Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34751) ollie válasza forras2 (#34749) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha van elég XP, meg sem kell venned újra a tankot, a techtree-ből ki lehet mindent fejleszteni.

***

(#34752) CactuS válasza forras2 (#34749) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A fejlesztések megmaradnak.

Hát ha a Hetzer a lassú dög, akkor még nem volt KV-d :) Szemből egyébként a hullon a felső keskeny részt a nézőkénél lehet simán lőni, illetve nekem elég sokszor beakad a torony "nyakába" is.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34753) Paul119 válasza forras2 (#34749) üzenetére


Paul119
addikt

minden meglesz, nem kell semmi újra fejleszteni

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34754) forras2 válasza ollie (#34751) üzenetére


forras2
őstag

Tech Tree-ben nem írja, hogy mennyi xp a kifejlesztése, és attól félek, hogy nincs hozzá elég xp, ez miatt kénytelen vagyok megvenni a pz38-na-t.... Mert ugye pz38na-nál tudom kifejleszteni, így azzal kell összegyűjtögetnem a kellő xp-t :(

(#34755) Drenadar válasza forras2 (#34754) üzenetére


Drenadar
veterán

nyomjál már egy screen shotot a 38na fejlesztéséről :) tech tree vagy mi.... :)

(#34756) Fel válasza forras2 (#34754) üzenetére


Fel
addikt

Pedig de. Ha a techtreeben bármely modul, vagy tank fölé húzod a kurzort, akkor kiírja mennyi xp kell a kifejlesztéséhez (ha fejleszthető, azaz az előfeltétele megvan, akkor azt is mennyi kell még), és azt is, hogy mennyi kreditbe kerül.
Ha jól emlékszem 14k xp a 38na-ból a Pz. IV., úgyhogy érdemes inkább megvenni újra és grindelni, mint free xp-t költeni rá.

(#34757) babferi


babferi
tag

Scout tankra felszerelesnek mit erdemes rakni (konkretan egy T-50 , nemsokara T-50-2-rol van szo ) ? Most venti es tavcso van rajta .

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#34758) vhw válasza babferi (#34757) üzenetére


vhw
addikt

A venti - távcső jó, távcső helyett esetleg lehet a coated optics is, és mondjuk egy álcaháló harmadiknak.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#34759) forras2 válasza Drenadar (#34755) üzenetére


forras2
őstag

Tech tree-ről a kép...

(#34760) Drenadar válasza forras2 (#34759) üzenetére


Drenadar
veterán

és úgy hogy benne állsz a 38NA-ban?

Amúgy mennyire utáltam és gyűlöltem azt a konzervdobozt... Orosz ágon sokkal könnyebb fejlődni és gyorsabb is.

(#34761) forras2 válasza Drenadar (#34760) üzenetére


forras2
őstag

Jahm, meg van.... 12318 tp kell még hozzá :( Kénytelen leszek megvenni újra... :(

Én sem szeretem.... ez miatt is, mindig azt csinálom, hogy szaladok vele előre, azt derítem fel a környezetet, úgy kapok vele a legtöbb tp-t.... 41 kört nyomtam a pz38na-val, de mind össze 3 olyan meccs volt, ahol nem én voltam a leggyengébb...

(#34762) echterion


echterion
nagyúr

Hetzerre melyik ágyút érdemesebb rakni? A 7,5-est, vagy a 10,5-est?

**********

(#34763) forras2 válasza echterion (#34762) üzenetére


forras2
őstag

Én a 10,5-öset használom. Sokkal erősebb mint a 7,5-ös, kb 3× olyan erős. De tény, hogy lassabban tölt újra. De nekem ennek ellenére is jobban bevált a nagyobb kaliber. :K

(#34764) Drenadar


Drenadar
veterán

csak nekem fagy sűrűn a WoT?

most az előbb nekem megvolt az első olyan fagyásom ahol már mag az egész gép kifagyott nem csak a WoT... pedig amióta vista/win7 van a gépen azóta nem fagyott le...

(#34765) babferi válasza echterion (#34762) üzenetére


babferi
tag

Hat a 10.5-es annyibol jo , hogy mivel gyarna rak ossze az MM veled egyszintuekkel , szoval sok jargany siman egyloveses , cserebe nagyon lassu es pontatlan , ill. ha a legenyseged is eleg kepzetlen plusszba akkor messzire ne nagyon lovoldozz. Ezzel a loveggel kicsit jobban "esszel" kell jatszani ezek miatt .

