Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34601) marked one94


marked one94
őstag

[kép]
videó
Vicces egy csata volt de a legjobb a KV-5ünk volt én csak röhögtem hogy miket ír. Remélem nagyot csalódott bennem meg a másik is-4ben. :)

Tanultam ebből a csatából és több AP viszek mostmár :DD

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#34602) Gyuri27 válasza _seth_ (#34600) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én szopok. Malinkova nem a házas oldal. Jobbra megy egy tiger II és egy kv5 rusholni.
Másik tigerII afk volt. Szóval ilyen finom csaták vannak.
Persze két arty nem lőtt semmit. Med nem ment a bokorba spotolni.
Szóval ezért nem fogok erre költeni. Mert 10 mecsből 8x idiótákkal rak össze az mm.
Szerintem nem tank rierje alapján kellene válogatni a népet. Hanem adott tankkal elért eredmény után.
Az afk-t meg csúnyán büntetni kéne.
Ja meg volt egy meccsem. Szintén toptank voltam is3-l és hegy lábához bebugoltam. T32 se tudott letolni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#34603) echterion válasza KaLeun (#34556) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem is van egy ilyenem, mondhaton, nagyon ratyi. Lassú, a lövege pontatlan és pattog. Az ellennél is volt a ,múltkor egy ilyen, én is Valentine-ben ültem. Hátulról lőttem a s*ggét, hatból hat pattant le róla. Ugyanez volt valamelyik francia szutyok ellen, ott is hiába lőttem, mikor eltaláltam, mindig lepattant. Két alkalommal futottam össze vele egy csatán belül, de abból 6-8 lövésből egy sem ütötte át.

Nekem nagyon nem jött be. :(

(#34565) Mcray:
Azt hogyan? :Y Az IS4 miért nem rontott rád? Ha egy kicsit is ésszel tolta volna, szétszed ott helyben, bármilyen ágyúd is van.

[ Szerkesztve ]

**********

(#34604) ollie válasza _seth_ (#34598) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A 105-össel is át lehet lőni a vezető nyílását az IS-4-en (még a 175 penes ágyúk is átlövik közvetlen közelről), sőt talán a lower hullt is. Persze nem a pálya túl feléről.

[ Szerkesztve ]

***

(#34605) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Kösz mindenkinek a válaszokat JagdPz IV-el kapcsolatban. Akkor marad rajta a 7.5-ös löveg és próbálok ügyesebben játszani vele, bár úgy érzem nem sokat tudok tenni a győzelemért. A weak pontos skinek nincsenek fönt, nem is lesznek, ha sokat pattogok egy tankról, akkor megnézem neten hol a gyenge pontja. Bár esetek többségében ott sem tudom átlőni.

Most már csak azt kéne kitalálnom, hogy mivel gyűjtögessem a kreditet, a Stug III kiesését valamivel pótolnom kéne, mert a JagdPz akkor is alig hoz valami kreditet ha túlélem a csatát...

(#34606) fsb1000 válasza KaLeun (#34553) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mit meséljek? A lényeget itt is leírtam. Taktika... gyenge pont(ok), mikor érdemes használni..
Már 11 kill a maxom a 38H-val, lehet ma egy 12-est megpróbálok összehozni vele..
---
Azóta csak ennyi plusz megfigyelésem támadt:
A 38H-val XP-t lehet termelni és statot javítani
Valentinnel, meg kreditet lehet termelni.

[ Szerkesztve ]

(#34607) Kokuszkocka


Kokuszkocka
csendes tag

Victory! Map: Prokhorovka
Battle: 2012. február 24. 15:49:36
Vehicle: KV
Experience: 1 057 Credits: 25 260
Achievements: Top Gun, Sharpshooter, Kolobanov's Medal, Master Gunner, Defender, Reaper, Sniper

9 kill:)

(#34608) forras2


forras2
őstag

Valaki mondja már meg, hogy az amx40 mi a faszból van???
Hetzer erősebb ágyújával is úgy pattanok még a valagáról is mint a huzat :( a maradék kedvemet is elveszi ez a fos :((

(#34609) Kokuszkocka válasza forras2 (#34608) üzenetére


Kokuszkocka
csendes tag

Ha nagyon zavar, hogy lepattansz akkor tedd fel a 10,5-t és rakj hozzá HE-t.

(#34610) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hmm, na mit találtam a Garry's mod egyik screenshotján?

