Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Gran Turismo

Hozzászólások

(#7001) Madwe válasza sting2 (#7000) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hamar feladod :) Milyen kormányod volt btw?

(#7002) sting2 válasza Madwe (#7001) üzenetére


sting2
addikt

G29+ Pro Wheel stand

Inkább csak többre tartok most egy Switch - Mario Odyssey párost... :Y

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#7003) KaitouP válasza busman (#6980) üzenetére


KaitouP
veterán

Az online játékoknál ez tipikus jelenség. Amíg ezt azért csinálják, hogy a szolgáltatás minősége javuljon, addig nincs is ezzel probléma. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7004) KaitouP


KaitouP
veterán

Hohó, beindultak a nagyobb versenyek, Gr.4 Nürburgring, kerék is üzemanyag használódás. :))

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7005) Viper26 válasza KaitouP (#7004) üzenetére


Viper26
nagyúr

A 10 körös?

Mentem ma egyet, bár ott még nem kell pit, ha jól tudom állítani nem lehet (kerékcsere / tankolás).

Pixel 7 | FR955

(#7006) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Hát ma megérkezett a T150. Igaz az állvány még nem érkezett meg, úgyhogy asztalon és szőnyegen tudtam kipróbálni ezzel, valamint a Project cars 2-vel.
Hát azt kell mondjam szokni kell a dolgot. Eleve azt ,hogy kormánnyal dolgosabb autókázni. Tényleg csak belekóstoltam, mert a pedálokat nem tudtam lerögzíteni, így annyira nem volt faxa.
A PC2 számomra még mindig érdekes. Igaz még nem vezettem többszáz lóerős szörnyeket, de számomra még mindig fura, hogy ilyen nehéz lenne kordában tartani a pacikat? Vagy csak én vagyok béna. Pedig nem is csúcsjárgánnyal mentem, hanem valami közepes Toyota-val. GTS-ben valahogy még kikapcsolt segítséggel is könnyebb vezetni. Nem tudom, hogy a PC2 túl szigorú, vagy a GTS túl elnéző. Vagy valahol középen van az igazság?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#7007) KaitouP válasza Viper26 (#7005) üzenetére


KaitouP
veterán

Azaz. Nem volt rossz bár elég lassú, és 10 kör kevés így az üzemanyag, gumi elhasználódáshoz.

N200 -as verseny meg egy vicc.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7008) Quentaro


Quentaro
tag

Ha valakit érdekel, elkészült az első versenysorozat [link] Gondolom csiszolódni fog még, ahogy a játék is. Ez ilyen FB esemény, mert lusta voltam normálisra szerkeszteni a weboldalt - de az is lesz. :) Majd...

https://GTFever.EU

(#7009) goyo206


goyo206
aktív tag

Sziasztok!
Szerintetek van rá reális esély, h. vmikor kijön olyan frissítés, amivel be tudom állítgatni a saját kis megszokott G27-Clubsport Pedals kombómat?
"Kicsit" bosszantó, h. pár hónapja emiatt vettem konzolt, most meg a játékot, erre csak karral tudok bénázni!😤
Köszi az infót előre is!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

(#7010) Madwe válasza goyo206 (#7009) üzenetére


Madwe
nagyúr

Kizárt, a ps4 nem támogatja, nem a gt. Illetve konkrétan a ps4 követel meg egy chipet, ami a g27ben még nincs meg...

Ha a Poly meg akarná oldani kerülőúton, az baromi időigényes lenne, s eddig még tudtommal egyetlen kiadó sem lépte meg...

Egyetlen megoldásod a használatra az a GIMX lehet házibarkáccsal, vagy cseréled g29re a kormányt:(

(#7011) Gulyopapa válasza Madwe (#7010) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Nekem is cserélnem kellett G27>G29- Ma jön meg...

(#7012) Viper26 válasza Gulyopapa (#7011) üzenetére


Viper26
nagyúr

Pont ezen agyalok én is. :U

Pixel 7 | FR955

(#7013) goyo206 válasza Madwe (#7010) üzenetére


goyo206
aktív tag

Remek! Akkor ezt be..optam.😎 köszi szépen a segítséget!
További jó játékot mindenkinek!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=goyo206

(#7014) erahurka


erahurka
félisten

Fú de felb@szott most reggel a játék :W :W :W :W :W

30 körös endurane futam, a vége előtt 6 körrel feltankoltam 6,3-ra, direkt legmagasabb motor fokozaton álltam ki a bokszba, hogy ahhoz mérje a fogyasztást, erre két körrel a vége előtt kifogytam, ez mégis mi a franc???????????? Hogy gondolták ezt???? :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W

Az is vicces, hogy az első etapban még tudok menni 4-es fokozaton 10 kört a kocsival, aztán az első bokszkiállás után csak 9 fér bele :(((

[ Szerkesztve ]

(#7015) Viper26 válasza erahurka (#7014) üzenetére


Viper26
nagyúr

Kicsit kevés az emoji, miért nem tettél még? :U

Pixel 7 | FR955

(#7016) Stevenstyle válasza erahurka (#7014) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Nem lehet, hogy az egyik etapban nehezebb volt a lábad/ujjad? Gondolom nem konstans ugyanolyan köröket mentél, így a fogyasztás is változhatott. Több előzés, szélárnyék, más kigyorsítások stb.. stb...

