Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34501) madstunt válasza ollie (#34498) üzenetére


madstunt
addikt

valami januar.eleji hirben volt a hivatalos eu oldalon

(#34502) Timyyy


Timyyy
őstag

Good player lettem!!! :DDD

Efficiency rating
1200.81

1200-1500 Good players (~ 22%)

:C :C :C

(#34503) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Is3-l levertem 1v1-ben egy aladárt (bl9 és jobb torony nélkül)! :B

Amd - Radeon - Ryzen

(#34504) Fel válasza madstunt (#34501) üzenetére


Fel
addikt

[link] Görgess a lap aljára. :DDD
Az orosz portál ugyanezen részén viszont soha nem írták ki a februárt, csak Q1 2012 volt/van.

(#34505) ollie válasza Tüzi (#34499) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs köztetek még egy bokor? Mert akkor nem fogod látni, hiába lő rád. Az első esetben, amikor láttad, egy másik csapattárs spotolhatta, és azért láttad. Ezen felül még lehet más oka is.

***

(#34506) Tüzi válasza ollie (#34505) üzenetére

A lényeget nem vetted ki. Ők 320 méterről (na jó 316) kilőnek engem, egy lövésből (1450hp), fordított esetben, én nem látom őket 60-80 méterről.
Nem volt bokor, se egyéb zavaró tényező.
Amúgy engem 3-4 bokron át is kilőnek, miközben állok, és még csak a tornyom sem mozgatom :)

szerk:
nem tudom mit csináltak a hummellel, de eladtam a f..zba, gyakorlatilag játszhatatlan lett az utolsó restart óta (legalábbis amin én voltam)... most hajtok a gwpanter árára.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#34507) echterion


echterion
nagyúr

Ez mekkora: szemből kétszer egymás után a seggemet találták el: először a motort, utána meg a tankomat. :Y Ezt vajon hogy csinálták? Egy Tigerről van szó.

**********

(#34508) Iron Funeral válasza echterion (#34507) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Tigeren még mindig elől van a váltó... :U

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#34509) babferi válasza Tüzi (#34506) üzenetére


babferi
tag

Jol teszed , hogy megszabadulsz a Hummeltol , 0.7 elott meg jo volt vele tolni nagyon , de utanna nekem is egyre jobban ment el tole a kedvem , GW Pantherrlel jol jarsz , szerintem lenyegesen jobb.

Meg mi lett ma , megyek az IS3 , de csak ugy kapom a critikalokat , hogy csak na ! Siman szall el folyamatosan az ammorack ( pedig van viszes loszertarto ) , az elobb egy TigerP lott meg 2x szembol , a ferde reszt lotte at ahol van a vonoszem meg a lanctalp felfogatva , elo loves atmegy ammorack , javitom , masodik loves nem sokkal melle , megint ammorack es halt a sofor is :W . Es mas mai meccseken is kaptam olyan crtitikalokat amiket amugy meg ritkan .

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#34510) virkir válasza Tüzi (#34499) üzenetére


virkir
veterán

1. soha nem bokorba hanem mögé állunk
2. a bokor elveszti a lövéstől az átláthatatlanságát ha 15 méteren belül vagy illetve ha te átlátsz rajta
3. ezekből következik, hogy aki téged lőtt a bokor mögött állhatott és más spotolt neki téged
Kielégítő volt a magyarázat?
Ja már mondtuk, hogy rakj fel replay-t abból több minden kiderülhet.
Ha nem megy a feltöltés szívesen segítünk. :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#34511) CactuS válasza Tüzi (#34499) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Régebbi történet: [link]

Nem kell agyfaszt kapni, ez ilyen. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34512) babferi


babferi
tag

Nah ez kesz , 5 egymas utani meccs ! Es mindegyikben elottek az ammoracket , az egyikben 2x is az IS3-on ! Mintha nem is vizes loszertaro lenne ma rajta , hanem benzines . Es az az erdekes , hogy ma az atlagosnal tobbszor lattam ma mast ammorack berobbanasa miatt meghalni egy lovestol !

