Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34651) marked one94 válasza emre (#34649) üzenetére


marked one94
őstag

Efficiency rating: 2014.51 :Y
Nem semmi.

You'll Never Walk Alone

(#34652) emre válasza Paul119 (#34650) üzenetére


emre
veterán

Elcsesztem a linket, ennek a jóembernek 2014,51 az eff-je.
És az átlag win aránya 61%.

Most voltam vele egy csapatban, ahol majdnem én voltam a leggyengébb láncszem. :O
Szóval van hova fejlődni. :)

Mondjuk gold ammo-val lehet nekem is könnyebben menne, mert megnéztem az ezredében a legutóbb felvett tagot, és 1580 körüli csata után már az objet704, és az IS4 ott van a garázsban. [link]

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34653) vhw válasza marked one94 (#34651) üzenetére


vhw
addikt

Sokat spotolt (csatánként 2-t átlagban) meg sokat foglalt, kis tankkal alig játszik -> magas átlag dmg. igen megdobja az a pontokat :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#34654) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Nah, így lett elit a kis vacak: (pedig nem bejövős sem ez, sem a 3601.H)

Győzelem!
Csata: Himmelsdorf 2012. február 24. 21:11:20
Jármű: PzKpfw IV
Szerzett tapasztalat: 9 480
(5x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 46 717
Csatában elért Achievement:
Top Gun, Elit lövész, Mesterlövész

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34655) Drenadar válasza Paul119 (#34650) üzenetére


Drenadar
veterán

nekem a 3601 egyáltalán nem jött be kínszenvedés. Amúgy szerintem a PzIV nem rossz tank :) credit farmolónak tökéletes. csak hogy reagáljak arra hogy t7 alatt élvezhetetlen a német ág.

(#34656) babferi


babferi
tag

Most volt egy eleg vicces csatam IS3-al Erlenbergen . Rongylok az ellen fele , hogy segitseg 2 mednek mert szinte csak ok voltak azon az oldalon. Feltunik max 300 m-re egy E-75 , en teljesen meroleges vagyok ra + dombrol lott lefele ram , erre pattan az oldalamrol , mondom huu... Beerek adott helyre , kis forgolodas , feltunik T34-85 , oldalba lovom , max HP-rol oneshot :) , kozben beer az elobbi E-75 ill. meg tobb ellenseges gep . Velem szembe az E-75 3x lovom a hasat BL9-el ebbol csak 1 megy at a tobbi pattan :F , utanna rogton szet is kaptak , eddig tartott a makos sorozatom :))

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#34657) Murder3 válasza vhw (#34648) üzenetére


Murder3
addikt

na de kv-2,t-10 szted nem kapja majd meg azokat az ágyúkat amiket a kv-3 most?:D

nem éppen annyi a gond, tény h amcsiknál se nagyon jobb a heléyzet, de ott az e2 lényegesen jobb páncélt kap, e8 meg gyorsabb és m6 meg elég kemény és ó erős ágyút kap.
németeknél a vk3001h az nem t6 tank hanem t5, vk3001p szintén és ezeknél az a baj h nincs rá megfelelő ágyú.
vk3001h-val még elhet máshogy meg mediumként játszani de ahhoz túl lassú a fordulása és inkább egy gyorsabban tüzelő t7-es ágyú kée rá mint a orosz oldalon a 100mm pl.
vk3001p-nek emg sehogy nicns értelme
azt ki kéne a vk65-re cseréni így lenne heavy a német t6 ágon és a P-t meg prembe mert az semmire nem jó.
vk36 meg ilyen ágyúval így jó ahogy msot van.
nonszensz h ezt akarják heavybe rakni mikor lenne egy hasonl de sokkal kézenfekvőbb a vk65 szeméylébe és van ott egy totál felesleges tank 3001P ami helyett be is lehetne rakni

(#34658) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Lakeville 2012. február 24. 21:33:07
Vehicle: IS-4
Experience received: 1 206
Credits received: 31 887
Battle Achievements: Steel Wall
nem nagy eresztés bl9el , de akkorákat röhögtem fullos t34 folyamat pattogott rólam , meg a t29 is az oldalamról :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34659) ollie válasza Murder3 (#34644) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Tigriseknek nagyon jó ágyújuk van (203 pen). Ennél jobbat csak tier 9-en kap az amerikai heavy vonal! Az oroszoknak meg 175-ös a penjük tier 7-en, az mennyivel jobb? A Tigris meg azért van tier 7-en, mert lejjebb op lenne, na ezért nincs tier 5-ön meg tier 6-on német heavy.

