Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34351) Gyuri27 válasza Paul119 (#34349) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mennyit mentél vele?

Amd - Radeon - Ryzen

(#34352) Murder3 válasza Paul119 (#34349) üzenetére


Murder3
addikt

nem mindig alaklas rá a pálya pl, mert sokszor nicns lehetőséged oldalba kapni hacsak nem akarsz suicid kamikazát játszani.
vagy a csapat nem támogat, vagy nincs med társnak.

is-4 is lehet sebezni de 10-ből 1 talán fogja oldalt..hátul akár még több is előfordulhat mert pl azt már messziről lőttem l/71-el is...
is-4nél nem is mindig a lepattanó a baj hanem h folyamatosan 0 sebzés fog bejönni, ez bug vagy nem tudom de ilyen nem lehetne normális esetben.
is-3 azért nem olyan sima:Daz dobálja a 0 sebzésekt meg a lepattanóakt..főleg a 0 sebzés nagyon magas az orosz tankoknál.

(#34353) Murder3 válasza Gyuri27 (#34351) üzenetére


Murder3
addikt

l/100 még midnig jobb sztem így legalább szinte mindent biztosan tudsz vele lövöldözni.
én pantherral tudtam legelsőnek túlszárnyalni a csatáim számát kill tekintetbe és már 80 csatánál +-ba fordultam és l/100-al megyek vele:D
számomra csak ezért kedves a panther semmi másért:D

(#34354) Paul119 válasza Murder3 (#34352) üzenetére


Paul119
addikt

na mondjuk ez igaz , de valahogy a 75ös nem tetszett annyira.. embere válogatja kinek mi tetszik, őő is3al olyan 170 csatát kb remélem az is4 már jobb lesz:)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34355) ollie válasza Murder3 (#34337) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért, mert 400 az átlagsebzése, amit ráadásul ritkán ad be (gyakoribb az átlag alatt lövés), ehhez jön még a nulla páncélzat. Az összes többi tier 9-es heavy-nak egyrészt jó a páncélzata (kivéve francia, de annak van a hatalmas sebzése rövid idő alatt), másrészt nagyobbat is sebeznek egy lövéssel.

Akkor lenne jó tank, ha vagy adnának neki páncélt (ez persze nem lesz, mert történelmi hűség, blablabla), vagy növelnék a sebzését és csökkentenék a ROF-ot.

(#34348) Murder3: a T34 és a T30 tornya is simán átlőhető a lövegpajzs mellett vagy felett (gyakorlatilag bárhol ami nem a lövegpajzs).

[ Szerkesztve ]

***

(#34356) fsb1000 válasza emre (#34313) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nálam müxik és tegnap reggel frissült.
SZerk: (értsd: hajnalban még ment.... bocs, most nem tudom megnézni)

[ Szerkesztve ]

(#34357) Timyyy


Timyyy
őstag

Az új perkeket nézegettem tegnap... sokszor gondoltam már arra, hogy olyan mod jó lenne a játékhoz, ami kiírja nekem, vagy jelzi valahogy, amikor spotolva vagyok az ellenségnek. Nem tudtam hogy keressek e ilyet mert legális, vagy cheat-nek számít, aztán végülis hagytam a fenébe.
Most viszont láttam, hogy lesz ilyen a perkek közt!!! Húú, hát ezt minden tankomra rá fogom tenni, nagyon nagyon jó hogy ilyet is lehet választani szerintem, sok helyzetben az ember viselkedését bizony befolyásolja. Ha nem vagyok spotolva, lövök mint az ökör továbbra is a célpontomra, viszont ha tudom hogy igen, akkor visszaugrálok töltés közben a fedezékbe - pl. :U

Szerk.: mást is kidobott most a játék, server busy felirattal?