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#34513) Fel válasza babferi (#34512) üzenetére


Fel
addikt

Minden modulnak külön-külön van valamennyi meghatározott hp-ja, így a lőszerrekeszeknek is. Ha eltalálják, sérül. A bekapott lövéstől függ mennyit sebez rajta, ergó nagyobbat sebző lövedéktől nagyobb eséllyel is fog berobbanni. A vizes lőszertartó nem attól óv meg, hogy ammo rack találatot kapj, hanem kicsivel megtoldja a rack hp-ját, így több sebzést kibír mielőtt felrobbanna. Ha egy kicsit is sebez rajta egy találat, akkor már azonnal csökken a töltési idő.

(#34514) babferi válasza Fel (#34513) üzenetére


babferi
tag

Ez eddig oke is , nekm a gondom csak annyi volt , hogy most folyamatosan tortent ez , olyan gyakorisaggal egyszerre , hogy meg nem volt ilyen ezzel a tankkal. Mar sokszor lottek szitava 8-9 es tankok szembol oldalrol es a tobb mit 300 lement csata alatt ilyen gyakran meg nem volt IS3-al ilyen . Raadasul ma az atlagosnal joval tobb ember lattam Blow-Up-al elpukanni !

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#34515) KaLeun


KaLeun
senior tag

No, majdnem lett egy 13 killes meccsem... Direkt szóltam a kis gyökereknek, hogy ha egész meccsen lapítottak, hagyják meg nekem a fraget... :((( Így csaj 10 lett.

Más:
Emre, a pzB2 tesójával kitől kell tartani? Kemény diók?

Cila

(#34516) Paul119 válasza Tüzi (#34499) üzenetére


Paul119
addikt

milyen tank volt?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34517) tank1 válasza Fel (#34513) üzenetére


tank1
tag

Ha egy kicsit is sebez rajta egy találat, akkor már azonnal csökken a töltési idő.
Az jó is lenne. Amennyi ammorack találatot kaptam már...
Bár a tapasztalatom az, hogy a találatok inkább növelik a töltési időt. :)

(#34518) Tüzi válasza Paul119 (#34516) üzenetére

most keresem a replayt, prokhorovka. amerikai fülesbagoly, meg egy e75 ha jól rémlik.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#34519) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Victory!
Battle: Murovanka 2012. február 24. 0:52:00
Vehicle: VK 4502 (P) Ausf. B
Experience received: 2 023
Credits received: 74 310
Battle Achievements: Steel Wall, Sharpshooter, Confederate, Sniper

23/23 lövés, jó ez a hosszú 10,5cm stukker :K

Következő meccsen, 3 tier IX a csapatban, utána 3 tier VIII, mindegyik arty :DDD

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#34520) ollie válasza Iron Funeral (#34519) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ahh a Béla. Nekem is kell egy ilyen tank.

***

(#34521) Iron Funeral válasza ollie (#34520) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Csinálj E-75öt, jobb tank minden tekintetben.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#34522) ollie válasza Iron Funeral (#34521) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Bélának jobb a páncélzata, nem?

***

(#34523) joergie


joergie
őstag

Srácok! a Kérdés! Prémium napok halmozhatósága. elvileg jobban megéri 3 darab 3 napos prémet venni 750gold-ért, mint 1 heteset 650ért, kérdés, hogy lehet e 3 darab 3 napos prémet venni egymás után, vagy csak kettőt?!
Kérem aki nem tudja biztosan, az maradjon csöndben a témában, amíg nem érkezik hiteles válasz, köszönöm. Vélemények nem érdekelnek, A TÉNY érdekel, hogy lehet vagy nem.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#34524) Iron Funeral válasza ollie (#34522) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Dehogy jobb... Ehhez hozzá jön, hogy elől van a váltó ÉS a motor, a képen is látszik, hogy az első lövés után el kellett használnom a javító csomagot, a következő lövéssel meg kilőtte az E-75 megint a motort.

Az E-75 vs. Béla:
Jobb páncél, elől/hátul/oldalt(beleértve a hasát is)
Jobb mozgékonyság (~13 ló/tonna vs. ~10,5 ló/tonna)
Jobb fordulási sebességek (20+21 vs 20+20)
Jobb gun depression
Hátsó motor+váltó
Középen van a torony
Nehezebb az E-75 egy jó 15 tonnával (jobb rammolás :D )

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#34525) Paul119


Paul119
addikt

Purchased:
'IS-4' purchased successfully. You have spent Credits: 3 561 000. :B

utána
ictory!
Battle: Mines 2012. február 24. 1:13:40
Vehicle: Type 59
Experience received: 1 998
Credits received: 116 167
igaz üresre lőttem csórit de megérte :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34526) ollie


ollie
MODERÁTOR

Lol, az előbb blokkolt egy KV1S, én a T30-cal voltam. Ezért kilőttek, majd mikor beírtam a chatbe, hogy a francnak blokkolt, a saját Jagdtigerünk kilőtte.