[ Szerkesztve ]

***

(#34660) Murder3 válasza ollie (#34659) üzenetére


Murder3
addikt

tigris t7 semmi köze t5,t6-hoz
kv jelenleg a legnagyobb op tank a játékba és t6-on a kv-3 fegyverei sem igazán normálisak.
t5,t6-on szegényes német oldalon a fegyver választék és a vkdb sem norméális egy 132-es pennel t7-en.

(#34661) Drenadar válasza Murder3 (#34660) üzenetére


Drenadar
veterán

viszont a tigris sebzése a röhej. jó átvisz nagyon sokmindent. csak aztán tényleg nagyon jól kell célozni hogy sebezzen is valamit. legalábbis szerintem.

(#34662) Atlantis


Atlantis
veterán

Nekem kifejezettem tetszik a 3601H a 8,8-assal.

Ellenben az AMX12t eddig egy hulladék...6-ból 1 győzelem volt vele, akkor se maradtam élve. Kár volt ennyi időt ölni a francia vonalba? Majd kiderül...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#34663) Antonius1978 válasza Dobi 562 (#34605) üzenetére


Antonius1978
addikt

Az igazsag az, hogy vannak esetek amikor jobb lenne a 88as, de a 75os van fenn, en is jartam igy, olyankor idegesito :)
Nagyon palyafuggo a dolog, es az, hogy mi kerul a szemed ele, azaz milyen tank.

Azt javasolom, hogy minel elobb menj ra a ruszki kozepes agra ha penzt akarsz gyujteni.
T-34(/76) es a T-34/85, az elozo az 57mm agyuval szepeket sebez (115mm athatolas,85 sebzes), es kurva gyorsan is lo, sokat tudsz loni egy kozeli ellenbe is szemtol szembe is.
Kb 10-15 k kozott jon vele a zsé, annak fuggvenyeben hogy hogyan teljesitesz.
A T-34/85-el ha megvan ra a 100mm-es agyu, eleg ha losz 5-ot es nyer a csapat, mert akkor megvan 15k es 500 TP.
Az amcsi agat nem ismerem annyira, csak az M7es van meg, azzal is lehet menni neha 15k csatakat, de ugy tunik hogy a T-34 jobb nala.
A Shermanok nem tudom hogy muzsikalnak, atlagba mennyit lehet veluk keresni.
Premium nelkul, persze.

(#34664) ollie


ollie
MODERÁTOR

Már megint 5x XP van?

***

(#34665) madstunt válasza Atlantis (#34662) üzenetére


madstunt
addikt

a francia B1nel meg az orosz T28nal nemhiszem hogy vannak nagyobb hulladekok a jatekban :D

@ollie: igen

[ Szerkesztve ]

(#34666) marked one94 válasza madstunt (#34665) üzenetére


marked one94
őstag

AMX 40 :P

You'll Never Walk Alone

(#34667) Drenadar válasza madstunt (#34665) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem a T-28 nem hulladék. Csak ha lövik. Viszont mozgékony, és csak úgy köpködi a töltényeket és nem is rossz az ágyúja. Legalábbis amit én használtam. Elbújni nem lehet vele mert nagyon hosszú, de nekem sok kellemes percet szerzett és a kill rekordot is az tartja nálam...

(#34668) Antonius1978 válasza babferi (#34656) üzenetére


Antonius1978
addikt

En epp most jartam igy a JT-vel.3x lottem meg a haspancelt az E-75-n es egyszer sem utte at a legjobb agyuval 50 meterrol :W
Az is igaz hogy ferden allt velem szembe, lehet ez volt a baj...de nem mondta hogy lepattant rola...

