Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Gran Turismo

Hozzászólások

(#2001) v!ct0y válasza AMD_ok (#2000) üzenetére


v!ct0y
veterán

Na én gyorsan ki is mentettem ha azt jelenti ha nem :DDD

(#2002) Akos96 válasza AMD_ok (#2000) üzenetére


Akos96
senior tag

Pendrájvomat leformáztam, holnap ki is mentem.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#2003) Sonja válasza AMD_ok (#2000) üzenetére


Sonja
veterán

Jól értelmezed. :K Röviden annyi, hogy a mentés mérete folyamatosan növekszik, még az egyszerű betöltés hatására is. A gond az, hogy jelenleg amint elér egy bizonyos méretet, nevezetesen 4165KB-ot, nem tudja többé betölteni a PS3. Yamauchi azóta megerősítette, hogy a pénteki updateben javítják a hibát. :R

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2004) AMD_ok válasza v!ct0y (#2001) üzenetére


AMD_ok
őstag

ki is fogom én is,még ma :K , akármit is jelent egész pontosan

(#2005) v!ct0y


v!ct0y
veterán

A szülinapi autókról tud valaki valamit vagy, hogy hogy működik ez?

(#2006) mephi666


mephi666
nagyúr

na, tegnap belekezdtem a gt4-be: szerencsére jó lett a 64megás memkártya és elkezdtem a gt-módot... a bőség zavarában alig tudtam választani a kocsik között és egy '85-ös mazda rx7-esnél lyukadtam ki... szerintem nem volt rossz választás, mert pár pályát újrakezdve meglett az első beginner versenyszéria aranyra, aztán kis tuninggal megcsináltam újra az egészet már azonnal aranyra (kis pénz+kocsi jól jött) :) kezdem szokni a játék irányítását és nagyon bejön... még bennem van elég rendesen az nfs utóhatása, mert nehezen állok rá itt-ott a fékre, de kezdem szokni... állat a játék... észre sem veszem, hogy 5-6éves a grafika...

pár tippet tudnátok adni, hogy melyik kocsikat érdemes választani, vagy hogy érdemes vinni a játékot? megéri mondjuk erre a mazdára költeni (elég sok pénzt elvinne a tuning), vagy érdemesebb valami komolyabb gépre gyűjteni? végülis újra lehet kezdeni a sorozatokat, tehát apránként össze lehet gyűjteni a lóvét mindenre...

2db-ot begyűjtöttem már abból a '79-es "talicskából", arra áldozzak, vagy kukázzam a pénzért? :B

bocs a sok láma kérdésért, de nem teljesen 100%, hogy melyik gép melyik szériába hasznos és fölöslegesen nem akarok kidobni semmit, ha egyébként használható lenne...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2007) blazsey2 válasza v!ct0y (#2005) üzenetére


blazsey2
senior tag

Mikor regisztráltál a psn-re akkor meg kellett adni a születési dátumot.
Tehát amit megadtál azon a napon belépsz a gt5-be és kapsz egy autót,egy meghatározott lista szerint.
Én egy 68-as fiat 500-at kaptam.

PSN ID:blazseydr

(#2008) v!ct0y válasza blazsey2 (#2007) üzenetére


v!ct0y
veterán

És azt meg lehet nézni mikor születtem a psn en ?:DDD

(#2009) heihachi válasza v!ct0y (#2008) üzenetére


heihachi
addikt

:DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#2010) v!ct0y válasza heihachi (#2009) üzenetére


v!ct0y
veterán

De most komolyan:DDD De lehet hogy az eredeti dátumot adtam meg :)

(#2011) heihachi válasza v!ct0y (#2010) üzenetére


heihachi
addikt

Gőzöm nincs, most én is felmentem a PSN-re, de sehol nem találom. Minden mást megtaláltam, csak épp a szüldátumot nem.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#2012) Sonja válasza v!ct0y (#2008) üzenetére


Sonja
veterán

Network > Account Manager > Account Details alatt nem írja?

Most nem vagyok gép előtt, hogy megnézzem. :B

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2013) v!ct0y válasza Sonja (#2012) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát ott se sajnos.

