Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43151) #21346560 válasza Tüzi (#43149) üzenetére


#21346560
törölt tag

1 hete játszom kb a játékkal, nekem az 6 kill a top eddig, a 4 is már nagyon jónak számít :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43152) ollie válasza forras2 (#43135) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha nincs arty, sokkal többet számít a játékosok képessége, tehetsége. Ahhoz nem kell tehetség, hogy 15 percen keresztül bujkáljunk egy ház vagy szikla mögött, hogy nehogy eltaláljon azt arty.

(#43139) Tüzi: a háborúban esélye sem volt eltalálni egy tankot az artynak, mert annyira pontatlanok voltak. A játékban levő artyk kb. god mode-ban vannak a 2. vh-s artykhoz képest. Egyedül nagy tömegben volt hatása az artyknak (felvonultattak vagy 100-at, melyek belőttek egy területet, de ennyi volt, ahhoz szerencse kellett, hogy el is találjanak valamit).

(#43146) Runo: mozgás közben nem lehet célozni

[ Szerkesztve ]

***

(#43153) vhw válasza ollie (#43152) üzenetére


vhw
addikt

Ahhoz viszont már kell, hogy lásd mikor kell kimozdulni abból a fedezékből. Látni, hogy mikor lőtte el magát, megsejteni, hogy ha az egyik szárnyon nagyon nagy a tumultus, sok a zöld-piros ikon, akkor az arty is oda figyel, nem az üres területekre, na akkor megmozdulni, mert mással van elfoglalva az ellen. De ehhez jó helyzetfelismerő képesség kell... tudom én.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#43154) Tüzi válasza ollie (#43152) üzenetére

Ez igaz, de egy normális scout simán megsz.pat...

mod:
arty counter-hit nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43155) ollie válasza vhw (#43153) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ebben igazad van, de nem mindig kivitelezhető, mert nem lehetsz benne biztos, hogy épp hova figyel az arty, főleg, ha több is van. Azt meg nem látod, ha a hely túloldalára lő, ezért most épp biztonságos kimozdulni.

Na meg legyünk őszinték, ki élvezi azt, hogy percekig ki sem tudod dugni az orrod a szikla mögül, mert jön a bumm?

[ Szerkesztve ]

***

(#43156) vhw válasza ollie (#43155) üzenetére


vhw
addikt

Ez nem fps, itt némi észt is kell használni, nem csak a 'W'-t nyomni. Az önfeledt rohangálásra ott vannak a low tier csaták gyors light tankokkal. Nekem is ha ehhez van kedvem előveszem a Tetrarchot, igen ritkán látok vele artyt, azok is pontatlan kezdők legtöbbször.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#43157) Tüzi válasza ollie (#43155) üzenetére

pont tegnap volt, hogy 4 t6 arty jelent meg egy-egy oldalon.
imádom az ilyet.
főleg, mert mind a négy ugyanabból a négyzetrácsból tüzelt :)
amikor a harmadikat lőttem ki, még akkor sem kapcsolt a negyedik...
talán amikor egy kupac vas lett, akkor már vakarta a fejét, hogy hova a faxba lettek a haverjai :)
mod: másfél percbe került eldönteni a csata kimenetelét.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43158) bozont válasza vhw (#43153) üzenetére


bozont
veterán

"hogy ha az egyik szárnyon nagyon nagy a tumultus, sok a zöld-piros ikon, akkor az arty is oda figyel, nem az üres területekre"

Hajjaj, hányszor volt olyan amikor az okos csapattársak gruppent tartottak egy olyan helyen ahová az az 1-2 ellenséges arty simán be tudna lőni és ezen felbuzdulva megkezdtem a rohamozást a pálya másik felén, aztán nagy meglepetésemre kaptam is az áldást fentről. :U Randomban nem mindig lehet kiszámítani, hogy éppen kire lő a másik.
De nekem igazából a legnagyobb bajom a high tier (t6-8) arty-k sebzésével van, az azért nem normális hogy 1 lövésből lövik ki a t8-9 tankokat. Az S-51-gyel nem egyszer megesik hogy a t10 tankokra is 800-1000hp-t sebzek.

