Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43101) Tüzi válasza virkir (#43100) üzenetére

link plíz :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43102) Fel


Fel
addikt

Ez így a nap végére azt hiszem megteszi:

Victory!
Battle: Fisherman's Bay 2012. április 15. 23:40:52
Vehicle: Churchill
Experience received: 2 491
Credits received: 50 520
Battle Achievements: Mastery Badge: Ace Tanker, Sharpshooter, Steel Wall, Top Gun

Egyre félelmetesebb lesz ez a Churchill, pedig még nincsenek 100%-on a legények. Úgy köpi a skulót, hogy néha felocsúdni sincs ideje a célpontnak.
Vicces, hogy általában mennyire lenézi mindenki. Tegnap egy magyar T49 hajtótól megkaptam, hogy "De szar nekem a Churchillben". Province mapon, csata legelején. Én túléltem, felmásztam az ellen oldalon a kaptatón, szereztem pár killt, őt levágták 1-2 perc után még a völgyben, de a "Churchill egy szar tank" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43103) Mustaros válasza Fel (#43102) üzenetére


Mustaros
aktív tag

LOL! Vettem egyet én is.. xDDD

Most próbálom :P

(#43104) pws válasza fsb1000 (#43094) üzenetére


pws
aktív tag

Ez ugyan olyan okoskodás a részedről, mint aki beírja ez elején, hogy noob team. Vannak jó játékosok és bénák. Véleményt meg mindenki nyilváníthat.

(#43105) fsb1000 válasza whatnot (#43098) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ahogy nézem te is a panaszkodók bőséges táborát szaporítod.

Ja.. olyan laza vagyok, hogy valóban leírom, nem tetszik ez a dolog, de hát egy játékba is átjön az emberek személyisége. Mindig más a hibás, mindig más a noob, mindig van valamilyen rajtad kivül álló ok amiért a vereség bekövetkezett.

Ha mind olyan ügyes okos gyerkőc nyomná a WoT-ot mint te (meg ennek a fórumnak a 80%-a, tisztelet az önkritikus kivételeknek) akkor minden csatát nyernétek.
Nemdebár?
---

pws: látom neked is fáj...

[ Szerkesztve ]

(#43106) Mustaros válasza zalman90 (#43089) üzenetére


Mustaros
aktív tag

nagyba várom a véleményed.. és sehol semmi :D na szép.. ;]

(#43107) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Manapság mintha egyre több arty lenne megint, egy időben alig voltak , most meg szaporodnak, bár igaz néha kellemesen is tudnak segíteni, artynál nagyon nem mindegy sajna melyik oldalon ül az értelmesebbje...

=^-^=

(#43108) virkir válasza Tüzi (#43101) üzenetére


virkir
veterán

1.
2.
Vannak átfedések meg a gugli fordító sem árt néha.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#43109) homeless09


homeless09
őstag

Esküszöm az arty-k veszik el a kedvem a játéktól teljesen. Megyek 100m-t durr, durr, durr, meghaltam.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#43110) Iron Funeral válasza virkir (#43097) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Recon artyra? Inkább dobd ki és legyen helyette az elsők között BiA, megéri ;)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#43111) Arpee78


Arpee78
senior tag

Egy szerencsében bővelkedő csata a T25/2-vel. Link Feltettem planetwot-ra, még úgysem volt vele eredmény. Előbb utóbb biztos kikerül a top10-ből, de nem baj.

Megjegyzem az M41-es arty-nak is jól ment, Himmelsdorfon 5 killt produkált.

(#43112) madstunt válasza virkir (#43100) üzenetére


madstunt
addikt

nekem a white camo elegge tetszik a nemeteknel

(#43113) ollie


ollie
MODERÁTOR

A meccs közepén kimerült az elem az egeremben, milyen lehetett volna, ha végig tudtam volna harcolni.

