Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#441) Eagle16 válasza ALEX131 (#440) üzenetére


Eagle16
addikt

Én is német párti vagyok, de azért nem kell eltúlozni :)

Remélem nem azt várod, egy egy lövéssel kilőhess bármit a 128-assal, mert igazából úgy volt...
JT-nek jó a front páncélzata, de általában mindenki HE-vel lövi, ezért sérül folyamatosan, az S-70-es ágyú meg át is tudja ütni legtöbbször.

Most az jó lenne, ha összerakna a játék 4 tigrist 15 Shermannal? :) Nem hinném hogy izgalmas lenne.

Nem tudom hogy tudod-e, a Királytigrisek az első bevetésükön pár Is-2-vel futottal össze és eléggé megszívták...mivel a toronyban tárolták a lőszert. Utána már megtiltották hogy oda rakják.

Nem azért, nekem csak német tankom van. És szerintem is vagy a szovjetek bizonyos tankjait kéne gyengíteni, vagy a német oldalt egy kicsit megtámogatni, mert néhány típus nagyon nem egyenlő az azonos tierben. (gondolok itt arra, hogy az Is-7 40-50-el megy, IS - IS-3 - IS4 mind gyorsabb, mint a német ellenfele, nagyobbat üt rajtuk az ágyú, jobban bírják a lövéseket stb.)

Német oldalnak meg alig vannak előnyei, de ilyen pl. a több hp, pontosabb ágyúk és...ööö...ennyi? (ja meg még gyorsabban is töltenek újra)

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.