(#43157) Tüzi
Jah, az olyat én is szeretem, aztán meg megy az óbégatás, hogy aztán mégis hogy lőttem ki őket. ;]
De a másik eset, meg pont a fordítottja, mikor azzal vannak elfoglalva az ellenséges arty-k, hogy a minket kiszedjenek és egész végig ránk vadásznak, de a gyors helyváltoztatás miatt nem tudnak kiszedni. Közben meg mi inkább a többi látható ellennel vagyunk elfoglalva és szépen lemorzsoljuk őket, a csapattársak közben meg nyomulhatnak előre anélkül hogy kapnák az áldást felülről. :D

[ Szerkesztve ]

(#43159) Mcray


Mcray
senior tag

Tegnap nagy volt az állatkert. 36 játék , két, zsinorban 10 bukta körrel.

Annyira berágtam egy 400 Eff ratinges Löwe játékosra, hogy írtam neki játék közben amolyan levezetésképpen, hogy ne küldjem el az anyukájába:

Komarin II-es bázis

Top IS-3 egész csata allatt AFK, pedig simán betöltött...Löwénk elment jobbra az arty helyre és onnan nézte ahogy a Lórántunk próbálja megfogni az áttörő ellent. 2 percíg tartotta őket...

Én a Pz 3/4-emmel átrongyoltam a hídon, hogy tudjak spottolni az Arty-nak és a TD-knek, azokat akik jöttek foglalni. Jött egy Type 59 és az első percben kinyírt. Senki nem lövöldözött volna oda még csak véletlen sem. Nem merték felfedni a helyüket... Type odament, felfedte őket és kb 2 percre rá össztűzben elfogyott a védelem, amire odaértek a támadók és felvették a poziciót...

Végig kértem, hogy valaki menjen be középre. Egyetlen tankunk sem ment középre az ellen meg odament és Turkey Shootot rendezett. Ekkor az arty mögé bújt Löwe odament az Afk IS-3 munk mögé és ott bújt tovább. Amikor világos lett neki, hogy az IS-3 miatt nem tudják őt eltalálni, fogta és oldalba rakta magát, és azonnal meghalt 5 lövéstől amit egyszerre kapott. Szándékos volt, vagy csak ilyen hülye volt? Nem tudom.

Írtam, hogy " Gj Lowe, thx for spoiling the game for 14 other players. Reported as Bot for hiding behind arty for 7 minutes"

Erre a KV-3 munk valami ilyet szólt magyar nyelven "Mi a fasz bajod van neked? Ez csak egy játék"

Lehet Freelancer kollégával volt dolgom? :DD :DD :DD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#43160) emre válasza Mcray (#43159) üzenetére


emre
veterán

Majd ha ráérsz kéne tolni T-43 szakaszt, szólóban nem túl acélos. ;)
De sajnos este nyóc után már nem nagyon tudok menni.

(#43161) Tüzi

Lagg, én is jártam már így.
Volt hogy elindult körben a gépem, vagy egy irányban és nem tudtam irányítani.
Ilyenkor csak egy gyors restart segít, és csak imádkozok, hogy ilyenkor az önjelölt karhatalmisták közül senki ne lőjön ki míg újra feláll a rendszer.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#43161) Tüzi válasza Mcray (#43159) üzenetére

tegnap a srác(?) 2 percig szenvedett egy pz38a-val, nem tudott átmenni Swampon a tök üres fahídon. Mindig a korlátnak ment neki. Aztán 20sec alatt fordult 90 fokot (!) és elindult a másik irányba :D Kapott is egy bot reportot :)
Ha az nem bot volt, akkor nem tudom mi.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43162) vhw válasza Mcray (#43159) üzenetére


vhw
addikt

Bizonyára...
Ugye az is teljesen rendben lenne, ha egy barátságos focimeccsen haverokkal játszva valaki kapufának támaszkodna, mondván ő nem szeret futni, ő így szeret "játszani". Mert kb. ehhez hasonló a sarokban arty mögött kempelő illetők videlkedése.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#43163) Mcray válasza emre (#43160) üzenetére


Mcray
senior tag

Sajnos én meg jó ha este 8-tól tudok 10-ig játszani. 8-ig a kislányommal vagyok. Akkor rakom le aludni.

Nagyon jó volt 3-masban játszani. Utána Antival annyira nem ment, hogy inkább mentem szólóban de, az is csak rövid jó szériát hozott.