[ Szerkesztve ]

(#7017) erahurka válasza Stevenstyle (#7016) üzenetére


erahurka
félisten

Nyilván nem egyforma köröket mentem. Nem gondoltam hogy ennyire részletesen szimulálja a játék a fogyasztást 😱

[ Szerkesztve ]

(#7018) Stevenstyle válasza erahurka (#7017) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Még nem volt időm tesztelni, de ha a Forza 6 tudta ezeket, sőt még többet is, akkor én lennék meglepve, ha a GTS nem tudná ;)

Más: csak én nem találom vagy a GTS-ben sajnos nincs (még) hasonló Real Time telemetria rendszer, mint a Forza Motorsportban? Mert így kicsit olyan vak vezet világtalant érzés az autó beállítása, hogy nem látom melyik kanyarokban mennyit változik az állított kerékdőlésszög, vagy pl a váltónál, hogy milyen fordulaton mekkora nyomatékot ad le, mekkora a teljesítménye a kocsinak. Elnézést, ha triviális dolgot kérdezek, de próbálok Forzáról átszocializálódni és ott a telemetria nagyon jól jött a kocsi beállításához.

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#7019) busman válasza Stevenstyle (#7018) üzenetére


busman
addikt

Ez engem is érdekelne.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#7020) mcwolf79


mcwolf79
veterán

(#7021) lbandi777 válasza mcwolf79 (#7020) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Azt áruld el nekem hogy hogyan töltessz föl replayt?
Gratula amúgy.

(#7022) mcwolf79 válasza lbandi777 (#7021) üzenetére


mcwolf79
veterán

Lementem a replay-t, lejátszom magamnak. Azután a Share funkcióval kiválasztom a Youtube-ot, kivágom a "Trim"-mel a versenyt ,és Share. Pofonegyszerü :K

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#7023) lbandi777 válasza mcwolf79 (#7022) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Én is így próbálom de nekem nem engedi feltölteni azt írja hiba .

(#7024) mcwolf79 válasza lbandi777 (#7023) üzenetére


mcwolf79
veterán

Akkor passzolom, nekem még eddig nem volt vele gondom.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#7025) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Nem tudom megoldják-e valaha, vagy a zagyva ingame zenéket kell hallgatni, de jó lenne ,ha a Spotify müködne a játékban. Tudom, hogy verseny alatt megy, de a menüben előbb-utóbb kilövi.

Más:
Saját zenéket csak pendrive-ról vagy egyéb külsö adatjordozóról lehet hallgatni? Nem lehet felmásolni a PS!-re?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#7026) hitchins


hitchins
őstag

Tegnap jott valami patch. Ugy latszik valamit sikerult modositani a kontrolleres iranyitason mert sokkal konnyebben tudtam kigyorsitani.
2 kort mentem es siman bo 3 mp-cel gyorsabb voltam lago maggioreban mint eddig pedig nem is nagyon eroltettem. (Ugyanazzal a kocsival)

(#7027) hitchins válasza mcwolf79 (#7025) üzenetére


hitchins
őstag

En kerek elnezest de nekem bejon a zene.

(#7028) lbandi777 válasza hitchins (#7026) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Igen javították a kontrolleres irányítást.

(#7029) hitchins válasza lbandi777 (#7023) üzenetére


hitchins
őstag

Youtube appban be vagy jelentkezve a yt-ra?

(#7030) mcwolf79 válasza hitchins (#7027) üzenetére


mcwolf79
veterán

ízlések és pofonok...
Attól hogy neked bejön, másnak lehetnek különböző igényei. Pl. ne akadályozzon már abban, hogy saját ízlésemnek megfelelő zenét akarok hallgatni.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#7031) lbandi777 válasza hitchins (#7029) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Már sikerült,annyi történt hogy a hátsó usb-ből kihúztam a kormányt,de hogy mi köze van a kettőnek egymáshoz azt ne kérdezd meg.

(#7032) frankstork válasza mcwolf79 (#7030) üzenetére


frankstork
aktív tag

Én anno úgy oldottam meg, és szerintem most is az lesz, hogy a zenét lejátszottam pc-ről, és egy olcsó keverőt kukáztam, és össze "mixeltem". Tudom kissé öszvér, meg macera, de az eredmény a lényeg...

(#7033) dákó83 válasza lbandi777 (#7031) üzenetére


dákó83
csendes tag

Szerintem nem az volt a baj, két napig nekem se ment, de ma megjavult magától, legalábbis én nem nyúltam semmihez.
Én is futottam valamelyik nap egy izgalmas futamot: https://youtu.be/8G3zBJpzwHM

(#7034) #20844032 válasza lbandi777 (#7031) üzenetére


#20844032
törölt tag

Semmi. Ilyen. Néha meghülyül, aztán másnap már megy.
Lemaradtam sajna a G29 akcióról, holnap már jön a T150 pro. Már rohadtul várom, ez a pöcökkel íventartás kb olyan, mint hullámvasúton ülve tűt befűzni . Végülis össze lehet hozni, de egyszer mókának bőven elég...