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#34766) D.Orion


D.Orion
veterán

Ez mekkora csata volt, majdnem annyit kaptam creditben mint az előbb győzelemkor. Ha én lettem volna Rambo 1-2-3-4 és behúzom, akkor tuti lett volna vagy 2500xp.

Defeat
Battle: Redshire 2012. február 25. 18:36:12
Vehicle: T32
Experience received: 1 353
Credits received: 68 905

Maradjunk annyiban, hogy ha az ellenfél Su-8 arty-ja nem szed le belőlem 1000hp-t és nem ől meg, akkor bizony facehug-ban megölöm az IS3-mat. Az a tank tényleg átlőhető a korábban említett két ponton a testén. Persze ha a Löwe top tankunk nem lett volna afk csata eleje óta, akkor valszeg nem csak én és az arty-nk ölt volna tőlünk.

[ Szerkesztve ]

(#34767) Arpee78 válasza babferi (#34765) üzenetére


Arpee78
senior tag

Képzetlen legénységgel miért ne lehetne távolra lövöldözni? Valamivel tovább tart a célzó kör összeszűkülése, de onnan ugyanolyan eséllyel talál vagy nem talál. Vagy rosszul tudom?

(#34768) echterion válasza babferi (#34765) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi a tanácsot mindkettőtöknek.

A legénység 100%-os, ezzel nem lesz gond. A lassú töltés mit jelent? Csak nem annyira lassú, mint a KV trollgunja.

[ Szerkesztve ]

**********

(#34769) babferi válasza echterion (#34768) üzenetére


babferi
tag

6 loves percenkent , azon a szinten azert ez eleg lassu. Bar a legjobb az ha mind a 2 loveget kiprobalod :)

Arpee , lehetni lehet loni , csak nem mindegy , hogy pl.65%-os a legenyseg vagy 100%.

[ Szerkesztve ]

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#34770) echterion válasza babferi (#34769) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát, nem tudom, lehet kipróbálom mindkettőt. Mostanában nem tervezem úgysem a StugIII megvételét, ezért úgysem kapkodok a kifejlesztésével. Csak kíváncsi vagyok, ezekkel hogy kell játszani, mert eddig szinte csak free-ből toltam ki a TD-ket.

**********

(#34771) forras2 válasza echterion (#34770) üzenetére


forras2
őstag

Az alap löveg, és a kifejleszthető 7,5-ös löveg között szinte semmi különbség nincs. Az alapnak kicsivel kisebb az átütő ereje, de valamivel gyorsabb az újra töltése. Sebzése ugyan annyi, így sztem nem is éri meg azt kifejleszteni rajta.

(#34772) vhw válasza forras2 (#34771) üzenetére


vhw
addikt

Megéri kifejleszteni, mert előbb-utóbb úgyis kelleni fog a továbbjutáshoz.
Másrészt egy picivel sem tölt gyorsabban az alap ágyú.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#34773) D.Orion


D.Orion
veterán

Csatám története:

A hiányzó hp-val együtt még vissza tudtam volna vonulni, sőt le tudtam volna adni a halálos lövést a Panther II-re.

Az ilyen embereket hol kell bejelenteni? Csatában nyomtam rá egy report > team damager-t. Azt már el is felejtettem kimásolni a replay indítása előtt, hogy még tőlem vont le(csata után biztos tőle is) xp-t és credit-et, mert megsérült a társam... Miután a többiek észrevették, hogy oszt engem a type59 lazán lekapta 400hp alá, utána elült a seggén. De jó volt így a meccs, top tank nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#34774) D.Orion válasza D.Orion (#34773) üzenetére


D.Orion
veterán

Végignézve a replay-t most láttam, hogy a hülyéje a végére csak összeszedte magát és megölte az IS7-et(jó ezt a t95 és az Obj lesebezte 200hp alá) és az E-100 -at is, majdnem max hp-ról. De ez nem változtat azon, hogy nekem meg majdnem 50% hp-mat lelőtte, mert tőle eltűnt 3hp!

