Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Gran Turismo

Hozzászólások

(#8451) erahurka válasza bandiie (#8450) üzenetére


erahurka
félisten

Nálam inkább olyan 100 körül. Majd hátha hoz jobb módszert valamelyik update, pár úgyis jönni fog mielőtt összejön az 50-es szint :DDD

(#8452) lbandi777


lbandi777
aktív tag

Tegnap nagyon jót versenyeztem,ha valakit érdekel az egyik.
https://youtu.be/llnYUsSY5Dg

(#8453) wolf13 válasza lbandi777 (#8452) üzenetére


wolf13
őstag

Grat. Szép verseny volt.

Merész volt a + egy kör :D

[ Szerkesztve ]

(#8454) ProEvoFan válasza erahurka (#8448) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jah, 660xpvel több.Viszont én azt az autót nem tudom úgy beállítani ahogy a videóban van.Egy értéknél nem engedi a videóban látható számokat addig levinni.
Suspension - ride heigh (első sor).Itt nem tudom beállítani.

(#8455) KaitouP válasza ProEvoFan (#8454) üzenetére


KaitouP
veterán

Mert a videóban inch -ben méri, neked meg gondolom mm van. Vagy átszámolod, vagy átállítod a menüben a mértékegységet, és akkor neked is inch lesz.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8456) erahurka válasza lbandi777 (#8452) üzenetére


erahurka
félisten

A Citroen ennyivel jobban kezeli a gumikat? A végére nagyon elfogyott a BMW-s srác, pedig nem ment kockázatos taktikát.

(#8454) ProEvoFan: 100 versenynél az már 66000 XP, és annál jóval többet kell menni az 50-es szinthez.

Én először beállítások nélkül próbáltam, úgy is meg lehet csinálni csak ~12 perc helyett ~13-ig tart, akkor már tényleg érdemesebb az F40-nel nyomulni mert az 1-1,5 perces előny hosszú távon oda billenti a mérleg nyelvét.

[ Szerkesztve ]

(#8457) John_Deere


John_Deere
tag

Hát lehet csak Én fogtam ki az elmúlt napokban a fost, de lassacskán már kezd hányingerem lenni a játéktól. :O

B-S-ből minden nap lekerülök B-B-be, aztán daily One Maken nagy nehezen visszatolom S-ben és újfent csak szopok mint valami állat.

FIA GT Nations tegnap ráadásul maga volt a röhej.
Viperrel Brands Hatchen qualify-ban 10.-et mentem...gondolom ez beszédes a mezőny képességére nézve, mert annyira pro Én nem vagyok B-Sben.
Konkrétan már a rajt utáni 2. kanyarban olyan szinten takarítottak ki anyámba, hogy öröm volt nézni, ahogy a mezőny végére kerülök. Büntetést persze senki nem kap, csak Én, 5 sec-et, mert leütöttem a falat... Sebaj, mezőny végéről feljövök Pit után 11-re, csávó mögöttem szokásosan belsőbe ugrik enyhe fékkel, engem kilök, ő megmarad, megyek levesbe...

Ez a mai Gr.3 Blue Moon Speedway...az anyjával közösülnék jópár készítőnek.
Egyszerűen gáz az egész, roncsderby már első kanyarban...
A kedvencem az volt, amikor csávókám mögött szélárnyékban megyek célegyenesben, neki ez nem tetszett, így satuzott egy jó nagyot, hogy szakadjak bele, le is hagytak 3-án emiatt...B-Sről beszélünk.

De a Top1-et az az olasz patkány nyerte tegnapelőtt, aki újfent B-S-ben konkrétan mást se csinált, mindenkibe ment bele, nem is versenyzett, mindenkit lökött ki.

És bazmeg még mindig nincs report gomb... :W

(#8458) eastsider


eastsider
nagyúr

Sziasztok,
Gr4ben mi a jelenleg ajánlott gép ?
Sciroccoval megyek már jó ideje, de kipróbálnék mást is.

(#8459) lbandi777 válasza wolf13 (#8453) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Köszi,igazság szerint nem is akartam kimenni box-ba mert az elején azért spóroltam a benzinnel,de aztán a 7.körben éreztem hogy nem fog menni,mert elfogy a gumi és kevés ideig volt a box-ban a srác.Úgyhogy box.aztán ami a csövön kifér.

(#8460) KaitouP válasza eastsider (#8458) üzenetére


KaitouP
veterán

Pályafüggő. BMW M4 többnyire ver mindent most, de néha szóhoz jut a Vantage is.

Mindig nézd meg mielőtt versenyzel, hogy a Top 10 milyen autókkal érte el a legjobb időt, onnantól kezdve egyértelmű, mivel érdemes menni.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8461) Oppenheimer válasza John_Deere (#8457) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Mit vársz blue moon speedwayen? Köztudott hogy azon a pályán roncsderbi van. Ha nem akarsz SR esést akkor kerüld el.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#8462) eastsider válasza KaitouP (#8460) üzenetére


eastsider
nagyúr

Köszi, eddig is ez volt a taktikám, csak megszoktam már a VW-t.az m4et ki is próbáltam,de meg kell szokni a rwd-t gr4ben :)

(#8463) John_Deere válasza Oppenheimer (#8461) üzenetére


John_Deere
tag

Hát attól konkrétan csodát nem, az tény...