(#7035) arpi6k válasza dákó83 (#7033) üzenetére


arpi6k
addikt

Nem semmi. Milyen kormányod van?

Intel & ATI

(#7036) dákó83 válasza arpi6k (#7035) üzenetére


dákó83
csendes tag

G29

(#7037) KaitouP válasza hitchins (#7027) üzenetére


KaitouP
veterán

Én meg verseny közben nem hallgatok zenét, a motor bőgésére vagyok inkább kíváncsi. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7038) Tegla80 válasza mcwolf79 (#7030) üzenetére


Tegla80
addikt

"ízlések és pofonok..."
Igy van,sok fajtak vagyunk......
Ezert En spec autos jateknal nem is ertem,h lehet mast hallgatni ,mint a motorhangot?! Szerves resze a dolognak es nelkule autozni olyan nekem,mint nagyon megfazva izek nelkul kajalni.....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#7039) hitchins válasza mcwolf79 (#7030) üzenetére


hitchins
őstag

Jogos persze csak megjegyeztem hogy nekem bejon, de lehet velem van a baj :)

(#7040) hitchins válasza Tegla80 (#7038) üzenetére


hitchins
őstag

Ha jol ertettem menu zenerol volt szo. (Verseny kozben en sem birom a zenet)

(#7041) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

Bocs a noob kérdésért de hol lehet beállítani hogy működjön a kormány. Kontroller él csak játékon belül. :R

(#7042) Gulyopapa válasza Gulyopapa (#7041) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Műxik már :))
Viszont borzasztó ennek sebesség érzete. Legalábbis ennek a pályának Dragon Tail...

(#7043) Elims


Elims
veterán

GhostPetya,Hitchins,Madwe,Quentaro: Köszönöm!!
Így biztos,hogy ez a gt most kimarad.

[ Szerkesztve ]

(#7044) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

Rosszul teszed. Legjobb GT ever. G29-cel játszva fantasztikus. Soha nem volt ilyen jó online élményem, mint ma többször is. A hibái ellenére is elképesztő kifinomult szimulátor ez. :R

Az is igaz hogy 5-6 éve nem játszottam GT vel

[ Szerkesztve ]

(#7045) hitchins válasza Elims (#7043) üzenetére


hitchins
őstag

Nem tudom mivel “gyoztelekmeg” de sajnalom. Ha szereted az autos jatekokat nem szabad kihagyni a GT-t.
Nagyon jo jatek en naprol napra jobban szeretem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#7046) frankstork válasza Elims (#7043) üzenetére


frankstork
aktív tag

Ne tedd. Nekem is hidegrázásom volt az online mókától, ráadásul a PS3 konzol kimaradt, és kissé f*stam hogy mi lesz, de nagyon jó buli! Illetve vannak lobby-k ahol eltűrik jobban ha bénázol (freestyle run, practice...). Szóval nem kell parázni!

(#7047) erahurka


erahurka
félisten

Hullámvölgyek játéka ez :DDD Már ordítok a géppel valami challenge miatt, aztán egyszer csak sikerül kb. fél másodpercet rávernem az aranyra, és akkor orgazmikus az egész. Keményen tud szívatni, de nagy sikerélményt is ad :K

Más: most nézem, hogy a három arany trófeához (sok győzelem, sok verseny, sok pole) Sport módban kell elérni a számokat, na az egy emberöltő lesz a hozzám hasonlóan picit bénább sofőröknek :( :DDD Bár az is igaz, hogy ha egyszer letudja az ember a kampányt, onnantól nagyrészt csak Sport módban fogja nyomni szerintem. Meg aztán idővel talán ráunnak páran és felhígul a mezőny. Két győzelmem minden esetre már van, csak 89 kell a boldogsághoz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7048) Gulyopapa válasza erahurka (#7047) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Én nem feszülök rá az aranyra...ha sikerül sikerül ha nem, nem.
Elképesztő jó fizik@ja van. Konzolon a legjobb, de közelít az etalon AC-hoz.
Első nap közel 1 millát gyűjtöttem =)

(#7049) GuruZone


GuruZone
őstag

sziasztok, csatlakoztam én is. 20 év PC gaming ment a kukába,
3 gyerek mellett esélyem sem lesz gépet fejlesztgetni :D

One X VS PS4 pro kérdésben a GT Sport segített dönteni, mivel az egyhetes béta alatt lehetőségem volt kollégánál kiprószálni.

Mutassatok nekem olyan játékmódot (mert én nem találtam),
ahol time trial-szerűen harcolhatok a többi ember által elért idők ellen.

köszi!

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#7050) lbandi777 válasza GuruZone (#7049) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Egyenlőre csak a jogsik,kihívások,és a sport mod aktuális helyszínein tudsz timetrialt futni,ott látod a barátaidat ás a wr.top10
időket.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Gran Turismo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.