét honnan érdemes megtanulnom ?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#8525) eisento válasza mattheus (#8524) üzenetére


eisento
addikt

kapcsold ki a faszba es kezd el ugy a versenyeket. esetleg probald meg a countersteering-et vagy mit bekapcsolni.

de tcs-nek sztem semmi ertelme, nekem nem volt haszna inkabb csak hatranya. Az biztos, hogy erdemes kikapcsolni es ugy hozzaszokni lehet eleinte szar lesz (bar sztem nem) de elobb utobb raall a kezed.

tuning nem biztos hogy kell mert legtobb lobby-ba meg sport mode-ban BOP van ott meg nem tudsz allitani az auton... max jatek kozben fekerot.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#8526) erahurka válasza mattheus (#8524) üzenetére


erahurka
félisten

Vedd hangosabbra a gumik hangerejét, akkor jobban hallod majd mikor kezd elmenni a tapadás és csúszni a kocsi, akkor tudsz még időben korrigálni.

Nézz videókat a neten és gyakorolj, más megoldás nincs. És kapcsold ki a TCS-t, ha meg akarsz tanulni nélküle menni.

(#8527) lbandi777 válasza mattheus (#8524) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Vedd egész magasra a kormány ffb. erőt,így nehezebben kormányozod túl a kocsit,fuvaros idejéhez ne hasonlítsd magad a világ top 10-ben benne van,ő is ufo.

(#8528) mattheus


mattheus
őstag

@ eisento, erahurka, lbandi777

Köszönöm a tanácsokat!
Van egyébként olyan autó, amivel jobb kezdeni, mert jobban rávezet a TCS nélküli világra(Gr4-et jobban szeretem) és utána próbálkozni a többivel ?

[ Szerkesztve ]

(#8529) lbandi777 válasza mattheus (#8528) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Gr3 alfa kezesbárány a corvette is nagyon jó.

(#8530) Gebriel válasza erahurka (#8516) üzenetére


Gebriel
veterán

:DDD

(#8531) hyperspace


hyperspace
őstag

Végre megtörtént velem, mindhárom Sport módban nyertem egy napon. Jótt tett, hogy volt pár napja egy roncsderbi, visszaesett az SR-em. Most újra kéne egy, de nincs szívem kitolni senkivel :U

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#8532) dunc


dunc
nagyúr

Az offline versenyeknél, megnyertem mindent , de az utolsó sorozatba nem akar beengedni? Miért?

(#8533) erahurka válasza dunc (#8532) üzenetére


erahurka
félisten

Alacsony a szinted, azt hiszem attól függ melyik ligába mehetsz.

(#8534) hyperspace válasza erahurka (#8533) üzenetére


hyperspace
őstag

Talán lvl 30 kell az endurance részhez. Vagy lvl25.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#8535) dunc válasza hyperspace (#8534) üzenetére


dunc
nagyúr

30, mert most 28 vagyok

(#8536) 6absbulldog válasza dunc (#8535) üzenetére


6absbulldog
tag

30, nekem tegnap nyílt meg.

(#8537) Schweini


Schweini
tag

Online versenyben összehívja a kormánnyal és kontrollerrel játszó playereket?
Mentem egy versenyt, 7-ről indultam, 4. lettem, de az első három utolérhetetlen volt. Mindenki ugyanolyan autóval ment.

(#8538) erahurka válasza Schweini (#8537) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem nem szűr vezérlés szerint.

(#8539) hyperspace válasza Schweini (#8537) üzenetére


hyperspace
őstag

Szerintem nem nézi azt a játék, hogy mivel játszol. Szerdán volt a Sport módban 16 körös Willow Springs Gr.1 kategóriával, kontrollerrel a top10 idő közelében voltam, A/A és A/S kategóriában utolérhetetlen voltam ;] . Persze szerencse is volt benne, mert a lekörözött embereket szinte mindig probléma nélkül meg tudtam előzni. Na de eleget menőztem. Vannak játékosok kormánnyal D és C DR-rel is.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#8540) John_Deere


John_Deere
tag

Én most ennek örülök, életemben először bekerültem Top10 időbe Daily Race-ben, mégha nem is tart ki délutánig, de jó volt a nevem ott látni. :B

Szerk.: a képet Facebook Share-keresztül mentettem le tabletre...olyan is a kép minősége. :(

[ Szerkesztve ]

(#8541) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Húú srácok. Ennek a játéknak nagyon kellett a PS4 Pro. lecseréltük a slim-et, és gondoltam megnézem ezt is.
FHD tv-n is sokkal szebben néz ki a játék. :K

(#8542) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Jövő héten érkeznek az új autók, ha jól láttam az egyik a Lotus 98t, szóval ez lesz az első f1es verda a játékban. Coool. Talán jönni fog végre a beígért Senna dlc is, mint az előző részhez? Király lenne.

(#8543) erahurka válasza Nayrobi (#8542) üzenetére


erahurka
félisten

Én titkon még mindig reménykedem hogy kapunk TCR autókat is bár nagyon úgy tűnik hogy csak GT6-ból felskálázott kocsik jönnek majd :(

(#8544) Nayrobi válasza erahurka (#8543) üzenetére


Nayrobi
őstag

Most a gt3-as verdák a menők, nem véletlen hogy ebbe az irányba megy el az assetto is. Nekem nincs bajom ezzel, ráadásul ahogy látom, egy rakás régi verda is jön jövő héten.

(#8545) ProEvoFan válasza John_Deere (#8540) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jah, néztem is délelőtt egy nagyot.Grat!
Mióta TCSt hármas helyett egyesen vagy kettesen használom, azóta jobban megy a vezetés.Gyorsabb az autó.

(#8546) erahurka válasza Nayrobi (#8544) üzenetére


erahurka
félisten

Felőlem jöhetnek még GT3-as kocsik is. Hol van a Bentley pl.? Amelyik azt a szép rajtot küldte Monzában tavaly :DDD

De a túraautózás is elég népszerű, nem értem miért nincs legalább pár kocsi a játékban.

[ Szerkesztve ]

(#8548) erahurka


erahurka
félisten

(#8549) KaitouP válasza erahurka (#8548) üzenetére


KaitouP
veterán

Túl kevés a japán sportkocsi..., pláne a régi klasszikusok.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8550) Schweini


Schweini
tag

Circuit Experience elég jól adja a pénzt, ha megvan minden goldra, +1 kocsit is ad pályánként. Mire végzek vele meglesz az autók fele. :D
Gr. 3-4-ben ti milyen autókat szoktok használni?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Gran Turismo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.