Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#43251) Murder3 válasza Gyuri27 (#43248) üzenetére


Murder3
addikt

province egy eggyáltaán nem xar map kb
el halluf,sand river,kerelia,campinovka,swamp ezerszer szarabbak tőle...
persze minimális értelmi képesség elkél hozzá meg egy kis játék készség is mert ha a top heavyk a sarokba kempelnek meg mindenki a kezdő hegyen campel úgy nem is lehet nyerni...

(#43252) BinLaden válasza Murder3 (#43251) üzenetére


BinLaden
tag

ez csak vicc ugye??

campinovka talán

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#43254) Timyyy


Timyyy
őstag

Victory!
Battle: Swamp 2012. április 16. 15:26:33
Vehicle: Löwe
Experience received: 1 801
Credits received: 108 360
Battle Achievements: Steel Wall

Mi van itt ma, nemértem :U megtáltosodott a pénzgép.

(#43255) Sanya


Sanya
nagyúr

ez a panther egyre jobban tetszik nekem a 75mm-es hosszú ágyúval :)

a panther 2 is ilyen jó?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#43256) #21346560 válasza Gyuri27 (#43248) üzenetére


#21346560
törölt tag

Szerintem simánl ehetne egy random terrain generator is, mint anno az 1Nsane-ben volt.
Nagyon jó kis mapokat rakott az is össze, szerintem a tankozáshoz is simán jó lenne...

(#43257) BinLaden válasza fsb1000 (#43253) üzenetére


BinLaden
tag

egyszerűen muszáj sajnos nincs mit tenni :( :(
elszakadt a cérna

Sanya: nem rossz, nemsokára e50-lesz belőle talán már ma

Murder3: providencia a lehetőségek pályája :D

[ Szerkesztve ]

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#43258) Murder3 válasza BinLaden (#43252) üzenetére


Murder3
addikt

nem ez halál komoly..pl el hallufon,sand riveren olyan nagyon sok lehetőséged van?
kareélia a legpocsékabb na ott csak kemp és lényegébe az fog veszteni általába akik szeretnének támadni..

(#43259) Tüzi

első kör:
Győzelem!
Csata: Malinovka 2012. április 16. 16:09:30
Jármű: PzKpfw VI Tiger
Szerzett tapasztalat: 8 210 (5x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 49 821
Csatában elért Achievement: Szárnysegéd

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43260) Murder3 válasza #21346560 (#43256) üzenetére


Murder3
addikt

az bonyolult lenne nekik, a saját célzórendszerüket meg spotrendszerüket se tudják kijavítani akkor képzelj egy ilyen random generator milyen bugos mapokat rakna össze.

ui:ma az is csak provincen megy:D
már zsinórba 3.jára oda rak be...

[ Szerkesztve ]

(#43261) Murder3


Murder3
addikt

kész IS+TOP gun+Premium===========FULL TÁP....
ennyi amióta fent van olyan szinten nyal nekem az mm h nincs rá szó és rengetegszer nem csak úgy h top tank, hanem h tank elosztásban is...

ezzel is majdnem meglett a 8 kill, csak a végén az m4-et telibe kaptam oldalról és 0.....grrr :W
Győzelem!
Csata: Province 2012. április 16. 16:22:00
Jármű: IS
Szerzett tapasztalat: 9 720 (5x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 57 285
Csatában elért Achievement: Acélfal, Mesterlövész, Top Gun

ja és láss csodát a provincián...nyilván bázistól-bázisig végig campeltem....

(#43262) Tüzi válasza Sanya (#43255) üzenetére

fullra kigyúrva ja... mondjuk.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43263) fsb1000 válasza BinLaden (#43257) üzenetére


fsb1000
nagyúr

De van... mindkét oldalról leszaladva az ellenfél szerpentinje alá kell beállni és onnan szedegetni a nem kempelőket és azokat akik a saját szerpentinre fel akarnak menni.
A cempelők fenn maradnak (arty + lassú tankok), de nekik is fontos szerepük van. Elsődlegesen nem átengedni a fentieket a hegy jobb oldalára, másodlagosan egymást ritkitani (nem TK-ra gondolok) és harmadlagosan egy rusht vagy capet megbontani.