(#34669) Antonius1978 válasza ollie (#34659) üzenetére


Antonius1978
addikt

Mar tier 6-ban is megvan a 175mm atutesu agyu a T-34/85-n (es a TD agon ugyszinten, ha jol emlekszem)

(#34670) erikke17 válasza madstunt (#34665) üzenetére


erikke17
őstag

Pedig szerintem nagyon jó kis tank a T-28 ha ki van maxolva.. :) Fürge, mozgékony, igaz nem a legpáncélozottabb.. Jó köröket szoktam vele menni pláne ha kicsit rak be ellene szépen lehet vele takaritani.. :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#34671) madstunt válasza Drenadar (#34667) üzenetére


madstunt
addikt

hat kopkod jo gyorsan de en amilyen bulikba kerulok vele nem igazan er sokat :S
jo nem annyira faj a dolog mert a nemet td vonalra helyezem amugyis inkabb a hangsulyt de azert nekem eleg kiabrandito volt. ennyire papirpancellal legalabb lenne gyorsabb hogy lehessen vele artyt szivatni

(#34672) Drenadar válasza madstunt (#34671) üzenetére


Drenadar
veterán

jó igen, ha megszopat a gép és olyan partyba tesz akkor mindegy mivel mész :D

kimaxolt legénységgel, meg egy kis szerencsével nagyon jó köröket lehet vele menni. Nekem nem is kellett sok kör és megvolt a KV. Viszont a KV egy kínszenvedés volt, amíg meg nem lett a 100-as zis6-os ágyu... meg persze a nagy torony.

Most az IS-el szívok, nagyon sok XP kell még az IS3-hoz és ezzel általában max 3-4 ellenfelet ölök. Nagyon lassú nekem ez a 10 másodpercenként köpünk egy ezer creditbe kerülő skulót.

(#34673) D.Orion válasza marked one94 (#34651) üzenetére


D.Orion
veterán

Efficiency rating <Ezt honnan olvassátok ki? :F

Közben megtaláltam az oldalt, de ez számomra sértő... :(((
Efficiency rating: 992.61

Ide a rozsdás bökőt, hogy a legtöbb 1800+al rendelkező player-t úgy elkenem 1vs1-ben, hogy utána le is törli a játékot. Ne mondja már meg nekem ez a kalkulátor, hogy szar játékos vagyok mikor 2 tier-el kisebb tankkal feltartok 3-4 top tankot egy csatában...

[ Szerkesztve ]

(#34674) fsb1000 válasza Bobyjack (#34640) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi a válaszokat.

(#34675) ollie válasza D.Orion (#34673) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát én nem tudom most mi van. IS-4-gyel sorban vesztem a csatákat, tök mindegy mi a felállás. Aztán most T30-cal mindenről pattanok, szó szerint mindenről (pl. haspáncél), pedig annak 276 a penje. Vagy ha nem pattan, akkor meg mellé megy, még teljesen összeszűkült célzókörrel is.

(#34673) D.Orion: 3-4 tankot csak úgy tudsz feltartani egyedül, főleg kisebb tankkal, ha azok bénák. De amúgy nem kételkedek benne, hogy jól játszol.

[ Szerkesztve ]

***

(#34676) D.Orion válasza ollie (#34675) üzenetére


D.Orion
veterán

Én már szó szerint leszarom a statisztikát mivel nekem se haverjaim se senkim nincs a wot-ban így teljesen a noob public bagázsra vagyok utalva. Hova ne érdekeljenek ezek a semmitérő adatok... Minek versengjek az olyanokkal akik a kezdetek óta klánban/platoon-ban nyomják... Most épp az említett IS-4ből volt nálunk 5db! Ellenük 5db T-54... és mi vesztettünk, mert a vadbarmok elmentek meghalni. No comment ez a public, hol érdekeljen a statisztika... ha szarul játszanék, akkor nem lenne majdnem minden tankommal 80%-os találati arányom.