Victory!
Battle: Siegfried Line 2012. április 16. 0:13:59
Vehicle: T34
Experience received: 1 540
Credits received: 105 283
Battle Achievements: Sniper

***

(#43114) L-e-f-i-e válasza virkir (#43108) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Tudom, hogy nézőpont kérdése, de ezek kb úgy néznek ki mintha nem is festék hanem khm...valami más lenne rákenve..ezeknél szerintem a gyáriak is jobbak :D

Ollie: vezetékes egér ftw :P

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#43115) homeless09 válasza ollie (#43113) üzenetére


homeless09
őstag

Hogyan tudtok ilyen köröket játszani? :F Ha kiszedek 5 tankot, meg alaposan megsebzek párat, akkor az általad szerzett credit töredékét kapom :F

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#43116) madstunt válasza L-e-f-i-e (#43114) üzenetére


madstunt
addikt

masreszt a gyariak valos camok alapjan lettek csinalva...

(#43117) Iron Funeral válasza L-e-f-i-e (#43114) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Headnut féle skinek? Ha már jó féle skineket akarunk ;)
[link]

Jó írások vannak a tankokon is, volt egy régi Jagdtiger skinje amin az ágyúcsőre volt írva : ...Your ticket to hell! De a KT oldala is vicces :D

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#43118) ollie válasza homeless09 (#43115) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez prémium tank volt, azzal 2-3x annyit lehet keresni, mint egy normális tier 8-assal.

***

(#43119) fsb1000 válasza homeless09 (#43109) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ki kell tapasztalni, mikor vannak kevesen.
Pl. hajnal 1-2 körül találkozok a legtöbb nagy arty val, csatánként 3-5. Délután jóval kevesebb van.

Ha van a csatában arty akkor bújni kell... kényszer... rossz.. de meg kell tanulni.
Ha még sem sikerül, el kell fogadni, hogy az ellenfelet is tizedeli a te csapatod artyja.
Ha már nagyon zavar akkor spottolj a saját artydnak, hogy kinyírja az ellenfélét.
Ha még jobban zavar akkor vadássz artykra... megnyugtató.... szeretem mikor 1 lövéstől elpukkanak.

Kár hogy sosem veszik ki a játékból az artykat, én ezt az egy jelentős negatívumot tudtam felfedezni a WoT-ban. Megszokni nem lehet.... legfeljebb valamilyen szinten elfogadni. 100x jobban zavarnak, mint a kezdő játékosok, már soxor leírtam miért.

(#43120) madstunt válasza homeless09 (#43115) üzenetére


madstunt
addikt

a credit azon is mulik mekkora az ossz sebzes amit mindenki egyuttesen lo a csapatodbol, plusz hogy hanyas szintu vagy, hanyas szintu amit kilottel(ertelemszeruen tobbet kapsz azert ha szinted felettit losz ki, es kevesebbet mikor szinted alattit), + ollie ha jol tudom premiummal tolja

(#43121) homeless09 válasza ollie (#43118) üzenetére


homeless09
őstag

Oooh, így már értem. :)

madstunt: köszönöm, a kolléga már felhomályosított :D :R Játék közben észre vettem, hogy nagyobbért többet kapok, de van amikor azonos szintűt lövök és akkor is kevés :( De ezek szerint a csapattársak a lámák nem én ;]

fsb1000: Nálunk arty aztán nem tizedel, de még csak nem is harmadol senkit se :DDD Általában a "legjobb" taktikájú csapatba kerülök. Az előbb le akartam screenshotolni, hogy a csapattársak miként képzelték el a rohamot, csak aztán a szóban forgó artyk hevesen célba vettek. De leírom: Mindenki, az én és egy másik tank kivételével, megindult balra, egymás nyakán, a 10 négyzetméterre jutó sűrűségük szerintem a 3 tankot is elérte, cafattá szedte őket az ellenség, és én meg a másik srác próbáltuk tartani a másik oldalt, gondolhatok mekkora sikerrel :U