KV-13 nagyon tetszik. T-43-mat ha a Wargaming Net félkarú is úgy akarja, ma meg tudom venni.

Más: KV-5 iszonyat jó tank, de csak akkor ha én lehetek a csali és a csapattársak kiszedik, akik engem szednek. Másra teljesen alkalmatlan Tier 8-ak ellen, ha nem tudom őket oldalba kapni. Tegnap találtam KV-5-tel egy gyenge pontot az IS-4 oldalán. Majdnem megöltem, erre jött a haverja Löwével és megmutatta, hol a helyem...

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#43164) MadPjotr


MadPjotr
tag

Végre valami jó is fog történni :C

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

(#43165) D.Orion


D.Orion
veterán

Nos mai utolsó körömet két kicseszett nagy ghost shell-el indítottam, de aztán ez lett a vége:

Victory!
Battle: Himmelsdorf 2012. április 16. 10:40:36
Vehicle: IS-3
Experience received: 1 443
Credits received: 42 088
Battle Achievements: Top Gun

Konkrétan kretén módon kilőttem mindenkit aki elém került, nem érdekelt, hogy milyen kicsi. A két ghost shell miatt nézzétek meg a replay-t. Azt már nem is mondom, hogy a harmadik lövésem ugyanarra a tankra hogyan talált célba, mert ha meglátjátok agyatokat eldobjátok. :U

(#43166) zalman90 válasza MadPjotr (#43164) üzenetére


zalman90
őstag

de gagyi, persze majd a 10-20-30-50 tonnás tankok ugy lebegnek ott mint a videon :D

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#43167) D.Orion válasza D.Orion (#43165) üzenetére


D.Orion
veterán

töltötte fel ezen a napon: 2011.06.16.
Physics comes maybe with Patch 7.0

Szerinted? Mindjárt itt a 7.3 és mg sehol sincs a fizika...

(#43168) hemaka válasza D.Orion (#43167) üzenetére


hemaka
nagyúr

hálisten

(#43169) virkir válasza MadPjotr (#43164) üzenetére


virkir
veterán

Hát tényleg.
Nem elég, hogy láthatatlan akadályokba lehet beleütközni a házak mellett két méterrel, nem elég a mágneses sziklák amikre ha felragadsz a büdös életbe nem jössz le kéne még egy ilyen marhaság is egy arcade játékba.
Új játékmódok azok kellenének a fenének, vagy normális pályák, ugyan minek, jó a Province is a parasztnak hagy kempeljen 15 percet azon a foschon. Városi pálya... ugyan minek azt nehezebb a sok házzal utcával összekattintgatni mint egy Sand River-t az megvan 10 perc alatt a lúzer heavy meg szívjon nyugodtan a sivatagba.
A láthatóságot ugyan minek javítanák, örüljünk, hogy elbaszták a sebzésmodellt de legalább mondhatják, hogy csináltak valamit.
Egyébként ha jól emlékszem ez április 1.-re jött ki.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#43170) L-e-f-i-e válasza D.Orion (#43167) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

És nem is lesz egy jó ideig. Ez olyan mint, hogy bárki elutazhat a Holdra tenni egy sétát. Elvileg lehetséges, de mire ezt általánossá tennék, az nem mostanában lesz...

=^-^=

(#43171) Zeratul válasza virkir (#43169) üzenetére


Zeratul
addikt

Jobb lenne ha lenne végre fizika és nem az történne hogy ha egy pixellel arrébb fordulok akkor felragadok a sziklára, meg milyen dolog hogy dombról csak bizonyos helyeken lehet lejönni illetve 61 tonnás tankkal lelógva lehet lövöldözni.

(#43172) D.Orion válasza hemaka (#43168) üzenetére


D.Orion
veterán

Maradjunk annyiban, hogy ha bejön ez a gatyi fizika, akkor lehet abba is hagyom a játékot.. Kinek hiányzik az, hogy a hegyoldalról rád ugorjon egy másik tank? :U

(#43173) Plokijuma válasza Tüzi (#43157) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Tegnap 4 tier7-es arty volt a csapatban Fisherbayen. A csapatunkban volt egy chaffe (tier5 light tank), aki nem volt hajlandó spotolni az artyknak egész meccs alatt, még akkor se, amikor 4-4 artyn kívül 2-2 tank maradt már csak. Nekem kellett IS3-mal spotolni. Hadd ne mondjam, hogy kb 10 másodperc alatt kiszedett a 4 ellenséges arty. Nehezen, de le lett hozva.