(#34677) erikke17 válasza ollie (#34675) üzenetére


erikke17
őstag

Amúgy ma nekem is ez ment dettó... Persze nem IS4 hanem KV3
Amit irtál: Hát én nem tudom most mi van. IS-4-gyel sorban vesztem a csatákat, tök mindegy mi a felállás. Aztán most T30-cal mindenről pattanok, szó szerint mindenről (pl. haspáncél), pedig annak 276 a penje. Vagy ha nem pattan, akkor meg mellé megy, még teljesen összeszűkült célzókörrel is.
5-ből 4 mellé megy 150méteren belül kör teljesen beszűkült.. :W

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#34678) fsb1000 válasza D.Orion (#34673) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ez csak egy mérőszám, ami több statisztikai adatból van mixelve.
Általában jó íránymutató, de nyilván nem adhat képet a játékosok speciális képességéről, vagy a csatákban teljesített vélt vagy valós pozítiv szerepükről.

Az eff érték a kiegyensúllyozott stat jellemzőkkel rendelkező játékosokat jutalmazza.
Gondolom, azért kapsz 1000 közeli (azaz átlagos!) pontszámot, mert alacsony a csatánkénti sebzésed a csataszámodhoz képest, illetve a capture pontjaid száma is alacsonynak tünik.
Az lvl mutatód is relatíven alacson, azaz sok csatát vívtál alacsony tierű tankokkal.

(#34679) D.Orion válasza fsb1000 (#34678) üzenetére


D.Orion
veterán

1. Bázist minden másnap, karácsony és húsvét másnap foglalok, utálom mikor 2-3 ellenséges tank él és cap van. :(((

2. Előnyben részesítem a nagyobb pen-t a bevihető sebzésnél. Persze ha lennének komoly orosz tankjaim, akkor ez nem így lenne. Némettel és amcsival muszáj a nagy pen-t választani, mert mivel lövöm szét a ruszki frontpáncélt... Így is vicces mikor a 200pen-es ágyú pattan a 90°-os 25mm vastag arty "páncélról"...

3. 1db-1db T7 és T8 tankom van. Akkor ezen statisztikai oldal szerint akinek nincs majdnem 4000 csata után T10 tankokkal tele a garázs az szar játékos? :F Csatáim 1/3 részét T6 tankokkal vívtam.

(#34680) ollie válasza D.Orion (#34676) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Írtam, hogy rossz játékos vagy? Nem. Naugye!

***

(#34681) D.Orion válasza ollie (#34680) üzenetére


D.Orion
veterán

Tudom mit írtál/írtatok. Az agresszív hangvétel nem ellenetek irányult, bocsesz.

(#34682) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

Azt a mindenit, a múltkor "panaszkodtam", hogy az fullos E-50 nem viszi az IS-7 hasát, na most kiderült, hogy a 12,8cm is csak 1/3 aránnyal lövi, ha persze eltalálja egyáltalán (3/9) ~100 méter távolságról ez a "sniper" ágyú.
kép1
kép2
Persze ezután megtörténik az elkerülhetetlen, jön a facehug... átlövi 2x a tornyomat az ágyúnál, tehát a lövegpajzson keresztül(!), miközben én, jó gyerek módjára megnézem, hogy miért nem sebződik egyik kupolája sem.
kép3

Na most akkor kérdem én, hogy miért is gyenge az IS-7?
Még le kellene bonyolítani az E-100 haspáncél tesztet, hogy mennyire pattog forgatás nélkül, de van egy sanda gyanúm az eredményt illetően... szóval akár ki is hagyhatjuk. :U

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#34683) D.Orion válasza Iron Funeral (#34682) üzenetére


D.Orion
veterán

Szovjet csodatankok, nincs miről beszélni.

(#34684) Paul119 válasza Iron Funeral (#34682) üzenetére


Paul119
addikt

e75öt egyszerűen nem viszi át a hasan a bl9 4lövésből 4 pattant le és nem volt be forgatva,ellenben az e100 hasát 4ből 4x át vitte és2x fel is gyulladt :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34685) fsb1000 válasza Paul119 (#34684) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ma biztos E75 nap van, mert én sem tudtam átlöni a hasát.
Viszont T32-vel kinyírtam egy E100-at, fele HP-ját is én vitem le.