(#8464) lbandi777 válasza erahurka (#8456) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Középmotoros kocsik mindíg kevésbé koptatják a gumit,akkor van a baj ha 1 bizonyis szint alá kopik mert akkor szinte vezethetetlen.

(#8465) ProEvoFan válasza KaitouP (#8455) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:B Köszi....ezt nem vettem észre.
Ma tetszik a race C verseny.Ismerős a pálya :DDD

(#8466) erahurka válasza ProEvoFan (#8465) üzenetére


erahurka
félisten

Milyen a C verseny ma? Mindig megnézem de már elfelejtettem. :F

Valami Gr.3 nem? Pont Blue Moon Bay nem? Szerintem eszembe jutott :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8467) ProEvoFan válasza erahurka (#8466) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az ám! :D

(#8468) KaitouP válasza ProEvoFan (#8467) üzenetére


KaitouP
veterán

Na akkor a mai Race C -vel nem kell foglalkozzak.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8469) ProEvoFan válasza KaitouP (#8468) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Egyet sikerült nyernem.Sokszor voltam a top4ben, de sajnos kétszer felidegesített és kiléptem a versenyből, mert felkentek a falra és visszaestem az utolsó helyre.
Átlagban jó versenyek voltak.Mondjuk a legtöbbször a második, harmadik helyért harcoltam.

(#8470) sz_abika válasza lbandi777 (#8452) üzenetére


sz_abika
addikt

Erről eszembe jutott az a magyar bajnoki futam a Corvettel Monzában, ahol szétcruisoltalak titeket az és már a Parabolicabol is ilyen 6-ban jöttem ki, hogy spóroljak a benzinnel és hogy utáltatok érte :D :D

PSN: xszabikax

(#8471) lbandi777 válasza sz_abika (#8470) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Ja volt olyan is,megtanultam a leckét.

(#8472) lbandi777 válasza sz_abika (#8470) üzenetére


lbandi777
aktív tag

https://youtu.be/74DSC7fuF8k
Tessék,ha picit kevesebbet fogyasztana még előrébb végzek.

(#8473) hyperspace válasza lbandi777 (#8472) üzenetére


hyperspace
őstag

Kár, hogy ennyire finom mozdulatokat én nem tudok csinálni kontrollerrel. A végén még beleüldöznek az ilyen videók egy kormány vásárlásába.

[ Szerkesztve ]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#8474) Dagohun


Dagohun
tag

Üdv!
Nem tud valaki valami leírás félét a beállításokhoz hogy, mi mit csinál. Nem kell szájba rágósan csak nagy vonalakban. Mert pl. a ferrari f40-et nem tudom beállítani nekem tetszően. PL ennek a kocsinak mit lehet a fékkel csinálni hogy jobb hatás fokkal dolgozzon, és ne 1 km-ről kelljen már a fékezni, hogy be tudjam venni a kanyart. Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#8475) KaitouP válasza Dagohun (#8474) üzenetére


KaitouP
veterán

Minden egyes pontnál a beállításokban leírja pár sorban, mi mit csinál.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8476) lbandi777 válasza hyperspace (#8473) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Aztán elindul a lavina mert a kormányhoz cockpit is kell,majd a fék mod,stb.

(#8477) Gebriel válasza lbandi777 (#8472) üzenetére


Gebriel
veterán

Szép menet. Grat.

(#8478) lbandi777 válasza Gebriel (#8477) üzenetére


lbandi777
aktív tag

Köszi,de igazság szerint semmit nem csináltam csak nagyobb hiba nélkül üzemanyag takarékosan végigbóklásztam a futamot.

(#8479) hyperspace válasza lbandi777 (#8478) üzenetére


hyperspace
őstag

Lenne ilyenre pénzem, már nem lenne :)

Viccet félretéve, eddig jól ellenállok, hetente 3 órát játszok átlagban, megmagyarázom magamnak, hogy ennyi időre nem kell 90 + 30 ezerért kormány + állvány.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#8480) erahurka válasza hyperspace (#8479) üzenetére


erahurka
félisten

Ha lenne egy Lambód szerintem nem GT Sportoznál hanem már felcsavarodtál volna vele egy fára :DDD

(#8481) erahurka


erahurka
félisten

Kiokoskodtam egy kinda afk xp grind módszert: az X-Bow és F40 módszerhez hasonlóan a Blue Moon Bay-es League versenyt kell kiválasztani. Az autó a Venono, amit fel kell tuningolni az N800 tetejéig, a súlyát pedig minimumra csökkenteni, plusz minden segítséget ki kell kapcsolni.

Versenyen amíg visszaszámol a játék, be kell állítani a kontrollert, hogy némileg jobbra kormányozzon és fullon nyomja a gázt. Ilyen módon simán megnyeri a gép a versenyt ugyanolyan körökkel, mintha az X-Bow módszert nyomnánk. A jutalom valamivel több mint 3000 XP. :DDD

(#8482) erahurka válasza erahurka (#8481) üzenetére


erahurka
félisten

Azt kifelejtettem, hogy a végsebességet 300-ra húzzátok le hogy jól gyorsuljon a falon.