(#34775) tank1 válasza D.Orion (#34774) üzenetére


tank1
tag

Barmok mindenhol vannak. Miért pont ebben a játékban ne lennének? :)

(#34776) Antonius1978 válasza D.Orion (#34735) üzenetére


Antonius1978
addikt

Helyes :)
Beszeljunk magyarul :)

(#34777) Antonius1978


Antonius1978
addikt

A multkor beszeltunk a KV-13-rol. Azt hiszem ez lesz a kedvenc tankom :)
Viszonylag sok EP-je van (1120), gyors, elegge fordulekony is, es az agyuja is bejon, nem is hittem volna...Sot, meg pattog is le rola eleg gyakran a loves :)

Gyozelem!
Csata: Sand River Saturday, February 25, 2012 2:49:39 PM
Jármu: KV-13
Szerzett tapasztalat: 839
Szerzett kredit: 23,295
Itt egy E-75-el cicaztam, jopofa volt :)

Jármu: KV-13
Szerzett tapasztalat: 721 (Büntetés a saját csapattársad sebzéséért: 28)
Szerzett kredit: 15,727 (Büntetés a saját csapattársad sebzéséért: 3,400)

Jármu: KV-13
Szerzett tapasztalat: 667
Szerzett kredit: 19,394
Csatában elért Achievement: Mesterlövész

Jármu: KV-13
Szerzett tapasztalat: 753
Szerzett kredit: 20,249
Csatában elért Achievement: Mesterlövész

Jármu: KV-13
Szerzett tapasztalat: 576
Szerzett kredit: 17,058

Jármű: KV-13
Szerzett tapasztalat: 779
Szerzett kredit: 22,797

Győzelem!
Csata: Westfield Saturday, February 25, 2012 9:58:16 PMJármű: KV-13
Szerzett tapasztalat: 770
Szerzett kredit: 23,587
Csatában elért Achievement: Szárnysegéd, Mesterlövész

[ Szerkesztve ]

(#34778) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Tényleg klassz tank :K
Szerintem kicsit erős az MM hozzá de ettől függetlenül ne, rossz ha lenne rajta D10 akkor a T-43 elbújhatna :D

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#34779) Paul119


Paul119
addikt

kezd a szívemhez nőni ez a kis dög, mi lesz ha rá kerül az s70? :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34780) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Ha vkit érdekel, lízingeltem egy betcsetet:DD

[link]

ja meg egy E-100-at is:DD

[link]

Ahhoz képest, hogy életem első körei voltak ezekkel a tankokkal, nem is lett olyan rossz.
Revolveres tankom pölö eddig abszolut nem volt. Nekem a videon látható AP lőszer mennyiség nagyon kevés lenne.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#34781) Paul119 válasza GrooveHero (#34780) üzenetére


Paul119
addikt

ezek a francia auto reloaderes izék olyasmik mint pl a pz2n lévő kis 20mmeres? 10 töltényt ki köpköd gyorsan aztán hosszú töltés?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34782) marked one94 válasza Paul119 (#34781) üzenetére


marked one94
őstag

Pontosan :K

You'll Never Walk Alone

(#34783) GrooveHero válasza Paul119 (#34781) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nem olyan gyorsan, tehát kb olyan 1.5 mp a betöltési idő, és ez van lövésenként, míg ki nem fogy a tár, aztán jön a töltés. Ja igen, meg produkálj azért a 300-as átlagsebzést, tehát odaba elég rendesen, ahogy láthatod. Egyébként nagyon bejövős tank, csak az a gond vele, hogy nehezen fordul, meg én úgy érzem, hogy kb olyan 40-50 km/h-nál jön elő a gyorsulása, ott kezd el érezhetően húzni a gép.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#34784) Paul119


Paul119
addikt

[link] :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34785) Drenadar válasza Paul119 (#34784) üzenetére


Drenadar
veterán

még hűtő is befért a KV-ba? :P azért annyira nem nagy :D

(#34786) Paul119 válasza Drenadar (#34785) üzenetére


Paul119
addikt

tényleg ott a hűtő :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34787) marked one94 válasza Paul119 (#34784) üzenetére


marked one94
őstag

ááá ez nagyon beteg :DDD

You'll Never Walk Alone

(#34788) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Sikerült megszereznem a T34-et.
Az eredeti terv az volt, hogy egy kört sem megyek vele, majd csak ha prémtankra cserélődik. De aztán a T30 annyira megtetszett az utóbbi pár napban hogy arra gondoltam azt is kiXP-zem a T34-el. Hát... az első benyomások nem jók.

A T32-öt 55%-os winrátióval zártam, de a végén szinte csak szakaszban húztuk 60%-os winratioval és élvezetes csatákban.
A T34 még stock, de az első 6 csatából 6 bukta (szintén szakaszban mentem Lacával) és annak ellenére, hogy 3 esetben TOP tank pozicióban voltunk (azaz nem volt t10) egyszer sem éreztem úgy, hogy hatással lehetek a csata kimenetelére.
Összesen 2 killem volt és a leadott sebzések mértéke is siralmas.
---
Nyilván nem lehet kevés csatából egy tankot felmérni, de úgy gondolom van alapja a sok panasznak. Nagyon remélem, hogy maxra fejlesztve jobb lesz, de nagy kérdés, hogy lehet így 150.000 XP-t összeszedni, lánctalpra, motorra és a nagyobb lövegre/toronyra.
És vajon a T30 megéri ezt a sok "szenvedést" vagy goldot ha Freexp-t kell váltani?