***

(#34611) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Szerintetek Tier 5-ben melyik a legjobb TD? Stug III helyett kéne kredit termelésre (prémium nélkül).

(#34612) babferi válasza forras2 (#34608) üzenetére


babferi
tag

Hat az egy erdekes joszag :DD , elmeletileg light , pedig jobban pancelozott es jobb a lovege mint a vele egy szinten levo B2 hevynek .

Dobi , valaszd a SU-85-t. Rarakod a 107mm-t es apritasz vele , nagyon komoly gep , lomhabb mint a Stug , es szinte barmi belo , de hat nem is ugy kell vele menni mint egy meddel :)

[ Szerkesztve ]

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#34613) Gyuri27


Gyuri27
félisten

18 csata 6 győzelem. Su-85b-től az is3-ig.
Ezt magyarázza el valaki. Ennyi erővel lehetnék afk is. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#34614) fsb1000 válasza vhw (#34590) üzenetére


fsb1000
nagyúr

- mivel ez a gép egy fun-tank, sok high tier csatában megőszült veterán is gyakran megy vele, akik adott esetben tartogatnak maguknál pár gold lőszert, kifejezetten a hasonló 38H-k részére, amik persze igen gyors munkát végeznek

Megnézted mi a különbség a Páncéltörő és a GOLD-os KPCT között?
Én ellőttem jópár KPCT-t ezzel a tankkal, mert csak 1 gold/db az ára, de úgy gondolom nem ettől lesz jó ez a tank.

(#34615) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Valakinek nem tünt fel, hogy a vk3xxx széria kredit szorzóját babrálták?

Amd - Radeon - Ryzen

(#34616) Iron Funeral válasza fsb1000 (#34614) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nyílván azért van gold náluk, hogy az ellen tank ne legyen olyan jó.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#34617) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Győzelem!
Csata: Himmelsdorf 2012. február 24. 16:39:00
Jármű: VK 3001 (H)
Szerzett tapasztalat: 4 770 (5x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 23 829
Csatában elért Achievement: Mesterlövész

18 lövés 18 találat (4 kill).

Amd - Radeon - Ryzen

(#34618) forras2 válasza babferi (#34612) üzenetére


forras2
őstag

A franciák elég sok lóvét fizethettek a játék készítőinek, hogy a valójában a II. VH után gyártott fos tankjaikat így felgyúrják itt :DDD

(#34619) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ismeri valaki ezt a Klánt? [BE-SE] BETYÁRSEREG [link]

Azt írja a srác, akivel korábban szakaszoztam, hogy mindennap mennek CW-re és mindenkinek van t10-es tankja.
Illetve akinek nincs az hamarosan átmegy a [BE-KK]-ba.

(#34620) forras2 válasza fsb1000 (#34619) üzenetére


forras2
őstag

Én találkoztam velük, igaz sima csatában, az egyik arty-s volt, de nagyon amatőr.... Jött velünk "harcolni" mintha sima tankkal nyomná :U

(#34621) Fel válasza Dobi 562 (#34611) üzenetére


Fel
addikt

Su-85. KV tűzerő a 107-essel, pontosabban és gyorsabban. Mivel a T-34-en alapszik ezért kicsi és gyors is. Viszont ugyanolyan vak, mint a KV.

(#34622) Drenadar válasza forras2 (#34620) üzenetére


Drenadar
veterán

és? városos pályán plattonban én is mentem Hummel-al a többiekkel. ha tudok lőni akkor már jó. Volt is kettő fragem, csapattársat megmentettem egy IS3-tól is. (és éltem a pálya végén)
Csak mert nem arty módban várja a halált az arty ne amatőrözzük már le!
Ha nem plattonban nyomtam volna akkor tuti megkerestem volna az "önmegsemmisítő gombot". Nincs nagyobb szopatás mint ott artyval menni.

(#34623) CptMisi válasza forras2 (#34620) üzenetére


CptMisi
őstag

Ha városi pálya, akkor ezen nem kell csodálkozni.
Nem amatőrök, de ez azért szerintem túlzás, amit írt a gyerek.
WCI szerint 38 tier 10-es tankjuk van. :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#34624) forras2 válasza Drenadar (#34622) üzenetére


forras2
őstag

Félre értés ne essék... Ez így alap dolog, de nem városi pálya volt... Ha az lett volna, én sem írtam volna az előzőt :)

(#34625) Fel


Fel
addikt

Pár kép az "új" KV-1-ről: [link] Az új torony, ami újdonság. Hmmm... csak nem 107-ese van?