Külön megemlítendő, hogy a spotolni nem akaró chaffe ahhoz elég tökösnek érezte magát, hogy a bokorból egész meccsen végig sértegessen engem és Lacát (Noob camper IS3 stb.), holott egy üresen maradt oldalt csak egyedül mi védtünk Tier8 tankokkal Tier10-es meccsen. Most először éreztem késztetést teamkillre. Szerencséjére szikla takarta a búvóhelyét. Semmit nem csinált, csak sértegetett... pedig ha spotol, akkor nagyon sima meccs lett volna a végére.

(#43174) zalman90 válasza D.Orion (#43172) üzenetére


zalman90
őstag

;] :DDD

ezt most 1 maussal elképzelt :D

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#43175) Plokijuma válasza zalman90 (#43174) üzenetére


Plokijuma
aktív tag

Tessék: [link]

Egyébként úgy röpködnek a tankok, mintha túl kicsi lenne a gravitáció. Lehet a World of Airplanes-ben röpködő tankok lesznek ? :D

[ Szerkesztve ]

(#43176) homeless09 válasza D.Orion (#43172) üzenetére


homeless09
őstag

Pontosan ugyan erre gondoltam.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#43177) zalman90 válasza Plokijuma (#43175) üzenetére


zalman90
őstag

nanee :DD

igen ezt énis irtam kicsit vicc hogy az 50 tonnás tankok csak ugy "lebegnek"

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#43178) emre válasza Plokijuma (#43173) üzenetére


emre
veterán

Én kilőttem volna, mint ahogy meg is tettem a hétvégén.
Egy nyamvadt pz állandóan az objektem körül forgolódott, meg puffogtatott a támadó tankokra. Kértem szépen hogy menjen szórakozni másfele, mert kilövöm, ha felderítenek miatta az ellen 3 artyjának. Nem értette, végeztem vele, pedig enélkül lehet egy top gun beficcent volna.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#43179) MadPjotr válasza virkir (#43169) üzenetére


MadPjotr
tag

szerintem ez egy nagyon jó ötlet végre valami realitása is lesz a játéknak..
igaz hogy sok hibát ki kellene javítani, de ez tetszik ...
Nehogy már egy maust megállítson egy ms1 -es lökje csak szépen el magától vagy tolja le a hegy oldalról...

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

(#43180) fsb1000 válasza D.Orion (#43172) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Te már párszor bejelentetted, hogy abbahagyod ezt a játékot, az acc-od eladod, vagy átadod, stb. Gondolom ezt az írásod sem kell komolyabban venni mint az előző X-et..

Egyébként kár előre sírni, legalább lesz mégegy ok, hogy miért is veszítünk el egy csatát.

(#43181) Zeratul válasza D.Orion (#43172) üzenetére


Zeratul
addikt

Miért az jobb amikor a hegyoldalon lelógva lő ki?

(#43182) D.Orion válasza fsb1000 (#43180) üzenetére


D.Orion
veterán

Figyelj.. ez tényleg olyan dolog ami ha bekerül a játékba, akkor az egész átmegy ilyen 6évesek játszanak matchbox-okkal szintre... Marha vicces lesz mikor beszorítanak egy völgybe és fentről rád ugrik az E-50...

Zeratul: Miért az jobb lesz, hogy ha a nyakadba ugrik te meghalsz ő meg nem sérül? Továbbá gondolj bele abba is, hogy mi történne normál esetben egy 50-60-70-80 tonnás tankkal ha 10 métert zuhanna. Elárulom, bár biztos tudod: Mozgásképtelenné válna és valószínűleg a torony is bedöglene.

[ Szerkesztve ]

(#43183) whatnot válasza fsb1000 (#43105) üzenetére


whatnot
őstag

Vedd már észre, hogy te is panaszkodsz itt. Egyrészt más panaszkodókról, másrészt panaszkodtál az artykról is és ez attól még panaszkodás, hogy mellékesen megjegyzed, kénytelen vagy elviselni őket (ahogy én és mindenki más a noobokat).