[ Szerkesztve ]

(#34358) Mewryck válasza Timyyy (#34357) üzenetére


Mewryck
tag

jelen

mielött kidobott,a játék is belaggolt mindenkinek,chatbe irogatták a pingeket..

nem utálom a T34et, csak szerencsétlen tank annyira papir és saját tierjében a leggyengébb,minden szempontból...vagy jobb páncélzat kéne neki,vagyn agyobb sebzés,de ezt már Ollie leírta :R

[ Szerkesztve ]

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#34359) Paul119 válasza Timyyy (#34357) üzenetére


Paul119
addikt

engem az usa szerverről szokott kidobálni, de úgy hogy teljesen bezárja a gamet és nem enged vissza :F

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34360) virkir válasza Timyyy (#34357) üzenetére


virkir
veterán

jó lenne a játékhoz, ami kiírja nekem, vagy jelzi valahogy, amikor spotolva vagyok az ellenségnek.
Szvsz az egyik legfeleslegesebb, úgy is észre veszed ha lőnek rád ezerrel :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#34361) Atlantis


Atlantis
veterán

Valaki tudna írni egy rövid "how-to"-t, hogyan kell az ingame stat mod-ot feltenni? Meg egyáltalán melyiket érdemes? Töltöttem le kétfélét is, az egyik valami pre9 végű, a másik meg test7 vagy ilyesmi, melyik a jó? Jól értem, hogy nem az eredeti .exe-vel kell indítani a játékot?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#34362) emre válasza virkir (#34360) üzenetére


emre
veterán

vagy nem, de attól még nem fogja látni

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34363) tank1 válasza H@lede (#34332) üzenetére


tank1
tag

Úgy látom, igen sokan szidják szegény T34-et.
Pedig az E75 sem ér semmit a 105-ös löveggel. Ő sem igazán pattogós tank és akik szemből jönnek, azok gyakran át is lövik, szemből is. Oldalról és hátulról pedig pláne. Akkor szidjuk már őt is kicsit. :D
(ja és még csiga is)

[ Szerkesztve ]

(#34364) Paul119 válasza tank1 (#34363) üzenetére


Paul119
addikt

1200 lovas motorral meg 128as löveggel elég fájdalmas tud lenni ;)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34365) Gyuri27 válasza virkir (#34360) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ami jónak tünik elsőre, hogy kiirja milyen modul sérült az ellenen.
Az is kérdés, hogy ahol 2 töltő van ott lehet külön skillt/perket nyomni?
Mert ugye akkor az olyan tankok ahol 5 ember van előnybe lesznek.

Amd - Radeon - Ryzen

(#34366) Paul119 válasza Gyuri27 (#34365) üzenetére


Paul119
addikt

ezen én is gondolkodtam, azok meg még nagyobb előnyt amiben 6 fős legénység van :))

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34367) Zeratul válasza Gyuri27 (#34365) üzenetére


Zeratul
addikt

Ahol 2 töltő van ott általában mindkettőnek tudnia kell az adott perket hogy működjön.

(#34368) emre


emre
veterán

hátha valaki még nem látta

http://wot.hadjarat.hu/2012/02/uj-kepessegek/

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34369) Gyuri27 válasza Paul119 (#34366) üzenetére


Gyuri27
félisten

T29 atomvillanás lesz (6 fő)!

Zeratul: az se rossz ha egyformát tanulnak. Mert az nem mindegy hogy egy töltő tud egy skill-t pl 30%-ra vagy kettő.

Amd - Radeon - Ryzen

(#34370) Paul119 válasza Gyuri27 (#34369) üzenetére


Paul119
addikt

sniper , forest hunter király lesz majd a jagdtigeremre :D

Desperado: 10%-al gyorsabb töltés folyamata, ha a géped HP értéke 10% alatt van... ez viszont nagy hülyeség.. 10% alatt már úgy is halott vagy

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34371) tank1 válasza Paul119 (#34364) üzenetére


tank1
tag

Az 1200-as motorral is a leglassabb a kategóriájában. A löveggel pedig vagy valamit csinálhattak, mert pontatlanabb lett, főleg távolabbra, vagy én lettem bénább vele.

