Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13022) d1abLo válasza bombibmw (#13020) üzenetére


d1abLo
senior tag

első kettő volt , harmadikat próbáltam
Nekem (az én fülemnek) real=true hangzásilag.
Különbségek, csak a fejhallgató kialakításában (és ebből eredő hangzáskülönbségek ) miatt vannak, illet design.

Siberiába nagyon szólt a mély, film játékoknál egyaránt jó volt.
7h-ba kevesebb mély szorult, viszont a közép/magas sokkal jobban érezhető, zene alatt másabb mint az előbbi. Film, játék perfect. Jóval kényelmesebb fejes. Hangzásilag max annyi hogy a siberia kicsit ilyen teltebb, vagy nemtudom hogy leírni, viszont a 7h-ban dinamikusabbak 1-1 részlet jobban kivehetőbb. Szóljon a 7h-mellet a cserélhető kábel és a fülpárna, hangzásilag te döntesz hogy melyiket részesíted előnyben, mind a kettőnek megvan a maga varázsa szerintem, és minőségre mind a 2 profi cucc, nehéz mellélőni bármelyiket választod.

CM-ről nem tudok így beszámolni hirtelen.

Jelenleg egy 9h-val küzdök. Erről annyit hogy ez még kényelmesebb mint elődje. Hangzásilag kistesó jellemzőit örökölte, de! azért valahogy, valamiért mégis vannak különbségek (talán fejlesztett hangszóró miatt), mondjuk térhangzás az ég és föld a 9h javára. Mindkettőt a hozzáadott usb-vel használtam. Személy szerint a 9h-felé hajlok.

[ Szerkesztve ]

Flash 4 president : http://wiki.teamliquid.net/starcraft/Flash

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.