(#34525) Paul119: szeretni fogod az IS-4-et.

[ Szerkesztve ]

***

(#34527) Paul119 válasza ollie (#34526) üzenetére


Paul119
addikt

remélem, bár még csak bl9 fityeg rajta meg ratyi az alap az egész, majd ha minden fullos lesz rajta kiváncsi vagyok mennyivel jobb mint az is3, bár ahogy nézegettem közel azonos az e75el szóval szeretni fogom én is úgy érzem:)
jut eszembe kell rá a 700 pacis motor? vagy anélkül lomha? ha csak így hagyom tök alapon tech tree cserénél fullos lesz?

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34528) ollie válasza Paul119 (#34527) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tier 10-ben persze fullos lesz, de a helyére jövő tank azokat kapja meg kifejlesztve, amiket addig kifejlesztesz. Érdemes mindent kifejlezsteni rá amúgy.

***

(#34529) Bobyjack válasza joergie (#34523) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Amikor az 1 hónap prémium 2000 goldra le volt szállítva vettem 3 hónapot aznap, de nem tudom, hogy a 3 napossal is meg lehet-e csinálni.

(#34530) fsb1000 válasza joergie (#34523) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azt hiszem erre választ még nem kaphatsz, hiszen a TÉNY, csak az February Special #4 megindulása után derülhet ki. A korábbi hasonló akciókból 99% eséllyel lehetne következtetni a várható TÉNYRE, de inkább csöndben maradok.

Majd próbáld ki és kérlek számolj be az eredményről. Köszi!
(ez nem vélemény volt, csak egy kérés)

(#34531) Blom


Blom
aktív tag

Sziasztok!
A T-43 tulajokat véleményét szeretném kérdezni, hogy milyen a kicsike?

(#34532) Djuree válasza emre (#34469) üzenetére


Djuree
félisten

fúú ez mekkora egy gyökér :W
tegnap egy idióta elállta a hídnál az utat, beállt a közepére, és röhögött mikor mondtuk neki hogy menjen már valamerre. csapattárs belelőtt egyet, én meg kilőttem a gyereket, aztán a hulláját eltoltuk közös erővel az útból :DDD na ilyenkor nagyon nem érdekel a -1 kill :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#34533) emre válasza KaLeun (#34515) üzenetére


emre
veterán

"Emre, a pzB2 tesójával kitől kell tartani? Kemény diók?"

Lehet még korán van, de ezt nem igazán értem. :B :F

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34534) KaLeun válasza emre (#34533) üzenetére


KaLeun
senior tag

38H735, lehet rosszul emlékszem, de nem te nevezted így?

Cila

(#34535) Djuree válasza KaLeun (#34534) üzenetére


Djuree
félisten

az a tank engem mindig megszopat. olyan amx38-al egy súlycsoport, egyik sem sebezhető :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#34536) joergie válasza Blom (#34531) üzenetére


joergie
őstag

T43 állítólag fosh. Nekem speciel tetszett. fedezékből hátulról kell lövöldözni azt akit át tudsz lőni. gyorsnak nem mondanám, viszont papír, tornyát is be lehet lőni szóval ez ilyen "muszáj végigszenvedni" tank, az überfasza kis T44 reményében. :))

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#34537) emre válasza KaLeun (#34534) üzenetére


emre
veterán

Még akár az is lehet, de nekem egyik sincs. :N

Talán marked_one kollégát kellene kérdezni.

Pedig valakitől láttam is B2 replay-t, de ha megdöglök se jut eszembe hogy ki linkelte.
Még az is lehet a tied volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34538) Blom válasza joergie (#34536) üzenetére


Blom
aktív tag

Köszönöm a választ.
Akkor délután neki is fogok mert imádok szenvedni.
A jutalom meg a T-44 lesz, persze, ha szét nem verem addig a gépem.

(#34539) Simulacrum válasza Tüzi (#34506) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Több dolog is közrejátszhatott. Lehetett ugye nekik 100%-os álcázásos legénységük, álcahálójuk. Illetve minden tanknak, nemcsak a TD-knek van láthatósági faktoruk. Lehetett az övék sokkal jobb, mint a te tankodé. Szóval nagyon sok dolog van, amiért ez megtörténhet.