(#34372) joker1220 válasza Paul119 (#34370) üzenetére


joker1220
őstag

Gyűlölöm a JgTiger-t:))

Az egyik legalattomosabb TD, még a Ferdinél is jobban pedig azt is rühellem:)

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#34373) Gyuri27 válasza Paul119 (#34370) üzenetére


Gyuri27
félisten

A pk-nak a tanítás jónak tünik, meg az expert is.
Mednél talán a felismerés jobb.

A camuflázs veszélyes lesz. Francia light cammója így is magas. Rá egy háló meg ez és észre se veszed 5 méterről. Plusz rá egy froest hunter.
Lesznek bajok azt gondolom. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#34374) jahrn válasza Mewryck (#34306) üzenetére


jahrn
senior tag

Azt a meccset azert buktatok (ha jol emlekszem) mert a Lorraine az 50/100 meg a Vk45P puhapocsot jatszottak kozepen.

De tenyleg igencsak gyenguszka a stock T34, a sajatommal osszesen 5 meccset mentem mert nem birom magamat ravenni h kitoljam a garazsbol...

(#34375) Paul119 válasza Gyuri27 (#34373) üzenetére


Paul119
addikt

ne is mond arty is vicces lesz ha be pakolja magának, vagy a lapos ruszki tdk és a semmiből kapsz egy 800 as maflást :DDD

joker1220: jtvel mi a bajod,csak 700 akat köpköd :D

 Researched:
IS-4 researched. Undistributed experience spent: 78 345. Free Experience spent: 90 320.
már csak 900k money , anyám borogass mire ezt össze szenvedem :DDD

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34376) ollie válasza tank1 (#34363) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Te most komolyan a nem maxra fejlesztett E-75-öt hasonlítod a maxra fejlesztett T34-hez? Ja, így mindegyikre rá lehet fogni akár azt is, hogy rosszabb a T34-nél...

***

(#34377) Timyyy


Timyyy
őstag

KV3-nál tartok, a 100-as lövegen kívül minden megvan rá, 1500 xp-n állok az IS felé. Az orosz tree piszkálásáig meg szeretném csinálni az IS4-et legalább, de szeretném azért az IS7-et is, ha az összes tankom félre rakom és csak ezt az ágat viszem (+Löwe ha kell), szerintetek megoldható? Mennyi időm van rá vajon?

(#34378) joker1220 válasza Paul119 (#34375) üzenetére


joker1220
őstag

Pont az a bajom vele hogy gyorsabban köpi a 700dmg eket mint az én ISU-m:D:D

És valahogy fordulékonyabb is:)

Viszont tegnap oneshottoltam egy IS-3 at szemből, anyázott is rendesen,
én sem tudom hogy hogyan sikerült szemből a BLOW OFF!!

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#34379) Paul119 válasza tank1 (#34371) üzenetére


Paul119
addikt

e75 az egyik ha nem a legjobb tier 9 es heavy, most fejlesztettem ki az is4et ,alapon tuti rém szar lesz mint állt az összes tank, majd s70 el meg fullos legénységgel kiváncsi leszek milyen, bár ha ellenem van rühellem mert pattog mint az isten verés, néha még a weakspotról is le dobja a jagdtiger nagyobbik lövegét

joker1220: az tény hogy amíg te el lősz 800 at addig én majdnem 2x700 at, nekem csak a lomhasága nem tetszik meg hogy a hasa papír ettől függetlenül imádom:)

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#34380) Iron Funeral válasza tank1 (#34371) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Játszottál már Bélával, hogy így szidod az E-75öt? :))

Mostani meccsen 2x lőtték meg az upper hull plate-t, egyszer T34, egyszer Ferdi, 300m+ távolságból, mindkétszer KO a motornak (tehát pirosra lőtték, nem sárgára), ugyan ki nem gyulladtam valami fenomenális okból, de képzeld el a 75tonnás cuccot egy 420 lovas motorral hajtva ;)

valami irdatlan rossz ez a Béla az E-75höz meg IS-4hez képest...