(#2014) sz_abika válasza v!ct0y (#2010) üzenetére


sz_abika
addikt

Nekem is jo lenne tudni mikor van a szulinapom, mert elfelejtett jelszavat potolni kene valahogy :))))

PSN: xszabikax

(#2015) Akos96 válasza blazsey2 (#2007) üzenetére


Akos96
senior tag

Durvább kérdés: nem tudom megváltoztatni a születési dátumomat? :DDD
Amúgy itt fenn van a születésnapi autók listája.

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#2016) v!ct0y válasza sz_abika (#2014) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát ne felejtsd el :)

(#2017) Sonja válasza Akos96 (#2015) üzenetére


Sonja
veterán

Azt nem lehet! Írta, mikor megadtad account létrehozásakor, lásd a képet! :K

(#2013) v!ct0y: Akkor szerintem sehogy nem lehet megtudni.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2018) mephi666


mephi666
nagyúr

tegnap küldtem a gt4-et tovább... kellett a pénz és lenyomtam az első beginner szériát újra: 8ezer fölött jön a kocsi eladásából plusz a futamokért is valamennyi... vettem is gyorsan egy 95-ös mitsubishi eclipse-et :) ezzel már jönnek a futamok a 2. szériában is szépen... kicsit balfék vagyok, mert találtam itt egy elég hasznosnak tűnő, összeszedett leírást a játékról és teljesen más sorrendet javasolnak a tuningalkatrészek beszerelésére... hülye fejjel persze, hogy a "minél több lóerő+súlycsökkentésre" mentem ahelyett, hogy az ő sorrendjét követtem volna... ti mit javasoltok, hogy lehet elérni fejlesztésről-fejlesztésre érezhető változást?

a másik mód, amivel szórakoztam: a license... hát ez sem egy egyszerű dolog :) egyszerűnek tűnt ránézésre a gyorsulós-fékezős móka, de ezüstnél jobbra nem nagyon akar sikerülni... legalább kihívást jelent így a játék... a kanyarodós bulik meg tényleg odavernek: azoknál a bronz azért összejön (néhol sokadik próbára), de az arany még messze, mint makótól jeruzsálem... egyszerűen hiányzik még a rutin, hogy: melyik kocsival/melyik kanyart/milyen sebességgel tudom maximum beszedni... ha nagyon lelassítok, az sem jó és csak ritkán van olyan, amikor érzem, hogy "na, ez a kanyar jó volt" :K az meg csak "mellékes", hogy érezhetően más mindegyik kocsi... k**va jó ez a játék... tényleg érződik, hogy más egy könnyebb kocsit irányítani, mint egy nehezebbet... a súlyeloszlásáról/teljesítményéről nem is beszélve... nagyon profi játék...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2019) kulfoldi válasza mephi666 (#2018) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Ne irj mar rola tobbet. :) Meg a vegen tenyleg elgondolkodom es megoldom valahogy hogy tudjak vele jatszani... :))

Es baratnodnek is bejon? Egyebkent az zsir ha neki is szoktak tetszeni az ilyen autos jatekok!

(#2020) mephi666 válasza kulfoldi (#2019) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát a flatout uc-t és a tracmania-t is nyomtuk hetekig-hónapokig... meg az f1 2010-et is :) most nem nagyon volt időnk, de szerintem rá fog kapni a gt4-re :K vasárnap mentünk egy kört, azóta csak én játszottam valamennyit: 15:30körül érek haza munkából és 17:30-ig van kis időm... (már, ha nem főzök valami kaját, vagy nem pakolászok) akkor ér haza, eszünk... megcsinálja a farmját és pihenünk... inkább csak tv-zni szoktunk meg elvagyunk... hétvégi elfoglaltság szokott lenni leginkább a játék... most szombaton majd kiderül, hogy mi lesz... nővérének az ex-e hívogat, hogy menjünk ki most hozzá, de nincs kedvem/pénzem sem... az elmúlt hónapokban nem sok hétvégét voltunk otthon és jól esne már egy kis otthoni sörözés/lazítás...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2021) wrathchild


wrathchild
tag

Üdv!
Nem olvastam vissza, de véleményt kérnék:
van értelme az összes petákomat Ferrari F-1-re költeni?
Mennyit ad a seasonal event Ferrari cucc?
Kösz!

(#2022) blazsey2 válasza wrathchild (#2021) üzenetére


blazsey2
senior tag

Keveset,ezért ne vedd meg.
Főleg hogy elvileg holnap jön új.