(#34540) Mcray


Mcray
senior tag

Szeretném kikérni a véleményeteket ebben:[link]

Köztudott, hogy random battle-be annyi ismerősöddel kerülhetsz össze, amennyivel akarsz, ha minden platoon vezére egyszerre nyom rá a "Battle" gombra.

Vagy mind együtt vagytok és a) Csúnyán aláztok
b) Csúnyán kikaptok 15 random embertől (Ilyen is van :DDD )

Vagy egymás ellen lesz 1 vs 1 platoonotok (vagy több platoon)
Kérdésem: a) Ugyanúgy lelövitek őket?
b) Csata végéig ignoráljátok őket?

Sajnos egy-egy ilyen szervezett platoonolás eléggé meg tudja ölni a játékot sokaknak, és ahogy a fórum téma is mutatja, más sem szereti.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#34541) D.Orion válasza Mcray (#34540) üzenetére


D.Orion
veterán

Mindenről az MM tehet! ;]

Miért nincs kiküszöbölve az, hogy az egyik csapatban van akár 3db 3 fős platoon míg a másikban egy platoon sincs... Az most mindegy is, hogy az a 3 platoon összejátszott-e vagy az MM rakta őket össze. Egyszerűen szánalmas, hogy megadják a platoon lehetőségét, de MM-et azt nem csinálnak hozzá. Arról nem is beszélve mikor már összerak két olyan 3 fős platoon-t egy oldalra amikben egyforma gépekkel mennek az emberek. Pl.: 3db KV + 3db M4E2... Ezek ellen mit csinálsz? Semmit, még ha top tank vagy is, bedarálnak.

Nálam eddig a rekord 5 platoon egy oldalon(3db 2fős, 2db 3fős) vs. 1db 2fős platoon a másik oldalon. :(((

Victory!
Battle: Karelia 2012. február 24. 8:51:10
Vehicle: VK 3001 (H)
Experience received: 8 010 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 38 176

Alulról indultunk, hárman felrohantunk(amx12, Pz IV, +én) a hegyre és tartottuk a lenti két tankkal(Tiger, VK3601H) az ellenség főerejét(2db Tiger, 2db IS, Pz IV, Vk3001P, T43). Be is daráltuk őket! Erre a mi többi tankunk átnyomult középen és elfoglalta a bázist mire már csak két darab VK3601H maradt az ellenfélnél, nálunk meg 10db tank élt még... :W

[ Szerkesztve ]

(#34542) emre válasza Mcray (#34540) üzenetére


emre
veterán

Amikor egy csapatba kerülünk akkor ugye semmi gond, vagy sikerül, vagy nem.

Amikor az ellenfélhez kerül a csapat akkor a legjobb szándék ellenére is a havert lőjük először. Lehet beteg vagyok, de én mindig erre érzek erősebb késztetést. ;]
Ráadásul nagyobb valószínűséggel tudom megjósolni hogy mikor mit fog csinálni.

A bétába elég sokat mentem így, nem tűnt úgy hogy megölné a játékot, szerintem jó buli.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34543) sanya67 válasza emre (#34542) üzenetére


sanya67
tag

Nekem tegnap előtt maradt tátva a szám.
Az ellennél 4db 3fős platoon, nálunk 0... :))

(#34544) Djuree válasza emre (#34542) üzenetére


Djuree
félisten

sztem is, nincs azzal semmi gond, ez egy pvp játék, haverok ellen még jobb is játszani sztem, lehet őket utána basztatni, vagy ők basztatnak téged, attól függ ki volt a bénább :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#34545) virkir válasza Mcray (#34540) üzenetére


virkir
veterán

Volt már rá példa, hogy így mentünk éppen talán kedden is csak sajnos ritkán jön össze.
Együtt vagyunk
a)-b) valóban van példa mindkét esetre de inkább az a) a jellemző.
Egymás ellen rak be
a) természetesen, sőt... az a legnagyobb élvezet :D
b) szerintem ez egy szánalmas mentalitás nem is értem miért mennek így néhányan

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#34546) Antonius1978 válasza joergie (#34485) üzenetére