(#8483) Viper26 válasza erahurka (#8482) üzenetére


Viper26
nagyúr

Gratulálok. :U

iPhone 15 Pro | AW S9

(#8484) erahurka válasza Viper26 (#8483) üzenetére


erahurka
félisten

Ezt most miért? :U

(#8485) Viper26 válasza erahurka (#8484) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nem elég, hogy csalsz, még reklámozod is...

iPhone 15 Pro | AW S9

(#8486) John_Deere


John_Deere
tag

Ezt a részét tulajdonképpen Én sem értem. Tudtommal nem leszek több, ha hamarabb elérem a top lvl-t. A lóvé meg tulajdonképpen annyira nem hiányzik a játékban így lvl. 36-37 környékén.
Persze, engem nem zavar, ha valakinek ez jó. Csak tényleg nem értem. Nem egy rpg ez...

(#8487) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Mondjuk azzal semmi baj nincs, ha valaki becsületesen kifarmolja a lvl50et, hiszen ahhoz normálisan versenyezni kell orrba szájba.Persze valakinek uncsi ugyan azt a versenyt lenyomni háromszázszor ;]

(#8488) John_Deere válasza ProEvoFan (#8487) üzenetére


John_Deere
tag

Hát, mondjuk, Sport módban amennyi idióta van, nincs két ugyanolyan meccs. :D
Nekem egyedül a 15 clean meccs zsinórban a rejtély, hogy mégis hogy a pecsbe kellene csinálni. 15 meccsen át leghátul autózni mégiscsak gáz. :DDD

(#8489) erahurka válasza Viper26 (#8485) üzenetére


erahurka
félisten

Milyen csalás? :F Találtam egy autót, amit megfelelően beállítva le tudom győzni a gépet úgy, hogy 15 körön keresztül siklok a falon. Ebben semmi csalás nincs...

Csalás az, amikor betolat az ember a boxba, a rendszer meg úgy tesz vissza a pályára, mintha mentél volna egy kört. Bár offline xp farmoláshoz szerintem ez is okés, hiszen senkivel szemben nem lehet így előnyt szerezni.

(#8486) John_Deere: Szeretném megszerezni a platinum trófeát, már csak a level 50-es arany cucc kéne hozzá. Ha Sport módban nyomnám évekig tartana, annyi idő alatt meg bármi történhez a géppel, leállíthatják a játék szervereit, elszaródhat valami a mentésemmel, feltörhetik a PSN profilom... Ezért szeretnék minél hamarabb túl lenni egy ennyire melós trófeán.

[ Szerkesztve ]

(#8490) Keller16 válasza John_Deere (#8486) üzenetére


Keller16
aktív tag

Szeretné kiplatinázni a játékot. Ennyi az egész.
szerk.: megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

(#8491) ProEvoFan válasza erahurka (#8489) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem az a probléma, hogy a falon csúsztatod végig az autót.(ha jól értelmezem)
Menj rendes szóló futamokat Ferrarival vagy az osztrák autóval és akkor senki nem szól be. :K Vagy ne írd ki fórumba. Jótanács akart lenni, nem személyeskedés.

(#8492) erahurka válasza ProEvoFan (#8491) üzenetére


erahurka
félisten

Jó hát én csak segíteni akartam azoknak akik szintén szeretnének hamarabb túl lenni rajta. Tartanom kellett volna inkább a fogadalmam hogy nem nézek be többet ebbe a topikba...

Nem vettem személyeskedésnek a kommented, ne érts félre :R

[ Szerkesztve ]

(#8493) busman válasza ProEvoFan (#8491) üzenetére


busman
addikt

Simán csalás... :U :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#8494) erahurka válasza busman (#8493) üzenetére


erahurka
félisten

Téged ki kérdezett? :U

(#8495) hyperspace


hyperspace
őstag

Csapjatok össze a játékban, és streameljétek nekünk ;]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#8496) busman válasza erahurka (#8494) üzenetére


busman
addikt

:C
Ügyes vagy,így tovább..várom az újabb komoly videókat..

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#8497) erahurka válasza hyperspace (#8495) üzenetére


erahurka
félisten

:C

(#8498) KaitouP válasza hyperspace (#8495) üzenetére


KaitouP
veterán

De valami roncsderbi legyen Gr.1 -es autókkal. ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8499) bandiie válasza erahurka (#8481) üzenetére


bandiie
aktív tag

De ha a KTM-el clean racere nyered, az több mint 8k xp. Akkor ez a 3 miért jó? Meg hogy állítod be hogy jobbra húzzon és padlózzon? :D

(#8500) John_Deere


John_Deere
tag

Jut eszembe, a mai Daily Willow Horse Thief legjobb qualify-okat néztétek már replayt? Simán levágják a pálya felét. :C
Én nem mertem meglépni, ki tudja, utólag kapnak valami retorziót. Meccset indítani meg még annyira sem. :D :U

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Gran Turismo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.