(#34686) Paul119


Paul119
addikt

csak agyhalott idiótákkal rak össze a gép hihetetlen.. a másik meg hogy az anyámba lő gyorsabban s70es gunnal az is4 mint én bl9el? ezt mondja már meg valaki nekem is és neki is 116% a legénység + töltés gyorsító is van,az alap adatok szerint az s70 4,44 lövés percenként a bl9 meg 5,17 akkor hogy a haragba lövöldözik gyorsabban? rá adásul mikor megkérdeztem még ő volt felháborodva hogy ne csalózzam le( teszem hozzá egy szót nem szóltam hogy csaló lenne)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34687) tank1 válasza Iron Funeral (#34682) üzenetére


tank1
tag

Oh, örömmel látom, hogy más is tapasztalta milyen "pontos" is ez a csoda 128-as ágyú. 300 méterre és az felett már nem is lövök vele, mert ritkán talál és drága a lőszer. Prémium nélkül óvatosan kell vele lövöldözni. :)
is7-et tapasztalatom szerint nem viszi át a haspáncélján sem. Csak nagyon ritkán. Oldalról esélyesebb. Szerencsére ritkán futok össze is7-tel.

(#34688) vhw válasza D.Orion (#34673) üzenetére


vhw
addikt

Sértő átlagos játékosnak lenni?

Ez azt jelenti hogy szar?

Az alacsony tier vagy átlag dmg meg nem jelent semmit, tessék megnézni őt; bundestrojaner

Már többször futottam össze vele random csatában mikor 38H-val játszok, mindig egyedül volt. És tényleg nem rossz a srác. De statján látszik is, hogy odateszi magát rendesen.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#34689) Murder3


Murder3
addikt

retardéltságát mutatja a játéknak h is-4 már nem is amiatt sebezhetetlen mert állandóan pattog..nem hanem mert nem lehet sebezni..

(#34690) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Destabilizátor játékos csapattársként kilött miközben foglaltam az ellenfél bázisát.
Semmi vita nem volt, mellé sem lőhetet nagyon...
Azonnal bekékült. Elég beszédes neve van... [link]
hmm... kapok 855 kárpótlást?

Győzelem!
Csata: Himmelsdorf 2012. február 25. 3:43:55
Jármű: Type 59
Szerzett tapasztalat: 1 101
Szerzett kredit: 65 487
(kárpótlás a csapattárs által okozott sebzésért: 855)

(#34691) forras2 válasza ollie (#34664) üzenetére


forras2
őstag

Nap első csatájáért, a legutóbbi "akció" óta 5× bónusz jár :K

fsb1000
Ezzel a sráccal már én is futottam össze, bár engem nem lőtt ki.... Amit kapsz kárpótlást, azt kreditben kapod vagy xpben? :U

[ Szerkesztve ]

(#34692) balintka válasza marked one94 (#34666) üzenetére


balintka
addikt

Egyetértek.
De most a német Leopardtól se vagyok elájulva.

(#34693) fsb1000 válasza forras2 (#34691) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Kreditben. De nem tudom mi alapján számolja.

(#34694) Fel válasza Iron Funeral (#34682) üzenetére


Fel
addikt

Én csak szívok vele... Mármint az IS-7-tel. Múltkor egy Type 59 lőtte át a hasát :U Nagy valószínűség szerint gold ammoval (235 átl. pen.), de akkor is...

(#34695) Gyuri27 válasza Fel (#34694) üzenetére


Gyuri27
félisten

A type59 egy csoda.
Gondoltam lesz is3-m majd adok nekik. Aha.
Full pattanok róla. Ő meg szépen lecsipeget + bontja a modulokat.
Amúgy nem csodálkozom. Nyilván a 7500 goldért adni is kell valami. Persze a statjai olyanok amilyenek, csak kár, hogy a játékban nem ez játszik.

Valaki észlelte, hogy a vk3xxx tankokon piszkáltak valamit?