Nekem sem tetszik az a pálya, de a legjobbat kell kihozni belőle, pár sebzés, pár kill, stb.
Sikeres fogalalást még nem láttam, de egyszer majd csak sikerül valakinek.

(#43264) #56230144 válasza Arpee78 (#43240) üzenetére


#56230144
törölt tag

Nem szoktam replayokat késziteni,vagy nem tudok róla,hogy magától venné a játékomat.

Nem számitottam ekkora barmokra,de ha tudom,hogy ez lessz,akkor készitettem volna egy kis szösszenetet ezekről az idióta ******************************- :W

Jó hír:Meglett az orosz T-34 esem :)

Ja még valami: http://na.worldofwarplanes.com/

[ Szerkesztve ]

(#43265) Atlantis válasza fsb1000 (#43263) üzenetére


Atlantis
veterán

Mi már foglaltunk egyszer sikeresen Province-on. Sikerült kitakarítani a bázisuk környékét, az egyetlen félhalott PzIV-esük meg nem mert/akart visszajönni, inkább megvárta, míg végigmegy a cap. Amúgy én kedvelem azt a pályát, amíg nem terjed el rá jó taktika, nagyobb a zavar, emiatt jobban lehet vadászni az ellent, persze minket is jobban irtanak. Live Oaks sokkal rosszabb, pláne, ha északon kezdesz.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#43266) BinLaden válasza fsb1000 (#43263) üzenetére


BinLaden
tag

tessék akkor én jól csináltam csak a többiek nem jöttek

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#43267) Napfénysüti válasza Atlantis (#43265) üzenetére

Kivételesen nekem sincs ezzel a pályával bajom. Az ilyen Swamp és társait kevésbé szeretem. :B

Més que un club!

(#43268) #56230144 válasza Napfénysüti (#43267) üzenetére


#56230144
törölt tag

Jó lessz ez :K :K [link]

(#43269) Gyuri27 válasza Napfénysüti (#43267) üzenetére


Gyuri27
félisten

Swamp az jó. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#43270) jimmy74 válasza #56230144 (#43268) üzenetére


jimmy74
őstag

Mikortól lesz nálunk is játszható-letölthető?Nem tudtam kibogózni? :F

WoT:jimmbo

(#43271) #56230144


#56230144
törölt tag

Szerintem már letölthető,most tartok a letöltés fázisnál,1 emailre várok jelenleg.

(#43272) fsb1000 válasza Atlantis (#43265) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Na az szép lehetett.
De ha van 1-2 túlélő fent, akkor nehéz foglalni.

(#43273) Atlantis válasza fsb1000 (#43272) üzenetére


Atlantis
veterán

Hja, fent volt, de a mi bázisunkkal szemben ácsorgott egy ház mögött. Ezt csak onnét tudom, hogy a "kill all" vérszomjasok elindultak likvidálni, csak mire KV-val feltipegtek a hegyre, mi kész voltunk a foglalással. :)

Napfénysüti: Swamp-et eleinte én se szerettem, de mostanra nincs vele bajom. Keletről indulva még nem érzem annyira.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#43278) Chris0321 válasza #56230144 (#43271) üzenetére


Chris0321
addikt

Jelenleg alfa teszt van, arra lehet jelentkezni. Én is megtettem, nem kaptam azóta választ. Karácsony körül lesz nyitott úgy tudom.

(#43283) BinLaden válasza fsb1000 (#43282) üzenetére


BinLaden
tag

semmi gond, de én tényleg egy kretén vagyok
volt miért belelőnöm, nem lövöldözök csak úgy vaktában

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#43284) Paul119 válasza Gyuri27 (#43275) üzenetére


Paul119
addikt

nyugi nekem is van ilyen folyamatos bukfenc szeriam foleg mikor himelsdorfon a zseni is7top tankunk el indul a medekkel a hegyre en is4el meg egy vkbval fogjuk az ellen obj,maus kombojat aki tudta hogy kell be forgatni,persze az is7et darabokra szedte a 2db batmobil,utana a 2db t54 meg le szarta a hegyet es jottek hozzank segiteni:W

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#43285) fsb1000 válasza BinLaden (#43283) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én meg egy Noob... egyébként 2 csatával ezelött nem te voltál T95-el?
Aszonygya a srác, még a visszaszámlálás alatt: I'm idiot.
Aztán még ketten bemondták hogy ök is.