(#34626) ollie válasza Fel (#34625) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Remélem, hogy rá fog menni a 107-es. Amúgy is a KV-2 a 152-es ágyútól igazán KV-2.

***

(#34627) echterion válasza Fel (#34625) üzenetére


echterion
nagyúr

Sokkal jobban néz ki, mint a buditorony. :DD

**********

(#34628) babferi válasza Fel (#34625) üzenetére


babferi
tag

Ha meg ennek a toronynak is 25 lesz a fordulasi sebessege , megy sulyra is olyasmi lesz mint a mostani alap torony +107-es loveg , akkor a mar amugy is legizmosabb T5-bol lesz egy megjobb tank szerintem.

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#34629) Fel válasza ollie (#34626) üzenetére


Fel
addikt

Hátöö... Elvileg ennek a szétválasztásnak az egyik oka az, hogy kicsit OP a KV a mostani setuppal. Ha megmarad neki a 107, akkor kb. adtak a sz.rnak egy pofont...
Ja.. Egyébként a KV-2 a korábbi tervekkel ellentétben T6-os lesz: Kérdezz-Felelek #12 US site

(#34630) Iron Funeral válasza Fel (#34629) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem egy 85mm ágyú lesz az, legalábbis hasonlít a KV-3 alap lövegére, szerintem

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#34631) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Jut eszembe a Béláról, ha szemből lőnek akkor motor KT, ha oldalról akkor ammo rack/fuel tank, ha hátulról ammo rack :(((

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#34632) echterion válasza babferi (#34628) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem tetszik, mióta megvan. :)) Előtte utáltam, de most már tudom, miért szeretnek ezzel sokan menni. Az első tankom, ami nem a német ágon van. Hogy mennyivel könnyebb vele, mint a hasonló tieres németekkel, azt zongorázni lehetne.

**********

(#34633) smisa


smisa
őstag

bocs ezt múszály:

 
Győzelem!
Csata: Sand River 2012. február 24. 18:00:17
Jármű: T29
Szerzett tapasztalat: 11 105 (5x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 59 380
Csatában elért Achievement: Top Gun, Boelter Kitüntetés

ez alap 2221 és nem rekordom vele :DDD

[ Szerkesztve ]

(#34634) Iron Funeral válasza Iron Funeral (#34631) üzenetére


Iron Funeral
őstag

A KT nem tudom micsoda jelen mondatban :DD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#34635) Fel válasza Iron Funeral (#34631) üzenetére


Fel
addikt

Nekem tervem az, hogy az összes T9 heavy bent legyen a garázsban, de a B-vel lehet mégis kivételt teszek... :U A minap Karelia-n futottam össze eggyel (fel is tettem a replay-t), és kapott egy szépet szemből a T30-amtól. Egy magyar srác hajtotta, a lövés után nyafogott is, hogy mi a fenével küldtem meg, mert behalt tőle egy modul + 2 tankász..

(#34636) L-e-f-i-e válasza smisa (#34633) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Húbazz, nem szoktam belekötni a helyesírásba, de a muszáj szót így leírva is ritkán látni, nem semmi. :DDD

=^-^=

(#34637) Iron Funeral válasza Fel (#34635) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Mondom a szitut: Mines map, hulldown vagyok, jön az IS-3, lövi a tornyom, átüt, kihal a gunner, loader(hogy a f*szba ha külön oldalon vannak????), sebez 450et...
lyukat nem látni a tornyon, a kupolán sem... tehát hol lőtt át? :U

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#34638) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok.Egy gépen lehet 2 más profil persze más email cimen regelve?A fiam is szeretne csak ő saját profillal. :D

WoT:jimmbo

(#34639) ollie válasza jimmy74 (#34638) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért ne lehetne? A profilok nem a gépen vannak tárolva, hanem online.

***

(#34640) Bobyjack válasza fsb1000 (#34619) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Jópárszor játszottam ellenük CW-n. Az esetek nagy százalékban elvertük őket, de alapvetően nem játszanak rosszul és tényleg ki tudják állítani a CW-hez szükséges top tier csapatot.

(#34641) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Tényleg jó az orosz TD vonal. A SU-76-al is nagyon jó játszani.

A régebbi fajta in-game-player-stat mod van fent, de nem frissíti az adatokat. Van valakinek ötlete mi lehet a baj vele?

