Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35401) Mcray válasza Djuree (#35383) üzenetére


Mcray
senior tag

Szép! Látom megint "fantasztikus" játékosok voltak veled is és az ellen oldalon is :)

Ti sem éritek most el a WOT oldalát? Tagnap reggel óta azt kapom hogy karbantartás miatt nincs, de este otthonról ment...

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#35402) KaLeun


KaLeun
senior tag

Hétfői 3-4 csatát leszámítva, tegnap játszottam igazából először a héten, ráadásul elég jól is ment. Leszámítva azt, hogy az egyik csatában lőttem vagy 10-15 ghost shellt, aztán a előttem vagy fél pályányival cikázó 3 scoutunk orra előtt rejtve maradt a nyílt terepen 1 KT+IS-3 páros, így a ARL 44-em egy pillanat alatt elfüstölt. Szokásos beparkolás amikor kikukucskáltam a törmelék mögül és a klasszikus idióta top tank (E-100), aki helyett 1 Tiger, 1 sérült E-75 és én ARL 44-el tartottuk a frontot (amíg nem jött 2 E-75,1 E-100 és egy KT).

Végre sikerült egy jó t10 századot találnom, egy értelmes csapatban artyzhattam kedvemre. :P

Cila

(#35403) Djuree válasza Mcray (#35401) üzenetére


Djuree
félisten

nálam sem megy. este nálam is ment.

jaja, nagyon tudtak :U az a baj mostanában ilyenek vannak velem, ált. vereség a vége, már több a vereségem mint a győzelmem :W mondjuk annyira nem izgat, nem sokat mond ez a stat, a többi stat fontosabb.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35404) Veatta válasza Mcray (#35401) üzenetére


Veatta
aktív tag

Próbáld meg újratölteni a lapot, ez nekem tegnap segített.

(#35405) Blom


Blom
aktív tag

tegnap meg lett a T-32 remélem még elérem a T-34-et a frissítésig.
bár van még 18 nap prémiumom is reménykedem.
viszont tegnap lenyomtam a T-32-vel 6 csatát és csak egy volt győzelmes. :W
mondjuk a stat engem nem érdekel kicsit sem a játék a lényeg, hogy kikapcsoljon és nekem ez is elég.

(#35406) D.Orion válasza Blom (#35405) üzenetére


D.Orion
veterán

15:30tól ráérek, ha gondolod mehetünk platoonba. T32 lesz nálam is.

(#35407) smisa


smisa
őstag

Na most már az se fog szívni aki a WG oldalán csatázik a vadászat során: :)

If you're a part of the Wargaming tank team, try to keep it alive. If WG_Community account survives the battle and their team wins, every Battle Hero from their team receives 250 gold!

[ Szerkesztve ]

(#35408) Blom válasza D.Orion (#35406) üzenetére


Blom
aktív tag

oké benne vagyok, kb akkor érek én is haza, most melóban vagyok.

(#35409) Djuree válasza D.Orion (#35406) üzenetére


Djuree
félisten

IS-el beférek? 15:45-kor én is leszek kb.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35410) D.Orion válasza Djuree (#35409) üzenetére


D.Orion
veterán

Tőlem nyugodtan, milyen löveg van fent?

(#35411) Arpee78


Arpee78
senior tag

Érdekes infók a 7.2-ről. Link

Pl. Elmúlik a "zsinórban nagy tankok közé kerülök" szindróma. Az eddigi replay-ek nem játszhatók le 7.2 klienssel. A HE lőszerek robbanásakor 20%-al gyengébb páncélzat.

(#35412) Djuree válasza D.Orion (#35410) üzenetére


Djuree
félisten

a 122-es :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35413) Mcray


Mcray
senior tag

Tegnap megint 9 nyert kör és 3 vesztett kör. Miért érzem úgy, hogy ez még vissza fog útni csúnyán? :K

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#35414) Blom


Blom
aktív tag

ezt nem hiszem el, senki nem vette észre, hogy rosszul írtam a tankok neveit.
kötőjelet raktam pedig nem szabadott volna.T32, T34.

(#35415) KaLeun válasza Blom (#35414) üzenetére


KaLeun
senior tag

Lusta voltam írni. :P

Cila

(#35416) Blom válasza KaLeun (#35415) üzenetére


Blom
aktív tag

kösz szépen, hogy lusta voltál.
máskor az ilyenért fővesztés jár.

(#35417) Paul119


Paul119
addikt

Battle: Abbey 2012. március 1. 10:07:53
Vehicle: IS-4
Experience received: 961
Credits received: 53 250,bekapott találatok 30!
komolyan ilyenkor megkérdem magamtól miért rak be ilyen agyhalott brigád közé,e75ünknek 105ös löveg volt fent ami nem is baj de a szarabbik, kérdem miért? erre hogy ő ezzel élvezi, baromi élvezetes lehet mindenről pattogni :DDD kibaszott 4 artynk el megy a bázisunkról kérem őket hogy legalább egy lövést adjanak le hogy reseteljék a számlálot.. erre én nem lövök mert kilőnek, akkor csalogassátok el őket vagy mit bánom én :W

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#35418) Timyyy


Timyyy
őstag

A legszebb a WoT-ban, hogy vesztes kör tartja a rekordot...