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#43122) zalman90 válasza Mustaros (#43106) üzenetére


zalman90
őstag

már fekszek le majd holnap :D

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#43123) madstunt válasza homeless09 (#43121) üzenetére


madstunt
addikt

meg alapvetoen nem magaert a killert kapod a nagyobb zset hanem a sebzesekbol. es ugy mukodik, hogy ha a kilott tanknak 10 HPja volt, a talalatod hiaba sebzet volna 243HP-t, csak 10et fog szamolni bele

[ Szerkesztve ]

(#43124) homeless09 válasza madstunt (#43123) üzenetére


homeless09
őstag

Értem :) Délután azon lepődtem meg, hogy PanzerIV-be beleküldtem 180-at, Panzer3ast meg nemtudtam megsebezni, pedig eltaláltam :DDD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#43125) pws válasza fsb1000 (#43105) üzenetére


pws
aktív tag

Ha valaki noobozik, minden ok nélkül, az előítélet. Amit te írogatsz, azon is átsüt az előítélet. Ez játék, az emberek meg olyanok, amilyenek. Én nem sértődöm meg ha lenoboznak, és nem írogatok indulatosan másoknak, hogy bizonyítsam mennyivel jobb vagyok, mint a noob-ok.
Ebben a játékban is az a jó, hogy az ismétlődő pályákon, mindig másokkal hoz össze a sors /vagy az MM/. Szerintem ezt a sokszínűséget illik elviselni, még ha nem is tetszik amit írogatnak.

(#43126) virkir válasza Iron Funeral (#43110) üzenetére


virkir
veterán

Lehet harmadiknak jó lett volna majd meglátom ha 100+-os lesz, bár nem rossz ez sem mivel nem ülök mindig a végéig a bokorban.

L-e-f-i-e
Na látod minden szubjektív. Szerintem meg a WG-s kreálmányok hasonlítanak inkább arra, mintha egy öt éves gyerek dobta volna össze paint-be. Na ezért van nálam full kikapcsolva és nézem az alap tankokat inkább.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#43127) madstunt válasza fsb1000 (#43119) üzenetére


madstunt
addikt

ennyi erovel aljanak a palyak egy marhanyagy siksagbol, tereptargy es domb nelkul, aztan majd gyoz az a csapat amelyik jobban mozog. ah vagy tudok jobbat: ezentul csak loltraktorok legyenek a jatekban.
eleg sok olyan mecsen vagyok tul, mikor az artyknak koszonhettuk a gyozelmet, es/vagy olyan pathelyzetben volt a csata amikor ugyesen spottolo(k) dontotte(k) el a csatat. mondjuk nekem nincs is ekkora arcom, igy pl sikerelmeny mikor spottolasommal sikerult szepen felorolni olyan cuccosokat amelyek lehet kiszedtek volna ket pillanat alatt. jahogy ez azt jelentette hogy CSAPATMUNKA volt, nem egyedul szedtem ki mindenkit. Mondjuk szerintem sokkal nagyobb siker mikor rafkossan sikerul gyozni mint rambozva. arra ott a quake

(#43128) Iron Funeral válasza virkir (#43126) üzenetére


Iron Funeral
őstag

De 2% látótáv nem jó semmire artyn. Nekem csak a 2. skillnél tartanak a GWE emberek (mert ugye az eredeti legénységet anno eladtam a GWP-vel együtt, na mindegy), és ugye camo/repair volt beállítva nekik, de reset után egyből ment a BiA elsőre és camo lett a második... pedig a clutch braking lehet jobban megérte volna a sofőrnek, na majd a 3. skill (úgy 2020-ra elérem azt :DDD ). Igazából már csak azért megéri a BiA mert nem tudsz ventit pakolni rájuk, de pl. GWE töltési idején javított ~1 másodpercet meg érezhetően gyorsabban céloz és a jármű is fordulékonyabb lett. Mondjuk ez utóbbi nem gyengéje a GWP-nek :)

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#43129) fsb1000 válasza pws (#43125) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez csak nézőpont és jellem kérdése.