(#34642) _seth_ válasza ollie (#34604) üzenetére


_seth_
veterán

Ennek már 4 lövésnyom volt ott és jött 100%-kal tovább... lehet pont úgy forgatta, hogy nem vittem át. Lower hull nem ment át... a vicc, hogy mellettem a nagy ágyús t34 is egymás után pattant le róla... érthetelen néha a játék, van amikor 100%-ról nem akar lemenni, van amikor marad 1% de utána terminátor mód, tegnap 13 lövést kaptam be 1% HP-val a t34-essel, kb 4-et egy ferdi lőtt, én folyamatosan forogtam, kalkulátam vele, hogy ki mikor honnan lő és sikerrel de akkor is aránytalan ilyen szempontból és elég gyakran előfordul. Pl 0-10%-os ellen top tank lealáz 6-7 tankot...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#34643) Snooker


Snooker
senior tag

Sziasztok!

Van most valami bónusz kódos akció?

(#34644) Murder3 válasza Fel (#34629) üzenetére


Murder3
addikt

ez számomra akkoris unfair, hogy míg az orosz tech tree érdembe javítsák meg adnak hozzá tankoakt addig a német tech-tree-be meg nagytöbbség szemét tankok vannak...
pl vk45a--kokrétan semmi értelme nincs...nicns t9-es gunja gyorsabb lenne igaz, de uygan olyan papír akár honnan nézem..
ha már követem a logikát akkor neki adom a 88 l/100-at mert az t9-es és illene is ahhoz a játékstílushoz és mégiscsak jobb mint az l/71 de nem...

pl t5-ön nincs heavy....eggyetlen 1 nemzet ahol nincs
t6-on szintén nincs heavy....helyette van 1 t5-ös tank(vk3001h)--->
érdekes mert ha a pz4/4 lenne t6-on ennyi hp-val és l/70-el meg l/28-al esetleg kb még jobb is lenne elfogadom mint a vk3001h--->
van a 3001P ami szintén nem t6...jelenlegi beálítottsággal mondjuk 660 élettel t5-ön megálná a helyét kb, de t6-on nincs értelme.--->VK36
ez talán nevezhető heavynek, de mégsem igazából ez az a medium ami t6-os szintnek megfele, elég mozgékony és kemény ahhoz h t6-on lehessen vele normálisa játszani.
ne felejtsük el h t6-on nincs normális ágyú választék német oldalon..míg orosz oldalon ott van a 100-as pure medium ágyú,a 122-es heavy ágyú és a 107-es közepes mixelt ágyú.
ezek mind t7-es ágyúk
addig németen meg van az l/70 és l/56 ami midn2 igazából t5-re való...pl t6-os tier lenne a megfelelő az l/56-os ágyúnak de már ennek is meg kéne jelennie t5-ön mint ahogy orosz és francia részen is megjelenik a t7-es counter pár ágyú ami meg kicsit és sokkal jobb is mint az l/56...
de ehelyett még t7-en is ezzel a t5-re való ágyúval kell szenvedni 1-2 tanknak.
orosz oldalon olyan jól el van osztva pl a kv13-ra is jut egyedi gun a többi t6-ra is jut 3 féle amik midn jók más-más célra.
pl a 2 tigris szerepe is érdekes..eggyik lenne a védett bunker míg a másik?
tigris h nem elég gyors ahhoz h az legyen a sprint tiger, fegyverbe meg nem kap jobbat a P-től így a tanknak megint nincs értelme.
2 t7-es med jó lenne de midn2-n gyenge az ágyú.
t5-ön szintén az hisz az l/48 gynege és nicns rá más választék...pl ok h pz4-en ott az l/70 ami jó arra a szerepre...de teszem azt a pz4-et miért nem szedik szét pl 3 külön tankra?ha már kv-nál meglehet akkor annál miért nem?
egyiken maradna a jelenelgi top 80mm-es páncél+sniper felálsá..lenne a hydro változat ugye az lenne a gyors,50mm-es páncélú gyors változat míg lenne még egy amire meg raknának egy troll gun-t de nem az l/28-as értékeit hanem kicsit erősítenék és az lenne a stopper változat szintén 50mm-es frontal.
VK3001P-t én kciserélném a VK6501H-ra és a P-t beraknám premium tanknak.
Míg a vk65 lenne a pure heavy, kb kv-3 szintű páncél mondjuk 140/100/100, egy l/56-tól erősebb fegyver mondjuk sztem egy 175 penes,250dmg,10 rof,0.36 acc és lassabb lenne a tank.
így meg lenne normálisan a német t6 oldva+még tennék a vk3001H-nak egy megfelelőbb fegyvert 160pen,160dmg,13rof,0,27 acc ez lenne a t7-es sniper gun a vk3001h-ra
a vk36-on meg maradna az l/56, mint ahogy a vk3001P-is.
Így sokkal értelemsebb és élvezetesebb lehetne a német ág mint h van 2 up,feleslegesnek kinéző tank.