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#34381) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Nézegetem a valós Jagdpanthert és a Tas rohamlöveget. Az utóbbi jóval kompaktabb és páncélozotabb lett volna (elöről mindenképp 80 vs 120mm). Nagyobb hatótávval és ugyanazzal az l71-s gunnal.

Valahogy be kellene rakatni t7 premnek (vagy t6-ra bár nem kevéssel erősebb mint a jagdpz 4). :DDD

Timyyy: még az amcsi patch se jött ki. Szóval van idő. Ha van egy kis prem meg simán mehet az is4. Az is7-t passzolom.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#34382) Dobi 562 válasza Atlantis (#34361) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem tudom te milyen modot töltöttél, de amit itt többen használnak azt így kell feltenni:

[link]

(#34383) grunge válasza ollie (#34308) üzenetére


grunge
addikt

Ha minden kötél szakad akkor eladom az E100at és a 75-öt és megveszem. Gyakorlatilag már ki van fejlesztve, a della is gyarapszik szépen. Hétvégén nagy Löwézés lesz itt. :)

(#34330) emre: ez eléggébeteg! Nesze neked francai autoloader :D

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#34384) Blom válasza Timyyy (#34377) üzenetére


Blom
aktív tag

Talán menni fog az IS-4 én hétfőn kezdtem az IS-4-re gyúrni és ma már a garázsban lesz mert már csak 6k TP kell és kész.

(#34385) Timyyy válasza Gyuri27 (#34381) üzenetére


Timyyy
őstag

Prémiumom nincsen sajnos. :(

(#34386) ollie


ollie
MODERÁTOR

Lol, most jött meg az Armchair General újság, amiben a WoT kód van. És tényleg nem működik EU accal. Kell valakinek olcsón a kód, aki itt amcsi szerveren játszik?

ezt adja:

1 hónap prémium
750 gold
38H735(f) premium tank (gondolom goldot ad, ha már ez megvan)

***

(#34387) virkir válasza Atlantis (#34361) üzenetére


virkir
veterán

Na lássátok az öreg milyen.
Első lépésben ezt le kell tölteni és feltelepíteni mert mindkettőhöz szükséges.
Akkor a tényleges mod-ok.

Régi.
1. Először ezt letölteni, kicsomagolni, bemásolni a játék gyökérkönyvtárába
2. Ezután ezt letölteni, kicsomagolni és ízlés szerint felül írni a res/gui/flash könyvtárban lévő fájlokat, természetesen miután backup készült az eredetikről.
Az egyik a győzelmi arány szerint a másik az efficiency alapján színezi a neveket értelem szerűen egyszerre csak egyféle képen fog működni.
3. A játékot a WoT-with-Ratings.vbs-el kell indítani.

Az újabb
1. Ezt letölteni kicsomagolni, értelem szerűen bemásolni a játékba.
2. Megnyitni a wot-xvm-proxy.exe.config fájlt és a proxy-t módosítani erre-
aHR0cDovL3dvdC1yYXRpbmdzLmFwcHNwb3QuY29tL3JhdGluZ3MvMi8yLyUx
3. Megnyitni a \res\gui\flash\XVM.xvmconf fájlt majd a "showPlayersStatistics":-ot fals-ról true-ra módosítani.
4. A játékot a wot-xvm-proxy.exe-vel kell indítani.
4.1. Az .swf-ek közül a battle és az OTM-hez szükséges fájlok nem kellenek ha valakinek egyéni beállításokkal megy az OTM.

Remélem elég részletes volt.
Na majd ha kijön a 0.7.1.1 akkor összepakolok egy komplett modot amit ott csak be kell másolni ikonokkal, garázzsal, célkereszttel, tokkal vonóval.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#34388) fsb1000


fsb1000
nagyúr

TÖLTŐ
- Contactless Ammo Rack: +12.5% HP a lőszeres rekesznek. Ez a képesség csak 100% összfejlettségnél lép érvénybe. Tehát ha van 4 fő kezelőd, és csak 2 embernek van 100%-on, nem kapod meg a bónuszt, csak akkor ha minden kezelőnek megvan a képesség.

kezelő????
Ez azt jelenti, hogy a tank teljes személyzete pl 4 fő, vagy olyan tank ahol 4 töltő van? (ilyenről nem tudok, de lehet hogy van.)