És nem arról van szó, hogy van néhány gyerek, aki béna. Meg nem is az, hogy béna, azzal nincs gondom.
Azzal van bajom, hogy hülyék és sokan vannak, nem csak néhányan. Aki egyedüli top tier9esként a csapatban beáll arty mögé, bokor/szikla mögött rejtőzve campelni, az nem béna, hanem hülye.
Akik 13an lemmingelnek egy irányba, azok hülyék.
És folytathatnám.

Amit más játékban is megfigyeltem: sok a gyáva. És itt most nem arról beszélek, hogy esztelenül kell támadni, mert nyilván az ilyen is hülye. De sokakon érződik, hogy félti a pixelhalmazát, mintha az valódi lenne. És itt megint nem arról van szó, hogy a tier5ös medium menekül a tier9 heavy elől, hanem arról, hogy amikor jön az ellen a bázisra, védés helyett eliszkolnak.

Bénázni én is bénázok. Sőt néha hülyeséget is csinálok. Nem lenne baj, ha csak ritkán fordulna elő. De gyakran előfordul és sok hülye van, nem kevés. A legfájóbb nyilván az, amikor top tier heavy ilyen, főleg a tier9-10 kategóriában és bizony ott is van jó pár ilyen.

(#43184) Zeratul válasza D.Orion (#43182) üzenetére


Zeratul
addikt

Ha padlógázon nekirongyol egy heavy egy papír artynak akkor az min laposra kellene vasalnia. Hegyről a nyakadba ugrik és felborul és neki is game over. Néhány métert simán kibír egy tank mert van amikor dobják ki a repcsiből leszállás nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#43185) MadPjotr


MadPjotr
tag

engem az zavar nagyon, hogy pl. E-100 megyek egy elég meredek lejtőn lefele és a max 29km/h sebességhatárt még így se akarja átlépni pedig a saját tehetetlenségénél fogva gyorsabban kéne mennie.. :(

más : katt a tátott számra :)
:Y

[ Szerkesztve ]

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

(#43186) Tüzi válasza Plokijuma (#43173) üzenetére

Ismered az elektromos ösztökét? Nagyon jó cucc, nekem van a tigrisen, meg a párducon is egy-egy 88milis :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43187) D.Orion válasza Zeratul (#43184) üzenetére


D.Orion
veterán

Bocs, de mikor láttál te a játékban szereplő tankokat repülőgépből kidobva harcolni? :U Az, hogy egy M1 Abrams-el lehet ilyet csinálni az a felfüggesztés fejlődése miatt van. Megnézném mi történne egy T34-85-el aminek mellesleg nagyságrendekkel jobb felfüggesztése volt mint a német tankoknak, ha leesne 10 méterről vagy kidobnák egy átstartoló repülőből. Gyanítom, hogy mindegy lenne, hogy betonra vagy sivatag közepére esne, akkor is darabokra szakadna a felfüggesztés. Egyszerűen a játékban szereplő tankok ezt nem bírják ki. Talán némelyik modern francia tank már képes lenne túlélni egy ilyen zuhanást.

MadPjotr: Ez lánctalp és nem kerék, óriási különbség van a kettő közt.

(#43188) whatnot válasza ollie (#43113) üzenetére


whatnot
őstag

Ezt úgy értelmeztem, hogy kifogytál a lőszerből...

(#43189) zalman90 válasza D.Orion (#43187) üzenetére


zalman90
őstag

láttátok az A-team c. filmet mikor a tankal vitorláztak ? :DDD

link annak a véletlen nem látta a filmet

(#43185) MadPjotr: :Y :Y

szerintem kamu de örülnék ha télleg lenne ilyen :D

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#43190) ollie válasza D.Orion (#43182) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Továbbá gondolj bele abba is, hogy mi történne normál esetben egy 50-60-70-80 tonnás tankkal ha 10 métert zuhanna. Elárulom, bár biztos tudod: Mozgásképtelenné válna és valószínűleg a torony is bedöglene.

És miből gondolod, hogy ez nem így lesz?