[ Szerkesztve ]

(#34645) babferi válasza Iron Funeral (#34637) üzenetére


babferi
tag

Ilyen , hogy nincs nyoma a talalatnak en is tapasztaltam mar szamtalanszor. De ami nekem eddig uj , hogy ugye ha betalalnak azt jelzi hang ill. vizualis effect. No nekem most az elmult napokba volt olyan ( mind a 2x IS3-al voltam ) , hogy megyek , nem latok senkit , egyszercsak hallom a szoveget , meg latom , hogy bepirosodott a loveg , de semmi jele ezenkivul nem volt , hogy betalaltak ( mondjuk ez elegge jelzes erteku volt ) , mintha csak egy gyenge fuvalattol lett volna ez :D

Murder3 , nem mondasz hulyseget !

[ Szerkesztve ]

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#34646) forras2 válasza babferi (#34645) üzenetére


forras2
őstag

Pont ma délután volt ez nekem is a Hetzerrel... A semmiből jöttek a lövések, semmi nem látszott, sem a tank, sem az iránya, hogy honnan lő.... Csak az 5. vagy a 6. lövés után, hogy egy PZIV-es tank kilőtt :F

(#34647) babferi válasza forras2 (#34646) üzenetére


babferi
tag

Hat en nem pont erre gondoltam , nalad csak az tortent , hogy te spottolva voltal neki(k) , de o(k) szamodra nem :)

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#34648) vhw válasza fsb1000 (#34614) üzenetére


vhw
addikt

Csak felhívtam rá a figyelmet, mint lehetséges veszélyre. Ugyanis a legkörültekintőbb célzás mellett is előfordul lepattanó egy ellenséges 38H-ról (sima AP-vel) Viszont ha valaki 200+ méterről sorozatban lő át 4-5 alkalommal, akkor mindenbizonnyal gold lőszert használ (annak a 64mm-es pennek nem áll ellent hatékonyan a páncél, ugyanezért igen veszélyesek az ellenséges Tetrarch-ok)

Murder3: a VK45 A-nak nem a papírforma szerinti adatait kell nézni, az a tank a gyakorlatban igen érdekesen viselkedik. Meglepően sok a lepattanó és a 0 dmg-es critical rajta, amit nem egy és nem két alkalommal tapasztaltam meg ~100 csata lejátszása után. Játékstílusban pedig lényegesen eltér egy KT-tól, ami a jobban páncélozott jobban fegyverzett lassú heavy, míg a VK45 A közvetlenül támogathatja a medeket, utánuk tud menni erősítésnek olyan helyekre ahova általában csak medek érnek oda időben. Ezért is kap eggyel gyengébb ágyút mint a KT, mivel inkább közepes tank stílusban kell vele játszani, a PII után egyáltalán nem nehéz ráérezni erre a tankra. Olyan mintha elvettek volna a végsebességéből, cserébe jobb a páncélzat és van egy izmosabb ágyú (plsuz némi HP) A hosszú 105ös hiánya inkább akkor válik gonddá, mikor tovább lép az ember a Bélára, na ott kellemetlen már a 200as pen (de egy T34 grinden edződött veterán nem retten vissza ilyen kihívástól sem :D)

T6-ban meg annyi a gond, hogy az L/56nak nincs egy ~160-170es penje, semmi mást nem kéne tenni csupán 3-4centivel megnövélni a jelenlegi értéket és minden oké. (Bár vetettél már pillantást az amcsi E8 fegyverarzenáljára? vagy páncélzatára? ott sem rózsásabb a helyzet) A KV3 7es tank lesz, erről már fölösleges vitázni mije van, mije nincs.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#34649) emre


emre
veterán

Na ezt hívom én pro gamernek. :Y

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34650) Paul119 válasza Murder3 (#34644) üzenetére


Paul119
addikt

egyet értek..a német ág kb tier7 től kezd játszható lenni addig szenvedés, oké vk3601h egy játszható tank de neki sem ártana valami nagyobb penes ágyú mert kv,kv3ról rendszeresen pattog

emre: nekem csak 1242:(

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.