PSN ID:blazseydr

(#2023) sapi91


sapi91
csendes tag

Sziasztok! Lehet hogy ennyi komment után, és amúgy is hülye kérdés de visszaolvasni sincs kedvem, meg elakarom kerülni a kétségbeesést! PS3 ra megvettük a Granturismo 5 öt!
Kapásból multizni akartunk és iszonyuan Hiányzik az az 1000 auto!.... Hol van a prelude???:O meg a többi japán csoda ami számomra fontos? Csak akkor oldódnak fel (látszanak az autoknál) ha fejlődök rendesen?

(#2024) v!ct0y válasza sapi91 (#2023) üzenetére


v!ct0y
veterán

Amit újonnan lehet megvenni autók azok vannak a dealershipbe azok premium autók tehát van belső nézetük is. Összes többi kocsi standard tehát nem olyan részletes mint a premium és nincs belső nézet se. Used carsba van egy pár verda ami időnként frissül és új autók kerülnek be ezek mind standard autók. Tehát meg van az az 1000 autó. :)

(#2025) jookomak


jookomak
őstag

Hello mindenki

Lenne egy kérdésem:
Rally-s versenyekkel hogy boldogultok? Bárhogy próbálom nem nagyon akar összejönni. Próbáltam segítséggel, anélkül, többféle autóval, de nem sikerült eltalálni a megfelelő kombinációt.
Esetleg autó és beállítás tippeket is írhattok. Köszi

(#2026) v!ct0y válasza jookomak (#2025) üzenetére


v!ct0y
veterán

A spec eventekre gondolsz? Ott én egy citroennel mentem végig és közbe tuningoltam.

(#2027) blazsey2


blazsey2
senior tag

Nagyon komoly frissítés jött,ajánlom mindenkinek.
Új versenyek,a váltót fokozatonként is állíthatom,egy új pálya,új zenék stb....

PSN ID:blazseydr

(#2028) mephi666


mephi666
nagyúr

na, kezdem érteni, hogy miért mondják nehéznek ezt a játékot:

a-license, national: A-16:
nürburgring - mazda rx7... hát ez kemény... szűk a pálya és (egyelőre számomra) kb. fél tucat necces kanyar van benne... elég egy kis hiba: kicsit gyorsabban megyek be a kanyarba, vagy nem megfelelő ívben és már el is hagyom az utat :( tegnap fél órán át kínlódtam vele: 0.1másodpercre voltam egyszer a bronztól, mert akkor a célegyenesre ráfordító kanyarnál rosszul gyorsítottam ki és megcsúsztam :W idegrendszeremet nem kíméli a játék... ma (sör)tuninggal fogok menni, hogy ne izzadjon/remegjen a kezem és lenyomom... cél az arany ;] b@szki: 54.15 alatt ki az úristen tudja mondjuk ezt a pályát megcsinálni? vagy ennyit jelent a rutin? gamepad-del felejthetőek az ilyen eredmének?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2029) heihachi válasza blazsey2 (#2027) üzenetére


heihachi
addikt

Állítólag AI javítás is van benne. Hurrá.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#2030) Sonja


Sonja
veterán

Huhh, komoly lett a frissítés. :K

Bonus Race 7:
- Nissan Micra - Deep Forest - 5 kör- 200,000 Cr. - 20,000 XP
- Honda Civic - Suzuka - 5 kör- 350,000 Cr. - 35,000 XP
- Nissan Z - Madrid - 5 kör- 500,000 Cr. - 50,000 XP
- Subaru Impreza - Nordschelife - 1 kör- 650,000 Cr. - 65,000 XP
- Mazda RX-7 - Eifel (Circuit) 102D - 5 kör- 800,000 Cr. - 80,000 XP

FF Challenge:
- Fuji - 2 kör
- Eifel (Kart) 102A - 5 kör

FR Challenge:
- Madrid - 5 kör
- Eifel (Circuit) 102B - 5 kör

4WD Challenge:
- SSR5 - 3 kör
- Mt. Aso 102A - 5 kör

Ferrari Formula:
- Suzuka - 10 kör
- Eifel (Circuit) 102C - 10 kör

Time Trial 8:
- NASCAR - Top Gear Test Track - 850 LE - 1565kg - Racing Hard
- Super GT - Toscana (Tarmac) 102A - Change Time - 591 LE - 1080kg - Racing Hard