Az ide irogatók többségét le NooB-ozhatnám, mert több csatát mentem, és jobb a statom. A random csatákban meg még nagyobb aránnyal lenézhetnék mindenkit.
Minek? (és nem is gondolom így)
Ez egy egyszerű játék, és senki sem lesz értékesebb ember, mert egy-egy csatában jobban teljesít mint a többi, vagy bármilyen mérési módszerrel különb ebben a játékban.

Meg kéne értsétek, hogy a legtöbb esetben hozzátok hasonló 29 emberrel mentek bele egy csatába. Ők is emberek, szeretik az anyjukat, a feleségüket, esténként koitálnak és virslit zabálnak, néha a könnyük csordul egy filmen, néha dühösek a szomszédra, padtársukra, főnökükre vagy csak úgy általában mindenre, mert elcsesződött az életük. Holnap iskolába mennek, vagy munkába... de most még játszanának, ahogy képességük engedi, próbálják élvezni azt amit lehet. Ismeretlen imerősök, csak egy szórakozási forma, egy játék köt össze benneteket. Szinte mindenki normális ember, épp úgy ahogy a valós világban.

Na jó... vannak kivételek... a feljelentők, szándékos TK-zók, meg azok akik nooboznak ha kell, ha nem.

---

Amiről te írsz az nem "sokszínüség", hanem bunkoság, a játékostársak lebecsülése, alázása, stb, stb. Persze jobb az akol melege, és jobb magunkat prónak, a tömeg felett állónak hinni, legalább itt... ebben a játékban, ha már máshol elnyomták az egónkat.
Holnap blokkolunk, vagy töriből felelünk, a szürke tömeg egyetlen jelentéktelen tagja leszünk, talán mégis megéri elhitetni magunkkal pár percig, hogy van amiben különbek vagyunk.
Akkor is ha nem... úgy sincs kontroll... elég NooB-ozni.

A recept évezredek óta müxik.

(#43130) fsb1000 válasza madstunt (#43127) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Na látod.. nekem van akkora arcom, hogy kimondjam: Artyk nélkül számomra jobb lenne ez a játék. Kellene nekik egy World Of Arty (WOA), azt lőhetnék egymást vagy statikus célpontokat.

(korábban több hsz-ben is részleteztem miért és mi a gondom az artyzás jelenlegi lehetőségeivel és következményeivel. Sajnálom, ha az "istenmódot" kedvelő artysoknak megakad a torkán a véleményem)

(#43131) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#43130) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Valószínűleg az artysok, akik tényleg artysok, pont tesznek rá, hogy te mit érzel igazságosnak és mit nem, az arty jelenleg pont ugyanúgy a játék része mint bármi más nincs jogod becsmérelni őket azért mert azzal játszanak.

Mondom ezt úgy, hogy én szinte sose artyzom, megvan az s-51 és a duplákat se szoktam lemenni, vele, aki artyzik annak is tudnia kell játszani, hanem jobban mint annak aki tankozik...

=^-^=

(#43132) bullseye válasza Iron Funeral (#43110) üzenetére


bullseye
addikt

tényleg van kézzel fogható különbség, vagy ez is csak placebo hatás, mint a premiumért járó jobb MM :)

tényleg arty-n a +2 másodpercig "látás" az működik, vagy csak tankoknak jár?

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#43133) Iron Funeral válasza bullseye (#43132) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Mérhető a különbség.. a fordulást csak érzem/gondolom, de van viszonyítási alapom :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#43134) fsb1000 válasza L-e-f-i-e (#43131) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"nincs jogod becsmérelni őket"
Persze hogy nincs..., mintahogy más játékosokat sem, akik nem vétenek szándékosan a jómodor és a szabályok ellen. Épp ezt magyarázom a noobozóknak és egódüllesztőknek..
---

Viszont megtisztélnél, ha megmutatnád, hol becsméreltem az artysokat.
Úgyanis nagyon nem tetszik, hogy valótlan dolgot próbálsz a nyakamba varni.

Ja... mégegy: én nem írtam igazságosságról.. Lehet másnak a hsz-re reagáltál, vagy csak belefantáziáltad ezeket a dolgokat a mondókámba.