[ Szerkesztve ]

(#34389) szpeter87


szpeter87
csendes tag

Sziasztok.
Én most fogom kezdeni a játékot és tanácsot szeretnék kérni hogy mivel érdemes az elején menni és mit fejleszteni.
Válaszokat előre is köszönöm.

(#34390) Gyuri27 válasza szpeter87 (#34389) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kérdés veszel-e premet vagy prem tankot.
Orosz ágon kezd. Kv és kv3 legyen meg. Jó farm tankok és nemsokára kapsz helyettük másik tankot és + slotot.
Ha a td jön be ott is a ruszki ágra menj. Su-85b - su85 élvezetes játékot ad és farmnak is jó.

Játék közben meg úgyis meglátod mi a szimpatikus.
Arra figyelj, hogy egyszerre 2-nél több ágat ne húzz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#34391) H@lede válasza Iron Funeral (#34380) üzenetére


H@lede
tag

jó az a béla neked!! :DD :DD

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#34392) ollie válasza fsb1000 (#34388) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na ezért nem szabad magyar fordításokat olvasni. Gondolom a személyzetet fordították félre kezelőnek.

***

(#34393) -vitya- válasza ollie (#34392) üzenetére


-vitya-
őstag

töltőkezelő, wazz... ahány töltőd van, arra mindre meg kell lennie 100%-on... pont.

-=Витя=-

(#34394) tank1 válasza ollie (#34376) üzenetére


tank1
tag

Arra reagáltam, hogy a legnagyobb lövegéig nem ér semmit a t34. Nos, az e75 sem ér semmit a 105-ös löveggel.

(#34395) echterion válasza emre (#34319) üzenetére


echterion
nagyúr

Én felléptem hajnalban, de nem kaptam 5x szorzót, csak 2x xp-t.

[ Szerkesztve ]

**********

(#34396) Kokuszkocka


Kokuszkocka
csendes tag

Victory! Map: Cliff
Battle: 2012. február 23. 12:03:28
Vehicle: KV
Experience: 1 200 Credits: 28 893
Achievements: Ekins' Medal IV Class

Ilyenkor bánom, hogy nincs premium accountom:) IS-4-es kilövése jót tett az xp-nek :))

(#34397) ollie válasza -vitya- (#34393) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Aha, és melyik tankban van 4 töltőkezelő?

(#34394) tank1: viszont az volt a lényeg a mondandónkban, hogy a T34 maxra fejlesztve is egy nagy nulla a több tier 9-es tankhoz képest.

[ Szerkesztve ]

***

(#34398) Iron Funeral válasza H@lede (#34391) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Persze, hogy jó, nehezéknek ;]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#34399) emre válasza echterion (#34395) üzenetére


emre
veterán

Reggel játszottam kb. fél órát enyhe kómába, a szerver restart-ig (kb. 6-ig) és ha jól emlékszek megadta az 5x-ös xp-t.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#34400) Antonius1978 válasza Gyuri27 (#34381) üzenetére


Antonius1978
addikt

Kivancsi vagyok hogyan nez ki majd a magyar ag.En valahogy igy kepzelnem el :

Onjaro loveg Konnyu Tank Nehez tank Pancelvadasz

T1 --> / - / /38M Toldi/ / - /

T2 --> / - / /42M Toldi/ / - /

T3 --> / - / /43M Toldi/ /V-4/ /40M Nimrod/

T4 --> / - / / - / /40M Turan I/ /44M Toldi/

T5 -->- / - / /41M Turan II/ /Zrinyi II/

T6 -->- / - / /43M Turan III/ /Zrinyi I/

T7 /Szalasi Roppentyu Toldi alvazon/ / - / /44M Tas/ /44M Tas rh.lov./

Sajna rosszu latszik, nem ugy ahogy szerkesztettem....

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.