Drift Trial 8:
- High Speed Ring - Comfort Soft
- Cape Ring South - Comfort Soft

Online autókereskedés: (a lista egyelőre nem teljes)
Formula Gran Turismo - Orange
XJR-9 LM Race Car '88
Veyron 16.4 '09
205 Turbo 16 Rally Car '85
Delta S4 Rally Car '85
155 2.5 V6 TI '93
CLK Touring Car '00
5 Maxi Turbo Rally Car '85
Astra Touring Car (Opel Team Phoenix) '00
Abt Audi TT-R Touring Car '02
Woodone Tom's Supra '03
Castrol Mugen NSX '00
Pennzoil Nismo GT-R '99

Ez azonban nem minden. A frissítéssel kaptunk pár új fejlesztést is a 300MB-os 1.06-os pacth-csel:

- Tudunk plusz súlyt tenni az autóba és meg tudjuk határozni a helyét (ha hendikeppet akarsz, vagy kicsúszott az autód a limitből adott versenyre)
- Visszakaptuk a GT5P-ből ismert PP-t (Performance Points) online versenyekre
- Csökkenthető a LE (ha hendikeppet akarsz, vagy kicsúszott az autód a limitből adott versenyre)
- Át lehet festeni standard autókat is
- a kereskedőnél az autó mellett most már jelölve van, ha az autó a birtokodban van
- A sebességi fokozatokat most már egyenként lehet állítani, nem csak a végáttételt (végsebességet)
- A Licence és Special Events versenyeket újra definiálták, míg az A és B-Spec versenyeken kevesebb kreditet, de több XP-t ad a játék. Van, ahol kétszer annyit! Ha ez igaz, van amit érdemes lesz újra lenyomni
- Összeállhatsz a haveroddal és közösen nyomhattok B-Spec versenyt
- Web-böngészőből is futtathatod B-Spec pilótádat
- Használható online versenyzésre a pályaszerkesztőben készített összes pálya
- Növekedett az online versenyeken szerezhető kredit és xp
- Online versenyek menüben megtalálható két új opció (Auto Race Start Cycle és Tyre/Fuel Depletion)
- A Special Event-ekben szigorították a büntetéseket
- Lehetőség van offline bérelt, kölcsönzött autóval versenyezni
- El lehet már menteni 2 játékos módban a replayt és vissza is lehet nézni
- A kontroller érzékenységét lehet állítani
- A-Spec és Endurance versenyeken rákérdez, ha újra akarod indítani, vagy ha ki akarsz lépni
- Használható háttérzene online versenyen
- A nem favorit autók is használhatók a Lounge-ban
- Ha online lobbyban gumitiltás van beállítva, akkor a garázsodban böngészve csak olyan autókat látsz majd, amik megfelelnek a szabálynak
- A köridőket módosították a Red Bull Chellenge-ben
- Optimizálták a játék mentés idejét
- A játék elején felbukkanó okézandó kérdés eltűnt

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2031) kulfoldi válasza Sonja (#2030) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Errol van szooooo! :C :R

Heihachi: Neked van-e linked errol? (Sonja nem irta, hogy lenne AI okositas)

En meg ezt talaltam:

Features

* Remote Racing - [Remote Races] have been added to the bottom left of the [GT Mode] - [Community] screen. Here you can start a fully automated B-Spec race using yours and your friends' "My Drivers", and gain rewards and experience from it. For details please see section 8-4 [Remote Races] in the [Manual] accessible from the main menu, and also the new "Remote Race" page on gran-tursimo.com, under the GT5 product information section.
* Remote Racing from a Web Browser - In [Remote Races], you can visit the official "gran-turismo.com" website using a web browser, and remotely control your PS3 at home. You can start races, monitor its progress and check results from the website. This is a new playing style allowing you to play Gran Turismo anywhere. Sign in from the [GT5 My Home] button on the upper right corner of the website to get started.
* Using the Course Maker in Online Races - You can now use one of the "My Courses" created in [Course Maker] for your online races (in Open Lobby, My Lounge), or select themes and generate courses on the spot. (Please note you'll only be able to use My Courses created after this update).
* Introduction of Performance Points in Online Races - We've now introduced Performance Points (PP), a numerical index of a car's performance for online races. You can set PP restrictions in the online race regulations (in Open Lobby, My Lounge) to limit participating cars. For details, see 6 -15 [Performance Points] in the [Manual] accessible from the main menu.
* Increased Rewards and Experience Online - The amount of rewards and experience gained from online racing (in Open Lobby, My Lounge) have been increased.
* More Event Settings in Online Races - [Auto Race Start Cycle] and [Tire Wear/Fuel Consumption] have been added to the event settings for online races (in Open Lobby, My Lounge).
* More Penalties for Special Events - Penalties for improper driving such as driving off course and hitting walls have been increased for the [Special Events] under [GT Mode] - [GT Life].
* Event Rewards and Experience Adjusted - The rewards and experience gained in [License] and [Special Events] in [GT Mode] - [GT Life] have been adjusted. Experience for A-Spec and B-Spec events have been increased, while rewards have been reduced back down to levels seen before the 1.05 update.
* Car Loan in Events - In A-Spec, B-Spec and [Special Events] in [GT Mode] - [GT Life], you can now borrow cars that your Friends have set to share with friends. For details see 6-16 [Borrowing and Lending Cars] in the [Manual] accessible from the main menu.
* More Car Settings - Gear ratio adjustment, power limiters, and weight adjustment have been added to the settings. For details see [18. Settings Guide] in the [Manual] accessible from the main menu.
* Multi-Monitor Feature - From [Options] - [Hardware] - [Multi-Monitor], you can now access the multi-monitor display settings using multiple PS3 systems. You can now enjoy Gran Turismo 5 in a wide display environment combining multiple PS3 systems and TV's/monitors. For details please see the support section on gran-turismo.com.

Gameplay

* It is now possible to replay and save [2P Battle] races.
* [Controller Steering Sensitivity] has been added to [Driving Options].
* [Corner Bank Angle] has been added to the section settings in [Course Maker].
* In A-Spec events including endurance races, a confirmation prompt has been added before restarting a race from the beginning.
* In replays, B Spec and while watching races, you can now change viewing targets directly from the screen without having to use a separate window list.
* Personal BGM can now be used when voice chat is disabled in a [Lounge].
* Cars in your garage that are not registered as 'Favorites' can now be used in a [Lounge].
* When tire restriction is enabled in a Lounge regulation, only cars with tires that qualify will be displayed in the garage.
* Driver and car display selections during races will be saved.
* Karts now have [Quick Menu] settings.
* You can now select multiple items in some important menu screens, such as when registering your favorite cars in your [Garage].

AI

* Race choreography and opponent car AI controls for licence tests and A Spec events have been adjusted.
* Opponent car AI controls during B Spec races have been improved.
* The evasive maneuver of opponent cars when a players car blocks the track has been improved.

Fixes

* Corrected an issue where it was possible to gain points unfairly in drift trials.
* Corrected an issue where it was not possible to view the 4th sector in the live monitor.
* Corrected an issue where the sound effects would not change when replacing the exhaust system or turbo kit.
* Corrected an issue where the save data becomes unable to load when exceeding a certain file size.

Others

* A searchable item called [Race Type] has been added for room creation in the [Open Lobby].
* The lap times for the [X Challenge] in [Special Events] have been adjusted.
* Game save speed has been optimized.
* The HDD access warning message that was displayed at game startup has been disabled for faster startup.
* Car demo backdrops during an [Auto Demo] is now displayed randomly in 4 types (Morning/Day/Night/White) as is in the@[Dealership].
* The "S-AWC" integrated four wheel drive system of the Mitsubishi Lancer Evolution X has been adjusted.
* The [Force Feedback Strength] of the Thrustmaster T500RS can now be adjusted across a wider range.

[ Szerkesztve ]

(#2032) heihachi válasza kulfoldi (#2031) üzenetére


heihachi
addikt

[link]
Ebben van az, hogy:

AI Adjustment

* Race choreography and opponent car AI controls for licence tests and A Spec events have been adjusted.
* Opponent car AI controls during B Spec races have been improved.THESIXTHAXIS
* The evasive maneuver of opponent cars when a players car blocks the track has been improved.