(#43135) forras2


forras2
őstag

Kifejlesztve:
A következő tank kifejlesztve: VK 3601 (H). Elköltött XP: 27 200. Elköltött szabad XP: 0.

Nahm, már "csak" 700k kreditet kell össze szednem, és meg is vagyok.
Húú de soká lesz az még :DDD

fsb1000
Én viszont szeretem, ha van arty a csapatban.
Már többször húztak ki a szarból. Pl minap mentünk a lakeville pályán.
A nagy hegy mögött mentem a PzIV-el. 2 tankot kiszedtem, és láttam, hogy 1 stugIII ott áll a szikla mögött, és pont úgy van fordulva, hogy ha arra megyek, Ő lő először.
Mivel életerőm egyenlő volt a hangya nemi szervének a méretével, így kicsit be voltam tojva. Mivel megállni nem akartam, de ha meg is álltam volna, akkor is, ha előjön, max 1 lövést tudtam volna rá engedni, amitől nem szállt volna el. Nahm, azt itt jött a képbe a Hummel, aki kihúzott a szarból. Kiszedte az Stugot, én így tudtam menni tovább, és még egy pz38-t és 2 artyt kiszedtem, így 5 killem volt abban a körben az artynknak köszönhetően.

[ Szerkesztve ]

(#43136) grunge válasza fsb1000 (#43130) üzenetére


grunge
addikt

Csatlakozom :) Minden "tiszta" csata egy élmény! :)) Tavaly a reset előtt még artyztam, azóta márcsak elvből sem.

Kinek a pap, kinek a paplan. Számomra értelmetlen egy kasztot jelent, pláne ha valaki csak ott tud érvéynesülni- ismerek pár ilyet :) (Elnézést az érzékeny lelkületű artistáktól, kinek nem inge...).

Annak örülnék a legjobban ha lenne olyan játékmód ahol csak tankok lennének. Lehetne pár uj mód, pl.: arty OFF, random battle Tier1-3, tier 3-5, meg ilyenek. Vinne egy kis színt a gámába, nem lenne MM fikázás, stb.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#43137) D.Orion válasza fsb1000 (#43105) üzenetére


D.Orion
veterán

Nem értem, hogy neked miért kell mindig széllel szemben haladni(ide mást is írhattam volna, de így finomabb). Mindig olyan írásokba kötsz bele amivel csak te egyedül nem értesz egyet. Nem tudom, hogy ez az ellenállás nálad honnan ered, de szerintem neked kéne elgondolkodni azon, hogy miért abba az 1%-ba tartozol aki szerint nincs se MM fail, se NOOB team, se semmi. Szerintem ezekért a piár szövegekért te a WG-től nem kapsz semmit, úgyhogy felesleges is amellett kardoskodnod folyamatosan, hogy senki ne írja be játékba ha valamivel elégedetlen.

Ui.: Real Life-ra kivetítve, ha ti anno nem fejezitek ki a régi rendszerben a véleményeteket, akkor lehet, hogy most más világban élnénk(nem jobban, másban). Remélem érthető.

(#43138) macipajti


macipajti
tag

KV-3-mal futottam egy 1200 kört 5xszorzoval (prem nélkül) sok mindenért kárpótolt :)
Gyorsan megvettem a 122 mm-es féltégla hajigálót, kb annyira pontos.
Óccsóé megvetten a Tiger P free Xp-ből meglett a hosszú-puska .

Gyógyszerre inni az ugyanolyan,mint akupunktúrára talajtornázni!

(#43139) Tüzi válasza grunge (#43136) üzenetére

Mé', háborúban nem volt/nincs arty? Örüljetek, hogy csak ilyen artyk vannak, nem PzH2000 :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43140) emre válasza Iron Funeral (#43060) üzenetére


emre
veterán

Nem, ha jól emlékszek akkor a SZU85-óta ezt a legénységet viszem tovább.
Azóta a SZU85 legénysége is a második skill-t húzza 599 csatával a háta mögött.