(#34789) _seth_ válasza fsb1000 (#34788) üzenetére


_seth_
veterán

T34-ben ülve a T30 egy terminátor, egyet lőtt és maradt kb 300HP-m... fullosan nagy toronyról indítva, az tuti, hogy ha eltalál a T30 nagyot sebez ellenben a "kis" 105-össel is 15%-okat szedek le belőle még szemből is, ezzel szemben már egy E50 is nagyobb falat csak nem durrant oda akkorát :)

Nekem még 45e a motorhoz és még 34e kell a nagy ágyúhoz utána irány a T30, lehet még az is meglesz mielőtt jön a patch. Tényleg, ha már ahelyett is lesz másik tank, akkor a T34 és T30 tulajok kapnak egy T34 premiumot + egyet a helyére valamint a T30-uk TD lesz és megkapják az új amcsi T10 tankot is? Csak mert akkor megéri hajtani még arra is...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#34790) Paul119


Paul119
addikt

Defeat
Battle: Prokhorovka 2012. február 26. 1:23:23
Vehicle: IS-4
Experience received: 651
Credits received: 35 614
Battle Achievements: Steel Wall, Master Gunner, Sharpshooter
hihetetlen... csapatom több mint a fele a játék 2. percében halott volt ,több mint 7 tank hullott el ennyi idő alatt , ezek micsináltak?!

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34791) s-men


s-men
tag

Győzelem!
Csata: Malinovka 2012. február 26. 7:06:10
Jármű: Type 59
Szerzett tapasztalat: 8 120 (5x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 100 003
Csatában elért Achievement: Kiváló Lövész, Mesterlövész

Ez sem volt rossz kör.....sebeztem akit csak tudtam...

Üdv : Dani

(#34792) D.Orion válasza fsb1000 (#34788) üzenetére


D.Orion
veterán

Gratula! :R Nekem egész héten nem volt időm játszani így még mindig T32-nél járok, nagyjából 80K XP-vel. Ma meg nem leszek itthon(megint) így ma se húzom a tankot, jövőhéten talán még össze tudom kuporgatni a hiányzó xp-t. KV-n van 90K xp-m, de nem szívesen váltom át, majd csak annyit amennyi hiányzik. Tegnap dobtam fel egy 71K-s T32 credit kört, ezt T34-el biztos nem lehet majd megcsinálni.

T30: Őszintén megmondva T32-ben ülve jobban félek a frontban felbukkanó E-100/Maus/IS7 tankoktól, mint az amcsi heavy-től.

seth_: Tegnap egy Maus 895hp-ról küldök el a roncstelepre egyetlen lövéssel, azért az se kevés sebzés.

s-men: Ha egyszer újra elérhető lesz, akkor credit gyűjtőnek én is megveszem szégyen szemre. :U

[ Szerkesztve ]

(#34793) Boonen007


Boonen007
őstag

Éppen most fejlesztettem ki a Leopardot még 50 ezer kredit és megtudom venni. :DD

[ Szerkesztve ]

(#34794) balintka válasza fsb1000 (#34788) üzenetére


balintka
addikt

Mennyi időbe tart elérni ide a T29-ről? Napi hány menet? Hány nap?

(#34795) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Azt lehet tudni, hogy a t34 mennyi goldba fog kerülni mikor prem lesz?

Amd - Radeon - Ryzen

(#34796) D.Orion válasza balintka (#34794) üzenetére


D.Orion
veterán

800xp./csata prémmel

(#34797) balintka


balintka
addikt

JagdPantheren melyik ágyút érdemes használni? A 88 L/71-est, vagy a 10,5 cm-est?

(#34798) balintka válasza D.Orion (#34796) üzenetére


balintka
addikt

Az nem semmi teljesítmény. Én prémium nélkül a T29-el egy jó menetben is 7-900 xp-t kapok. Vesztesnél 2-400-at.

(#34799) CptMisi válasza balintka (#34797) üzenetére


CptMisi
őstag

Én 105öst használtam.

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#34800) Stirlitz válasza Antonius1978 (#34777) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Én is megyek rá, az összes KV termék jelen lesz a garázsomban, nekem már a kv1s is jobban bejön mint a kv3, még, ha nem is vagyok vele annyira eredményes. Egyelőre... :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.