Na mondom (így magamnak), néhányan már eljutottak arra a szintre, hogy nem várják meg amig mások lealázzák öket, elébe mennek a dolgoknak.
Furcsák ezek a lelki mechanizmusok, de minek kell ehhez WoT-ozni?

---

Ja igen: Felraktam az E100 parancsnokának az EZERMESTER perket, de nem tudok rájönni hogy müxik. Van másnak is? Inkább visszarakom neki az aladdinlámpát, azt legelább értettem.

[ Szerkesztve ]

(#43286) Gyuri27 válasza Paul119 (#43284) üzenetére


Gyuri27
félisten

Még mindig nem nyertünk csatát. Már nem számolom mennyi.
Szoval túl sok a zseni és a csak játszani akaró ebben a játékban. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#43287) vhw


vhw
addikt

Jobbat mondok, legyen olyan feature, ahol nem mapokat, embereket lehet kizárni, hogy soha az életbe ne kerüljek velük egy csapatba többé.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#43288) BinLaden válasza fsb1000 (#43285) üzenetére


BinLaden
tag

bevallották :D :D

de nem ám nekem nincs T95-öm, nem is lesz

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#43289) Tüzi válasza Gyuri27 (#43286) üzenetére

mondom, osszál ki minnél több dmg-t. az szinte csak rajtad múlik, ad örömfaktort... teamplayt ne keress...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43290) Paul119 válasza fsb1000 (#43285) üzenetére


Paul119
addikt

ha jol tevedek akkor a parancsnok at veszi valamelyik kilott emberked helyet

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#43291) fsb1000 válasza BinLaden (#43288) üzenetére


fsb1000
nagyúr

ja... hogy ez egy szellemi comming out?

Még jó, hogy nem vagyok ilyen témában hiteles, bár rengeteg csatát mentem stock tankkal:
E100, T110E5, IS7 ez mind az.... és elindultam a Maus felé is (fejlesztett TigerP, mert a freeXP mindig jól jön), bár lehet nem lesz az "esetem".

Van akinek ez a játék frusztráció, bosszankodás, nekem szórakozás, nem szégyen ha többet költök rá, mint más kotonra. Jó látni a dagadó TK-zós fejeket, úgyhogy ma még 1 milla kreditet összeharácsolok és bevásárolók az akciós cuccokból. Legyen mivel a Maust kistafirozni, ha már játszani nem tudok és a statom is pénzen veszem.

--

(#43290) Paul119: én is így gondoltam... hasznos lenne, mert gyakori a töltő halál.

[ Szerkesztve ]

(#43292) Paul119 válasza Paul119 (#43290) üzenetére


Paul119
addikt

ej 4 nap ki maradt..siman meg lenne az is7:(
Fsb:asszem csak50%os hatekonysaggal veszi at a helyet,de jobb mint el pazarolni egy medicitet

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#43293) BinLaden válasza fsb1000 (#43291) üzenetére


BinLaden
tag

én pro vagyok, de nincs pénzem :)
gyakorolj sokat és akkor talán lehetsz olyan jó mint én :D :D

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#43294) fsb1000 válasza BinLaden (#43293) üzenetére


fsb1000
nagyúr

rajta vagyok.... úgy is kéne valakinek pótolnia az űrt diegho után.
Jókat hallottam róla, szeretik a klánokban is, igazi közösségi ember.
Máramilyet az itteni közhangulat alapján idealizálni lehet.

(#43295) BinLaden válasza fsb1000 (#43294) üzenetére


BinLaden
tag

ki ne halott volna Maradónáról :DDD
hát elég nehéz lesz pótolni kösd fel a gatyát :DD

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#43297) emre


emre
veterán

Ez de élvezetes, pörgős meccs volt. Szeretem ha így tudok játszani az IS3-al.

replay

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#43298) Napfénysüti

Na most volt KV3-al Provincen egy foglalós győzelmünk. :D

Més que un club!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.