Amd - Radeon - Ryzen

(#34696) Simulacrum válasza Paul119 (#34684) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Amerikai heavy grind óta tartom, hogy az E-75 (és a Ausf. B is dettó) a legerősebb tank szemből a játékban. Alig tudom átütni valamivel messziről. Egyedül az arctámadózás megy ellene, mert a kupolája mindig üthető, bár éppen tegnap nem ment az sem. E-100-at 2-ből 2-szer átvittem tegnap BL-9-el alul. Magam is meglepődtem, mert nem akartam lőni se rá, tudtam semmi esély, de most már kijelentem az E-75 jobb szemből, mint az E-100. De az E-100-nál az IS-7 jobban vihető.
Az IS-4 szinte mindig átvihető a levélbedobónál az elején. 100-200 méterről is vitte nekem a BL-9. Nem is nehéz eltalálni azt a részt, nem olyan kicsi. Az IS-4-el oldalról van csak baj, de ott is megvan már rá a recepet. :)

Tehát összességében lehet sírni, hogy a Tiger, meg a Tiger II gyengébb, mint az orosz társaik, ezt alá is írom, de az E-75 és E-100 semmivel sem gyengébbek, mint az orosz azonos szintűek, sőt az én tapasztalatom szerint jobbak is mint az oroszok.

Gyuri27: IS-3, de már T29 óta is a Type a kedvenc ellenfél. 198 pen fölött semmi nem pattog nekem róla. Előről is simán viszem. BL-9 szerintem sosem pattant nekem róla sehonnan, max kupoláról tudom elképzelni, de ott sosem lövök Type-ot, persze hátulról igen.

[ Szerkesztve ]

(#34697) Gyuri27 válasza Simulacrum (#34696) üzenetére


Gyuri27
félisten

Még nincs bl9 rajta. De legyen úgy, hogy bl9 viszi mint kés a vajat.
Nemsokára én is meglátom. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#34698) tank1 válasza Simulacrum (#34696) üzenetére


tank1
tag

Tehát összességében lehet sírni, hogy a Tiger, meg a Tiger II gyengébb, mint az orosz társaik, ezt alá is írom, de az E-75 és E-100 semmivel sem gyengébbek, mint az orosz azonos szintűek, sőt az én tapasztalatom szerint jobbak is mint az oroszok.

Szerintem pedig az is4 jobb, mint az e75. Gond nélkül átlő szemből a haspáncélnál. Nagyon ritka, ha nem koronázza siker a próbálkozót. Én pedig az is4 vezető kémlelőjénél gyakran lepattanok a 128-assal. Még oldalról is kétséges a sebzés.
A tigerII ellenben jófajta tank a kategóriájában. Bántam is, hogy eladtam az e75-ért. A tigerI katasztrófa tank volt, aztán javítottak az ágyúján és elég jó lett. Aztán ismét piszkálták és megint túró lett az egész. Egyetlen előnye, hogy viszonylag olcsó a lőszer bele. Persze simán berak e100 közé, ott pedig aprófát csinálnak belőle.

(#34699) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Vereség
Csata: Karelia 2012. február 25. 10:26:46
Jármű: IS-3
Szerzett tapasztalat: 427
Szerzett kredit: 17 843
Csatában elért Achievement: Acélfal, Mesterlövész

Javítás:
IS-3 jármű javítása sikeres. Elköltöttél kredit: 8 623

Megvásárolva:
A lőszerek IS-3 járművön sikeresen pótolva. Elköltöttél kredit: 11 275

1: itt hiányzik a prem.
2: a csapat 9-t ölt. Én hármat egy tigerII 3-t. Joggal kérdezhetjük, hogy a többiek mit csináltak.

Amd - Radeon - Ryzen

(#34700) joergie válasza vhw (#34688) üzenetére


joergie
őstag

Én erre azt mondom, hogy vakok között félszemű a király. Nagy a mellény tier2-3-ban, próbáljon érvényesülni tier10-el, nem a 100%os legénységű amúgy is OP T2 light-tal, a kezdők között(így már nem is olyan jó az a 60%). az ilyet addig ütném amíg el nem alszik.

Akkor ajánlanám hpbla vagy promoka statját megstírölni, szerintem ha bizonyítani akarsz ilyen kaliberű játékosokat próbálj(atok-nem te, hanem orion:)) ) lenyomni 1v1-be(bár szvsz 1v1-nek nincs értelme ebben a játékban.)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.