(#43183) whatnot: a gyávákról: tegnap este volt egy csata, ahol a top IS-4-ünk elbújt az egyik sarokba, a lehető legmesszebb az ellenfelektől (asszem csak 1-1 tier 9-es volt oldalanként). Azt még megértem ilyenkor, ha attól fél, hogy nem tud másokat sebezni, mert még csak BL-9-ce van, de könyörgöm, az egyik legjobb páncélzatú tankban ült a szerencsétlen, és szinte csak tier 6-8 volt az ellenfél, azokat meg simán kell tudnia sebezni BL-9-cel.
És igen, én sem tolerálom, ha valaki nem hajlandó a csapatjátékra, mivel ez egy csapatjáték. Ha valaki nem hajlandó másokra figyelemmel lenni játék közben, az ne játsszon csapatjátékkal.

(#43188) whatnot: te is ott voltál?
Erről jut eszembe, hogy volt egy olyan csata is, hogy a végén egy IS-4-gyel kergetőztem, én T30-ban voltam. Az IS-4-re hosszú ideig nem láttam rá jó, csak pár pixelt láttam a tetejéből, így nem lőttem rá. Közben viszont be-beszólogattak a csapattársak nem túl udvarias stílusban, hogy miért nem lövök.

(#43185) MadPjotr: azért nem megy gyorsabban, mert szétesne a felfüggesztése (lánctalpai). A valóságban gondolom valahogy lekorlátozták a max sebességet, és pont e miatt van az is, hogy a játékban csak a felfüggesztésen múlik a végsebességed (a motortól csak a gyorsulás függ).

[ Szerkesztve ]

***

(#43191) Chris0321 válasza zalman90 (#43189) üzenetére


Chris0321
addikt

Ez nem az A-Team. Ez egy gyengére sikerült utánzat.

(#43192) zalman90 válasza MadPjotr (#43185) üzenetére


zalman90
őstag

most nézem szerintem ez battlefield 3

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#43193) whatnot válasza bullseye (#43132) üzenetére


whatnot
őstag

Ha te spottolod, akkor igen. A szatellit nézetnek viszont semmi köze a spotoláshoz.

ollie: hol ott? :)
Ja nem, csak a lemerült az egér részt átvitt értelemben vettem, nem szó szerint.

[ Szerkesztve ]

(#43194) MadPjotr válasza zalman90 (#43192) üzenetére


MadPjotr
tag

lehet hogy igazad van, de nagyon WOT-nak tűnik

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

(#43195) whatnot válasza Mcray (#43159) üzenetére


whatnot
őstag

Hm, nekem 1226,81 eff rating, nem is rossz.

(#43196) Napfénysüti válasza whatnot (#43195) üzenetére

Nekem 773, nem is mernék itt senkivel együtt játszani. :D Na jó nostaros fórumtárs megtűr és vele néha platoonozok. :R

Més que un club!

(#43197) whatnot válasza D.Orion (#43167) üzenetére


whatnot
őstag

Hát ha ez így kijön valamikor, ahogy a videón van kb., akkor az iszonyat :DD lesz.

(#43198) Fel


Fel
addikt

A fejlesztés alatt álló új fizikáról ez a legfrisebb videó: WGTV #12 @6:14
Nyílván ezen még van mit csiszolni.. Át kell dolgozni az összes mapot, hogy megszűnjenek a beragadások. Elvileg késő őszre, télre ígérik, de szerintem jó, ha jövőre lesz belőle valami.

----------------------------------------------------------
Vetítés:

Első Top Gun E-100-zal:

Victory!
Battle: Siegfried Line 2012. április 16. 12:21:47
Vehicle: E-100
Experience received: 8 355 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 67 344
Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun

Annyira nem vagyok oda érte, még kevés csatát mentem vele normál accounton, de ez a kör egész jól összejött. Ha jól emlékszem IS-7-et, IS-4-et, IS-3-at, T95-öt, T30-at és egy Tigrist bontottam (4968 sebzés össz.).

[ Szerkesztve ]

(#43199) Timyyy


Timyyy
őstag

Victory!
Battle: Erlenberg 2012. április 16. 13:06:25
Vehicle: VK 4502 (P) Ausf. A
Experience received: 8 315 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 55 792
Battle Achievements: Confederate, Sniper

Hop :) 23K a költség csak.

(#43200) Mustaros


Mustaros
aktív tag

[link]

Egy kis finomság :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.