(#43061) Tüzi
Volt időm rá, mivel a béta vége óta erre gyúrtam.
A többi vonalat csak az ojjektum kifejlesztése után kezdtem el.

(#43062) D.Orion
Szerintem Ő inkább megérdemli ezt a titulust , de azért köszi. :)

(#43064) Fandango
Köszi! :R
Azért voltam kíváncsi, mert az objektet még jobbára prémium nélkül fejlesztettem, ki.
Ezért is kicsit alacsony az átlag xp-m vele. Érdekelt volna hogy prémiummal mennyi csata kellett volna

(#43097) virkir.
Köszi, de egy arty és egy TD legénységének fejlődését nem akartam összehasonlítani.
Szerintem teljesen természetes hogy kevésbé gyorsan feljődik az artynál

(#43139) Tüzi
Akkor a következő ficsőr a molotov koktélt hajigáló gyalogság lesz? :U
Mert az is volt a háborúban.
Hagyjuk már ezt hogy mi hogy volt.... ;)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#43141) macipajti válasza Tüzi (#43139) üzenetére


macipajti
tag

A háborúban az arty nem tankokra lövöldöz, hanem statikus célpontokra:
csapatösszevonásokra, városokra, bunkerekre

Gyógyszerre inni az ugyanolyan,mint akupunktúrára talajtornázni!

(#43142) grunge válasza Tüzi (#43139) üzenetére


grunge
addikt

DE volt, csak nem lézer vezérelt bombákat használtak, nem iylen találti aránnyal :) Nomeg nem halt meg a commander + ágyú ha 10m-rel előtte csapódott a Tirgrisnek egy ilyen skuló a földbe :) Pár arty / kör az teljesen ok, de 5-6 high tier / oldal az már megöli a játékot :)

Idővel biztos az is bekerül :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#43143) Tüzi válasza grunge (#43142) üzenetére

Jól van na, písz :)

Most sem lézervezérelt szarokat lövöldöz az arty, mert biza eléggé mellé lövöldöz a gwp, meg szerintem a többi is, ezt el kell fogadni.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43144) Timyyy válasza madstunt (#43120) üzenetére


Timyyy
őstag

Nem kapsz több xp-t, ha magasabb szintű tankot lősz, és kevesebbet sem, ha kisebbet. Fű alatt a nyomorék WG-től kicsúszott az infó a fórumon.

(#43145) grunge válasza Tüzi (#43143) üzenetére


grunge
addikt

Tudom, más lehetőség amúgy se nincsen.. :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#43146) #21346560


#21346560
törölt tag

No igen!
Ha jó tankossal hoz össze a sors, akkor nem nagyon lehet kilőni artyval még sík terepen sem, meert random mozog előre-hátra, nem lehet kiszámítani hogy a 2-3 másodperc múlva becsapódó lövedék eltalálja-e.

Szerencsére ők vannak kevesebben és jól indult a mai 5x-ös szorzóm :DDD

(#43147) jimmy74


jimmy74
őstag

Sokszor olvastam hogy a churcill nem egy rossz vétel!Hozza a creditet. :)
Mit gondoltok megéri goldért?

WoT:jimmbo

(#43148) Tüzi válasza Tüzi (#43143) üzenetére

[link] ez kell a lelki békétekhez :DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43149) Tüzi válasza #21346560 (#43146) üzenetére

Nekem is gwp-vel van a "legfrissebb" 7es killem egy csatában :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43150) vhw válasza jimmy74 (#43147) üzenetére


vhw
addikt

Ha bejön a stílusa akkor, persze. De ne vegyél olyan prem tankot, amivel nem élvezetes neked a játék. A Churchill igen lomha, lassan fordul, páncélzatát már jobb ágyús T4es tankok is átlövik. Viszont az ágyúja igen gyors és relatíve nagy a pen (igazából 100as legénységgel olyan gyorsan tölt, hogy nem tud a célkereszt összeszűkülni két lövés közt) és általában kegyes hozzá az MM, gyakran top tank.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.