Defeat
Battle: Karelia 2012. március 1. 9:03:17
Vehicle: Löwe Experience received: 1 014
Credits received: 103 684
Battle Achievements: Sniper

Győzelem esetén ugye +50%, de még így vesztes körbe is rekord döntés... nehogy már 1x legyen egy 150K-s köröm. :)

(#35419) fsb1000 válasza Timyyy (#35418) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ha jól olvastam "Fel" által adott linket a XP/kredit számításra, akkor győztes kör esetén csak az XP kap +50%-ot a kredit nem. A kreditnövekményre csak egy jóval kisebb bónusz vonatkozik:
"Basic "joining a battle" reward multiplied by 1.85."

Ha ez így van, akkor nem a renncert kell hibáztasd a 150K-s kör elmaradásáért.

(#35420) Antonius1978 válasza Mcray (#35413) üzenetére


Antonius1978
addikt

En pont maskepp voltam.Mentem az orosz tankokkal, a csapat nagyon elrontott mindig mindent.Pl elindultam az egyik oldalon a KV13-al, asszem top tank voltam, es egyetlen M3 Lee jott velem :W
Na gondoltam lepek ki a csatabol es kalap.De meggondoltam magam, azert hatha lovok 1-2 es sebzek is vele es akkor legalabb kijovok nullara, nem minuszba.
Velem szembe meg volt 2 KV, 1 Tiger, 1 Panther meg 1 T-28 russzki.Tavolabbrol lovoldoztunk es a KV meg Panther belem lottek, megmaradt az eletem fele, erre a Panther jott kozelharcba, kb 15%ra lelottem, az o lovese meg 2x le is pattant rolam, vegul o sikerult kinyirjon.Azonnal leptem is ki a jatekobol, utanna filmet neztem, meg elszartam az idot a neten, azert nem jottem be.
Te voltal este fele ? Remelem ma talalkozunk.

(#35421) Mcray válasza Antonius1978 (#35420) üzenetére


Mcray
senior tag

Remélem leszek. Tegnap lányom nem akart aludni és csak 9 és 10 között tudtam játszani.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#35422) Djuree


Djuree
félisten

ez a zavvis dolog érdekelne vkit? 3db 18 font + 1 font a posta, 6600ft körül jönne ki, tehát olyan 2200/db. nekem 1 kellene, ha lenne jelentkező a másik 2-re akkor berendelném.

ez van benne:
the premium German tank PzKpfw 38H735(f)
additional garage space
one week of premium account status
2000 in-game gold and 50,000 credits
The box edition also includes an invitation code with the 3 day premium account status and 1000 in-game gold.

gondolom akinek megvan a tank, megkapja az árát aranyban.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35423) madstunt válasza Djuree (#35422) üzenetére


madstunt
addikt

Engem érdekel

(#35424) Mcray válasza madstunt (#35423) üzenetére


Mcray
senior tag

Engem is!

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#35425) ollie válasza belaazallat (#35399) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi köze a matchmaker-nek ahhoz, hogy mikor, mi pattog, meg mennyire pontos?

***

(#35426) Djuree


Djuree
félisten

najó, akkor priviben jöhet akit tuti érdekel.

viszont csak az írjon aki elfogadja a következő feltételt:

a 2200ft-ot előre kérem elutalni a számlámra, addig meg sem rendelem (akinek kell a doboz is, még plusz 300ft-ért elpostázom neki, ha csak a kód kell akkor persze nincs plusz pénz).

rengeteget rendelgetek külföldről, berendeltem 200.000ft-nyi airsoft cuccot múltkor hong-kongból, felét nem vette át akinek tuti kellett volna és rajtam maradt, szerencsére el tudtam passzolni. na ilyet még1x nem szeretnék.

kb. 1 hét alatt szoktam megkapni a cuccokat zavviról, de volt már 3 hét is, de ez ritka.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35427) Iron Funeral válasza ollie (#35425) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Arra gondolhatott, hogy milyen ellenfeleket kap a gép.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#35428) ollie válasza Djuree (#35426) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez hosszabb idő lesz, mert én 1 hete rendeltem ugyanezt a zavviról, és még fel sem adták postára, még mindig 'awaiting pickup from warehouse' vagy valami hasonló státuszban van.

(#35405) Blom: a 105mm rajta van?