Antonius1978
addikt

Milyen szempontbol erzi meg a tank ? Lassabb lesz, lassabban fordul vagy lassabban gyorsul ? Vagy mindharom egyszerre ?
Pedig a jobb 76os agyu eleg gyors, 15 loves / perc.
A kovetkezo agyu pedig 85os 120 atutesel es 160 sebzessel 12-14 l/p. Lehet hogy ezt fogom hasznalni.Gondoltam meg a 122-esre is, ha eleg gyors volna a tank akkor lehetne keringozni a nagyok korul es jol seggbedurrantani oket, persze ez nem ilyen egyszeru, lehet inkabb tavolrol kell vele lovoldozni.Amugy volt mar eset hogy pattogott le rola loves, nem is egyszer.
En valahogy ugy gondolok ra, mint egy jobb T-34/85-re, csak kar hogy nem adja be neki is a 100mm-es agyut.A legjobb 85os agyu pedig 144 atutessel es 165 sebzessel rendelkezik, de meg lassabb. Igazan kivancsi vagyok melyiket fogom majd hasznalni.
En ugy juttam hozza, hogy a T-34/85-nel ki lehetett fejleszteni mind a T43-at, mind a KV-13-at.Es mivel sokat (vagy 300 kor vagy folotte) jatszodtam vele kikutattam mindkettot.
Es akkor jott az ajanlat, hogy fel aron meg lehet venni, igy osszeguriztem ra a penzt, mert ki lehet belole fejleszteni az IS-t.Es akkor ha ugy akarom, elindulhatok a ruszki nehez agon is.
De egyelore a T-54-et szeretnem, persze tuti beletelik 3-4 honapba amig elerem.

(#34547) emre válasza sanya67 (#34543) üzenetére


emre
veterán

Van itt 3 kép arról hogy mennyit számít egy (vagy több) jó szakasz :D

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34548) belaazallat válasza emre (#34542) üzenetére


belaazallat
addikt

"A bétába elég sokat mentem így, nem tűnt úgy hogy megölné a játékot, szerintem jó buli."

Mekkora bulik voltak azok, ráadásul Team speak-en hallottuk a másik felet káromkodni, amikor éppen sikerült kilőni.

Régi szép idők, az ember két object 704-gyel a háta mögött nagyon bátor tudott lenni. Most meg bújok lapítok, mint az a bizonyos a fűben.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#34549) D.Orion


D.Orion
veterán

Replay csak erős idegzetűeknek! Atomlámák gyülekezete! Heavy tankok lejönnek a hegyről, átmásznak a másik hegyre és elmennek foglalni! Mindezt egy T7-T8 csatában!

Victory!
Battle: Westfield 2012. február 24. 9:09:40
Vehicle: VK 3601 (H)
Experience received: 4 010 (x5 for the first victory each day)
Credits received: 25 897

Direkt mentem előre és döglöttem meg, mert már az elején látszott, hogy ezek az agyatlanok mit csinálnak.

[ Szerkesztve ]

(#34550) Antonius1978 válasza Blom (#34538) üzenetére


Antonius1978
addikt

En is a KV-13-al es a Pantherrel szenvedek egyelore :)
De remelem megeri a Panther 2 es a T44/T54 a szenvedest :)
Es sokat fogok szenvedni az alap tank, a kiegyensulyozatlan sorsolas es a bena jatekosok miatt :K (persze en sem vagyok egy Michael Wittman :DD )
A tegnap nekem is uvolteni vagy monitort fejelni lett volna kedvem.Karelian voltunk, vagy 10 tank elindul a fenti reszrol balra (az az oldal ahol fel lehet menni a dombra).
Epp a JTvel voltam, ott pont jo megbujni egy szikla mogott es tavolrol loni azokat akik epp kibujnak a domb takarasabol.A masik oldalon volt 3 tank, es fonn a bazison kozepen 2 tuzer.
A 3 tank surgette hogy valaki meg menjen arra az oldalra. Latom senki se indul vissza, jelzem, hogy akkor en visszamegyek.Kozepen meg jott 2-3 tank, ossze is akadtam egy Type/T44/T54 tankkal. Egyet belelottem de aztan megkerult es beszoritott egy sarokba es oldalrol szepen szetlott, pedig surgettem a tuzereket hogy segitsenek,de egyik sem lott oda.
Egy hogy ennyi tapasztalt jatokos a fule botjat sem mozditotta, kiakasztott, sot a maradek 9 tankot is kilottek, nem tudom mi a fenet csinaltak ott...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.