De ez ugyan az, mint amit te is írtál :)

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#2033) Sonja válasza heihachi (#2032) üzenetére


Sonja
veterán

Ja, mert ez a hivatalos lista! :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2034) kulfoldi válasza heihachi (#2032) üzenetére


kulfoldi
aktív tag

Igen kozben megtalaltam, bocsesz! Zsir, bar a nem licence meg special eventseken is valtoztathatnanak... Na mindegy, majd legkozelebb! Remelem! :R

Latod mondtam en, par patch meg aztan egeszen mas lesz a jatek vegul, es lehet hogy korai volt eladnod/erdemes lesz ujra megvenni. :)

(#2035) v!ct0y válasza mephi666 (#2028) üzenetére


v!ct0y
veterán

Igen az az egyik legnehezebb része a pályának szerintem. De idővel sikerülni is fog aranyra is :)

(#2036) nokia párti válasza mephi666 (#2028) üzenetére


nokia párti
őstag

Hát, akkor alaposan készülj fel lelkileg, mert ez még semmi. Majd egyes "driving missionok"-nál kifog hullani a hajad az idegtől. :D Egyébként az nekem nehezen, de sikerült aranyra, bár kormánnyal csináltam. Meg lehet gamepaddal is csinálni, csak szerintem sokkal nehezebb. Egyszerűen a GT szériában érződik, hogy inkább kormányra lett optimizálva, mint joy-ra.

(#2037) v!ct0y válasza nokia párti (#2036) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát igen mert ott nem sok hibázási lehetőség van. Főleg az utolsónál a SLR Mclarenes-nél :)

(#2038) mephi666 válasza nokia párti (#2036) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, igen... jobboldali karon van a gáz/fék és nem olyan jó, mint egy pedál lehetne... gondolkozok, hogy inkább gombokra kellene átállni... habár karral jobban tudom érzéssel adagolni a gázt és fékezni is...

ui: az lombozott le, hogy még a sima gyorsulós-fékezős akciókat sem sikerült aranyra megcsinálni... főleg a hosszú távot a viper-rel: ott aztán jól el kell találni a pontot, hogy mikor fékezzek ezerrel

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2039) Akos96 válasza Sonja (#2030) üzenetére


Akos96
senior tag

Na, ezt már nevezem! :C

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#2040) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Azért így má könnyebb a red bull challange is :)

(#2041) AMD_ok


AMD_ok
őstag

Ezt az új páélyát nem lehetett nehéz összerakni... :)) (nem nagy szám)

(#2042) Akos96 válasza Akos96 (#2039) üzenetére


Akos96
senior tag

A Formula Gran Turismót is át lehet festeni?

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#2043) AMD_ok válasza Akos96 (#2042) üzenetére


AMD_ok
őstag

Nem, az marad :(

(#2044) Akos96 válasza AMD_ok (#2043) üzenetére


Akos96
senior tag

Az bizony kár. :(
---
A Performance pontok mennyisége pontosan mitől függ? Lóerő/súly arány? Mert a Caterham Seven Fire Blade-nek 707 pontja van, egy Super GT (JGTC) autónak meg kevesebb.

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#2045) sz_abika válasza v!ct0y (#2016) üzenetére


sz_abika
addikt

Nem lett elfelejtve, csak másik családtagét adtam meg anno :D

De most visszatérvén, irány a seasonal eventek! \o/

PSN: xszabikax

(#2046) N0RB3RT


N0RB3RT
tag

Akinek van megosztva b-spec driver és akarja versenyeztetni, vegyen fel. ID: FAC3TH3PR0
Naponta legalább 10-15 versenyt indítok.

- Gran Turismo 5 -

(#2047) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Én csak annyit írnék,hogy nekem nagyon tetszik az összes része,bár én még az 5-öt nem láttam,de biztos az is nagyon jó:)

PSN: joskovagyok199

(#2048) AMD_ok válasza Akos96 (#2044) üzenetére


AMD_ok
őstag

Ez a performance pont mi a túró? Csak nem most jött a frissítéssel? Ez lehet,amit a lóerőknél ír...

(#2049) telya válasza AMD_ok (#2048) üzenetére


telya
aktív tag

ide most jott, a GT5P-ben mar bennevolt.

(#2050) AMD_ok válasza telya (#2049) üzenetére


AMD_ok
őstag

okés,de mit mutat?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Gran Turismo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.