[ Szerkesztve ]

***

(#35429) Blom válasza ollie (#35428) üzenetére


Blom
aktív tag

még nincs, de kifejlesztve ki van csak a lánctalp kell.
különben tegnap este 19:10-kor lett meg a T32 még nagyon új.
ha hazaérek akkor tolom ezerrel mert kellene a T34 még frissítés előtt.

közben meg senior tag lettem :C

[ Szerkesztve ]

(#35430) Djuree válasza ollie (#35428) üzenetére


Djuree
félisten

az király, akkor lehet még raktáron sincs nekik :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35431) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Valaki tolna nekem egy linket vagy elarulna a T29, T30, T32, T34 es tankok weak spotjat? Erdekes, errol talalok legkevesebb infot es hiaba jottok azzal hogy az egesz tank egy weak spot, nekem az osszes kozul ezekrol pattognak a legjobban a loveseim. Pls valami jo kis infot kernek ezekrol a szutykokrol. Koszi!

Miert?????

(#35432) L-e-f-i-e válasza Snakeiboy (#35431) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Elárulom neked kép nélkül is hogy ezek a tankok a tornyon kívül maga egy-egy weak spot, gyakorlatilaga testen bárhol lőheted őket, ha kisebb tankkal vagy akkor a géppuska állás szemből.

=^-^=

(#35433) ollie válasza Snakeiboy (#35431) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mit lőttél rajuk, hogy pattogtak? Egyedül a lövegpajzsról pattognak a golyók, bárhol máshol találod el ezeket, simán átmegy. Egyedüli kivétel a T32, annak tud pattogni a teste is szemből, de azért azt is át lehet lőni.

***

(#35434) Djuree válasza Snakeiboy (#35431) üzenetére


Djuree
félisten

[link]
rámész az adott tankra és vulnerability :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35435) _seth_ válasza ollie (#35433) üzenetére


_seth_
veterán

Lehet úgy forgatni mindet, hogy egy fokkal jobb legyen a helyzet, IS7 a T34-esemről 2x pattant kb 5 méterről, kb 45 fokos szögben álltam hozzá képest, egyszer kb a jobb lánctalp feletti páncélt lőtte, egyszer kb pont az orra közepét. Igaz,h ogy 2 másik lövése elég volt, hogy kilőjön de ez van :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#35436) Blom


Blom
aktív tag

szerintetek miket pakoljak a T32-re, hogy hatékonyabb legyen?
mi a tapasztalatotok mik a legértelmesebb kiegészítők?

(#35437) ollie válasza Blom (#35436) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Venti + töltésgyorsító + vertical stab (vagy célzásgyorsító, de a stab jobb).

***

(#35438) Snakeiboy válasza Djuree (#35434) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Nagyon szepen koszonom mindenkinek, kulonoskeppen neked Djuree a linket. Halam orokke uldozzon :R . Ha esetleg valaki platoonozna estenkent a nickem ugyan ez mint itt a forumon :).

Miert?????

(#35439) Blom válasza ollie (#35437) üzenetére


Blom
aktív tag

köszönöm szépen az infót, ha a lánctalpat felrakom utána mennek a cuccok is.

(#35440) Paul119


Paul119
addikt

dejó megint fél áron lesz prémium ammo.. minden barom azzal fog lövöldözni :W

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#35441) marked one94


marked one94
őstag

[link]

Na ebbe a körbe én voltam a retardál mert középre bementem lesebeztem a amx 50 120at és kilőttem pár tankot, és utána bent maradtam középen hogy tudjak szélekre segíteni és nem mentem ki egyedül a ellen oldalára... Imádom mikor ilyen ügyes társaim vannak :C

You'll Never Walk Alone

(#35442) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Hogyan kell replayt visszanezni?

Miert?????

(#35443) Zeratul válasza Snakeiboy (#35442) üzenetére


Zeratul
addikt

Kilépsz a játékból és megnyitod filekezelőből a replay filet.

(#35444) Paul119


Paul119
addikt

istenem ezekbe az op francia szarokba .. batmobil 270 életen van és 5 lövésem vitt be neki 0 dmges hitet .. miez?!

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#35445) bullseye válasza Paul119 (#35444) üzenetére


bullseye
addikt

"miez?"

szopatás! :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#35446) Snakeiboy válasza Zeratul (#35443) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Koszonom :), nem gondoltam hogy ennyire egyszeru lesz.

Miert?????

(#35447) Paul119 válasza bullseye (#35445) üzenetére


Paul119
addikt

k...a anyát annak aki ki találta ezeket a nevetséges szarokat,azért kíváncsi lennék a franciák mennyit fizettek a wgnek ezekért a retardált fosokért

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#35448) Djuree válasza Paul119 (#35447) üzenetére


Djuree
félisten

vegyed a prém ammo-t, féláron van te írtad előbb :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35449) Gyuri27 válasza Paul119 (#35447) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tegnap szemből telivágtam egy 12t-t bl9-l. Sebzett korrekt 290-t!
Azért ez nem rossz egy papirtankra 20-30 méterről. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#35450) Djuree


Djuree
félisten

mi a szar van itt gyerekik?! minden 2. tank akit meglövök marad pár % élete! miért?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.